Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Lauda válasza _Karesz_ (#2350) üzenetére


Lauda
félisten

Ugyan ilyen gepem van, kivalo masina! ;)

(#2352) Technoman


Technoman
őstag

Na kérem szépen, megvettem a mosógépet. Egy LG-t

Akit érdekel:
akciós ár (hétfőtől visszakúszik 90-re) + Kupon akciós hétvégi ár (-10%) + 1 év ingyenes vásárolt garancia (így lett 2+1 év) + ingyé' haza hozzák.:Y
Mindezért 71.990Ft-ot fizettem :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#2353) Nimda válasza Technoman (#2352) üzenetére


Nimda
addikt

Ilyenek ezek az akciók, én is akciósan vettem ugyanezt két hónapja 80e-ért.Persze mindig lesz jobb akció, de ha erre várunk, sose mosunk.

(#2354) daver88 válasza Nimda (#2353) üzenetére


daver88
aktív tag

és ezekkel az "akciókkal" tönkre is vágják a magyar piacot...úgyhogy vásárlói szemmel nagyon örvendetes, kereskedői szemmel pedig benéznék a motorháztető alá, csak sajnos ez nem az a világ...:)

(#2355) Lauda


Lauda
félisten

MM-ban 8%-os kupon akcio van 05.12-14 kozott. ;)

(#2356) ariel96


ariel96
tag

Eddig még egyik előtöltős gépnél sem tapasztaltam, hogy kifolyik a víz az ajtón. Most épp ennél a csicsás ajtónál van gond. Hogy lehet ez? LG FH2U2HDN1 :U

(#2357) blattida válasza ariel96 (#2356) üzenetére


blattida
nagyúr

Mivel új gép, még garanciális, így csak jelentenetek kell a problémát. Amúgy lehet sima gyári hiba, rossz beállítás, pontatlan tömítés, zsanér, előfordul az ilyen, például az egyik gorenje típusnál is voltak ilyen gondok.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2358) G-Bali válasza daver88 (#2322) üzenetére


G-Bali
senior tag

Oly módon módosulhat a dolog hogy, elöltöltősból a keskeny (panelbe) és 70-80 körüli. Konkrét típus jó lenne , de márkát is ajánlhatnátok ;)
Tudom így se nagy a választék... :B

(#2359) Lauda válasza G-Bali (#2358) üzenetére


Lauda
félisten

Electrolux EWS31276SU elöltöltős mosógép

95 ezer. Dobsz hozza kicsit es lesz egy normalis geped + 10 rugo az 5 evre kiterjesztett garancia. 105 ezer forint es van egy szuper geped 5 ev garral. Kulon elomosas es fomosas adagoloval, folyekony es por alaku mososzer lehetoseggel. 7kg toltet, 1200-es centri, elektronikus vezerles, erintokapcsolok, time manager. Ezeket a gepeket nem hetekre vesszuk, ne muljon mar 15-20 ezer forinton a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#2360) G-Bali válasza G-Bali (#2358) üzenetére


G-Bali
senior tag

Muter ezeket nézte ki, szerintetek? (copy & p)
Tesco:
Wpool AWE 50210 75 990 +
AWE 66610 84990 +++

előltöltős:
Indezit IWSB 61051 C ECO 69990 +
BWSA 61053 W 69990 +++ - online lehet megrendelni

MEDIA M
felültöltős
Indezit ITWA 51052 W 69999 1
Wpool AWE 4519 69991 ++
AWE 60410 755995 ++
AWE 55610 79993 ++
Erektrolux EVT 10621 DW 79991 ++
Candy CLT 362 L 79992

előltöltős
Indezit IWSC 51051 59991 +
Sharp ES.GFB 62122 W 3 EE 84991
Indezit IWSNE 61253 C ECO 79999 +++
BVSA 61052 W 73996 ++
Wpool AWS 51012 84997 ++
AWS 63013 Premium selrctio 85999 +++ /45 cm széles/

Szerk :Lauda értem akkor ennek értelmében egyéb típusok? :B

[ Szerkesztve ]

(#2361) gerisz23 válasza Lauda (#2359) üzenetére


gerisz23
őstag

Hogy tapasztalom a mostani gépeket 2-3 évre tervezik max. Egyrészt mert mi vásárlók is olcsón akarunk olyat ami "többet" tud,másrészt a verseny miatt is.-sajnos

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2362) fecus válasza Lauda (#2359) üzenetére


fecus
őstag

Elolvastam a kiterjesztett garancia feltételeit:
"
A biztosítási szerződés nem terjed ki a gyártói garanciából kizárt eseményekre:
...
6. bármilyen folyadék által okozott károsodásokra,
...
10. hosszabb időn át fennálló nedvesedés vagy párásodás során fellépő károkra,
..."

A mosógép esetében ezek igencsak csökkentik a garancia érvényesíthetőségét. :W

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#2363) daver88 válasza fecus (#2362) üzenetére


daver88
aktív tag

végre valaki elolvasta... :C

(#2364) blattida válasza daver88 (#2363) üzenetére


blattida
nagyúr

Azért nem ő az egyetlen. Magam is írtam már erről és pontosan az értelmetlen kizárások miatt nem is ajánlom a biztosítás alapú kiterjesztett garanciát.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2365) daver88 válasza blattida (#2364) üzenetére


daver88
aktív tag

rajtad kívül :)

nade, hogy ne csak off legyen:

G-Bali : WHI AWE50510 74e Ft...A++, 5 Kg, állítható 1000-es centrifuga...(euronicsánál elírták, nem 1100-es)

A 2 év garancia fura dolog, mert a Whirlpoolokra nem az 1+5 év motorgaranciát erőltetik már? vagy már vége a prómónak? tegyük hozzá, hogy a szerintem a 2 év teljeskörű többet ér szerintem, mint az 1+5...

(#2366) Lauda válasza fecus (#2362) üzenetére


Lauda
félisten

Elojott mar tobbszor a tema a topikban. A gyakorlati tapasztalatrol tobben irtak mar a topikban es mindegyik javitast gond nelkul rendezte a biztosito. Ezen kivul felhivtam a helyi electroluxos szervizesunket es azt mondta, hogy nyugodtam kossem meg, mert meg soha egyetlen javitasat nem huztak le. Kezdve a kisebb javitasoktol a csereutalvanyig. Bent van egyebkent a kopas is. Nem kell ezzel foglalkozni, a gyakorlatban rendezneik a dolgokat es ez a fontos. Termeszetesen mindenki azt csinal amit akar. ;)

(#2367) Lauda válasza daver88 (#2365) üzenetére


Lauda
félisten

A 2 év garancia fura dolog, mert a Whirlpoolokra nem az 1+5 év motorgaranciát erőltetik már?

A motor garancia egy dolog es masik a garancia. Az electroluxomra 1 ev a teljeskoru es tiz ev a motor.

(#2368) daver88


daver88
aktív tag

na közben megnéztem egy WHI garanciafüzetet, 12 hónap teljeskörű jótállás és regisztrációhoz kötött kiterjesztett jótállás van a motorra (5 év) a whirlpoolnál...úgyhogy az az infó is helytelen a euronics oldalán... :(

úgyhogy szerintem a 2 év teljeskörű többet ér, mint ez...motorhiba esélye minimális

[ Szerkesztve ]

(#2369) Lauda válasza daver88 (#2368) üzenetére


Lauda
félisten

Csorogj ra az euronicsra, ha ez tipus tetszik.

(#2370) daver88 válasza Lauda (#2369) üzenetére


daver88
aktív tag

G-Balinak segítünk választani....:)

(#2371) G-Bali válasza daver88 (#2370) üzenetére


G-Bali
senior tag

:R
"Muterom "nézzétek el :B

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#2372) kis-attila


kis-attila
tag

Sziasztok!

Még nincs két hetes az LG F12B8NDA7 mosógépem.
Azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy ha bedugom a mosógépet a fali 230-as aljzatba,valami kattanás hallatszik a mosógépből. Van egy másik baj is,leold a fi relét a lakásban tőle,elég ha a dugó hozzáér az aljzat pólusaihoz. Ha visszakapcsolom a fi relét,utána már semmi baja. Áll 1 napot áramtalanítva,kihúzva ... leveri megint. Ez a kattanás mitől lehet. Másnál is van ilyen? Van valami tippetek?

Másik kérdésem is van. Ha azt mondjátok,hogy rossz a mosógép,14 napon belül visszaküldjem és kérjem a pénzt vagy garanciában javítsák meg?

Várom tanácsotokat!
Köszönöm!

Tisztelettel,

(#2373) Lauda válasza kis-attila (#2372) üzenetére


Lauda
félisten

En visszakuldenem a 14 napos elallason belul indok nelkul.

(#2374) Chaser válasza kis-attila (#2372) üzenetére


Chaser
titán

komolyan ezen gondolkozol? fi lerét leveri vágd ki a lakásból, ne javíttasd, mért vennél eleve hibás terméket, főleg mosógépből?

szerk: ha már itt vagyok, mit érdemes most venni? ( :
felültöltős, A+ vagy jobb, 5-6kg, 1000 vagy feletti centrifuga, nem kell semmi csicsa
70-80e körül lenne a legjobb, de mehet 100-ig is
valami whirlpoolt vettem 3 éve, azzal semmi gond, bár nem ajánlották akkor azokat

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2375) _Karesz_ válasza kis-attila (#2372) üzenetére


_Karesz_
tag

Azt próbáld ki, hogy fejjel lefelé fordítva dugod be a konnektorba a dugóját, hogy a két villa helyet cseréljen. Ha ugyanezt produkálja és leveri a fi relét, akkor cseréltesd ki.

(#2376) _Karesz_ válasza Chaser (#2374) üzenetére


_Karesz_
tag

[link] szerintem ez nem rossz választás

(#2377) Lauda válasza Chaser (#2374) üzenetére


Lauda
félisten

Az A - osztallyal nem erdemes foglalkozni. Elegitse ki az igenyeidet es kesz. Ezt a gepet ajanlanam: Electrolux EWT1266ESW digitalis kapcsolo, erintogombos vezerles, megfeleloen szabalyozhato centrifuga, time manager, lagyan nyilo ajto, folyekony es por alaku mososzer adagolo lehetoseg. Letezik 1000-es centri valtozatban is, nekem anno azt mondta egy electroluxos szakember, hogy 1000-es fordulat felett mas a motor gepekben, 1400-nal megint mas, tehat ebben a gepben elviekben erosebb a motor. Ha ezzel nem szeretnel foglalkozni, az olcsobb verzio is egy nagyon jo mosogep. A garanciat ajanlott 5 evre kiterjeszteni, szamolj ezzel a koltseggel is.

[ Szerkesztve ]

(#2378) gerisz23 válasza kis-attila (#2372) üzenetére


gerisz23
őstag

Próbálj meg esetleg bedugni más készüléket ami fémházas hűtő pl),hogy akkor leveri-e,azokon kívül amiket már írtam.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2379) G-Bali válasza daver88 (#2370) üzenetére


G-Bali
senior tag

Nehéz ügy....

Nem akad pár gép..?! :F valami keskeny

[ Szerkesztve ]

(#2380) maláj


maláj
őstag

Indesit ITWA 51051 W (EU)-ról mi a vélemény ???
65k Auchanban
low cost háztartásba kellene :DDD

(#2381) DotarSojat


DotarSojat
újonc

Hello,

pls help.

meghalt a 9 éves Indesit felültöltős mosógépem, megbocsájtottam neki, ez is csoda.A hely kicsi, zeért elöltöltős kerestetik, keskeny. Sok inget hordok-nem egyszerre- ezért heti 1-2 mosás simán lefut, ágynemű is, tehát olyat keresek, ami 7kg körüli, inverteres, és gondolkodom rajta hogy a gőzprogram pont jó lenne ha lenne. Amiket találtam:
AEG L85470SL
LG FH2A8HDN2
LG FH296WDS-erre az LG azt írja hogy gőz, de csak 6,5-nem gond
Samsungból nem találtam ilyet.

AEG vagy LG?

(#2382) farkas-j


farkas-j
őstag

Az elmúlt hónap katasztrófális volt. Először a mosogatógépünk adta meg magát, majd rá 3 hétre a mosógépünk. A mosogatógéphez az alkatrészt csak horror áron lehet megvenni, a mosógépet meg már nem volt érdemes javvíttatni olyan állapotban volt (megszakadt a fűtőszál, csapágyas a dob, a szivattyúja morog így csere érett, és rohad a burkolat). Sokat vacilláltam a választásnál. Végül a Beko mellett döntöttem mindkét készüléknél. Nem egy jól csengő név, de mindent tud amit a neves társai, csak jóval olcsóbban! A márka kilóg a sorból, mert bizonyos készülék típusokra 5 év teljeskörű gyári garanciát adnak! Meg kell hogy mondjam nagyon kellemes csalódást okoztak a gépek. Tényleg mindent tudnak amit a nagy márkák, és csendben rendben végzik a dolgukat. Az új Beko gépekről egyébként elég jó véleményeket olvastam az Index fórumain. A kiválsztott mosógép és a mosogatógép. Mindegyikben csendes inverteres motor teszi a dolgát. Akinek van ezekkel az új gépekkel tapasztalata, kérem ne tartsa magában!

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#2383) bach66


bach66
tag

Kedves fórumtársak!

Bosszúságomat szeretném megosztani veletek:
Hosszas keresgélés és többek között ennek a fórumnak a tanulmányozása után
egy Whirlpool TDLR60220 mosógépet választottunk tönkrement 18 éves AEG helyett.
Választásunkban nagy szerepet játszott az is, hogy a Whirlpool most 4 év garanciát ad.

Meghozták a gépet, de kiderült, hogy hibás, nem áll le a program, 1 perc maradékidőnél végtelen ciklusba kapcsol. :(((

3 napon belül csere, ugyanolyan gépre.

Meghozták, ugyanaz a hibája :O :( - Alighanem szériahibás a panel.

Most már visszakérem a vételárat, csak azt nem tudom, hogy helyette milyen felültöltős mosógépet vegyek... ??? :U

Tudtok javasolni valamit?
Komolyan, legszívesebben Beko-t vennék 5 év garanciával, csakhát az nem gyárt felültöltős gépet.

[ Szerkesztve ]

(#2384) gerisz23 válasza bach66 (#2383) üzenetére


gerisz23
őstag

Mindegy milyen gyártót/típust választassz,nagyjából ugyanazok az alkatrészek vannak mindben(kínai).

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#2385) daver88 válasza farkas-j (#2382) üzenetére


daver88
aktív tag

Az, hogy a Beko nem egy jól csengő név, az kiváltképp Mo-n terjedt el...tőlünk nyugatra meg kell nézni az eladási statisztikákat. Sokaknak tátva maradna a szája azt hiszem....

Itthon a Beko nevet nagyjából a 2000-es évek közepén sikerült nagyrészt lejáratni azzal, amikor is szutyok minőségű alap mosógépeit árulták mindenhol, akkor még az volta cél, hogy a Vestel gépekkel az árban versenyezzenek a minőség rovására...

Aztán 2008-2009 körül, amikor is átvették a Grundig gépek gyártását is, minőségben is jött a változás, amely nagyjából szerintem most kezd itthon MO-n tudatosulni, hogy nem is annyira rossz minőség ez...és az 5 év garancia azt hiszem magáért beszél...

(#2386) Lauda válasza bach66 (#2383) üzenetére


Lauda
félisten

(#2387) Chaser válasza farkas-j (#2382) üzenetére


Chaser
titán

ezt jó tudni :R
nekem is kell mosógép de még nem vettem
tehát beko felültöltős ajánlást várnék:) 6kg, 1000-es centi, minél jobb energia és mosási hatékonyság hab a tortán, digitális vezérlés is

Lauda ez is jól néz ki, de 5 év gar elég csábító

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2388) Lauda válasza Chaser (#2387) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy hogy 5 év gar? Melyikre adnak 5 év gart?

(#2389) Chaser válasza Lauda (#2388) üzenetére


Chaser
titán

sok bekora, te electroluxot ajánlottál ami frankó, de egy év garos, tudom lehet bővíteni, de az + pénz, és nézegettem, nekem nem gyári garbővítésnek tűnnek a lehetőségek, biztosításos dolgok meg nem érdekelnek
de ahogy látom bekoból nincs felültöltős, legalábbis mo-n, 80e-ért van 5év garos tőlük ami minden másban jó lenne ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2390) Lauda válasza Chaser (#2389) üzenetére


Lauda
félisten

Értem, te felültöltős gépet kerestél. Azért kérdezem, hogy az 5 év gar honnan jott.

[ Szerkesztve ]

(#2391) obskurus


obskurus
újonc

Sziasztok!
Vacakol a 12 éves LG mosógépem, akarok egy újat. Kis kutatás után ezekre szűkült a kör (elöltöltős, 44cm mély, minimum 1000 fordulat):

http://www.lg.com/hu/mosogepek/lg-F12B8NDA7-mosogep

http://www.lg.com/hu/mosogepek/lg-F10C3LD-mosogep?returnFlag=Y

De jól látom, hogy megszüntették a 30 fokos mosást?!%? :W !!
Mi ebben a ráció, amikor a ruhák kb 80 százalékánál ez a javasolt hőfok, érti ezt valaki?

Van-e valami jó minőségű alternatíva, amiből nem hagyták ki azt a funkciót, amit tízből kilencszer használni szeretnék?

(#2392) farkas-j válasza obskurus (#2391) üzenetére


farkas-j
őstag

Nézegettem én is az LG-ket a direktdrive meghajtás miatt. A problémám vele az ára, garanciaideje, programkiosztása és a kinézete volt. Végül egy Beko WMY-81483 LMB2-őt vettem. Eddig úgy néz ki jó döntés volt. A 10 év garos inverteres motor hangját nem lehet hallani, csak a víz locsogását. Ez megváltás a régi sivító szénkefés után. Ráadásul így a dobforgatás is sokkal finomabb. Ez a gép egyben mindenképpen verhetetlen a konkurens márkákhoz képest, 5 év teljes körű gyári garancia van rá. Ez nem biztosítósdi és egyéb trükközés.
A Beko weboldalán elérhető PDF-ben a komplett leírása, de innen letöltheted az összefoglalt programkiosztását, hogy lásd megfelel e neked. (Én raktam össze a páromnak a leírásából. Kinyomtattam, lamináltam így mindig kézközelben lehet.)

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#2393) obskurus válasza farkas-j (#2392) üzenetére


obskurus
újonc

Nagyon köszi! Megyek, megnézem. :C

időközben találtam ezt is:

http://www.mediamarkt.hu/hu/product/_lg-f2j5wn4w-el%C3%B6lt%C3%B6lt%C5%91s-mos%C3%B3g%C3%A9p-1232817.html

Az általad javasolt 54 cm mély , van ebből még keskenyebb?

[ Szerkesztve ]

(#2394) farkas-j válasza obskurus (#2393) üzenetére


farkas-j
őstag

Ha a Beko márka mellett döntesz, feltétlenül nézd meg, hogy benne van e a kiválasztott típus az 5 év garanciás sorozatban. Utána azt is ellenőrizd, hogy az eladónál is evvel a garanciaidővel vásárolható e meg. Vannak szürke importőrök, akik nem tudnak 5 év gyári garanciát adni.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#2395) Batib


Batib
őstag

Hello!
Egy ilyen LG mosógépet néztem ki.
Egy gondom van, ez nekem keskeny. Van ennek 50cm körüli alternatívája?
Lehet más márka is.
Főbb kívánságok:100k körüli ár, inverteres motor, bekapcsolás időzítő, maradék idő jelzés, 6-7 kg töltet, 1000-1200 centrifuga
Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#2396) Lauda válasza Batib (#2395) üzenetére


Lauda
félisten

Pl: [link]? Leszűkítettem keskeny elöltöltős lg-re. Van ott több is.

(#2397) daver88 válasza Batib (#2395) üzenetére


daver88
aktív tag

Beko WTV-6633 B0

Új típus Mo-n, nem sok helyen van egyelőre még, a MediaMarkt honlapján ráadásul nem is jó kép van fent, bele is lehetne kötni, ha valaki szereti az ilyesmit..:) (ott a Beko WTV-6633 BS van, ami lengyel piacos...)

6 kg, 1200 centri, inverteres motor, A+++, 5 év garancia...és keskeny kivitel

[ Szerkesztve ]

(#2398) farkas-j válasza daver88 (#2397) üzenetére


farkas-j
őstag

A Beko WTV- 6633 B0 sajnos nincs benne az 5 éves garancia listába. Legalábbis a weblapról letölthető PDF szerint. A WTV- 6632 B0 viszont szerepel a listán, csak valószínűleg nen inverteres motor van benne. Azóta lehet, hogy bővült a lista, csak nem aktualizálták. Utána kell nézni! Egyébként információm szerint a WTV 6633 BO, WMY 81483 LMB2, és a WTV 8734 XCOM típusokban van inverteres motor.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#2399) daver88 válasza farkas-j (#2398) üzenetére


daver88
aktív tag

5 év van rá, láttam már a kék garanciapapírját ;)

a 6632 tuti nem inverter.

(#2400) Batib válasza Lauda (#2396) üzenetére


Batib
őstag

Lehet hogy félreérthetően fogalmaztam, de nekem inkább mélyebb kivitel kellene. A jelenlegi 52cm kb ilyesmi lenne jó.
Köszi mindenkinek a választ. A whirlpool most molyen minőségi szintet képvisel? A feleségem ezt nézte.
De ez asszem nem inverteres.

[ Szerkesztve ]

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.