Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) diegho


diegho
nagyúr

Megjött nekem is az update és alapból fekete a háttér.

(#24152) petipetya válasza diegho (#24151) üzenetére


petipetya
nagyúr

Hol fekete? Mert az alap Hexo téma be volt pipálva a belakás során, ami fel sem tűnt. Nem?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24153) fornettisuti válasza kinghaxor (#24149) üzenetére


fornettisuti
veterán

tarcsazo hunglish
chromeban csak at kell valtani google-ra

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24154) diegho válasza petipetya (#24152) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem a Hexo téma az aktív nálam és a programok listája fekete, beállításokban maradt a fehér. A chrome google-el keres alapból.

[ Szerkesztve ]

(#24155) petipetya válasza diegho (#24154) üzenetére


petipetya
nagyúr

Be tudsz majd tenni egy ilyen képet a cyanogen verzióról?
fotó

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24156) diegho válasza petipetya (#24155) üzenetére


diegho
nagyúr

Ugyanez, mint a képen van.

(#24157) petipetya válasza kinghaxor (#24149) üzenetére


petipetya
nagyúr

Parancsolj.

"nincs rá lezsóidő"

(#24158) petipetya válasza diegho (#24156) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyébként az oldalra vagy a lefelé lapozható app drawer hátteréről van szó? Mert én az oldalra lapozósról beszéltem.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24159) diegho válasza petipetya (#24158) üzenetére


diegho
nagyúr

Default, tehát lefelé.

(#24160) petipetya válasza diegho (#24159) üzenetére


petipetya
nagyúr

Akkor fény derült a titokra. :R Az nálam is sötét alapból (igazából átlátszó, de a fekete háttérkép miatt ez is fekete), míg az oldalra lapozós már fehér hátterű.

Most hogy megnéztem, teszek egy próbát ezzel a lefelé lapozós listával, hiszen ebben csak egy mozdulat eljutni a YouTube apphoz, míg a másikban kettő.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24161) Saccco válasza ollie (#24138) üzenetére


Saccco
nagyúr

Érdekes kérdés, ez a külső appal dolog, végülis ez csak egy téma. Feltételezem, hogy anno a MIUI-t is témáztad ez is csak olyan. Ráadásul a téma elemei keverhetőek. Össze lehet legózni a neked tetszőt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24162) dwd1 válasza petipetya (#24157) üzenetére


dwd1
tag

Ha azt szeretném hogy minden rendszerbeállítás, telepített program és programbeállítás megmaradjon akkor innen válasszak: "Signed flashable zips: Normal recovery-flashable zips that won't overwrite your data partition."? Köszi!

(#24163) #01696768


#01696768
törölt tag

Na, nálam is jelzett az OTA, most forog a gyomrában. Én 3rd party témát használok (Aquamarine Light), mert kifejezetten a fehéret szeretem. Ha most nálam minden fekete lesz, enyhén szólva morcos leszek... (Egyébként az aquamarine tud feketét is, meg CM12 témára keresve a playben is rengeteg van, míg fehérből ezt az egyet találtam. Egyikhez sem kell CM fiók, és amiket próbáltam, vagy nem voltak bugosak, vagy gyorsan javították őket.)

(#24164) diegho


diegho
nagyúr

Hogyan lehet az app drawert oldalirányúra tenni?

(#24165) #01696768 válasza #01696768 (#24163) üzenetére


#01696768
törölt tag

Eddig minden ugyanúgy néz ki, mint a frissítés előtt, igaz, közben rájöttem, hogy Aviate launchert használok, így valójában az app drawert évek óta nem láttam. A gyári tárcsázó hasonló történet, még samsungon átszoktam a Contacts+-ra. :U

(#24166) ittakary válasza diegho (#24164) üzenetére


ittakary
nagyúr

főképernyő nyomvatart -> settings -> App Drawer Style -> Vertical

(#24167) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Tegnap hozzájutottam végre én is egy 1+1-hez :D
A kérdésem az lenne, hogy szerintetek melyik a legjobb rom rá, ami viszonylag friss és benne van a cm theme engine? :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#24168) Saccco válasza AllTheBest (#24167) üzenetére


Saccco
nagyúr

CM12.1, gyári.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24169) ittakary válasza AllTheBest (#24167) üzenetére


ittakary
nagyúr

gyári CM12.1S

(#24170) Obyboy válasza Saccco (#24005) üzenetére


Obyboy
addikt

Alakul a SoT nekem is. Nem éri el az 5 órát de a 4 óra is jó lesz 3 nap alatt.

[ Szerkesztve ]

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24171) Tibko8 válasza AllTheBest (#24167) üzenetére


Tibko8
senior tag

Exodus, CM12.1N,CM12.1S (gyári)

Szerk. Lassú voltam

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24172) diegho válasza ittakary (#24166) üzenetére


diegho
nagyúr

Ezt mire fordíthatták le? Angolul sincs ilyen. Megvan. Ha settings-t nyomtam, akkor sima settings-be ment, ha a három pöttyöt nyomtam, akkor ment be oda, ahol állítani lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24173) AllTheBest válasza Saccco (#24168) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Köszönöm mindenkinek a gyors választ, este fel is dobom szerintem :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#24174) Saccco válasza Obyboy (#24170) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez még erősebb, mint nekem. :DDD

Ez a vége a tegnapinak.
99%-ról indult.

Más, ezt az egy éves fiam csinálta, szerintem akarva se lehet ilyen...

Alkalmazás váltás, kép fordulás, tapogatás közben screenshot... :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24175) M0RGI válasza ollie (#24125) üzenetére


M0RGI
őstag

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Alig használom a telót, egy napot bírt, ellenben hasonló használat mellett az előző rom 2 napot.

(#24176) Timmcsy


Timmcsy
tag

Sziasztok! Felajánlotta nekem is az új frissítést, rányomtam, hogy tegye fel, az eredmény sajnos az lett, hogy nincs quick settings barom, illetve gyanús, hogy inkább nem érzékeli a képernyő aktuális felső kb. 1 cm-ét?? :( Tehát attól föggően, hogy merre forgatom, mindig az aktuális nézetben nem érzékeli a felső kb. 1cm-t, se főképernyőn, se a beállításokban stb? Restart már több volt, van ötletetek? Köszönöm!

(#24177) Obyboy válasza Saccco (#24174) üzenetére


Obyboy
addikt

Gratulálok a kis srácnak :C

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24178) Lacika0002 válasza Saccco (#24174) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nagyon kevés ez a SoT. Maradok cm11s-en. Az simán 6-6.5 órát hozza. Nevetséges ez a kevés idő...

(#24179) Saccco válasza Lacika0002 (#24178) üzenetére


Saccco
nagyúr

Biztos hozza 2 nap standby mellett. :U
Ha egész nap nyúzom, akkor megvan az 5+, mobilneten.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24180) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Ha rootolt+TWRP a telefon, akkor OTA frissítés felejtős ugye? Mert most jött meg az értesítés, hogy frissítés érhető el.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#24181) ittakary válasza Lacika0002 (#24178) üzenetére


ittakary
nagyúr

valakinek a pap, valakinek a papné :)

én pl biztos inkább tökön lőném magam, minthogy CM11en maradjak, ami ma már egy másfél éves rendszer :)

azt pedig már inkább magamban tartom - vagy nem - hogy akinek napi 6,5 órát van ideje nyomkodni a telefonját, az mit csinál? se munka, se család, se élet?

[ Szerkesztve ]

(#24182) Tomi229


Tomi229
tag

Úgy néz ki hogy elrontottam a telefonom mikor ezt próbáltam megcsinálni: http://www.droidviews.com/restore-oneplus-one-stock/
Elindítottam a telepítést és a telefon többször újraindult fastbootba, és nincs tovább. Fekete képernyő. nem indul, nincs töltés. Lehet tenni valamit? :F

(#24183) petipetya válasza dwd1 (#24162) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mindig csinálok egy full wipe-ot, így nem tudom működik-e anélkül. A többiek biztosan meg tudják majd válaszolni a kérdésedet.

"nincs rá lezsóidő"

(#24184) kelzsoca válasza gipsztigris (#24180) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, nem fog menni a telepítés.

(#24182) Tomi229

Fastboot-al fel kell tenni egy teljes szoftvert.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#24185) X DoZ3R válasza Tomi229 (#24182) üzenetére


X DoZ3R
tag

Ha a telefon semmire nem reagal akkor hard brickelted.
A 20016-os hozzaszolasban talalod a megoldast.

(#24186) Tomi229 válasza kelzsoca (#24184) üzenetére


Tomi229
tag

Nincs fastboot se, de most találtam egy leírást erre a problémára. Elvileg meg lehet csinálni. Nagyon remélem.

(#24187) ollie válasza ittakary (#24181) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha játszol, akkor 30-50%-kal kevesebb az a SoT, az meg már nem is olyan sok.

***

(#24188) Peet91


Peet91
aktív tag

Na fastbootos clean installal felcuppantottam a 12.1S-t. A lokalizáció hiányosságai miatt átváltottam hunglish-ről english-re, talán megúszom álmatlan éjszakák nélkül. A tárcsázó valóban furcsa, majd idővel megszokom, vagy 3rd parti répa lesz az eredmény. A SoT-ról majd pár nap múlva fogok tudni nyilatkozni, az én felhasználási szokásaimmal 2 nap használat kell, amiben viszonylag kevés aktív használat, (max IM appok), és inkább sok telefonálás. Reméljük sikerült abszolválnia ennek a csudának. :)

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#24189) ittakary válasza ollie (#24187) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem játszok, soha nem játszottam telón

(#24190) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Szasztok. Megint én lennék. Először is köszönöm a segítséget mindenkinek! Elkezdtem a fastboot-os tiszta telepítést de valamiért nem fut le az utolsó parancs: fastboot update -w cm-12.1-YOG4PAS1N0-bacon-signed-fastboot.zip Ezek lennének a hibaüzenetek. Túl nagy lenne a file mérete? Vagy valami más a baj? Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Eddig minden romnál működött rendesen ez a módszer.

(#24191) ittakary válasza kinghaxor (#24190) üzenetére


ittakary
nagyúr

benne volt a leirásban, de NEM KELL hozzá ez!

csakis eszerint csináld: [link]

3 napja csináltam igy a 12.1-gyel, amit te is fel akarsz rakni, és pöpecül ment

[ Szerkesztve ]

(#24192) petipetya válasza ittakary (#24191) üzenetére


petipetya
nagyúr

Elküldök egy lottót sms-ben! Elsőre arra gondoltam józan paraszti ésszel, hogy ha nekem a linux alatt ki lett csomagolva a zip és abból egyenként lett felpakolva minden a terminálban, akkor az miért ne működne win alatt is? Persze tapasztalat híján nem akartam neki hülyeséget mondani, így vártam az első segítő hozzászólást. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#24193) Lacika0002 válasza ittakary (#24181) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Igen kinek mi. A 44s nincs 1 éves rendszer és teljesen stabil. Attól hogy nem friss még mindig jól használható. Volt minden féle rajta, de mindnek volt valami baj, de főleg a napi tőltés. Az meg hogy a telefonom 6.5 órát bír ki bekapcsolt kijelzővel nem azt jelenti hogy annak 1 nap alatt kell összejönnie. Átlag a 2 nap, de a 3 is előfordul!

(#24194) kinghaxor válasza ittakary (#24191) üzenetére


kinghaxor
aktív tag

Köszönöm a segítséget! Ezzel a módszerrel felment. Az az igazság, hogy nem néztem leírást hozzá. Simán csak megszokásból csináltam ahogy eddig is a többi esetben. Aztán itt most koppantam. :) Egyébként ha már itt tartunk miért nem fut le a másik módszer utolsó parancsa? Csak, hogy ne haljak meg hülyén. :)

(#24195) G4bi89 válasza Lacika0002 (#24193) üzenetére


G4bi89
senior tag

Nyilván sok mindentől függ, de nálam a lollipop is lazán hozza a 6+ SOT-ot. Kitkat meg októberben lesz két éves. Mondjuk jah ettől még tényleg stabilabb mint a 5xxx.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#24196) Lacika0002 válasza G4bi89 (#24195) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Nálam max 4.5 óra. Ott durrant el az agyam amikor 3 óra sot utám volt hogy kérte a töltést. Mondom most repül az 5.0.

(#24197) Mate


Mate
nagyúr

Nekem most 2 nap 20 óránál tart 3 óra kijelzőidővel, folyamatos wifivel és 31%-on tart. Ebben van 1,5 óra játék is.

(#24198) Obyboy válasza G4bi89 (#24195) üzenetére


Obyboy
addikt

6+ SOT? Az szép! :R Hogy csinálod?
Nekem 100%-ról ~15%-ra 2-2,5 nap alatt merül: ~4 óra SOT, wifi-t csak estére kapcsolom ki.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24199) kano válasza Tomi229 (#24186) üzenetére


kano
nagyúr

Biztosan. Nekem is volt ilyen és helyre lehetett hozni. Van róla egy Youtube videó is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24200) Tomi229 válasza Tomi229 (#24186) üzenetére


Tomi229
tag

Szerencsére sikerült visszahozni midndent a telón coloros-en keresztül, ami közben megtetszett nekem. Mi a véleményetek róla? Elég stabil, használható? Vagy rakjam vissza a CM-et?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.