Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) petipetya válasza szkorhetz (#24049) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mondjuk kicsit vicces, amit most vettem észre. A beállítások menü sötét, de eggyel beljebb már világos: YouTube

"nincs rá lezsóidő"

(#24102) fornettisuti válasza vinpilu (#24094) üzenetére


fornettisuti
veterán

koszi, majd ranezek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24103) Shyciii válasza vinpilu (#24094) üzenetére


Shyciii
veterán

Megnéztem ezt a videót, de a 4 perctől a végéig alig mutaott mondott valamit az újdonságokról. Konkrétan a felét se mutatta, mondta :)

(#24104) dwd1


dwd1
tag

Rootolnék.

Be van kapcsolva a Settings -> Developer options -> Android debugging
Ki van kapcsolva a Settings -> Developer options -> Update Cyanogen recovery

C:\...\Android\android-sdk\platform-tools>fastboot flash recovery recovery.img
target reported max download size of 1073741824 bytes
sending 'recovery' (10106 KB)...
OKAY [ 0.325s]
writing 'recovery'...
OKAY [ 0.096s]
finished. total time: 0.425s

Vol - és Power gombra általában semmi nem történik, utána belemegy a Cyanogen Recoverybe.

Nem értem.

Ötlet?

(#24105) petipetya válasza Shyciii (#24103) üzenetére


petipetya
nagyúr

Csak a szokásos beugró szintű indiai áltech blogger. :D

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24106) Bembee12 válasza dwd1 (#24104) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Honnan szedted a recovery-t? Innen kell [link]

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24107) dwd1 válasza Bembee12 (#24106) üzenetére


dwd1
tag

Ezt raktam: http://techerrata.com/file/twrp2/bacon/openrecovery-twrp-2.8.5.1-bacon.img
Megpróbálom azzal amit linkeltél! https://dl.twrp.me/bacon/twrp-2.8.7.0-bacon.img ?

(#24108) Bembee12 válasza dwd1 (#24107) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Az openrecovery nem fog menni 5.0 alatt, a hivatalos twrp kell amit linkeltem
Igen 2.8.7.0 a legújabb

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24109) dwd1 válasza Bembee12 (#24108) üzenetére


dwd1
tag

Köszönöm! Felraktam, belement! Viszont most hogy bennevagyok adb devices-re nincs ott a teló, nem tudom pusholni az UPDATE-SuperSU-v2.46.zip -et.
Ha felrakom bebootolva a /sdcard/-ra és onnan visszajövök TWRP-be és úgy telepítem jó lehet?

(#24110) Bembee12 válasza dwd1 (#24109) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Az furcsa, nekem ott is van ADB, esetleg nézd meg az eszközkezelőbe (windows esetén), lehet csak nem ismerte fel automatán az adb driver a telód, ilyenkor manuálisan kell frissíteni (jobb klikk eszközkezelőben a telefonra, majd illesztőprogram frissítés)
Ha nem tudod megoldanim akkor marad a bebootolva másolás

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24111) dwd1 válasza Bembee12 (#24110) üzenetére


dwd1
tag

Ezeket írja. De működhet felmásolással és úgy recoveryből telepítéssel? Vagy mi a baja? :)

[ Szerkesztve ]

(#24112) Bembee12 válasza dwd1 (#24111) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Működik külön másolással és telepítéssel is. Sőt recovery-ben ugyan úgy tudsz rá másolni, mintha be lenne kapcsolva a telefon (mtp mód)
Amúgy nálam megy az adb:

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24113) dwd1 válasza Bembee12 (#24112) üzenetére


dwd1
tag

MTP-re ugat a Win7-em, nem ismeri fel az MTP cuccot.
Ha be van kapcsolva rendesen a telefon akkor megy az ADB. Recoveryben nem. Fura.

[ Szerkesztve ]

(#24114) Bembee12 válasza dwd1 (#24113) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Akkor, h tudsz rá másolni bármit, amikor be van kapcsolva?
Amúgy win alatt, sajátgépbe ott kell lennie (akkor is ha recovery-ben vagy), ha total commander-t használsz, akkor meg csak ezt a plugin-t kell felrakni [link]

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24115) dwd1 válasza Bembee12 (#24114) üzenetére


dwd1
tag

Szerkesztettem az előzőt míg válaszoltál.

Sikeresen rootoltam :)

(#24116) Axe Miskolc


Axe Miskolc
tag

Törölve.

[ Szerkesztve ]

(#24117) diegho


diegho
nagyúr

Az mitől függ, hogy ki mikor kapja meg a frissítést? Nekem még mindig nem jött meg.

(#24118) Saccco válasza diegho (#24117) üzenetére


Saccco
nagyúr

Attól, hogy a Cyanogen csapat milyen százalékot állapít meg (Rollout percentage).
100%-nál mindenkinek feljön, alatta gondolom véletlenszerűen elkezdi a rendszer a telefonokat a frissítés lehetőségéről értesíteni.

De mindig ott a lehetőség, hogy leszeded a ROM-ot, beleugrasz a gyári recoverybe kettőt kattintasz és készen is vagy.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24119) petipetya válasza diegho (#24117) üzenetére


petipetya
nagyúr

Facebook profil szimpátia alapján. Nekem ezért kellett fastboot során telepíteni.

"nincs rá lezsóidő"

(#24120) kano


kano
nagyúr

Kit láttam most 7-kor a 112-es buszon OPO-val? :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24121) diegho válasza Saccco (#24118) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez gondolom főként tesztelési okokból van így.

(#24122) Saccco válasza diegho (#24121) üzenetére


Saccco
nagyúr

Igen. Egy hibás ROM esetén nem kezd el mindenki anyázni, csak az a pár aki benyalta. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24123) G4bi89


G4bi89
senior tag

Itt is meg jött az OTA, de úgy sem megy fel mert root meg TWRP is van.
A kérdés az lenne, hogy érdemes már felrakni ? Mert láttam, hogy párszor visszavonták (tiszta vicc) a frissítést, szóval ez most már tuti, úgymond hibamentes és nem fogják visszavonni ? :DDD

Mondjuk holnap ráérek lehet ráeresztem fastboot -ból úgy legalább tuti mindent frissít. (modem,boot stb...)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#24124) Saccco válasza G4bi89 (#24123) üzenetére


Saccco
nagyúr

A tárcsázó csúnya, de rájöttem, hogy nem sokat telefonálok így nem érdekel... :DDD

Viszont:

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24125) ollie válasza Saccco (#24124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég harmatos az üzemidő.

***

(#24126) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Mi ez az uj stock bongeszo?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24127) fornettisuti válasza Saccco (#24124) üzenetére


fornettisuti
veterán

A tárcsázóval nincs bajom, de ezzel a sok fehér háttérrel, annál inkább. Aospnal is csak fehér van?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24128) Saccco válasza ollie (#24125) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt láttad ugye, hogy 21 órája megy 2 óra SoT és még van 59% az akkuban. Szerintem ez elég jó.

(#24127) fornettisuti:
Sok fehér? A GSam fehér, mert olyanra csinálták. De az értesítési sáv (nálam) fekete, az értesítések is, a kapcsolók is, a beállítások is.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24129) hyperspace válasza Saccco (#24128) üzenetére


hyperspace
őstag

és abból 8 volt a repülő üzemmód. már azt is tudjuk akkor, hogy ennyit alszol.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24130) ollie válasza Saccco (#24128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, akkor valamit félrenéztem. Kernel és rom nincs mókolva? Google Now-t használsz?

***

(#24131) Saccco válasza ollie (#24130) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nincs, nem.

(#24129) hyperspace:
Nem nyert. A repülőmódba váltás után több, mint egy órát nyomogattam wifi-n. :))

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24132) petipetya válasza fornettisuti (#24127) üzenetére


petipetya
nagyúr

Úgy írod, mintha nem lenne témázási lehetőség.

"nincs rá lezsóidő"

(#24133) fornettisuti válasza petipetya (#24132) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ugy irtam, hogy 5.0.2-n alapbol nem ilyen volt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24134) ollie


ollie
MODERÁTOR

És hogy lehet feketére állítani a menüt? Nem találom.

***

(#24135) petipetya válasza ollie (#24134) üzenetére


petipetya
nagyúr

- Telepíted ezt a Playből (ha nem vagy belépve a cyanogen fiókba, ahogyan én sem): [link]
- Beállítások / témák / ecset / bemész a beállításokba / lebegő ecset / dark
- Bemész az alkalmazás listába / lebegő ecset /dark
- A vezérlőket állítottam vissza a lollipop síkidomokra, illetve a beállítások menüben a gombokat kékre, mivel jobban kijön a fekete hátteren

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24136) dwd1


dwd1
tag

Pimp My Romot használ valaki?

(#24137) petipetya válasza petipetya (#24135) üzenetére


petipetya
nagyúr

Most nézem, hogy ez fekete háttérrel az igazi.

"nincs rá lezsóidő"

(#24138) ollie válasza petipetya (#24135) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy külső appal. Köszi, azt hittem, hogy benne van alapból az 5.1.1-ben.

***

(#24139) Tomi229


Tomi229
tag

Most próbálgattam ezt az új LiveDisplay funkciót, de sajnos az auto mód nem müködik. Van már rá valami megoldás?

(#24140) fornettisuti


fornettisuti
veterán

mi ez az lcd suruseg dpi allito?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24141) AMD_ok válasza petipetya (#24135) üzenetére


AMD_ok
őstag

koszi,ez engem is erdekelt, utalatos ez a feher hatter...

[ Szerkesztve ]

(#24142) Saccco válasza ollie (#24138) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én a beépített Hexo témát szabtam testre. Hexo téma + system ikonok + háttérképek. Ez fekete.

Dirty flash CM12S-re. Alapból nincs hexo a 12.1-ben?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24143) gipsztigris válasza Saccco (#24128) üzenetére


gipsztigris
addikt

A Gsam-en is van sötét téma.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#24144) ollie válasza Saccco (#24142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, van hexo, de nem tetszik, ezért nem használom.

***

(#24145) vinpilu


vinpilu
senior tag

Ez a fehér menü furcsa nekem. Tudtommal nem telepítettem semmit 5.0.2 alatt sem, csak a Voxel ikon packot, nálam mégis minden fekete, nem kellett a témák alatt semmit állítanom.

(#24146) diegho


diegho
nagyúr

Az előbb azt hittem meghalt a teló. Fel akartam tenni a tempered glass-t. Fel is raktam, na mondom kipróbálom milyen a dupla kopp. Nem reagál semmire. Na mondom király. Mint kiderült kikapcsoltam a tisztítása közben...

(#24147) [Vazz]


[Vazz]
tag

Hi, frissítés előtt ránéztem az futásidőre mert mostanában nem volt gondom a telóval... ez nem volt mindig így. Csak érdekességként tettem fel, lássuk az újdonságot.

RunTime

(#24148) petipetya válasza vinpilu (#24145) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha az első belakás során be van pipálva a sötét Hexo téma, akkor valóban így történik.

"nincs rá lezsóidő"

(#24149) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Sziasztok. Én is felraktam az új cm frissítést twrp alól. A teljes romot raktam fel de valami félre csúszhatott mert minden összekeveredett tőle. A beállításaim megváltoztak, ikonok tűntek el, felemás lett a téma stb. Így még eddig nem jártam, mindegy is nem is ez a lényeg. Szeretném felrakni fastboot-ból újra az egészet tiszta telepítésként de nem tudok kiigazodni ezen a sok visszavont újra kiadott dolgon. Melyik link lenne most a legutolsó jóváhagyott fastboot-ból telepíthető verzió? Apropó az új tárcsázó mindenkinek angol? Hogy lehet azt magyar nyelvűvé varázsolni? Na meg a google-yahoo váltás se tetszik a chrome-ban. Van valami frissebb javított rom amiben ezek már rendben vannak? Mondjuk egy fastboot-os?

[ Szerkesztve ]

(#24150) rerros


rerros
tag

én Dirty flesseltem a régi romra. eddig minden okes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.