Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) janosibaja válasza kelzsoca (#23438) üzenetére


janosibaja
őstag

@petipetya: köszi a beszámolót, én azt hiszem, maradok CM-en, szépen muzsikál.

@kelzsoca: van azért valami füles, hogy lesz-e CM-re frissítés OTA-n? Vagy kényszerülünk Oxygenre, ha nem akarjuk a mostani cuccot örökre nézegetni?

[ Szerkesztve ]

(#23452) enginev3.0 válasza janosibaja (#23451) üzenetére


enginev3.0
félisten

Vagy használsz HTC Sense felületet

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23453) baandii


baandii
senior tag

oneplus-os power bank-kal kapcsolatban van vkinek tapasztalata? esetleg vmi vélemény?

(#23454) Tomi229


Tomi229
tag

Valaki telepítette már az Xposed framework progit? Működik?

(#23455) janosibaja válasza enginev3.0 (#23452) üzenetére


janosibaja
őstag

Feltételezem, erre gondolsz. Ez egy launcher, nem több. :(((

Én viszont azokról a rendszerszintű újításokról nem szeretnék lemaradni, amiket a gugli hoz majd az Android 6-tal, és majd így tovább. (Csak azt ne mondd, hogy vegyek akkor Nexust 250 ezerért...) Ezért örülnék, ha a CM fejlődne a Google-lal együtt.

[ Szerkesztve ]

(#23456) kano válasza janosibaja (#23455) üzenetére


kano
nagyúr

Hagyjuk már a Google "fejlesztése" szöveget. Jelen pillanatban a LP sz@arabb mint a KK volt, így nem tudom hol van a fejlődés.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#23457) purcigeorge válasza janosibaja (#23455) üzenetére


purcigeorge
aktív tag

Korábban is többen írták a fórumon, hogy a cm nem hagyja magára a OPO-t. Így egyedülálló módon két különböző gyári romunk lesz a jövőben is. Sőt, a kínai verzióval együtt asszem három. :)

(#23458) szkorhetz válasza kano (#23456) üzenetére


szkorhetz
őstag

Inkább másban jó, de semmiképp sem szarabb.

(#23459) Saccco válasza szkorhetz (#23458) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem is értem ezt a lollipop ellenességet, szerintem baromi jó, semmiben sem szenvedek hátrányt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23460) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mit lehet azzal kezdeni, hogy a google app és a google services framework szívja az akksit, kb 1-2 százalékot óránként? Érdekes, mert tegnap nem csinálta. Azt hittem, hogy ilyen csak nexusokon fordul elő, más telefonokon sosem volt. Ha ez így marad, inkább visszaküldöm a telefont.

Más. Mi a különbség a gyári és a letölthető CM között?

***

(#23461) berek21 válasza ollie (#23460) üzenetére


berek21
senior tag

Kapcsold ki az ébresztést, és az ébrentartást a privacy-ban. Valszeg frissített, és utána szokta ezt csinálni.

LG Velvet eladó!

(#23462) RetepNyaraB válasza berek21 (#23461) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Viszont akkor fc lehetséges. Sztem ezt sok telefon csinálja, emiatt én nem dobnám el :)

@Sacco: ez egyike a sok remek lolli fícsörnek. Persze kényelmes a rendszer, de 1 bugtanya a kitkat-hez képest. Ráadásul ki nem javított bugtanya és erre huzzák rá a next edísönt. Szégyen...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23463) janosibaja válasza Saccco (#23459) üzenetére


janosibaja
őstag

Szerintem is kicsit uncsi már ez a Lollipop ellenesség, hogy ez mennyivel jobb volt, meg az mennyivel jobb volt. Ez a sírás megy évek óta: hogy az Ice Cream Sandwich jobb volt, mint a Jelly Bean, ami jobb volt, mint a KitKat, amire visszatérünk, mert olyan sz@r a Lollipop.

Közben a rendszer szembeötlően fejlődik, mindig van egy csomó értékes új feature.

(#23464) RetepNyaraB válasza janosibaja (#23463) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szimpla butasagokat irsz. A Kitkat volt az eddigi legkierleltebb fejlesztes, ezzel szerintem a legtöbben egyet kell ertsenek. Aki nem, az nem nagyon tudja miröl beszel. Masodik a Jelly Bean, amely latvanyosan jobban futott a Jegkremnel, amely az elsö modern ertelemben hasznalhato droid. A regebbiekröl ma mar szo se essek.

A nyaloka kenyelmi funkcioi persze elviszik a balhet a többseg szamara (nekem is). Ettöl meg ratyi munkat vegeztek vele a guglinal, b*sztak kijavitani a legszembeötlöbb hibakat is akar es mar tolnak kifele az ujat. Ezek tenyek, nem unalom.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23465) janosibaja válasza RetepNyaraB (#23464) üzenetére


janosibaja
őstag

Kár minősítgetni egymást, hogy ki ír "szimpla butaságokat". Részemről lezártam, jó egészséget.

(#23466) kelzsoca válasza janosibaja (#23451) üzenetére


kelzsoca
félisten

van azért valami füles, hogy lesz-e CM-re frissítés OTA-n? Vagy kényszerülünk Oxygenre, ha nem akarjuk a mostani cuccot örökre nézegetni?

Remélhetőleg 1 hét múlva már lesz infóm.

https://vertigostore.eu

(#23467) janosibaja válasza kelzsoca (#23466) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi szépen! :R

(#23468) berek21 válasza RetepNyaraB (#23462) üzenetére


berek21
senior tag

Nekem még soha nem volt fc. Pedig kb. 3 hónapja le van tiltva. Még főverzió váltáskor is le volt!!!

LG Velvet eladó!

(#23469) ollie válasza berek21 (#23461) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Megtettem, de akkor meg folyamatosan fc-zet

***

(#23470) hedgehog válasza baandii (#23453) üzenetére


hedgehog
senior tag

Nekem van egy, szépen működik. Összehasonlító teszteket nem végeztem, de 2-3 töltésnyit biztos tud (neten vannak tesztek is).

-- aka p3d3str1an

(#23471) ollie


ollie
MODERÁTOR

Feltettem a franco kernelt, de valami oltári mértékben lecseszte a színprofilt. Mit kell tennem, hogy visszakapjam az eredetit?

[ Szerkesztve ]

***

(#23472) ittakary válasza ollie (#23471) üzenetére


ittakary
nagyúr

Eredeti mit? Színprofilt vagy kernelt?

(#23473) ollie válasza ittakary (#23472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Színprofilt.

És még valami. A Wakelock Detector nem működik, mindig azt írja, hogy nem tud lekérdezni adatokat. Rootot kapott, a privacy control sem korlátozza semmiben. Mi lehet a probléma vele?

***

(#23474) szkorhetz válasza ollie (#23473) üzenetére


szkorhetz
őstag

A lollipop.

(#23475) baandii


baandii
senior tag

hellosztok!

oneplus.net-ről megrendeltem egy telót :D van vmi tovább tenni valóm vagy csak várjam a csomagot?

(#23476) G-Bali válasza baandii (#23475) üzenetére


G-Bali
senior tag

Várj 6-7 napot, majd hívnak.

(#23477) petipetya válasza janosibaja (#23451) üzenetére


petipetya
nagyúr

Magamat ismerve bölcs döntés volt a twrp telepítése, mivel arra számítok, hogy ősszel jön majd egy új CM és az Oxygen 2. Mivel engem mindegyik érdekel majd, így ki is próbálom őket szépen egymás után.

"nincs rá lezsóidő"

(#23478) berek21 válasza ollie (#23469) üzenetére


berek21
senior tag

Innentől passz. Nem tudom mi lehet nálad, de a teljesen gyári rendszeren nálam tökéletesen működik a letiltás.

LG Velvet eladó!

(#23479) Shyciii válasza berek21 (#23478) üzenetére


Shyciii
veterán

Nekem is egy idő után FC-zik, és ahogy az XDA-t böngészem sok embernek szintúgy FC megjelenik egy idő után. Be-kikapcs utána megint egy ideig jó, aztán megint bukta.

(#23480) meridaharcos válasza Shyciii (#23479) üzenetére


meridaharcos
senior tag

Esetleg próbáljátok meg ezt! :K

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#23481) Shyciii válasza meridaharcos (#23480) üzenetére


Shyciii
veterán

Thx, kipróbálom :)

(#23482) ampulla


ampulla
aktív tag

Sziasztok. A minap eszrevettem egy hibat a gesture vezerleseknel. Ha bekapcsolom a fenyt, azaz rajzolok egy "V"-t, majd kikapcsolom es utana egybol megnyomom a power gombot akkor nem ebred fel a telo. Varnom kell egy fel percet vagy ujra be, majd ki kell kapcsolnom a vakut, hogy felebredjen. Egy masik eset Ami elofotdult meg, h a WiFi nem kapcsolodott be. Elhuztam a csuszkat es kiirta h turning on WiFi, de csak az ujrainditas segitett. Nem latta a halozatot. Masnal is volt ilyen problema? A legultolso CM 12 van fent, TWRP, root.

(#23483) Ixion77 válasza ampulla (#23482) üzenetére


Ixion77
őstag

Gyári rendszer, root nélkül: nincs ilyen probléma

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#23484) fornettisuti válasza Ixion77 (#23483) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23485) Tibko8


Tibko8
senior tag

MIUI 7 ez gyors volt. Remélem ez jobban lesz optimalizálva mint a MIUI6.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23486) enginev3.0 válasza Tibko8 (#23485) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha valaki tud infót szóljon, engem is érdekel a rom

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23487) vinpilu válasza Tibko8 (#23485) üzenetére


vinpilu
senior tag

Azért még ott megy a vita, hogy ez most 6-os MIUI vagy tényleg 7-es. A screenshoton android verziónál 4.4 látható és kitkat gapps-et ajánlanak telepítésre, valaki meg azt mondja, hogy ha 7-es, akkor annak az alapja 5.valami kell legyen...

(#23488) Shyciii válasza Tibko8 (#23485) üzenetére


Shyciii
veterán

A screenshot alapján MIUI 5.8.13 :)

(#23489) enginev3.0 válasza vinpilu (#23487) üzenetére


enginev3.0
félisten

Hát igen, 4.4.4et en se tennék vissza...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23490) Kisfazek


Kisfazek
csendes tag

Hali!

Másnál is jelentkezett a probléma hogy kb havonta fogja magát a telefon és nem cseng, nem vibrál bejövő hívásnál? egyszerűen csak a képernyőn látszik hogy van valami történés, de hang semmi. a hangerőállításra csipog, de ha bemegyek a csengőhangok közé akkor ott nem játssza le egyiket sem. némi nyomogatás vagy néhány ujraindítás után helyreáll.

Ainol Flame 4.0.4 Build 20121031.tm / OPO 64Gb 44S

(#23491) Tibko8 válasza Shyciii (#23488) üzenetére


Tibko8
senior tag

Tényleg. Az elkerulte a szememet. Egyedül a 4.4.4-re figyeltem fel.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23492) fornettisuti válasza Tibko8 (#23485) üzenetére


fornettisuti
veterán

megy a hoborges xiaomisoknal (csaladban is van egy note), hogy ugyan azt csinalta xiaomi miui v6-v7 eseteben, mint anno huawei emui 2.3-3 eseteben, regi sw verzio uj skinnel + par feature

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23493) kelzsoca válasza Kisfazek (#23490) üzenetére


kelzsoca
félisten

Nem a hangprofilokkal lehet probléma?

https://vertigostore.eu

(#23494) ollie válasza vinpilu (#23487) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van KitKates meg Lollipopos MIUI7 is.

***

(#23495) kelzsoca válasza ollie (#23494) üzenetére


kelzsoca
félisten

És mindkettő portolt rom, ami nem túl biztató.

https://vertigostore.eu

(#23496) Roland06


Roland06
aktív tag

Üdv
használ valaki "blisspop" romot? Vélemény? Vagy valami bug mentes rom? Elég sokat próbáltam mostanában de mindben volt valami idegesítő hiba.

(#23497) ittakary válasza Roland06 (#23496) üzenetére


ittakary
nagyúr

gyári cm12s, annál csak bugosabbat fogsz találni a sok portolt katyvasz között :K

(#23498) Ixion77


Ixion77
őstag

Android is upgrading? WTF? Látott-e már valaki ilyet:

Pár perccel ezelőtt megfogtam az asztalon fekvő telefont, és kézbe véve megnyomtam a bekapcsoló gombot. Kb. fél percig csak a fizikai gombok háttérvilágítása működött, a képernyő sötét maradt. Aztán egyszercsak bekapcsolódott, és fehér, kb. harmad képernyőnyi ablakon fekete betűkkel ki volt írva hogy "Android is upgrading". :Y (A telefonom nyelve angolra van állítva.) Kb. 3 mp. után ez eltűnt, és megjelent a launcher. A widgetek éppen töltődtek be, mintha most bootolt volna a telefon. Bementem a beállításokba, ahol uptime 921 óra, tehát elméletileg nem indult újra suttyomban magátol.
Van valakinek tippje hogy mi a fene lehet(ett) ez?

Jelenleg Cyanogen OS version 12.0-YNG1TAS2I3, build number LRX22G - nem tudom ezek eddig korábban mik voltak, változtak-e.

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#23499) somasz válasza Ixion77 (#23498) üzenetére


somasz
addikt

Nekem lefagyott az érintő, a szokásos, csak most telefonálás közben. Újraindítás után volt az upgrade, de maradt magyar. (Lehet, hogy magyarul is írta ki, nem tudom)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#23500) Kisfazek válasza kelzsoca (#23493) üzenetére


Kisfazek
csendes tag

Ezt kifejtenéd? mit nézzek hol?

Ainol Flame 4.0.4 Build 20121031.tm / OPO 64Gb 44S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.