Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) ollie válasza szkorhetz (#24800) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én UC browsert használok. Tapasztalatom szerint ez eszi a legkevesebb powert az Opera Mini mellett (utóbbi viszont túl fapados).

***

(#24802) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Van valami kékfog driver, amelyet telepíteni kellene? Win 7-es noti nem bír kapcsolódni az OPÓhoz, nincs meghajtóprogramja. Most próbáltam volna először...
Látják egymást, kapcsolódnának is, de nem sikerül.

Más: csak, hogy ne mindig az üzemidő sírás legyen:

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24803) Tibko8 válasza szkorhetz (#24800) üzenetére


Tibko8
senior tag

:Y :F

Ilyet gondom még so sem volt. Pedig szinte az összes ROM rajta volt :)

Szerintem a most a sultan valamit nagyon átírt :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24804) hirtelen


hirtelen
csendes tag

A jelenlegi bírósági joggyakorlat szerint, ha jogos önvédelemből rögzítem valakinek a dumáját, akkor azt felhasználhatom a bíróságon. Keresek egy appot, ami működik OPO-n (rootolt) úgy, hogy hogy nem látszódik, hogy megy a felvétel. Jó lenne drága jó főnöknőm ellen a munkaügyi bíróságon felhasználni, hogy bizonyíthassam, zsarol.
(A gyári app kikapcsol, ha elsötétítem a képernyőt, s úgy kéne beszélgetnem a drágával, hogy csak simán magam mellé teszem a mobilt: azt hinné, hívást várok. Úgyis csak az ájfont ismeri.)
Tudom, nem pont ebbe a topicba vág a kérdés, de OPO-n nem fut, amit próbáltam.
Egy tanács? Tud valaki ilyen diszkrét felvevőről OPO-ra?

(#24805) ollie válasza hirtelen (#24804) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én az Easy Voice Recorder Pro-t használtam ilyen célra. Hangfelvételhez nem kell root.

***

(#24806) dwd1 válasza ollie (#24805) üzenetére


dwd1
tag

De az kirakja a bogyót a notification ikonokhoz. Vagy OPO-n működik úgy is háttérben hogy ha nem rakja ki? HTC One X-en ha nem rakhatta oda a bogyeszt akkor amikor elváltottam róla onnantól nem vett.

(#24807) hirtelen válasza ollie (#24805) üzenetére


hirtelen
csendes tag

Nagyon köszi! Elsötétült kijelzőnél is folytatódik a felvétel? Ha hívnak, nem világosodik ki az OPO? Az lenne szuper, ha csak az értesítési sávban futna, hogy ne látszódjon, hogy felvétel megy...

Most látom dw1 kérdését. Ha csak a felső keskeny sávban látszik, akkor nekem már jó, mert elég hülye ahhoz, hogy azt ne vegye észre.

@Obyboy: Csak a felvétel ne álljon le, mert a gyárinál elsötétítve maga a felvétel is leáll.

[ Szerkesztve ]

(#24808) Obyboy válasza dwd1 (#24806) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha csak az almás telefonokat ismeri a kedves főnöke akkor mindegy, hogy milyen ikont hová tesz ki az alkalmazás. Gondolom ha elsötétedik a kijelző akkor eltűnik az ikon is.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24809) ABal válasza szkorhetz (#24800) üzenetére


ABal
őstag

4.4-es gyári ROM-on is ezt írja a Play.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#24810) G4bi89 válasza ABal (#24809) üzenetére


G4bi89
senior tag

5.1.1 (12.1S) alatt simán engedi telepíteni.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#24811) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Na, felszenvedtem a Sultan-t, leporoltam a ROMolós tudásomat. :D Teljesen jó cucc, kicsit furcsa a menü, de nem vészes. Az akku-val jól bánik eddig és jobb a wifi. Szóval eddig jó a cucc, köszi az ajánlatot. Azt nem tudja valaki, hogy a beépített óra widget színe hogyan állítható (ha állítható)? Mert fekete-fehér hátterem van és nem látok belőle semmit.

(#24812) Saccco válasza Tibko8 (#24803) üzenetére


Saccco
nagyúr

Gyári CM12.1S-sel sem kompatibilis a Dolphin... :N :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24813) baandii válasza kelzsoca (#24755) üzenetére


baandii
senior tag

köszi a tippet, hogy hogy kell a data partícióról biztonsági mentést csinálni erről találok vmi leírást, útmutatást? mielőtt belefognék a bootloader nyitásba jó lenne utána nézni a dolgoknak :)

(#24814) hedgehog válasza hirtelen (#24807) üzenetére


hedgehog
senior tag

én kipróbáltam most, sem háttérben (a launcher volt aktív, bogyó az értesítési sávon), sem kikapcsolt képernyőnél nem állt le a felvétel

-- aka p3d3str1an

(#24815) G4bi89 válasza Saccco (#24812) üzenetére


G4bi89
senior tag

Valamit variálnak mert kettővel feletted írtam, hogy kompatibilis. Aztán most megnéztem újra, és már fel sem dobja ha rákeresek az áruházban, egyedül a jetpack jön fel. Tehát mintha nem is létezne a Dolphin Browser. :DDD

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#24816) Tibko8


Tibko8
senior tag

Dolphin témához kapcsolódóan. Most meg néztem 44S-en is ugyan ezt írja. Akkor valószínűleg a Dolphin fejlesztők néztek el valamit vagy a Google. Bár nem lehet olyan régóta ez a hiba mert nem rég frissítettem az alkalmazást. De szerencsére van róla mentésem így tudom még használni :D

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#24817) dwd1 válasza dwd1 (#24677) üzenetére


dwd1
tag

Valaki erre tud vmit? :) Vagy van valamelyikőtöknek írásjoga ebben a témában?

(#24818) hirtelen válasza hedgehog (#24814) üzenetére


hirtelen
csendes tag

@ ollie, Obyboy, hedgehog: köszi szépen! :R

(#24819) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

nagyon jól sikerült a RAM kezelés a legutóbbi CM romban. Le tudtam tornázni a szabad RAM-ot 49MB-ra. 7-8, de néha 10 app is memóriában tud maradni, elég impresszív. ehhez képest Oxygen OS-el kb a legutóbb megnyitott 3-4 app nem töltött csak újra... kár, hogy már nem sokáig kapjuk a frissitíseket a CM-től ilyen formában.

továbbra is várom az első 720p kijelzős telefont 4GB RAM-mal.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24820) greenmeister


greenmeister
tag

Sziasztok. Oppomartról szeretnék még egy ilyen telót rendelni. Valakinek esetleg tapasztalata van ezzel kapcsolatban?

MSI B150A GAMING PRO - G4560 - Raijintek Aidos Passive 8GB DDR4 2133MHz - OCZ 60GB Agility 3 SSD - Sapphire RX 570 - THERMALTAKE V3 BE - EVGA 750GQ - Logitech MK320 - Grado SR60 - Microlab Solo 6c

(#24821) farena válasza Tibko8 (#24816) üzenetére


farena
tag

Nekem CM12.1S és Sultan rom alatt sem telepítette a Dolphint a Play. Amazonról viszont sikerült a telepítés.

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#24822) petipetya válasza Oppenheimer (#24819) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen ezt vizslattuk a cimborával a legutóbbi "tanácskozás" alatt. Mutattam, hogy az előtérben lévő appok esetén kb. 700MB a szabad RAM, míg a háttérben pihenő appok esetén (=tárolt folyamatok) ez 39MB volt. Az alkalmazásváltó listáról pedig semmit sem töltött újra a teló, minden a szokásos villámgyors sebességgel indult és futott. Mindezt jóval 200 óra feletti üzemidővel.

Aztán mikor kíváncsiságból mindent becsuktunk, akkor a 39MB felment 1,5GB-ra. :D

A lényeg, hogy a RAM kezelés nekem tetsző módon működik: a napi szinten többször használt appok folyamatosan a rendelkezésemre állnak, mivel nem csukok be semmit. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#24823) vinpilu válasza greenmeister (#24820) üzenetére


vinpilu
senior tag

Miért onnan vennél? Hivatalos oldal vagy eustock nem jó?

(#24824) csenor válasza greenmeister (#24820) üzenetére


csenor
senior tag

Tudtommal az Oppomart a kínai verziót értékesíti.
Plusz ugyanannyiba kerül szinte mint a gyári oldalról.

(#24825) olahdave


olahdave
tag

Van aki mostanában rendelt a hivatalos oldalról?
Milyen tokot adnak pluszba a készülék mellé?
Köszi!

(#24826) BigBlackDog válasza olahdave (#24825) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez engem is érdekelne! :) Ezek szerint nem én választom ki az ajándékot, hanem ők adják automatikusan.

(#24827) csenor válasza olahdave (#24825) üzenetére


csenor
senior tag

Én rendeltem, de még nem jött meg.
A kép alapján én egy kék flippes tokot, egy narancssárga kemény tokot és egy fóliát várok a teló mellé.
Szerintem kedden fog megérkezni, akkor majd leírom pontosan.

(#24828) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

Mindenkinek köszönöm a segítséget! fent van a Sultan. Root is megvolt, be is laktam. Egyenlőre tetszik, hibába még nem futottam bele. Viszont érzésre mintha a gyári 12.1S pörgősebb lett volna. Kevesebb akadással. A Sultan azért néha meg meg akad egy pillanatra. Bár ez lehet, hogy a beépített underclock miatt van. Még nem próbáltam ki, hogy milyen ha kikapcsolom. Még elég friss a rendszer, egyenlőre használom így pár napig amíg minden beáll. Viszont ami hiányzik, az a 12S témakezelő rendszere. Ott volt a témákban egy olyan opció, hogy továbbiak beszerzése és azon belül behozott pár másik témát a hexo-n kívül. Én a modern nevűt szoktam használni, a gyári hatalmas ikonok nem jönnek be. A sultan romban viszont ezek nincsenek benne. Ha rámegyek a továbbiak beszerzése opcióra akkor feldob egy sima Play áruház linket amik között nem szerepel az a modern téma amit az S-en használtam. Nem tudja valaki esetleg hogyan juthatnék hozzá ahhoz a témához?

(#24829) szkorhetz válasza petipetya (#24822) üzenetére


szkorhetz
őstag

Igen, viszont ez sajnos Sultannal nem így van, ott már 700 szabad alatt elkezdi kilövögetni az appokat, mint ahogy ezt az eggyel ezelőtti COS12 csinálta..

(#24830) csposta24


csposta24
csendes tag

Feltettem én is a legfrissebb Sultan-romot, eddig nagyon jó.
Viszont nem tudok DNG-be fotózni.
Az létezik, hogy a rom nem támogatja?
A default kamera menüjében nem találom.
Viszont camera fv5-öt is használok, abban be is van állítva, de csak jpg-ket ment.

(#24831) olahdave válasza csenor (#24827) üzenetére


olahdave
tag

Köszi! :R
És mikor rendelted meg és milyen szállítással?

(#24832) csenor válasza olahdave (#24831) üzenetére


csenor
senior tag

Szerdán rendeltem meg a Standard szállítással és a DHL nyomkövetése keddre tervezi a kiszállítást.

(#24833) FémKuka


FémKuka
tag

Sziasztok!
Gyári 12.1S-en vagyok jelenleg de itt is tapasztalom, hogy megvan a szokásos microlag minden alkalmazásban. Aki jelenleg Sultan ROM-ot használ le tudná nekem írni, hogy ott tapasztalható-e ez? Édesapám LG Leon-ja Pl. vaj simán futtatja a Crossy Road-ot, míg a sajátom nem de ez csak egy példa. Előre is köszi a valszokat. :)

Galaxy S6 32GB

(#24834) puskas1993


puskas1993
tag

Sziasztok!

Tesóm pár hete vett ez ilyen telót és két hibája van eddig, amire sehol nem találtam megoldást.
1.: nem működik az OTA frissítés. Keresgéltem itt fórumon és másnak is volt olyan baja, hogy valami szerviz ROM vagy nem is tudom pontosan milyen szoftver volt a telefonján és recovery-ből kellett, hogy frissítsen. :F
Na ez meg is történt és innen jött a másik probléma, ami...
2.: a legfrissebb CM 12.1-nél mikor reggel felkel és bekapcsolja a mobilnetet rajta az egyszerűen nem hajlandó működni és csak újraindítás után hajlandó észhez térni. :W

Más is tapasztalt ilyet vagy esetleg tudja, hogyan orvosolhatnánk ezen hibákat?

Előre is köszönöm a segítségeteket :)

(#24835) fornettisuti válasza puskas1993 (#24834) üzenetére


fornettisuti
veterán

2. kitkaten is igy volt nalam, van mikor felmegy egybol mobilnetre, van amikor csak restart utan.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24836) Quattro válasza puskas1993 (#24834) üzenetére


Quattro
tag

Nekem is nemrég van meg a telefon.
Nem értek annyira a rootoláshoz, meg az ilyen dolgokhoz.
A telefonon 4.4.4-es android van, 11.0 Cyanogen OS verzió. Amikor rámegyek a rendszer frissitésre azt írja ki, hogy a rendszer naprakész. Ilyenkor nem kellene frissítenie magát a telefonnak az új verziójú dolgokra? Vagy manuálisan kell feltenni? Ha igen akkor nem értem mi értelme van a rendszerfrissítés opciónak ha nem frissíti magát.

Bocs, ha butaságot kérdeztem és tök alap dolgot kérdeztem.

(#24837) RetepNyaraB válasza puskas1993 (#24834) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

fastbootból frissíts és ne sajnáld az OTA-t. Kevesebb hasonló hibád lesz.

(#24833) FémKuka@ valami összeakad esetleg, húzd újra. Nem lagol a COS12.1. A Crossy Road pedig nevetséges erősorrások szempontjából.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24838) ollie válasza Quattro (#24836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, kéne frissítenie OTA-n. Pár hete van meg a teló, és rögtön fel is dobta a frissítést.

***

(#24839) puskas1993 válasza puskas1993 (#24834) üzenetére


puskas1993
tag

(#24835) fornettisuti és végül rájöttél mi okozta vagy a frissítés után ez megszűnt? mert ott épp hogy kitkat-en volt jó és frissítés után jött ez a hiba :(

(#24836) Quattro közben visszakerestem és 11.0-XNF9XBS28k ROM volt a telefonon. Ha neked is ilyen van vagy frissíteni szeretnéd akkor innen kell leszedned a megfelelő-t és telepítened saját kezűleg sajnos

(#24840) Quattro válasza ollie (#24838) üzenetére


Quattro
tag

Köszönöm a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#24841) fornettisuti válasza puskas1993 (#24839) üzenetére


fornettisuti
veterán

kitkatrol ota frissitettem lollira, nem romolok.
a jelenseg meg mindig meg van.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24842) baandii


baandii
senior tag

nekem se jött meg még az OTA frissítésem

(#24843) FémKuka válasza RetepNyaraB (#24837) üzenetére


FémKuka
tag

Tisztán tettem fel a 12.1S-t és másnál is olvastam ezt a problémát. Meg lehet figyelni minden alkalmazásnál hogy másodpercenként 1-2 képkocka elveszik. Kernelre gyanakodom, mert az felel a hardver és a szoftver kapcsolatáért ami a Sultanban ugye nem gyári plusz nagyon dicséri itt mindenki a ROM-ot. Ha egy Sultanos meg tudná ezt nekem nézni azt nagyon megköszönöm :)

Galaxy S6 32GB

(#24844) Quattro válasza puskas1993 (#24839) üzenetére


Quattro
tag

Igen, Nekem is ez a ROM van fent. Akkor ez normális hogy nem frissíti magát? Mert vkinek frissíti.
Amúgy is már reklamálom a készüléket a OnePlus-nál akkor ezt is hozzá lehet csapni?

[ Szerkesztve ]

(#24845) fornettisuti válasza FémKuka (#24843) üzenetére


fornettisuti
veterán

azt a mindenkit kb. egy kezeden megtudod szamolni ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24846) Bembee12


Bembee12
aktív tag

Na ez mi lesz?

CM12.1 Nightly is the BEST

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#24847) petipetya válasza fornettisuti (#24841) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a beállítások / mobilhálózatok / hozzáférési nevek menüpont alatt kitörlöd a felesleges apn-ket, akkor is? Illetve az ezen a videón látható lépések sem használnak?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#24848) dobostorta válasza kelzsoca (#24622) üzenetére


dobostorta
tag

Nem tudod/tudjátok, hogy mikor lesz raktáron kijelzővédő fólia OPO-ra az EUSTOCKON?
Ezzel együtt szeretném majd megrendelni a telót.

(#24849) Saccco válasza dobostorta (#24848) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az miért nem jó, hogy rendelsz egy akármilyet ebay-en Németországból, azt felrakod, majd rendelsz egy üveg kijelzővédőt, amikor megjön meg felrakod azt?

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24850) dobostorta válasza Saccco (#24849) üzenetére


dobostorta
tag

Igen, akkor valszeg ilyesmi megoldás lesz, csak nem akartam ennyit variálni.

MÁS: Eustockon a globál verziót küldik mindenképpen? (mert olvastam, hogy pl. itthon az Edigital kínai verziósat árul)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.