Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24551) Saccco válasza scope2007 (#24543) üzenetére


Saccco
nagyúr

Azt tudod, hogy hangerő le+power gomb együtt képernyő fotót csinál? (Minden android kütyün, ha jól rémlik 4.0 felett)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#24552) RetepNyaraB válasza asdasdasd (#24548) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szinte biztos, hogy valami valamivel összeakad. Legvalószínűbben két lejátszó. Nálam mióta az MX playert alapértelmezettre állítottam, a google és a cián galéria nem képes lejátszani a saját videóimat (nem találja őket a barom), csak az MX. :U

(#24530) Tibko8 @ nem egészen. A minimal edition ugyanazt tudja, mint pico, de közben leszed egy csomó egyéb szolgáltatást, amelyet ha nem használnál egyébként, akkor csak feleslegesen ül a gépen és alkalmatlankodik. itt ni

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24553) petipetya válasza asdasdasd (#24548) üzenetére


petipetya
nagyúr

Tudsz ilyet linkelni?

"nincs rá lezsóidő"

(#24554) Shyciii válasza Roland06 (#24550) üzenetére


Shyciii
veterán

Nem. Azt írta Sultanxda, hogy egyelőre nem adja ki újra a romot, hanem a már meglévőre kell felinstallálni TWRP alatt. A fix-re csak akkor van szükséged, hogy ha a fókusznál nem a CAF-ot akarod kiválasztani, hanem a Normal-t (ehhez a Zero shutter lag-ot kell kikapcsolni). Ekkor nem folyamatos fókusz van, hanem csak akkor fókuszál, mikor a képet akarod elkészíteni. Nah ezzel volt gond. Ha nem ezt a fókuszálást használod, akkor nincs szükség a fix-re, ami innen tölthető le.

(#24555) dwd1


dwd1
tag

Fényképezésnél a varázslópálcánál felsorolja a módokat. Mit jelent ha be van elötte jelölve a bogyó?

(#24556) RetepNyaraB válasza dwd1 (#24555) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

azok között tudsz váltogatni a kamera fő oldalán fel-le simítással.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24557) hyperspace


hyperspace
őstag

nektek mekkora a kopás a fekete hátlapon? nekem pár naposan elkezdte zsebben hordva.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24558) fornettisuti válasza hyperspace (#24557) üzenetére


fornettisuti
veterán

tokban 0 kopas ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24559) Oppenheimer válasza hyperspace (#24557) üzenetére


Oppenheimer
veterán

több, mint 1 éve van meg, sosem látott tokot, és nem kopik.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#24560) hyperspace válasza fornettisuti (#24558) üzenetére


hyperspace
őstag

Nem szeretem a tokokat.

Oppenheimer: nekem így néz ki. Két szélén kifényesedett.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24561) kelzsoca válasza hyperspace (#24560) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az csak a kézről származó zsír, és egyéb szennyeződések, tehát egy tisztítás után eltűnik, volt aki fogkrém és fogkefe segítségével tiszította le.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#24562) Pőze válasza hyperspace (#24560) üzenetére


Pőze
aktív tag

Ez csak a zsíros kéz miatt ilyen. Az enyém is ilyen letakarítani nem tudom hogy lehet.

[ Szerkesztve ]

(#24563) hyperspace válasza kelzsoca (#24561) üzenetére


hyperspace
őstag

szuper, köszönöm. akkor kitolódik a bambusz hátlap.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24564) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Ha wifin kesnek az ertesitesek azokat hogy oldom meg? Gyarin es a sultan felé romon is csinalja :/

(#24565) hyperspace válasza X DoZ3R (#24564) üzenetére


hyperspace
őstag

Nekem össze-vissza van. Egyszer az ipad csipog először, de van, hogy a telefon. Vagy neked nagyobb a késés?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24566) X DoZ3R válasza hyperspace (#24565) üzenetére


X DoZ3R
tag

Nagyobb, van amikor fel ora utan se jon meg, felebresztem a telot es akkor jon egyszerre...

(#24567) ollie válasza X DoZ3R (#24566) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A wifi akkor is be van kapcsolva, amikor alszik a teló?

***

(#24568) hyperspace


hyperspace
őstag

Google play service beállításánál a keep awake-et is bekapcsolva hagyjátok?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24569) dwd1 válasza RetepNyaraB (#24556) üzenetére


dwd1
tag

Köszönöm! Az életben nem jöttem volna rá :D

(#24570) X DoZ3R válasza ollie (#24567) üzenetére


X DoZ3R
tag

Persze, a google services sincs letiltva.

(#24571) G-Bali


G-Bali
senior tag

Nekem még 12.0 a van de mindig elkezdi leszedni a 358 vagy mennyi MB ot és utána ha nincs wifi akkor is folytatja már 3x szotpam ba hogy a mobilnetemből szívja le, ezt hogy is tudom beállítani hogy CSAK wifin szedje le?

[ Szerkesztve ]

(#24572) ittakary válasza G-Bali (#24571) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mert nem rakod fel zipbol?

(#24573) zentimon válasza Tibko8 (#24518) üzenetére


zentimon
csendes tag

5.1-ről vissza tudom rakni a 4.4.4-et teljes törlés nélkül?

(#24574) G-Bali válasza ittakary (#24572) üzenetére


G-Bali
senior tag

Nem akartam felrakni, nem régen nagyon sok segítséggel rajtam fel a lolit fast boot ból,(rootolva) és még nem akartam felrakni, sőt az üzem idő miatt gondolkodom a kikaton is hogy vissza rakom :P

(#24575) ollie válasza G-Bali (#24571) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na ez érdekes, mert nekem mindig csak wifin töltötte mindenféle beállítás nélkül.

(#24573) zentimon: elméletileg igen, gyakorlatilag szerintem meg sem szabad próbálni.

[ Szerkesztve ]

***

(#24576) ittakary válasza zentimon (#24573) üzenetére


ittakary
nagyúr

nem... ilyet sosem szabad, mert szinte garantált az összeomlás

(#24577) zentimon válasza ittakary (#24576) üzenetére


zentimon
csendes tag

kösz

(#24578) RetepNyaraB válasza X DoZ3R (#24564) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Újratelepítéssel esetleg...
Nekem is csinálta, a legutóbbi install óta nem volt, kopogjuk le. Mondjuk nem ezért telepítettem, de ez is megoldódott. Meg a csengős bug is, úgy néz ki (az, hogy csak eccer csöngött ki a rohadék, ha olyanja volt).

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24579) ittakary válasza RetepNyaraB (#24578) üzenetére


ittakary
nagyúr

eccer vagy öccör?

legyél már ennyire igényes, hogy nem erőszakolod seggbe a magyar nyelvet, kérlek szépen :R

(#24580) RetepNyaraB válasza ittakary (#24579) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Kérlek :R
Bár megjegyezném halkan, hogy nyelv-alkalmazási képességeim érzésem szerint a fórum társadalom felső 0,0001%-ába tartoznak és tudom mit, mikor, hogyan kell használni. Ha ettől eltérek; szándékosan teszem. De igazad van, műveljük a népet jó példával :C

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#24581) X DoZ3R válasza RetepNyaraB (#24578) üzenetére


X DoZ3R
tag

Tegnap raktam ujra, nalam a romok nem elik meg az 1 hetes kort :D

(#24582) Menyus115


Menyus115
csendes tag

Sziasztok!

Két problémám lenne! Remélem tudtok rá megoldást!
Az első: fényképezés közben nem megy a vakú, inaktív! Hogy lehet visszakapcsolni, hogy tudjam használni!
A másik: be lehet állítani más értesítési hangot az e-mailoknak és mást az sms-nek!
Előre is köszi! :)

(#24583) Jamesch


Jamesch
tag

Ti használjátok a Titaniumot sys alkalmazások frissítésének integrálásra?
Tök idegesítő hogy frissítés után így lényegében duplán foglalnak helyet az appok, de ha integrálom konkrétan eltűnik és újra kell installni.
Korábbi telefonoknál ilyen probléma csak a Play Servicesel volt néha

Hozzá kell tenni hogy 16 gigás OPOm van és most vettem észre hogy nem tudtak update-elni az appok mert elfogyott a hely.

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#24584) Obyboy válasza Menyus115 (#24582) üzenetére


Obyboy
addikt

Válassz olyan módot amiben engedélyezett (pl: HDR módban nincs vaku)

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#24585) ollie válasza Jamesch (#24583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Integrálás után, újra kell indítani a telefont.

***

(#24586) Jamesch válasza ollie (#24585) üzenetére


Jamesch
tag

Integrálás után közvetelenül nekem folyton feldobja hogy az adott app leállt, még akkor is ha leállítom előtte, úgyhogy nem is tudok mást tenni mint reboot, de az appot playről újra le kell szednem.
Mondjuk így legalábba friss verzió kerül fel, mondjuk nem systembe

Ja és |V|etal !!! |,,|¸

(#24587) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Nagy nyílvánosság előtt megkérdezném a tisztelt egybegyülteket, hogy mi újság hálózat eldobálási fronton? Nekem T, Bp-en, május közepe óta nem volt hálózat eldobálásom, voltam SlimLP-n, Oxygenen, és most egy optimalizált CM-en nightlyn vagyok immár lassan 400 órája LTE-n és semmi eldobálás nem volt, amikor gyenge térerős helyen vagyok akkor is mindíg visszatalált (teljesen 0 térerőről is)... 4636-os menüt nem piszjáltam (LTE/GSM auto PRL-en van ahogy a rom alapból beállítja) szóval nekem most mintha minden rendben lenne...

(#24588) kano


kano
nagyúr

Kaptam OPT meghívót. :) Érdekel valakit esetleg?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#24589) ittakary válasza kano (#24588) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak az accountoddal egyutt tudod tovabbadni ;)

(#24590) fornettisuti válasza vitezlejszlo (#24587) üzenetére


fornettisuti
veterán

kitkaten eloforfult, lollin nincs eldobas. de toltes utan nem feltetlenul megy fel mobilnetre csak restart utan.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24591) olahdave válasza kano (#24588) üzenetére


olahdave
tag

Írtam privátot.

(#24592) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Olyan problémám lenne hogy build.prop átírogatásával s6nak lett láttatva a teló ment is amit akartam minden fasza viszont amikor az eredetit akartam most akkor nem átírtam a filet hanem csak felülírtam az eredetivel amit kimásoltam onnan majd újraindítottam, de így valószínű nem kapta meg a szükséges jogokat a fájl vagyis nem állítottam be mert nem kapcsol most be a teló, twrp van, esetleg szerintetek elérem valahogy azt a fájlt adb-n vagy valahogy ezt rendbe tudom hozni? ez a file a /systemben van build.prop

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24593) beloadjoker válasza beloadjoker (#24592) üzenetére


beloadjoker
őstag

j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ ls
build.prop
j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb devices
List of devices attached
61e77853 recovery

j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb kill-server
j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb root
* daemon not running. starting it now on port 5037 *
* daemon started successfully *
adbd is already running as root
j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb remount
remount of system failed: Success
remount of vendor failed: Success
remount failed
j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb push build.prop /system/build.prop
error: device not found
j0k3r@j0k3r-Lenovo-IdeaPad-Y510P:~/Asztal$ adb push build.prop /system/build.prop
79 KB/s (4607 bytes in 0.056s)

Hát ez nem jött be úgyhogy újra feldobom a romot twrpből akk nem vesztek adatokat

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#24594) szkorhetz válasza fornettisuti (#24590) üzenetére


szkorhetz
őstag

Én meg azt vettem észre, hogy az alig kéthónapos telefonomnak a bekapcsológombja elkezdett más érzetet adni megnyomáskor sőt a hangerőgombokhoz képest is más az érzet...

(#24595) PiciDikenz válasza vitezlejszlo (#24587) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

Nekem olyat csinál csak, hogy ha elveszti a wifi jelet mondjuk liftezés miatt, akkor nem kapcsolódik fel mobilnetre, csak a felkiáltójelet látom és csak a repülőgép-üzemmód ki-be segít. De telefonálni attól még tudok ilyenkor... 5.0 óta ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#24596) baandii


baandii
senior tag

hellosztok,

rootolni szeretném a telót de nem igazán akar össze jönni, vmi szaki tudna útmutatást adni?
a lényeg hogy csak rootolni szeretném semmi mást (nem akarok romolni stb...)
eddig a bacon root tolkittel probáltam de semmi. telóban bekapcsoltam az usb hibakeresét, a progiba kiválasztottam a "device"-nél a 64 gb-ot, viszont az "androit build"-nál nem volt olyan ami az én telómon ezért "any build mode" lett kiválasztva majd root-ra katt de semmi
valamit rosszul csinálok vagy inkább próbáljam meg máshogy?

a válaszolóknak előre is köszönet

(#24597) vinpilu válasza baandii (#24596) üzenetére


vinpilu
senior tag

Bootloader-t már nyitottad? Az kellhet előtte még toolkit esetén is. Az összefoglalóban találsz egy linket micafighter írásához, az alapján menni fog.

(#24598) ollie válasza baandii (#24596) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig az az összes létező gyári buildet ismeri. Netre felengedted?

***

(#24599) baandii


baandii
senior tag

vin.pilu - épp ez az bootloadert nem akarnék nyitni ez lenne a lényeg, vagy az kell hozzá akkor mindenképp?

ollie - felengedtem, nálam az os verzió: 12.0-YNG1TAS2XK ilyet nem találtam. de hogy miért nem?

(#24600) vinpilu válasza baandii (#24599) üzenetére


vinpilu
senior tag

Megint csak az összefoglalóhoz fordulok, rég volt már, hogy ezzel játszottam. Elvileg van lehetőség adatvesztés nélküli bootloader nyitásra, ha ezt szeretnéd elkerülni, de nyitni kell az tuti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.