Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23251) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Tegnap végre én is át tudtam venni a telefont :)
CM11 XNPH05Q volt rajta, erre jött egy CM12 támogató frissítés, a verziószám maradt CM11 XNPH05Q.

Várhatom a CM12 OTA-t, vagy ha továbblépnék, akkor nekem kell felapplikálnom kézzel?

(#23252) ampulla válasza Tibko8 (#23236) üzenetére


ampulla
aktív tag

Sikeresen felment a CM-12-YNG1TAS2I3 verziójú változata, minden stimmel egyet kivéve... Még mindig nem megy fel az átkozott TWRP recovery...

(#23253) kelzsoca válasza gilfoyle (#23251) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az a frissítés csak egy felkészítő volt a lollipopra, indítsd újra a készüléket, és várhatóan hamarosan felajánlja a tényleges szoftvert is frissítésre, majd ha felment, érkezik a touch fix patch, azt is tedd fel a készülékre, így leszel naprakész. :)

https://vertigostore.eu

(#23254) G-Bali válasza petipetya (#23248) üzenetére


G-Bali
senior tag

Amúgy akkor milyen egyszerű mód van a mentéshez ,ami olyan egyszerű Butáknak van mint én :DD

(#23255) gilfoyle válasza kelzsoca (#23253) üzenetére


gilfoyle
őstag

Szoval jon az automatikusan, csak varjak turelmesen.
Koszi! :R

(#23256) stigma


stigma
addikt

Sziasztok. Abban szeretném a segítségeteket kérni, hogy megéri -e nekem Nexus 5-ről Oneplus-ra váltani, mert kezd abból elegem lenni, hogy 1 nap alatt lemrül a telefon. (ha van időm nyomkodni).
Specben picit jobba a One (Snap. 801 és 3GB ram + nagyobb akksi), viszont megéri -e a feárat.

Volt pár hete kezemben egyy One 64 GB-os változat , amire váltanék, egyetlen furcsa érzésem az az volt hogy picit nagy, mivel nincs "tepsi" kezem :DDD

Segítséget, építő jellegű kritikákat nyugodtan írhattok!.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#23257) somasz válasza gilfoyle (#23251) üzenetére


somasz
addikt

Üdv itt! :)

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#23258) ak76 válasza stigma (#23256) üzenetére


ak76
senior tag

Az akksija kb másfél két napot bír 4 óra kijelzőidő mellett,ha hajtom (6-7 óra kijelzőidő) akkor este mehet is töltőre,most 22 százalékon van,tegnap előtt délután 3 kor vettem le a töltőről,a kijelzőidő 3 óra 10 perc,de tegnap sokat beszéltem,és sok mailt kaptam.
Gyári,mókolatlan CM12 van fenn,mindig minden be van kapcsolva,LTE/Wifi,pontos helymeghatározás,3 mail push szinkronban,stb stb,játék nincs benne,arra ott a konzol.

[ Szerkesztve ]

(#23259) chemand válasza kelzsoca (#23250) üzenetére


chemand
tag

Már próbáltam, semmi rezgés :(

[ Szerkesztve ]

(#23260) stigma válasza ak76 (#23258) üzenetére


stigma
addikt

Hát szerintem a Nexus 5-öm már rég beadta volna ennyitől a kulcsot.
Játszani nem szoktam, csak én is elég sok app-ot használok(FB,Mail,Néha Viber..), illetve nekem is legtöbbet a kijelző fogyaszt, viszont valahogy ahogy megfogtam a One-t éreztem , hogy jól ki van dolgozva/össze téve.

Szerintem hétvégén ellátogatok haverhoz, hogy 1-2 órát nyomkodhassam és meghozom a döntést. :D

Köszi a segítséget.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#23261) gilfoyle válasza somasz (#23257) üzenetére


gilfoyle
őstag

:R Előbb-utóbb mindenhol feltűnök ;)

(#23262) kelzsoca válasza chemand (#23259) üzenetére


kelzsoca
félisten

Próbaképpen azért fastboot-al újra kellene húzni az egész rendszert.

https://vertigostore.eu

(#23263) chemand válasza kelzsoca (#23262) üzenetére


chemand
tag

3 órával ezelőtt tettem vissza fastboot-tal a CM 11-et, teljesen szűz a rendszer, nem megy a rezgés :(

(Ez alapján csináltam.)

[ Szerkesztve ]

(#23264) kelzsoca válasza chemand (#23263) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendben, küldtem privit, várom a választ rá. :R

https://vertigostore.eu

(#23265) chemand válasza kelzsoca (#23264) üzenetére


chemand
tag

Írtam választ.

(#23266) Tibko8 válasza ampulla (#23252) üzenetére


Tibko8
senior tag

Ezért írtam CM11S 44S mert arra tuti 100% hogy felmegy. Nekem sem engedte felrakni CM12S-re nem véletlenül írtam azt a verziót mert az-az utolsó normális kitkat alapú rom.
Igen ahogy írták neked az ami volt neked rajta az valami fejlesztői rom. Az hivatalosan megsem jelent. Arra csak tippem van hogy miért kaptál ilyen verziót. Szerintem egy garanciába vissza küldött telefont kaptál amit meg javítottak és így egy ilyen "különleges" romot raktak rá.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23267) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Na most megjött a yng1tas17l
Ez mennyire használható? Ez a zsebből telefonálós verzió? A netet telesírták ennek a verziónak a bajaival. Erre majd jön a javítás 1-2 napon belül, addig kibírhatóak a problémák?

CM romoknál frissítés után kell (célszerű?) gyári visszaállítást csinálni? Már belaktam a telót...

(#23268) chemand válasza kelzsoca (#23264) üzenetére


chemand
tag

Szeretném őszinte köszönetem kifejezni kelzsoca fórumtársunknak a gyors és hihetetlen korrekt hozzáállása és segítőkészsége okán.

Mint korábban írtam az eustock.hu oldalról rendelt OnePlus One készülékem rezgése nem működik, feltehetően a rezgő motor hibájából. Felvettem itt a fórumon a kapcsolatot az oldalt üzemeltető kelzsoca fórumtársunkkal, aki teljesen korrekten állt a dologhoz. Felhívott, megbeszéltük a problémámat majd intézkedett. Az eredmény: 1-2 napon belül teljesen új készüléket kapok a régi helyett! :Y

Még egyszer óriási köszönet a segítőkészségért! :R :R :R

:C

(#23269) Tibko8 válasza gilfoyle (#23267) üzenetére


Tibko8
senior tag

Én használtam nekem nem volt túlsok bajom vele de nem is a legjobb. De próbáld meg mindenképpen fel rakni a következőt ami most a legfrissebb (YNG1TAS2I3). Ebben van touch fix is már.
Nem muszáj de ajánlott csinálni egy törlést. De várj addig míg meg jön a légfrissebb majd használd azt és ha valami nem jó akkor csinálj törlést.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23270) kelzsoca válasza gilfoyle (#23267) üzenetére


kelzsoca
félisten

A javítás még a mai napon megérkezik talán valami 23mb-os csomag formájában.

(#23268) chemand

Holnapra Nálad a másik készülék. :R

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#23271) diegho válasza chemand (#23268) üzenetére


diegho
nagyúr

:Y Ez több, mint korrekt :R szerencsére én is náluk vásároltam, holnap már talán kézhez is kapom, halkan jegyzem meg, csak a garancia miatt vettem náluk, már nagyon várom a holnapot.

(#23272) chemand válasza diegho (#23271) üzenetére


chemand
tag

Én is nagyon várom! :)) És igazad van, több mint korrekt! :R

(#23273) ampulla válasza Tibko8 (#23266) üzenetére


ampulla
aktív tag

Most már rájöttem miért pont azt mondtad :) Mert a többivel nem megy fel. Majd ha hazaértem megnézem. :) KÖszi szépen még egyszer.

(#23274) PiciDikenz válasza gilfoyle (#23267) üzenetére


PiciDikenz
aktív tag

A jelenlegi legújabb CM12S is "zsebből telefonálós", sőt mostanában ha duplatapival felébresztem a telefont, elindul a zenelejátszás is. Néha csak úgy magától is akár. A vaku is ki-be kapcsolgat, szóval az összes gesztusvezérlés megbolondult.

Cserébe viszont akárhányszor liftbe szállok eldobja a mobilnetem. (telefonálni tudok, de újraindításig nincs internetkapcsolat)

(#23275) #01696768 válasza PiciDikenz (#23274) üzenetére


#01696768
törölt tag

Csendben megjegyzem, nálam az installt követő factory reset mellett semmi ilyesmit nem csinál. Igaz, nem használok ilyen koppintós-integetős funkciókat.

kelzsoca: tudom, hogy még korai a kérdés (és talán már feltették előttem is), de a 2-t tervezitek forgalmazni? Nagyon durván gyorsak vagytok, így még akár én is be merném rendelni, aki csak 1-1 heteket vagyok otthon. :K (Egyelőre csak kérdezősködök, a nexust megvárom vásárlás előtt)

(#23276) RetepNyaraB válasza gilfoyle (#23267) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nekem ez a verzsön van es eszemben sincs frissiteni, mert akkor eltünik a twrp es ki tudja hogyan varazsolom vissza. Boeffla taccsfixes kernellel megy. A csengöhang bugon kivül (ami igazän idegesitö, de javitatlan OPO bug) nincs semmi baja.

Zsebböltelefonalas nalam sose volt; igaz az ambient displayt kikapcsoltam, mert merült töle, mint hal a vizben.

(#23274) PiciDikenz @ ott valami csunyan össze van akadva... Vagy nagyon hetföi darabot fogtal ki

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23277) kelzsoca válasza #01696768 (#23275) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, várhatóan lesz OnePlus 2 is, pontos időpontot/árat még nem tudok mondani, de amint lesz jelezni fogom a fórumon.

https://vertigostore.eu

(#23278) vectra105


vectra105
csendes tag

Hello nem rég sikerült vennem egy ilyen telefont lenne is egy kérdésem az normális hogy éjszaka kb 7óra alatt merül 10%-ot?Persze minden ki van kapcsolva.

(#23279) Saccco válasza vectra105 (#23278) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem. Valami ébren tartja.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23280) vectra105 válasza Saccco (#23279) üzenetére


vectra105
csendes tag

Én is erre gondoltam de még nem jöttem rá hogy mi merítheti.

(#23281) diegho válasza kelzsoca (#23277) üzenetére


diegho
nagyúr

Csak én érzem úgy, hogy az 1+2 nem lett akkora durranás? Néztem róla youtube teszteket, de én úgy érzem az 1+1 jobb választás.

(#23282) Peet91 válasza vectra105 (#23280) üzenetére


Peet91
aktív tag

Nagy valószínűséggel a google play services.

Ugyan már, én nem vagyok kötekedős! Csak mindenki más az!

(#23283) hedgehog válasza PiciDikenz (#23274) üzenetére


hedgehog
senior tag

Én nem általánosítgatnék így, nekem semmi ilyen jelenséget nem produkál a gyári 12S.
Inkább megnézném a helyedben, nem nyitogatja-e ki valami app időnként. (pl. az Ambient nálam is ki van kapcsolva, más módszereket használok az értesüléshez).

-- aka p3d3str1an

(#23284) hedgehog válasza RetepNyaraB (#23276) üzenetére


hedgehog
senior tag

Mi ez a csengőhang bug?

-- aka p3d3str1an

(#23285) Saccco válasza vectra105 (#23280) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nézz rá az akku statisztikában.

hedgehog: csak egyszer játsza le a külső csengőhangot, ha jól rémlik. Én még nem tapasztaltam, beépített hangot használok. :D

Tomi229: Egyértelműen igen.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23286) Tomi229


Tomi229
tag

Ma én is megkaptam a készüléket az eustock-tól, tényleg nagyon gyors munkát végeznek. Most kitkat van rajta, érdemes frissíteni lollipopra?

(#23287) fornettisuti válasza Tomi229 (#23286) üzenetére


fornettisuti
veterán

igen
nem
talán

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23288) ABal


ABal
őstag

Nekem nincs semmilyen csengőhang bug. A kezdetektől saját magam szerkesztette mp3-at használok gond nélkül.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23289) vectra105 válasza Saccco (#23285) üzenetére


vectra105
csendes tag

Maga az android rendszer fogyaszt a legtöbbet az van az első helyen a akku statisztika szerint.

(#23290) #01696768 válasza diegho (#23281) üzenetére


#01696768
törölt tag

Nem, nem vagy egyedül. De ezt a fórumában is kitárgyaltuk már. Hozzáteszem, nekem is ez az egészséges véleményem volt ma reggelig, amikor is kijöttek az említett tesztek és megláttam, hogy néz ki a teló kézben. :Y OMG, itt baj lesz! :DDD

kelzsoca: :R na, ez nem jó hír :DDD :DDD :DDD

vectra105: és lejjebb valami gyanús? 10% nem akkora fogyasztás, hogy az elsők között legyen (nálam legalábbis) feltehetsz egy better battery stats nevű app-et is, az részletesebb.

[ Szerkesztve ]

(#23291) hedgehog válasza Saccco (#23285) üzenetére


hedgehog
senior tag

Leteszteltem, nincs ilyen bug, pedig több mint félperces csengőhangot használok mp3ban.

-- aka p3d3str1an

(#23292) Vagany válasza #01696768 (#23290) üzenetére


Vagany
őstag

Én már nem is nézek róla semmi videót, tesztet, mert minél többet nézem annál jobban tetszik :) .

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#23293) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Létezik, hogy ennyi az induló ára az OnePlus 2/16Gb-nak?

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23294) diegho válasza gipsztigris (#23293) üzenetére


diegho
nagyúr

107,990 Ft a hivatalos oldalon.

(#23295) Hunujv válasza gipsztigris (#23293) üzenetére


Hunujv
tag

És ez kínai verziós.

(#23296) gipsztigris válasza Hunujv (#23295) üzenetére


gipsztigris
addikt

Közben rájöttem én is, hogy elnéztem a rajzot! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#23297) Saccco válasza ABal (#23288) üzenetére


Saccco
nagyúr

&& hedgehog:
Akkor úgy nézem ez RetepNyaraB-nál jelentkezik csak. Én nem teszteltem.

vectra105:
Lehet, hogy egy cache ürítés meg is oldaná a gondod.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23298) vectra105 válasza Saccco (#23297) üzenetére


vectra105
csendes tag

Megpróbálom köszi. :R

(#23299) RetepNyaraB válasza Saccco (#23297) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez legyen a legnagyobb baja :D
Nalam legalabb se sarga kijelzö, se halozatdobalas :B
Egyebkent beepitett csengöhang es hol szol rendesen, de többnyire csak egyszer. Max hangerön többnyire eszreveszem. Sajna csak többnyire...

vectra 105@ nekem (bar nem kiabalom el annyira) a mobile radio pwn nevü kis progi megoldotta az ejszakai - es egyebkenti - beakadasokat. Ez a wifi alatti mobil radio ebrentartast akadalyozza meg, tehat a rendszer ebrentartasat nem. Viszont utobbit ki lehet löni cm-en, bar a google fc-kkel halalja meg.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#23300) Shyciii válasza RetepNyaraB (#23299) üzenetére


Shyciii
veterán

A mobile radio pwn progit nekem megtoldotta a kijelző időmet 45 perccel, úgyhogy nálam nagyon bejött ez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.