Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) kelzsoca válasza eladogeppc (#23596) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

A két hozzászólást töröltettem, máskor kérlek ne legyen látható a készülék IMEI száma, mert azzal visszaélhetnek.

Garanciális kérdésekkel kapcsolatosan privátban keress fel.

Köszi!

https://vertigostore.eu

(#23602) eladogeppc válasza kelzsoca (#23601) üzenetére


eladogeppc
veterán

Rendben, bocsánat.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23603) Shyciii válasza kelzsoca (#23598) üzenetére


Shyciii
veterán

Igen, de pl a Verge nem tartozik az ismeretlen oldalak közé, ráadásul Augusztus 18-ai a cikk, Engadget weboldala szintén ismert, és Augusztus 19-ei a cikk. Vagyis ezek már a sorozatgyártás utáninak tűnnek akkor.

(#23604) eladogeppc


eladogeppc
veterán

ROM tekintetében mit ajánlotok?
Ha jól olvasgattam, hogy a régebbi ROM-okban jobb volt a kamera kezelés?
Oxigénes, vagy a Cyanogenmod a jobb?

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23605) ak76 válasza Shyciii (#23603) üzenetére


ak76
senior tag

Aki a sorozatgyártás beindulása alatt,vagy közvetlenül az első hónapokban rendel AKÁRMILYEN vasat,az kvázi béta teszter,a hw/sw még nem kiforrott,csiszolatlan,a fejlesztési periódus egyszerűen nem elegendő az összes hiba felismeréséhez,javításához,és ez nem csak a kínaiak,de a legnagyobbak problémája is,emlékezz pld az iPhone navigációs botrányára,az Lg kijelzősárgulására,vagy az S6-os memory leak-jére,a Sony-t már nem is említem,az úgy ahogy van egy katasztrófa. ;]

(#23606) X DoZ3R


X DoZ3R
tag

Vki talalkozott mar ilyennel? Minden kitkat alapu romon 2 giga ramom van kiveve a rejtejes XNF9XBS28K builden amivel alapbol jott a telo es amin nincs OTA.
A 28K build jo lenne de arra meg nem tudok custom kernelt rakni a touchfix miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#23607) szkorhetz válasza X DoZ3R (#23606) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hogy lehetsz két giga ramon? :D

(#23608) X DoZ3R válasza szkorhetz (#23607) üzenetére


X DoZ3R
tag

Ez itt a 10 millios kérdés :D vmi bug, ahogy észrevettem azoknál van ez akik ezzel a 28K-s buildel kapták a telót és ha másik kitkat romot raknak rá akkor jön elő, LP-vel nincs gond.
Csak kíváncsi vagyok hogy más járt e így

(#23609) kano válasza Shyciii (#23603) üzenetére


kano
nagyúr

1. A Kínai piacra szánt eszköznek hardveresen (teljesítményt érintően) nem lehet hátránya.
2. A "próbagyártás" alatt Kelzsoca fórumtárs bizonyára az első sorozat gyártás példányait értette. Nyilván a tapasztalatok alapján az újabb gyártásoknál javíthatnak a gyártási technológián. Elviekben viszont az első szériák nem lehetnek rosszabbak mint a későbbiek (ha igen akkor visszahívás lesz, vagy tervezési hiba kell, hogy legyen).

eladogeppc
Szerintem Cyanogen. Nekem az OOS túl fapados. Én ezt használom. Innen is az EuphoriaOS-t (de itt találsz mindenféle ROMot, még OOS-t is).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#23610) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kb negyed óra netezés és 2 óra 20 perc navigáció után, 65%-on az akku. Ez ugye 2:35 kijelző idő. :C

***

(#23611) eladogeppc válasza kano (#23609) üzenetére


eladogeppc
veterán

Megnézem, köszi!

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23612) hedgehog


hedgehog
senior tag

Úgy emlékszem, van aki Piston 3at használ az OPOhoz. Működnek a gombok rajta rendesen? Azért kérdem, mert az én HTC headsetem nem tudja felvenni OPOn a hívást... a piston most akciós a banggoodon, de nem veszek ha nem működik jól

-- aka p3d3str1an

(#23613) enginev3.0 válasza hedgehog (#23612) üzenetére


enginev3.0
félisten

Én használtam, a zene előre vissza tekerésre a hangerő változott, a többit nem próbáltam
Poweramppal

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#23614) kelzsoca válasza Shyciii (#23603) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ez már lehet a végleges termék is.

https://vertigostore.eu

(#23615) Shyciii válasza kelzsoca (#23614) üzenetére


Shyciii
veterán

Akkor nagyon remélem javítanak az eddig kiadott Oxygen OS 2.0-án mert ők is panaszkodnak a gyenge akksira és az OS bugokra (ez mondjuk könnyen javítható).

(#23616) AMD_ok válasza hedgehog (#23612) üzenetére


AMD_ok
őstag

Nalam tokeletes, kelzsoca-tol vettem, en is megkertem, tesztelje le vele, mert csak akkor veszem meg. Kezseggel megtette, es igy ment is a rendeles :R , mert minden megy vele, amugy meg nagyon jo a hangja, megerte

Meg 1x koszi Zsoca ;)

(#23617) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Miért áll le folyamatosan a google play zene ?
NEm tudok semmiylen zenét meghallgatni. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23618) Viktor0610 válasza eladogeppc (#23617) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Adatok törlése, frissítések eltávolítása, újrafrissítés.
Szerintem megoldja a problémád. :)

Samsung Galaxy A54

(#23619) eladogeppc válasza Viktor0610 (#23618) üzenetére


eladogeppc
veterán

Basszus. Reboot kellett..
Én nem tudom mi lelte a kütyüt... mondjuk most másoltam fel 5GB zenét.
Eddig nem használtam a Zene lejátszót. :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#23620) ampulla válasza Tibko8 (#23600) üzenetére


ampulla
aktív tag

Az a baj, h pont így csináltam.
1.Fastboot 44S.
2. Fastboot TWRP recovery.
3. Reboot. Developer options - CM recovery update off.
4. TWRP-ből flasheltem fel a CM 12 offical ROM-ot.
5. Nem fastboot reboot-al indítottam újra, hanem lehúztam és kikapcsoltam a telefont.

Na mind 1, akkor TWRP nélküli lesz a 1+1-om. :(

(#23621) ollie válasza ampulla (#23620) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon fontos, hogy a TWRP telepítése után azonnal a recoverybe bootolj, ne bootolj be normálisan, különben felülírja a reoveryt a gyárival, még akkor is, ha ki van kapcsolva ez az opció.

***

(#23622) ampulla válasza X DoZ3R (#23608) üzenetére


ampulla
aktív tag

Én is így kaptam a telót. Valaki azt mondta itt a fórumon, hogy esetleg gariztatott telók, amik fel lettek újítja alaplapcsere vagy valami és ezt a rendszert rakták rá tesztelni. Azonban valahol olvastam, hogy ez developer ROM. Szóval van pár furcsa dolog itt, főleg hogy OTA-val nem tudsz updatelni. Sajnos fel kell nyitni a bootloader-t és felflashelni a legújabb CM ROM-ot fastboot-al. Itt megtalálod a ROM-kat:

link

(#23621) ollie

De a 44S után mindig bejön a recovery. ha felrakom a legújabb CM12-es ROM-ot a vágja haza a rendszert. Utána nincs recovery, hiába akarok egyből oda bootolni, miután felflasheltem TWRP-ból az új rendszert utána van egy bootloop, újraindul a telefon és betölt ia rendszert. Semmivéle recovery nincs de TWRP se CM.

[ Szerkesztve ]

(#23623) hedgehog válasza AMD_ok (#23616) üzenetére


hedgehog
senior tag

Köszi!
Most láttam, hogy az akció az olcsóbbik, és gondolom egyszerűbb youth editionra szól, de gondolom a működés hasonló, szerintem be is ruházok rá.

-- aka p3d3str1an

(#23624) petipetya


petipetya
nagyúr

Nem is tudtam, hogy töltés alatt végig ébren van a teló: kép

"nincs rá lezsóidő"

(#23625) petipetya válasza petipetya (#23624) üzenetére


petipetya
nagyúr

Látszik, hogy kb. éjfélig simán feltöltötte a telót, így utána feleslegesen volt bedugva a töltő és feleslegesen volt ébren a telefon.

Amíg nem tudtam erről, addig nem zavart. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#23627) ABal


ABal
őstag

A Google Play szolgáltatások visszavette vezető helyét az akksi lemerítéséért folytatott versenyben, méghozzá elég durva előnnyel. Reggel arra ébredtem, hogy a telefon töltőt kér. Ilyen még sosem történt.
Úgy tűnik, hogy a legújabb verzió immár immunis a letiltásra is, mert ahogy nézem, egész idő alatt ébren tartotta a telefont. :Y

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23628) Tibko8


Tibko8
senior tag

[[ROM+KERNEL][5.1.1] Unofficial CyanogenMod 12.1 with CAF 3.4.0 kernel [Aug. 23, 2015]]

Changelog:

August 23, 2015:
ROM:
*Latest upstream CyanogenMod changes
*Added support for slow shutter (ranging from 1/5000th of a second up to 2 seconds)
*Removed encoder options from Snapdragon Camera

Kernel:
*Fixed CPU getting stuck at 1958MHz while device is asleep

Úgy néz ki sikerült működésre bírnia a hosszú záridőt. Most már így teszek vele még egy próbát.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23629) ABal válasza ABal (#23627) üzenetére


ABal
őstag

Mostanra visszaállt a normális állapot. Nem tudom, mi volt ez az egész.

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#23630) eddie1978 válasza Tibko8 (#23628) üzenetére


eddie1978
aktív tag

ColorOS kamera ISO100-on csak 1/5000s záridővel hajlandó képet készíteni Professional módban. Cameranextmod dettó.
Majd írd meg nálad hogyan működik.

(#23631) Tibko8 válasza eddie1978 (#23630) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nálam CameraNextMod V10 hosszú záridős módban automatikusan állítja be a záridőt. Ha 64s-ra állítom akkor is. Max 2s volt ez környezettől függ.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23632) Tibko8 válasza ampulla (#23620) üzenetére


Tibko8
senior tag

Próbáld így:
1 Fastboot 44S
2 Telefon elindít fejlesztő lehetőségekben CM recovery kikapcs, USB hibakeresés bekapcs.
3 Fastboot TWRP telepítés 2.8.5.1 verziót
4 Belépsz a rendszerbe majd onnan Reboot recovery
5 SuperSu telepítés ADB Sideload alól reboot system közben lehúzod a gépről.
6 CM12.1 telepítés de előtte OnePlusFirmware-20150515.zip telepísd majd jöhet CM12.1 és Gapps.
Ha ez így működik akkor lehet megpróbálni a gyári CM12S de ott is érdemes lenne Calkulin's féle gyári CM12S felrakni ha gyárit akarsz használni

Ha így sem működik akkor pasz

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23633) ittakary válasza Tibko8 (#23632) üzenetére


ittakary
nagyúr

Próbáltad már ezt a Calculin ROMot? Papíron nagyon jónak hangzik, de a tapasztalat mást mond az esetek 90%-ában

(#23634) Tibko8 válasza ittakary (#23633) üzenetére


Tibko8
senior tag

1 hétig de a gyári OTA verziót sem használtam tovább. Kicsivel tovább bírja az aksi de nagyon vissza van fogva így kicsit döcögősebb, egy próbát megérhet. Egy CM12.1 nightly százszor jobb viszont.

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23635) ittakary válasza Tibko8 (#23634) üzenetére


ittakary
nagyúr

akkor gondolom neked Nightly van fent

napi szinten frissíted vagy megragadtál egy stabil bizonyos napnál?
melyik Gapps van felrakva nálad?
kijelzőidő hogy alakul nálad (fényerő?) ?

(#23636) ittakary válasza Tibko8 (#23634) üzenetére


ittakary
nagyúr

mindegy, nyomtam egy backupot és feldobtam, kíváncsi leszek mennyire recegős

(#23637) baandii


baandii
senior tag

hellosztok,

hnap (hétfőn) érkezik meg a telóm :D
van vmi amit első bekapcsoláskor érdemes mindenképpen megcsinálni (az android frissítésen kívül)? vagy vmi amire érdemes oda figyelni? miden jó tanácsot szívesen veszek... :D

(#23638) ollie válasza baandii (#23637) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

van vmi amit első bekapcsoláskor érdemes mindenképpen megcsinálni (az android frissítésen kívül)?

1. vegyél fel banánszoknyát, de csak ez legyen rajtad
2. rituálisan táncold körül a OnePlus One-t
3. közben énekeld a Kft. Afrika című számát
4. az egészet vedd fel videóra, töltsd fel youtube-ra, és oszd meg velünk

***

(#23639) petipetya válasza baandii (#23637) üzenetére


petipetya
nagyúr

"van vmi amit első bekapcsoláskor érdemes mindenképpen megcsinálni?"

Miután bekapcsolt, kapcsold ki. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#23640) baandii


baandii
senior tag

látom jó a társaság :D na majd ha gondom lesz inkább kérdezek konkrétan :D

(#23641) meridaharcos válasza ollie (#23638) üzenetére


meridaharcos
senior tag

:C :C :C

"Nem vagyok senki, űzöm a vadat, Másoknak hajtok, mások hajtanak."

(#23642) Tibko8 válasza ittakary (#23635) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen de most a sultan féle van fent most azt tesztelem.

Mikor hogy, volt amikor naponta de volt hogy csak amikor volt hozzá kedvem.
TK Gapps Micro
Közepes este minimum felet kicsivel 5 - 5,5h. FB alkalmazások nincsenek ,csak viber ami állandóan fut.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#23643) vinpilu válasza ollie (#23638) üzenetére


vinpilu
senior tag

Ez azért lenne jó, mert egy ilyen mutatvány lehet, hogy megérne egy OnePlus Two meghívót. :D

(#23644) ampulla válasza Tibko8 (#23632) üzenetére


ampulla
aktív tag

Egy nagyon erdekes jelenseggel talalkoztam. A fastboot boot twrp paranccsal akartam csak bebootolni a recoveryt, miutan fastbootal feltettem a gyari CM12-es. A superusert akartam feltenni, azonban valami oknalnfogva megmaradt a twrp, a root, es a proximity szenzor is Jo. :D Nem ertem h hogyan tortenhetett ez. Mindenesetre koszonom a segitseget. :) Amugy a firmware mire Jo? MIT csinal a rendszerrel?

[ Szerkesztve ]

(#23645) Shyciii


Shyciii
veterán

No alakul a dolog. Oneplus Two-hoz meg is érkezett az első patch. Többek között igyekszik javítani az akksi-időn is. 1,1GB-os patch. Szép :) És a kernelt elérhetővé tették, úgyhogy a fejlsztők neki is eshetnek custom romokat készíteni.

(#23646) kano válasza Shyciii (#23645) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj a Two-val, hogy nem sok az előrelépés a One-hoz képest. Ha legalább a kamera szuper volna... De így nem ért meg ennyit az tuti. Esetleg majd a Three.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#23647) kelzsoca válasza kano (#23646) üzenetére


kelzsoca
félisten

Megnézzük élőben is a masinát, előre nem temetjük el. :)

Ha minden jól megy, hamarosan érkezhet hozzám egy nemzetközi verziós készülék.

https://vertigostore.eu

(#23648) Endr00


Endr00
aktív tag

Ha valakit érdekel, most akció van OnePlus-éknál. Aki rendel 64Gb-s (mást nem is lehet) készüléket, ajándékba kap egy fóliát és egy tokot. Link:

https://oneplus.net/hu/oneplus-one

Tegnap rendeltem, a héten jön meg. Kíváncsi vagyok, mit kapok ajiba :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23

(#23649) ollie válasza Endr00 (#23648) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom ezt küldik, mert a flip covert írják: [link]

Nekem ez van, és nagyon szuper. Bár néha túl érzékeny a teló, és akkor is úgy érzékeli, hogy le van hajtva a cover, ha hátrahajtom, nem pedig előre, és e miatt lekapcsol a kijelző.

Mondjuk ha nincs szerencséd, rózsaszínűt küldenek. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#23650) kelzsoca válasza ollie (#23649) üzenetére


kelzsoca
félisten

Rendesen bezuhant az ára.. :U

https://vertigostore.eu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.