Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) ittakary


ittakary
nagyúr

restoreoltam vissza CM-re Oxyról. Felfrissitve nálam is a 12.1S, egyelőre pöpec minden

Xposed-ból nem eszi meg a TWRP ugyanazt a ZIPet amit CM12S-en simán megevett :F

(#23902) vitezlejszlo


vitezlejszlo
őstag

Én nem igazán értek már ezekhez a modern mai dolgokhoz.. ezért valaki, aki keni vágja elmondhatná, hogy hogy lehet az, hogy kiadnak egy frissítést egy MD5-el, visszavonják, majd újra kiadják UGYANAZZAL a névvel és MD5-el úgy, hogy közben talán valami változtattak, mert nem lehet egymásra tenni a két romot (normálisan ugye reflash lenne). Vagy egyáltalán.. mi a tököm folyik itt? :) Mekkora kavar lesz ezekből, hogy most akkor a v1 vagy v2-es, de ugyanaz a romod van-e? Hmm? :)

(#23903) kóóó


kóóó
aktív tag

Eladtam az Opom, hogy veszek majd másikat.
Most ott tartok, hogy nem tudom mit vegyek, mert szem előtt van az oppo r5s-r7plus, zuk z1 és egy meizu mx5-ön gondolkodom még, na meg esetleg egy redmi note 2-őn. Ár/érték arányt is nézek, mert pl az r5s 199juró még ma ami nem rossz. Felhasználási szokásom, böngészés főként,facebook, messenger, olvasok cikkeket stb, pár fotó és telefonálás. soha nem játszom, néha filmezek egy picit, ha esetleg nagyon unom magam melóba :DD

Ezek közül jobb lehet valamelyik is a Oneplustól? Vagy térjek vissza végülis? :D
Jó lenen hamar átrágni magam, mert jelenleg egy eldobhatós telóm van, amitől bekattanaok lassan.:W ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv.: kóóó!

(#23904) ittakary válasza kóóó (#23903) üzenetére


ittakary
nagyúr

OPPO RS5-ön nincs értesités LED, 2000es akksi eleg harmat, de amúgy 62ezerért jó vétel, ha ezek felett szemet hunysz

Amúgy én is ezt csináltam még márciusban: lecseréltem a novemberi One-omat egy bontatlan vadonat újra, mindezt úgy hogy kerestem rajta 10ezret. Megbántam! A régi telefonom SOKKAL jobb minőségű volt!

(#23905) G4bi89 válasza kóóó (#23903) üzenetére


G4bi89
senior tag

Azért a R5s - ben lévő Snapi615 jóval gyengébb mint a 801. Na meg a már említett kicsi akkumulátor, led hiánya sem éppen pozitív. 62 ezerért persze jó vétel, de nem egy ligában játszanak.

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#23906) rum-cajsz válasza vitezlejszlo (#23902) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Nyilván nem változtattak semmit a romon, csak meg akarják különböztetni a letöltést valamiért.
A felmerült hibák pedig vagy ismert bugok, amitől kiadhatónak ítélték a rendszert, vagy user error-ok. Nem véletlenül van a lépcsős frissítési rendszer. Pont azért találták ki, hogy ne csesszék el egyszerre több millió ember készülékét.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#23907) szkorhetz válasza Saccco (#23897) üzenetére


szkorhetz
őstag

Szerintem több is lesz az. Clean install.

[ Szerkesztve ]

(#23908) bajnokpityu válasza Bembee12 (#23855) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ezt nekem recoveryböl nem engedte. Elindul, majd sign hiba.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23909) Saccco válasza szkorhetz (#23907) üzenetére


Saccco
nagyúr

Új számítás szerint 5,5 óra SoT. Mondjuk ebbe volt ROM telepítés is. :DDD
Dirty flash... ;]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23910) Bembee12 válasza bajnokpityu (#23908) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Milyen recovery-t használsz?

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23911) bajnokpityu válasza bajnokpityu (#23908) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ez kell alap usernek

Gyári recovery t

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#23912) vitezlejszlo válasza rum-cajsz (#23906) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Azt írja egy komment huszár az androidpolice-n, hogy az új ZIP-ben csak a modem telepítő scriptet írták át, máshoz nem nyúltak. Így az MD5 sem változott ha az csak az image MD5-je nem a komplett telepítő csomagé.

(#23913) Bembee12 válasza bajnokpityu (#23911) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Amit én linkeltem az a cm12.1 nightly, és ahhoz twrp kell

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23914) ittakary válasza szkorhetz (#23907) üzenetére


ittakary
nagyúr

milyen fényerőn nyomod? Gondolom jól levetted, látszik, hogy wifi közelben vagy, tehát mobilneted sem használtad

igy könnyű nagy számokat elérni :K

[ Szerkesztve ]

(#23915) farena


farena
tag

Sziasztok!

Nem rég rootoltam a telefonom (Bacon Root Toolkittel), eddig még így nem telepítettem frissítést. Minden maradt csak root, és TWRP 2.8.7.0 került fel, rom:12.0-YNG1TAS213
Olvasom a fórumot napi szinten, de inkább kérdezek mielőtt neki állok.
Mi a menete a frissítésnek? Ota jön ilyenkor?
cm-12.1-YOG4PAS1N0-bacon-signed.zip fel megy TWRP alól? Vagy a fastbootos kell?

Válaszokat köszönöm előre is.

OnePlus 8T 8/128 + Amazfit GTS

(#23916) kóóó


kóóó
aktív tag

értesítési led fájó pont, viszont a kétezres aksit a vooc kárpótolja, ott egyedül a túlzott vékonyság ami nem tetszik, az már túlzás, hogy füleshez is átalakító kell :D Kamerára lennék kíváncsi, hogy OPO-hoz képest rosszabb-e. az R7Plus még nagyon új, viszont a legújabb sony szenzor van benne, de nincs ois és gondolom az ára se lesz olcsó, de inkább hajlok a nagyobb kijelző felé, jobb olvasni rajta :) Meg azt sajnálom az R7Plusban, hogy hiába a lekerekített oldalak, de a kép és a kávaközt van egy fekete csík, videókban látni ami nem szép, mondjuk a hátulja se tetszik, de előröl pofás készülék ;) A Zukról még semmit nem tudok, csak tetszik az alja olyan oneplus2 feeling :D De kb egy liga leget a 1+1-el.
Meizu mx5 na arról meg fogalmam sincs hova tegyem oneplushoz képest.... :D Mondjuk ha kijön az mx5pro az odacsap majd, elég jók a speckók.

Szóval itt tartok, hogy fogalmam sincs, már Samsungon is gondolkodtam elkeseredésemben ;] ;]

Nagy kijelző, jó fogyasztás, jó kamera lenne szempont nekem, a hardveres gombokat is szeretem és menjen a facebook.
Jah és a cm szabadsága nagyon tetszett ;)

Üdv.: kóóó!

(#23917) beloadjoker válasza kóóó (#23916) üzenetére


beloadjoker
őstag

Én még egy nexuson elgondolkoznék a helyedben, bár nekem csak nexus 5öm volt eddig de ha az is 64es lett volna akkor még mindig az a telóm lenne! szóval ebből kiindulva a 6is jó lehet szerintem, és elvileg az újak is jönnek nemsokára, főzött romok meg nexusokra mindig vannak és lesznek is szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23918) petipetya válasza Obyboy (#23888) üzenetére


petipetya
nagyúr

Sajnos a tudásom kevés a kérdésed megválaszolásához.

"nincs rá lezsóidő"

(#23919) #01696768 válasza kóóó (#23916) üzenetére


#01696768
törölt tag

Na, hasonló igényeim lennének, normális kinézet és tár, jó vas (ami megy), elfogadható kamera, személyreszabható rendszer. És, hogy őszinte legyek, még nem találtam alternatívát a One-ra. Van, ami ebben-abban jobb, de máshol meg a nyomába se ér (lsd. touchwiz). Én a nexusokat várom, meg hogy elterjedjen a Two és legyenek rendes tesztek.

(#23920) janosibaja


janosibaja
őstag

Bocsi, kissé lemaradtam a fórumon, s visszaolvasva sem tudok kiigazodni: jön a CM 12.1 OTA-n?

(#23921) petipetya válasza janosibaja (#23920) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, küld fény post.

"nincs rá lezsóidő"

(#23922) architect26 válasza fornettisuti (#23848) üzenetére


architect26
aktív tag

mi a theme? :D

Per aspera ad astra

(#23923) Bembee12 válasza architect26 (#23922) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Nekem sima hexo-nak tűnik

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23924) ittakary


ittakary
nagyúr

alapból nektek nem szoktak beragadni az appok úgy, hogy

"Mobile Radio Active"

pl Instagram vagy FB vagy bármi hasonló?

(#23925) Bembee12 válasza ittakary (#23924) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Nekem nem, akksinál nálam általában képernyő az első, aztán Ingress, majd android rendszer, aztán a többi progi
igaz nem használok fb appot (cserébe van viber, whatsapp, skype, devianart, zello, instagram, stb.), de nem szoktak beragadni, igaz használok task killert (most abba nem menjünk bele, h mennyire használ vagy rossz a rendszernek, pls)

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23926) ittakary válasza Bembee12 (#23925) üzenetére


ittakary
nagyúr

melyik Task Killer-t?

(#23927) Bembee12 válasza ittakary (#23926) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Ezt [link] és screen off kill van beállítva, (a launcher mellől ki van szedve a pipa nálam) meg néha csak úgy magamtól rányomok, pl elalvás előtt, éjszakánként kb 2-3%-ot merülök (wifi stb mind kikapcsolva)

[ Szerkesztve ]

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23928) ittakary válasza Bembee12 (#23927) üzenetére


ittakary
nagyúr

eltávolítja az appokat az alkalmazásváltóból is? :)

(#23929) Bembee12 válasza ittakary (#23928) üzenetére


Bembee12
aktív tag

Sajnos nem

Személyesen már nincs alku *** Az hogy láttál belépve az oldalon, az nem jelenti, hogy üzeneteimet is olvasom *** Android without Root is like donut without sugar, it's tasteless *** Nem szeretek telefonon eladni, írj privátot *** Oneplus 8 Pro*** Viber (ejtsd: Vájber) ***Win10=Spyware, csak az LTSC

(#23930) Mate


Mate
nagyúr

Na felraktam a frissítést. pár óra alatt nem találkoztam még hibával vagy zavaró dologgal :)

(#23934) kopter77


kopter77
tag

Biztos hogy az EU-verziós is dual sim-es,nem lehet hogy úgy van mint az Asus Padfone mini hogy dual sim-es de az EU verzió nem az?

(#23935) beloadjoker válasza kopter77 (#23934) üzenetére


beloadjoker
őstag

szerintem dual simes mindkettő

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#23936) janosibaja válasza petipetya (#23921) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi! És hol tart? Volt akinek már megérkezett, vagy még csak a reménykedés fázisában vagyunk?

(#23937) Mate válasza janosibaja (#23936) üzenetére


Mate
nagyúr

Oneplus oldalán fent van. Töltsd le és frissíts.

(#23939) janosibaja válasza Mate (#23937) üzenetére


janosibaja
őstag

Ahhoz ugye nem kell root, csak recoveryből rákatt a letöltött fájlra?
Frissítés tölthető le, vagy teljes image, s törölni kell az egészet?
Megdobnál egy linkkel? Itt nem találom... :R

[ Szerkesztve ]

(#23940) Mate válasza janosibaja (#23939) üzenetére


Mate
nagyúr

Innen szedtem le.

Én simán az ota fájlt frissítettem rá.

(#23942) janosibaja válasza Mate (#23940) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi, akkor azt szedem le én is.
Clear cache kell, vagy valami egyéb teendő?

(#23943) Mate válasza janosibaja (#23942) üzenetére


Mate
nagyúr

Passz. Én nem csináltam semmit :D

(#23946) kelzsoca válasza kopter77 (#23945) üzenetére


kelzsoca
félisten

A specifikációk már régóta ismertek, a OnePlus oldalán ott az összes infó, miért gondoltad hogy a OP2 csak 1 SIM-et fogad?

https://vertigostore.eu

(#23947) Saccco válasza Obyboy (#23888) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én CM12S-t egyszer és CM12.1-et kétszer tettem fel teljes képfájllal és mindig megmaradt mindenem.

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23948) hedgehog válasza kopter77 (#23945) üzenetére


hedgehog
senior tag

egyébként mi a gond a dual-simmel?

-- aka p3d3str1an

(#23949) Saccco válasza hedgehog (#23948) üzenetére


Saccco
nagyúr

Az, hogy három kártya már nem megy bele... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#23950) fornettisuti válasza kopter77 (#23945) üzenetére


fornettisuti
veterán

miert is? ha forditva lenne a dolog meg ertheto is lenne.
nem kotelezo ket kartyazni, eggyel is megy.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.