Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9601) Prien válasza KonzolKartel (#9598) üzenetére


Prien
addikt

Linket tudsz dobni,hogy hol? :)

A kevés is több a semminél.

(#9602) KonzolKartel válasza 8nemesis8 (#9600) üzenetére

Én még nem. Először mindenféleképpen akarok várni 1-2 rewiev-t

szerk.: Itt tudod előrendelni.

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#9604) Eli577 válasza frikfrak (#9603) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez komoly? Ugyanezeket a tokokat kevesebb, mint negyedennyiért meg lehet rendelni ebay-ről. :Y

(#9605) Rotate válasza Eli577 (#9604) üzenetére


Rotate
veterán

500%-os haszonnal dolgoznak kb :D nem gáz :D

(#9606) wolruf válasza Rotate (#9605) üzenetére


wolruf
őstag

Mondanám, hogy biztos áfát fizetnek meg satöbbi, de sajnos félek, nem így van :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9607) cseppelcs


cseppelcs
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Május óta tulajdonosa vagyok egy 2X-nek. Elég bosszantó volt a gyári v10c "nem fogad SMS-t és hívásokat" hiba, de szerencsére a NEU és a v10d ezeket orvosolta, így most jelenleg majdnem tökéletesnek mondható a készülék.

Viszont olyan kérdésem lenne, hogy minden nevet felvittem a gmail címtárába de nem találom, hogy hol kell beállítani azt, hogy ne a keresztnévre rendezze hanem a családnévre a címjegyzéket a készülékben? Faramuci helyzet, hogy a webes felületen tökéletesen mutatja de a készülékre letöltve már nem ilyen jó a helyzet.

Tegnap egész nap kezembe volt egy SGS2 és elég tetszetős darab, főleg a 2.3.3 android. Ami viszont nem tetszett az az anyaghasználat. Szerintem egy felsőkategóriás készüléknek ne legyen olyan érzete, mint egy alap Nokiának.

bye

(#9608) Eli577


Eli577
senior tag

Persze, hogy nem gáz. :DDD

(#9609) Skynet258 válasza cseppelcs (#9607) üzenetére


Skynet258
veterán

A súlya nekem sem tetszik, szinte nem is érzem, hogy a kezemben van... :( 2.3.3 nekem már többedszerre van a kezeim között, annyira nem érzem nagy számnak a 2.2 után, mint amennyire itt sokan várják. :D Olyan sokat nem fog hozni szerintem, maximum motorháztető alatt, üzemidő javulás, hasonlók.
A nagyobb kijelző, és a Samoled viszont tetszetős. :D A hátlap viszont vicc kategória. :DDD Mindenhol vannak előnyök és hátrányok, kérdés hol kötünk kompromisszumokat...

https://geekpulse.hu

(#9610) Eli577 válasza Skynet258 (#9609) üzenetére


Eli577
senior tag

Arra a fekete színű száraztészta-hátlapra gondolsz? :D Sokáig gondolkodtam, hogy melyik telefont vegyem meg, az O2X-et, vagy az SGS2-őt. Végül arra jutottam, hogy a nagyobb kijelző, valamivel jobb kamera (nem számítva ide az O2X 1-2 bug-ját) nem ér meg nekem plusz 40 ezret.... talán majd ha kijön a Galaxy Note és lejjebb nyomja az SGS2 árát. (Már ha lejjebb nyomja) :R

[ Szerkesztve ]

(#9611) wolruf válasza Eli577 (#9610) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem is volt a kezemben párszor SGS2, amióta megvan az O2X, nekem az LG jobban tetszik. Az SGS2 túl nagy, kicsit aránytalan (nagyon tepsi) és túl könnyű :) A gyári támasztós LG tokkal pedig az O2X súlya is nagyon jó :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9612) derrik


derrik
őstag

Ha már ezt a Net megosztás beszélgetjük.....
Az én gépemen WIN7 Starter van azon hogyan lehetne a mobil net-et megosztani??
Próbáltam a Wirtual Router Manager-t de az nem indul el..............

(#9613) Dhampir válasza Magnat (#9597) üzenetére


Dhampir
félisten

A műhelytitkokból engem ez a tanulság fogott meg a legjobban, idézem:

Tanulság #2: ahogy öregszem, egyre kevésbé van türelmem szenvedni szoftverrel, hardverrel. Régebben képes voltam napokig konfigurálgatni valamit, hogy használhatóvá tegyem. Legutóbb 2 órát szarakodtam a routerrel, mire gyakorlatilag teljesen feladtam és a falhoz csapás elkerülése végett, inkább a gép “mögé” építettem be, ezzel lehetőséget teremtve a többi eszköz csatlakoztatásának. Pedig biztosan lett volna megoldás, mert a router azóta simán kapja az újabb ip-ket a Windowstól, de egyszerűen kezdek nagyon belefáradni az állandó baszakodásba!

(#9614) cozyka83


cozyka83
tag

MIUI rom vagy v10d?

LG Optimus 2X

(#9615) Tutu7030 válasza cozyka83 (#9614) üzenetére


Tutu7030
veterán

MIUI = nincs fm rádió, sok alkalmazás nem kompatibilis vele, energiaigényesebb, mint a többi rom.
Én ezért tettem fel helyette az fr19-et.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9616) Balázs1986 válasza derrik (#9612) üzenetére


Balázs1986
addikt

Elvileg ennek mennie kell:
Hálózat -> Megosztási központ -> a mobilneted adapterének neve (pl." helyi kapcsolat <szám>"; a lényeg, hogy arra kattints, amelyiknél azt írja, hogy "Hozzáférés tipusa: internet). Felugrik egy kis ablak, abban katt a Tulajdonságokra, azon belül Megosztás fül, majd kiválaszthatod, hogy melyik interfésszel ossza meg (pl. "Vezetéknélküli hálózat" (wifi). Itt le is lehet okézni. Aztán, ha ezt választottad, akkor a Vezeték nélküli hálózatoknál mondjuk csinálsz egy ad-hoc hálózatot, és rácsatlakozol a telefonnal, így azon is lesz neted.
Nem tudom most kipróbálni, de elvileg így működik a dolog.

(#9617) cozyka83 válasza Tutu7030 (#9615) üzenetére


cozyka83
tag

Akkor FR19 vagy v10d? :C

LG Optimus 2X

(#9618) doddencs


doddencs
senior tag

hali

valaki nem tudja esetleg, h gyártói garanciával (akár csak egy évvel) hol van a legjobb áron az O2X? Vagy tippek korábbi tapasztalatok alapján? :)

Előre is köszönöm a választ.

Üdv,
d

(#9619) Tutu7030 válasza cozyka83 (#9617) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én kipróbálnám a v10d romot, csak nincs kedvem most szórakozgatni a mentéssel/visszaállítással. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9620) cozyka83 válasza Tutu7030 (#9619) üzenetére


cozyka83
tag

majd, ha meglesz a telefon... ;]

LG Optimus 2X

(#9621) Eli577 válasza cozyka83 (#9617) üzenetére


Eli577
senior tag

Ha tetszik az LG gyári felülete, akkor mindenképpen a v10d. Ha nem, akkor próbáld ki az fr19-et. Az se rossz, de nekem a gyári ROM jobban bejött.

(#9622) dergander válasza 8nemesis8 (#9600) üzenetére


dergander
addikt

csak nehogy összefossa magát a Samsung S2 ha megjön az LGre az új android,nem véletlen h a samsung is tegra2ra akar váltani vagy már váltott

(#9623) tothl válasza Tutu7030 (#9619) üzenetére


tothl
addikt

Na én dettó ugyanígy vagyok.

(#9624) Balázs1986 válasza dergander (#9622) üzenetére


Balázs1986
addikt

A Samsung ki akart adni az Exynos-os SII mellé egy gyengébb, Tegrás változatot. Nem tudom, hogy kiadták-e már, de az biztos, hogy ahhoz képest, hogy egyszerre lettek bejelentve, minimum fél év késés már van azóta. Nem hiszem, hogy nagyon meg akarná magát erőltetni a Samsung a Tegra irányában.
Ráadásul, az Exynos alapból modernebb, erősebb, mint a Tegra2. Plusz az SII már 1Gb RAM-mal van szerelve. Ez azért nem egy elhanyagolható dolog. Én elhiszem (ha nagyon el akarom...), hogy jobb lesz az LG-féle 2.3.4 a 2.2-nél, de ne legyenek irreális meglátások...

Eli577: Az FR19 is a gyári LG kezelőfelületét alkalmazza, mint az összes FR. Az erre épülő különböző "edition"-ok (pl. Fear, ami híres és kedvelt) használnak eltérőket.

Én az összes eredeti, Modaco-féle FR-t kipróbáltam, a 19-ről tértem át v10d-re, és nagyon nem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

(#9625) Eli577


Eli577
senior tag

Nah. Voltam hivatalos LG szervizben a bevilágítás kapcsán. Először azt mondták, hogy kicserélik az lcd körüli szivacskeretet. Ez meg is történt, de amikor visszamentem akkor közölték velem, hogy valaki (nagy valószínűséggel a gsm bolt volt, ahonnan származik) szakszerűtlenül belekókányolt a telefonba és sérült az érintő belső UV-szűrős fóliája. Felajánlották, hogy kicserélik az előlapot üvegestül-mindenestül 6.000,-Ft-ért. Mondtam csináljuk. Ki is cserélték, a bevilágítás valamivel kevesebb lett, viszont a kijelző tetejénél megjelent a két fehér csík, vagyis ott nem illeszkedik az lcd az érintőre normálisan. Kérdeztem, hogy ez hogyan lehetséges, azt mondták, hogy azért, mert amikor belenyúltak, akkor valószínűleg meghajlíthatták az lcd keretét, és ezért nem illeszkedik pontosan. Azt javasolták, hogy menjek be a gsm boltba, ahonnan származik a készülék és garanciában cseréltessem ki az lcd-t benne, más megoldás nem nagyon van (ja de: új készülék :U).

Úgyhogy irány a bolt és ha nem akarják megcsinálni, akkor kiverem azt a bizonyost. :D
Amúgy a szervizben korrektek voltak és 6.000,-Ft egy új érintőkijelzőért, munkadíjjal együtt igazán baráti ár.

(#9626) derrik válasza Balázs1986 (#9616) üzenetére


derrik
őstag

........vagy a Win7 Starter, vagy én vagyok hülye....de nem találok "Megosztás" fület/menüt

(#9627) Tutu7030 válasza Eli577 (#9625) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak 6ezer?? :Y Akkor nem is veszek rá fóliát. :DD

Sok sikert!

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9628) tothl válasza Balázs1986 (#9624) üzenetére


tothl
addikt

Tényleg gyorsabb a sima gyári v10d, mint az FR19 ??

(#9629) dergander válasza Eli577 (#9625) üzenetére


dergander
addikt

nekem olyan ha megdöntöm a telefont és lentröl nézek a kijelzö teteje felé nekem végig van egy fehér-sárgás csík,de nincs bevilágitás este jó,nemtudom milyen lehet mikor nagy a bevilágitás ilyennel nem találkoztam még

(#9630) jooker82 válasza Eli577 (#9625) üzenetére


jooker82
nagyúr

De,ha egyből a gsm boltba vitted volna(mert gondolom bolti garis),akkor a 6 rugód is megmaradt volna.....Garanciális még nem?? :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9631) Eli577 válasza dergander (#9629) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam nem úgy nézett ki nagyjából, mint most, csak több fény szűrődött be az lcd és az érintő közé. :((

(#9632) Zaji válasza Tutu7030 (#9627) üzenetére


Zaji
őstag

:D

(#9633) Eli577 válasza jooker82 (#9630) üzenetére


Eli577
senior tag

Lehet, csak a gsm bolt Budán van, én meg szegedi vagyok. Meg volt egy pár karcolás is a gorillán (mert ugye karcálló :( ), legalább azoktól megszabadultam. Megmaradt viszont a régi és így ha történne valami a mostanival (ne adj Isten a gorilla törne vagy máshogy sérülne), akkor mehet rá az vissza, plusz a keret sarkainál, meg az usb csatlakozás körül voltak horzsolások, kisebb karcok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9634) Eli577 válasza Tutu7030 (#9627) üzenetére


Eli577
senior tag

Köszi. Azért az 1-200 forintos fólia (3 db) az ebayról még mindig barátibb ár. :DD

[ Szerkesztve ]

(#9635) dergander


dergander
addikt

biztos garanciás neki mivel tavaly ilyen telefont nem is lehetett venni,mikor bejött akkor is elöbb a telenornál,de akinek van feles 6000 forintja miért ne :C

(#9636) Eli577 válasza dergander (#9635) üzenetére


Eli577
senior tag

Csak tudod, hogy ezek a bolti garanciák milyenek. Azt javítanak, amihez éppen kedvük van. Na majd látjuk, hogy mit reagálnak jövő héten. Muhahaha :K

(#9637) dergander válasza Eli577 (#9636) üzenetére


dergander
addikt

pénz beszél,mint mindig mivel ingyen kell csinálni ugy is áll hozzá ilyen a magyar ember sajnos

(#9638) Balázs1986 válasza derrik (#9626) üzenetére


Balázs1986
addikt

Na csináltam egy képet, hátha segít.
Ha nem lesz ott, akkor lehet, hogy ez a verzió tényleg nem enged megosztást.

Természetesen a 412Gbps amit kiír a tulajtonságoknál, a Windows baromsága :DD :DD

tothl : Én így tapasztaltam, főleg hosszú folyamatos használatkor jött ki a különbség. Ha jól emlékszem, Rotate kolléga is ilyesmit tapasztalt. :)

[ Szerkesztve ]

(#9639) szaki04 válasza derrik (#9626) üzenetére


szaki04
senior tag

Windows 7 Starter egyik legnagyobb hiányossága: Nem lehet vele hálózatot megosztani/kiépíteni, ill. egyéb apróságok...

iPhone 13 256 Gbyte, Apple Airpods 2, Garmin Fenix 5X Plus

(#9640) derrik válasza Balázs1986 (#9638) üzenetére


derrik
őstag

Köszönöm fáradozásodat.....de e Starter-ben sajna tényleg nincs ilyen, így kénytelen leszek az egészet újra húzni.

(#9641) tome.jr válasza tothl (#9628) üzenetére


tome.jr
addikt

Többen írták, hogy náluk a v10d jobban muzsikált mint az fr19. Nálam pont fordítva van. Az fr19 rc2 sokkal megbízhatóbb volt mint a mostani v10d alapú custom rom. A sima v10d is hurka volt. Már rég vissza kelxllett volna tennem az fr19-et nem is tudom mit gondolkozok ennyit rajta :)

(#9642) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt.

Ki lehet nyitni egy 2x-t hogy független legyen és vissza is lehet zárni, nem tudjátok?
Esetleges garanciális gondok miatt kérdezem.

(#9643) dergander válasza t.imi (#9642) üzenetére


dergander
addikt

100% hogy nem az LGnél egyből ezzel kezdik főleg ha Telenoros a készülék és a velük kötött szerződés miatt nem fogják ingyen megjavitani ha baja van

más és van 72órás pixel garancia a készülékre ha 3nál kevesebb javitják ha több cserélik a telefont

[ Szerkesztve ]

(#9644) t.imi válasza dergander (#9643) üzenetére


t.imi
addikt

Az nem jó, köszi. Vissza lehet zárni, nem tudod? Állítólag az sgs2-vel meg lehet tenni.

(#9645) dergander válasza t.imi (#9644) üzenetére


dergander
addikt

vissza vissza de azt ők tudni fogják,járt igy egy haverom már telefonnal

(#9646) t.imi válasza dergander (#9645) üzenetére


t.imi
addikt

A fene. Akkor ez nem nyert:( Köszi a gyorsat.

(#9647) mycso válasza dergander (#9643) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

:)
Ez azért nem teljesen van így. És főleg a Telenornál nem! (mondhatni lesz@rják, hogy mi van a telefonnal)

t.imi: ezt nem lehet visszazárni, sgs2-nél picit másképp van.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#9648) t.imi válasza mycso (#9647) üzenetére


t.imi
addikt

:R Akkor 1:1 nem értettem, egy független telenoros gépem volt. Mikor mondtam, hogy megint függetlent szeretnék, csak néztek rám. Akkor az is nyitott volt.

(#9649) Eli577 válasza t.imi (#9648) üzenetére


Eli577
senior tag

Az LG-k, amiket kóddal függetlenítenek, az végleges nyitás, visszazárni nem lehet. Mondjuk a Telenor szervizben nem hiszem, hogy rögtön azt figyelik, hogy független-e. Lehet, hogy megnézik, de nem rögtön azzal nyitnak. :DDD

(#9650) t.imi válasza Eli577 (#9649) üzenetére


t.imi
addikt

Ezt is köszi. Marad függő:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.