Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9501) Rotate válasza cozyka83 (#9499) üzenetére


Rotate
veterán

Kevésnek nem kevés, persze nem mondom, hogy nem lenne kényelmesebb 1 gigával, de itt nem is a mennyiséggel van a baj... hanem a memóriakezeléssel... hajlamos betelni, és amikor az újonnan megnyitott appoknak kéne helyet felszabadítani a memóriában a rendszer nem mindig teszi ezt meg, ilyenkor lassul be... persze v10d óta sokkal jobb, de remélem 2.3.4-el még javítanak ezen :) optimalizáció a dolog kulcsa :)

(#9502) janes74 válasza KonzolKartel (#9484) üzenetére


janes74
senior tag

Root UnInstaller.1-2 appot pedig fagyasztottam TB-al.

(#9503) Tutu7030 válasza cozyka83 (#9499) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szerintem elég.(de azért lehetne több) :DD
Jelenleg a market szerint 87 alkalmazás van telepítve.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9504) cozyka83


cozyka83
tag

És milyen tokot ajánlanátok a telefonhoz? Jövőhétre már valszeg meg is lesz! :DD (mármint a telefon)

[ Szerkesztve ]

LG Optimus 2X

(#9505) djstavross válasza Rotate (#9498) üzenetére


djstavross
tag

Nah sikerült kiderítenem, egy app segítségével, hogy a júniusi 6.ai v10c neu szoft van a telón amit, 6.-án telepítettem, azóta elvagyok ezekkel a már-már jelentéktelennek tűnő pici hibákkal! :) Akkor most jó vagyok? :DDD

(#9506) Rotate válasza djstavross (#9505) üzenetére


Rotate
veterán

ha neked jó akkor jó :D

(#9507) Magnat válasza cozyka83 (#9504) üzenetére


Magnat
veterán

Elég nagy a választék :)

Flipesben nekem ilyen van.

Övtokban ilyen.

Utóbbi csak rootolt telefonhoz jó, mert ha nem fagyasztod ki vagy törlöd le a Car Home alkalmazást, akkor mindig elindul, mikor beteszed a tokba, ahogy érzékeli a mágnest ... de igazából így sem használom, mivel ez univerzális tok és 1részt 2 is beleférne a vastagságát tekintve, másrészt felül is lehetne kicsit passzosabb, mert így kicsit olyan érzésem van, mintha egy övtáska lenne rajtam :) Szemezgetek ezzel meg ezzel, de sajnos nem látom, h ezek mennyivel lennének kisebbek, de legalább szépek :)

Jah és ezek csak a bőrtokok...

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9508) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok!

Rég voltam erre, látom folyik a sz...á frissítgetés még mindig! A telcsim most azt csinálja hogy ha hívást kezdeményezek ilyen hülye hörgő hangokat hallok előbb, (mintha megszállta volna valami szellemféle) :D aztán kicsöng nincs gond!

Néha befagy a telcsi letétele után...stb!
Van lehetőség ezek javítására!?

(#9509) Rotate válasza djnyakesz (#9508) üzenetére


Rotate
veterán

esetleg bemondhatnád milyen rommal történik ez :)

(#9510) Skynet258 válasza djnyakesz (#9508) üzenetére


Skynet258
veterán

Hívj egy szelleműzőt. :P

https://geekpulse.hu

(#9511) MrChris


MrChris
nagyúr

1 hete boldogtalan tulaja vagyok egy Optimus 2x-nek. A telenornál vettem és egy olyan hibajelenség van, hogy 20 perc nyugalmi idő után magától kikapcsol, vagyis valószínűleg nem teljesen mert az akksit lezabálja. Van ötlete valakinek mi lehet a gond? Szoftver vagy hárdver?

(#9512) Rotate válasza MrChris (#9511) üzenetére


Rotate
veterán

frissíts az első hsz alapján Smartflashel a julius 25.-ei euro open v10d rom-ra, ha nem javul a probléma akkor szerviz... hajrá :)

(#9513) enekes19sve


enekes19sve
csendes tag

Tudnátok nekem ajánlani vmi offline gps progi 2x re? olyat ami használható és talál normálisan jelet ? Igo 30 perc alatt se talál itt svédbe ezen a telón, bármit csinálok vele semmi csak keres és csak keres de semmi, pedig szép idő van, felhő sincs...

[ Szerkesztve ]

(#9514) MrChris válasza Rotate (#9512) üzenetére


MrChris
nagyúr

Köszi, már szervízben van, csak nem értem, hogy lehet ilyen egy vadi új telefon. Még egyáltalán nem értek hozzá (androidhoz...) és ezért nem is próbáltam upgrédelni. Viszont régen (2006táján) találkoztam pont ugyan ilyen hibával egy windows mobilon, azt gyorsan vissza is adtam.

(#9515) djnyakesz válasza Rotate (#9509) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Bocsi, amatőr kérdés volt...

A telefonban ezeket találtam, nem tudom ez kő e:
Alap verzió: 1035.21_20110725
Kernel: 2.6.32.9
LGE verzió: LGP990-v10d

Köszi!

(#9516) Rotate válasza djnyakesz (#9515) üzenetére


Rotate
veterán

akkor lehet hardveres a gond, ha még ezzel a rommal is szar...

MrChris:
úgy lehet ilyen, hogy minden szűrőn átjut egy-egy selejt... meg egyébként is csak szúrópróbával tesztelik, minden egyes telefont, bekapcsolgatni végigpróbálgatni nyilván ők sem tudnak... de még hha meg is teszik, ilyen hiba, hogy 20 perc után meghal, nem fog egy ilyen vizsgálaton előjönni... többek között erre is van a garancia, ha selejtet kapsz, akkor ők állják a javítást/cserét :)

enekes19sve:
nálam tökéletesen működik a Sygic Aura 3.0 pár száz km-t már lenavigáltam vele, nem tévedtem el :D

(#9517) enekes19sve válasza Rotate (#9516) üzenetére


enekes19sve
csendes tag

Értem és ez offline?

(#9518) Eli577 válasza cozyka83 (#9504) üzenetére


Eli577
senior tag

Nézz körül az ebay-en. A keresőbe írd be, hogy "LG P990 case". Így a szilikontokoktól kezdve a bőrön át a designer tokokig mindent kidob. Érdemes tovább szűrni csak buy it now-ra. Pár dollárért szinte bármit megkapsz.

(#9519) Eli577 válasza MrChris (#9511) üzenetére


Eli577
senior tag

Ilyenkor szokott jönni fél óra várakozás után a szervízben az, hogy "pedig otthon mindig kikapcsolt 20 perc után, esküszöm" :)) :DD

(#9520) Rotate válasza enekes19sve (#9517) üzenetére


Rotate
veterán

első indításnál letöltöd a térképeket amelyekre szükséged van, és onnantól igen... wifivel lejön 1-2... mobilnet nélkül lassabban talál jelet, de max 2 perc alatt jelet szokott fogni nálam... de ha lehet szabad ég alatt, vagy kocsiban próbáld ki... mindig irja indításnál akarsz-e csatlakozni valami közösségi szarba, ott csak ráböksz, hogy kihagyás, és annyi..

(#9521) djnyakesz válasza Rotate (#9516) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Ez jó hír köszi :D

Tehát nincs jobbmint a v10d? Semmi más? :D

(#9522) enekes19sve válasza Rotate (#9520) üzenetére


enekes19sve
csendes tag

Értem, mert szedtem le egy Sygicet marketről.. de ez állandóan wifitkér, még az indításához is, akkor ez valószínű nem az Aura.

(#9523) Rotate válasza enekes19sve (#9522) üzenetére


Rotate
veterán

első indításnál kell is a wifi... azzal szeded le a térképeket...

(#9524) dergander válasza Rotate (#9523) üzenetére


dergander
addikt

az IGOhoz nemkell levan töltve minden cucc azért is annyi a mérete amennyi,amugy az IGO az jó offlineba nekem 1 perc után megtalált offlineba

(#9525) Zlika


Zlika
aktív tag

Vajon a sprinkle című tegra 2-es játék miért inkompatibilis az o2x-el?Basszus nekem az kell...

(#9526) Eli577 válasza Zlika (#9525) üzenetére


Eli577
senior tag

Minimum 2.3-as android kell hozzá. Főzött 2.3-as rommal megy.

(#9527) dergander válasza Zlika (#9525) üzenetére


dergander
addikt

mert más romot használsz mint ami kell hozzá

Sokan panaszkodtam 10d rommal valami kisebb incompatibilitásra

(#9528) Zlika


Zlika
aktív tag

Valóban köszi közben okos gyerek voltam és elolvastam az overwiev-t rola.Ejj akkor most mehet mondjuk vissza a cm7?Szerintetek melyik a legjobb 2.3-ra épülő rom?(Fogadok cm7...) :)

(#9529) Eli577 válasza Zlika (#9528) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát ebben sajnos nem tudok segíteni, mert idáig csak froyo romokat használtam. :DDD

(#9530) dergander


dergander
addikt

az LG kiadott 1-2 gyári romot ami a telefon geforce grafikus kártyáját müködteti 100%ba ,mivel ez már 3d támogatást élvez lehet 1-2 v10d rom nem használja ki ezért nem indul a 2.3 tuti müködni fog mert ez az utolsó dobása az LGnek nem hiszem h ilyen sokat késik a semmiért

(#9531) Rotate válasza dergander (#9530) üzenetére


Rotate
veterán

WTF? semmi köze ennyek az LG-hez, az összes rom támogatja a GPU-t teljes mértékben... a Sprinkle-nek Gingerbread kell, ezért megy csak CM7-el és MIUI-val...

az IGO-s hsz-hez meg csak annyit, hogy nem is az IGO-ról volt szó, hanem a Sygic Aura 3.0-ról... :)

[ Szerkesztve ]

(#9532) 8nemesis8 válasza KonzolKartel (#9484) üzenetére


8nemesis8
veterán

Rootként...
XDA-n olvastam korábban egy kis listát, ami feleslegesen induló programok, service-k, stb...

(#9533) 8nemesis8 válasza Rotate (#9486) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi. Meg is nézem őket. :R

(#9534) Spirit


Spirit
őstag

Meg akartam csinálni a battery wipe-ot, csak éppen a kezdő hsz-ban a "recocery boot" bekezdés felett van az, hogy telepíteni kellene előtte a ClockWorkMod-ot. Így sikeres "visszaállítást" csináltam a hangerő le+power kombóval. Még annyi cucc nincs fennt, egy óra alatt visszaállítottam mindent, de észrevettem, hogy a belső SD-n maradtak dolgok az előző rendszerből(letöltött adatbázis, stb.). Kérdésem az lenne, hogy ilyenkor csak "látszólag" áll vissza minden alapra, vagy ténylegesen törlődik is minden a memóriából?Vagy csak nem látszanak a rendszerben?A másik, hogy visszaállítás után szabad-e akár teljesen törölni a belső-sd tartalmát, amolyan formázva. Van rajta jópár könyvtár, de mind üres szinte.
Nem akarok szemetet hagyni magam után.

(#9535) Rotate válasza Spirit (#9534) üzenetére


Rotate
veterán

Csak a programok törlődnek, a belső sd tartalma nem :)

(#9536) Spirit válasza Rotate (#9535) üzenetére


Spirit
őstag

Akkor factory reset után legyilkolható a belső sd tartalma?
A tényleges belső memória tehát alapra áll, szemetet sem hagy?Elnézést, de csak ismerkedek az Androiddal.

(#9537) Rotate válasza Spirit (#9536) üzenetére


Rotate
veterán

Nem marad szemét az app tárhelyen, belső sd-t meg tudod formázni a beállításoknál :)

(#9538) Spirit válasza Rotate (#9537) üzenetére


Spirit
őstag

Köszönöm. Windows, Linux, IOS nem probléma, csak ez az első komolyabb telóm(Sony-Ericsson W200-at cseréltem), nagy becsben akarom tartani, csak fingom sincs se a könyvtárszerkeszetéről, se a működéséről. Próbálok okosodni, de romok, kernelek, android verziók, és sorolhatnám.Tényleg bocs a sok idióta alap kérdésért és sajnos lesz is még pár. :)

(#9539) tothl válasza Spirit (#9538) üzenetére


tothl
addikt

Ha a Linux nem gond akkor ez sem és a struktúra és rengeteg minden ismerős lehet valamelyest.. :)

(#9540) 8nemesis8 válasza Spirit (#9538) üzenetére


8nemesis8
veterán

Az egésznek az alapja a linux. Egyébként meg csak tényleg megszokás kérdése. Viszont ami jó benne, hogy iszonyat könnyű megszokni és megszeretni :)

(#9541) djstavross


djstavross
tag

Napot!
Nah, kíváncsiságból felhívtam az mo-i LG-t hogy szerezzek néhány infót! Okosabb nem lettem... :N Kérdésemre, hogy mikor jön az új Android szeptember végét okóber elejét mondta a srác, verzióját illetően 2.3-at mondott (mondjuk ez egy picit meglepett).
Következő kérdésem az volt, hogy várható-e nagyobb teljesítményű gyári LG akksi. A válasz: Nincs információ erről. Mondom semmi baj, van jó pár utángyártott. :DDD
Végül kicsit kekeckedve megkérdeztem, hogy milyen eddigi hibákat tapasztaltak a készüléknél. Válasz: kijelző, fagyás és hogy a készüléken a hívó fél nem hallja a másikat. Utóbbival nem találkoztam még csak nem is olvastam róla, de lehet volt ilyen. Szóval még mindig tagadnak néhány régebbi hibát vagy egyszerűen csak nem vesznek tudomást róla! :DD :F

(#9542) wolruf válasza djstavross (#9541) üzenetére


wolruf
őstag

Vagy az ügyfélszolgálat, mint olyan, egészen másképpen működik. Én is ügyfélszolgálatot vezetek, ha valamelyik kollégám ismert, de nem állandó hibát mondana ügyfélnek, leharapnám a fejét. Hogy miért? Azért, mert nem mindenkinél jelentkezik, azonban néhány ,,kedves'' ügyfél, csak és kizárólag cseszegetésből is bejönne, és azt mondaná, hogy nála az a hiba van. Holott nincs, és nem is jöhet elő. Sajnos igen, NAGYON sok ilyen szemétláda van Magyarországon (meglepődnél mennyi). Legjobb szórakozásuk, hogy cseszegessenek. Ma is volt nem kevés ilyenem (pedig még dél sincs), és legszívesebben lenyeletném velük a vásárolt kütyüjeiket. Hát ezért :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9543) djstavross válasza wolruf (#9542) üzenetére


djstavross
tag

Akkor most az utolsó kérdésemmel én is a "szemétládák" közé tartozok, mivel kíváncsi voltam, hogy tudomásul vették-e már az anno sokunk által tapasztalt hibákat! :C :(((

(#9544) wolruf válasza djstavross (#9543) üzenetére


wolruf
őstag

Nemnem, azok a szemétládák, akik folyamatosan ezzel szórakoznak. De ,,nem adhatod'' mások szájába azt, hogy milyen hibák lehetnek, mert sohasem tudhatod, hogy nem egy unatkozó ,,ilyen'' emberrel akadsz-e össze. Nem akarod megtudni, hogy miket nem csinálnak/mondanak/írnak. Egyszer eljátszottam a gondolattal, hogy blogot indítok erről, de utána inkább ,,csöndben maradtam''. Megdöbbentő :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9545) Tutu7030 válasza wolruf (#9544) üzenetére


Tutu7030
veterán

Kár. Szerintem jól szórakoztunk volna. :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9546) Spirit


Spirit
őstag

A kijelző felső pereménél "alulról" nézve nekem is megvan ez a bevilágítós dolog. Nem nagyon izgat, de azért megkérdezném, hogy ez egyszerű illesztési hiba, vagy valami ragasztás enged ilyenkor el?(szóval szokott romlani a helyzet, vagy olyan, amilyen, és olyan is marad?)

(#9547) tothl válasza wolruf (#9544) üzenetére


tothl
addikt

Pedig vicces lenne egy ilyen blog...én is dolgoztam szervízben.... :)
Amúgy a mikor lesz frissítés kérdést simán főbelövéssel honorálnám... :)

Egyébként az én telóm gyakorlatilag hibátlan, nagyon elégedett vagyok vele, még a v10d sincs fönt mert az FR19et totál belaktam és várok egy esetleges modaco-s verziót vagy gingerbreadet.

(#9548) cozyka83


cozyka83
tag

Köszi a válaszokat, még nem döntöttem el, hogy milyen tok lesz, de vannak jók. És fóliából milyet ajánlanátok? Steinhel fóliát néztem, de sajnos nincs Optimus-ra. Invisible Shield-et meg utálom azért a bazi nagy pajzs logóért a közepén. Ti milyet használtok/ajánlotok?

LG Optimus 2X

(#9549) Skynet258 válasza cozyka83 (#9548) üzenetére


Skynet258
veterán

Most jól értem, az IS-t a logója miatt utálod? :DDD Mondjuk amúgy is tré ez igaz, de maga a fólia az, és nem a logó miatt mondom ezt.. :D
Én egyébként olyan fóliát ajánlok, mint amit én is árulok/használok: sima 3 rétegű cucc, de méretre vágott, könnyű feltenni, és nem vesz le sem fényerőből, sem az érzékenységből. Nem sokkal rosszabb, mint a Steinhell, olyanom is volt.

BTW, úgy néz ki, már csak ma estig vagyok 2X tulaj, fél7-kor találkozom a vevővel...

https://geekpulse.hu

(#9550) cozyka83 válasza Skynet258 (#9549) üzenetére


cozyka83
tag

Köszi, tudnál egy linket adni a fóliádról, amit árulsz? A tökéletes tokot meg már megtaláltam :DDD

LG Optimus 2X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.