Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9801) Eli577 válasza 8nemesis8 (#9789) üzenetére


Eli577
senior tag

Na, lássuk, milyen lehetőségek vannak:

1. Napi 10-15 perc telefonálás, wifi kilőve, 3g megy, 10-15 perc netezés naponta, egy kis játék (napi 15-30 perc), éjszaka bekapcsolva, 3g-vel együtt.....így elmegy szűk két napot (44 óra körül)

2. Játék....játék....játék: kb 4 óra alatt megadja magát

3. elsőben leírtak, folyamatos zenehallgatással (8-10 óra): reggeltől elmegy estig, utána már kér enni

4. ha vegyítjük az első hármat, de többet játszok, netezek, telefonálok, esetleg egy kis navi és zenehallgatás, akkor reggeltől elmegy estig, utána töltő

Száz szónak is egy a vége: szerintem nem befolyásolja túlságosan az üzemidőt, bár én nem szoktam statikus háttérképet használni. Úgyhogy ha a sima háttérképet használók más/jobb üzemidőket tapasztaltak, kérem írják meg, mert ha van érdemi különbség, akkor lehet, hogy hanyagolom és is a LW-ket.
:o :DD

[ Szerkesztve ]

(#9802) kun0203 válasza cassius.clay (#9799) üzenetére


kun0203
tag

Egy ismerősöm is smartflash-el rakta fel és neki is előjött ez a hiba. Factory reset után sem lett jó. A kdz-s telepítéssel nem volt baja.

(#9803) Eli577 válasza cozyka83 (#9800) üzenetére


Eli577
senior tag

Carhome-ot és az F-secure Titanium Backup-pal tudod leszedni például. Én nem tudok róla, hogy lenne olyan launcher ami magyar nyelvű lenne (mivel ha jól tudom, akkor egyik sem a rendszer nyelvét használja, hanem a sajátját).

(#9804) tome.jr válasza szezso15 (#9783) üzenetére


tome.jr
addikt

Passz. Nem tudom mit kell vele csinálni :) Egyébként ez a 2 Kb méret nem túl kicsi? Volt 280 kontaktom.

(#9805) szezso15 válasza cozyka83 (#9798) üzenetére


szezso15
addikt

A letörléséhez én a RootExplorert ajánlom, Root-olni kell a telefont, majd a system/app mappából kitörölni őket...

Az ADW Launcher EX tud magyarul :K

9804: Igen, lehet 2 Kb, nézd csak meg mennyi szöveg elfér egy 2kb-os txt fájlban :)

Ha hazaérek megpróbálok segíteni, így telefonról nem tudok többet mondani...

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#9806) Eli577 válasza szezso15 (#9805) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor tévedtem :D.

(#9807) cassius.clay válasza kun0203 (#9802) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Ok. Köszi a tippet. Nehezebb felrakni KDZ vel?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9808) cassius.clay válasza kun0203 (#9802) üzenetére


cassius.clay
senior tag

És honnan szedjem le a KDZ kiterjesztésű gyári romokat? Mert a fórum első oldalán csak a smartflash-hoz való romokat találtam meg.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9809) jooker82


jooker82
nagyúr

Nézegetem,hogy 80 körül igencsak megtorpant a 2x ára...Bár sose baj,igy legalább többet ér használtként...
A 0725-östől jött mostanába újabb gyári rom??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9810) 8nemesis8 válasza Eli577 (#9801) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszönöm a kimerítő választ. :R

(#9811) cassius.clay válasza cassius.clay (#9808) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Megvan közben.

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9812) tome.jr válasza jooker82 (#9809) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem jött és valószínű nem is jön több froyo rom. A 725 lényegében javított minden hibát. A következő rom nagy valószínűséggel a 2.3 lesz.

Amúgy kipróbáltam egy v20c alapú főzött romot de tele volt buggal, 1 napig sem bírtam.

(#9813) Eli577 válasza 8nemesis8 (#9810) üzenetére


Eli577
senior tag

Igazán nincs mit. :DD

(#9814) kun0203 válasza tome.jr (#9812) üzenetére


kun0203
tag

Leírnád pontosan milyen bugokkal találkoztál? Mert ahogy olvastam csak a wifi-t és a gps-t mondták rossznak.

(#9815) Skynet258 válasza cozyka83 (#9798) üzenetére


Skynet258
veterán

Inkább fagyaszd be, egyszerűbb, és ha mégis kell valamikor, akkor "kiengeded"... :D

https://geekpulse.hu

(#9816) tome.jr válasza kun0203 (#9814) üzenetére


tome.jr
addikt

Az itthoni wifi-met nem érzékelte és az érintésvezérlés sem működött 100%-osan. Pl. a noti bar-t ha lehúztam kb a tizedik próbálkozásra tudtam csak izomból visszatolni.

Szerk: Tetű lassan boot-olt. Ja és újra előjött, hogy töltés alatt nem jelezte a töltöttségi szintet, csak reboot után.

Viszont megoldották benne sms alatt, hogy az ékezetes betűk csak 1 karakternek számítsanak

[ Szerkesztve ]

(#9817) Eli577 válasza tome.jr (#9816) üzenetére


Eli577
senior tag

Akkor inkább talán megvárom a hivatalos verziót. :D

[ Szerkesztve ]

(#9818) dergander


dergander
addikt

Várom már énis nagyon a 2.3 rendszert mert talán az lesz ami gyorsíthat még,1 kérdés mennyivel másabb külsőre ez a rendszert(nem belső) ikonok valamit esetleg több beállitási lehetőség,sorry mindenki nemvolt sose 2.3 rendszerem és nemtalálok rá googlen se a GX2nél se

(#9819) Eli577 válasza dergander (#9818) üzenetére


Eli577
senior tag

Ez engem is érdekelne, hogy a kiszivárgott verzió az milyen felületű. Csupasz Gingerbread, mint a G2X-es, vagy olyan LG UI van rajta, mint a mostanin? :F

(#9820) dergander válasza Eli577 (#9819) üzenetére


dergander
addikt

mondjuk ha lehet választani akkor a belső legyen jobb mint a külcsin,de azért valamit a külalakon is állithatnak...lehetne ilyen nvidia feelingje xD :D

Titok nemtitok én az Nvidia miatt vettem meg a telefont már 2005óta nvidia alaplapokat veszek csak a gépbe meg videókártyákat,nekem a favorit ez de ha jön a 4 magos mobil akkor az is meglesz véve :D

[ Szerkesztve ]

(#9821) cassius.clay válasza kun0203 (#9802) üzenetére


cassius.clay
senior tag

Feldobtam KDZ-vel a V10d-t. Egyelőre tökéletesen müködik a cucc. Majd megirom a tartósabb használat eredményeit is, hogy irt-e hibát a wifi igy. Egyébként köszi a tippet!

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9822) Jazz^


Jazz^
tag

Üdv.

Épp készülékvásárlás előtt állok, viszont lenne két kérdésem a készülékkel kapcsolatban.
Függetlenül venném (mivel nincsen vodafone kínálatban), viszont az adatlapokon az adott gsm-nél a telefon színére mindenhol mást írnak. :W Van ahol Brown, van ahol Dark-brown, esetleg black van feltüntetve színeként... viszont képeket nézegetve csak és kizárólag egy színben láttam a telefont(mint a topik első postjában linkelt kép).

Több színben is kapható lenne, vagy csak elírás lenne? :F

A másik kérdésem, hogy mekkora hátrány az, ha ázsiai piacra szánt készüléket kapok? neXtelnél venném, ők állítólag ázsiai piacra szánt készüléket árulnak, mert ahhoz jár a hdmi kábel, míg az eu-shoz meg nem.

(#9823) cassius.clay


cassius.clay
senior tag

Ez most teljesen független dolog az aeddigi wifi problémámtól, de eszembe jutot, gondoltam megkérdezem.
Szóval munkahelyemen van wifi. jelszót és felhasználónevet kell hozzá kreálni, csak ugy tudom használni.
Ami meg is van, és laptoppal müködik is a wifi, valamint symbianos és minden egyéb más telefonnal, kiváve az androidot és az iPhone-t.
Ennek mi lehet az oka? A következüképpen néz ki a dolog: bekapcoslod a wifit, csatlakozol a hálózathoz, ami sikerül is, de ahhoz hogy a neted használni is tudd, meg kell nyitni egy böngészöt a telefonon, és automatikuson a hotspot login oldalára visz elsönek a wifi.
Ott rányomsz arra, hogy login, majd bekéne adnia a következö oldalt amin csak a felhasználónévnek és a jelszonak kéne szerepelni,amit kaptál a hot spothoz.
Mégegyszer: minden egyéb eszközzel müködik, csak androidos telefonnal illetve iPhone-al nem.
Mi ennek az oka?Megpróbáltam többféle böngészővel úgyis, hogy a pop up blocks-ot feloldottam.
Ötletek?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9824) dergander


dergander
addikt

összeirtam kisebb hibákat:

-telefon készenléti álapotba rádugott fejhallgató nem müködik,de ha mégis bugis,felkell ébreszteni a telefont hozzá,valamint ha kész. áll. huzod le róla a fülest akkor bebugol és nem szól
-HSDPAból Edge-re való átállásnál kiakadhat a térerő
-a boot képernyő LG logója még mindig szégyen módra akadozik

egyenlőre

Pozitivum a v10c után:
-lassulás eltünt
-magától nem akad ki a net
-az aksi 2x üzemidőt ad

(#9825) cassius.clay válasza dergander (#9824) üzenetére


cassius.clay
senior tag

hali!

Ez melyik verzió? v10d?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9826) jooker82 válasza Jazz^ (#9822) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez hülyeség....Gyári alaptartozék a HDMI kábel...mindőnk kaptunk,kivéve akit átbxxsztak....
A szin meg fekete és barna van...ezt az adott helyen kérdezd meg telefonon...
De ha a Nextelnél ilyen hülyeségeket mondanak,inkább vegyed máshonnan...Partnero,xxlgsm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9827) tome.jr válasza dergander (#9818) üzenetére


tome.jr
addikt

Ugyanaz az UI mint a 2.2-nél, ikonok másabbak és lényegesen gyorsabb volt minden. Jó lesz ez csak végegesíteni kell.

Jazz: Nekem szingapúri a telefonom. Az különböző régiókba szánt telefonoknál eltérő lehet, hogy melyik romot, baseband-et szeretik, de egyébként semmi hátrányod nem lesz az ázsiai verziótól. Az enyémhez is járt a hdmi kábel.

[ Szerkesztve ]

(#9828) Eli577 válasza cassius.clay (#9823) üzenetére


Eli577
senior tag

Szerintem androidos készüléken nem fogod tudni a wifi beállításait változtatni a böngészőn keresztül. Amikor felcsatlakoznál, akkor a wifi csatlakozási beállításainál nézz körül. Ha nem így lenne akkor javítsatok ki (aki okos). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9829) cassius.clay válasza Eli577 (#9828) üzenetére


cassius.clay
senior tag

nem tudok semmit állitani elötte. csak böngészöböl lehetne csatlakozni,ha üres oldal helyett betöltené a login felületet, de nem tölti csak egy üres lapot, akár csak iPhone. Miért van ez?

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9830) Eli577 válasza tome.jr (#9827) üzenetére


Eli577
senior tag

Nagyszerű. Alig várom....nekem az LG UI bejön, talán még jobban, mint a Sense (a touchwiz-nél 5x jobb). A home screen-ek száma továbbra is csak 3-5-7 lehet?

[ Szerkesztve ]

(#9831) Eli577 válasza cassius.clay (#9829) üzenetére


Eli577
senior tag

Pontosan nem tudom, meg nem is értek annyira hozzá, de szerintem webes felületű csatlakozási lehetőség nincs az android rendszer alatt. A wifi bekapcsolásakor vagy wifi hálózatválasztáskor történő csatlakozáson kívül másra véleményem szerint nincs lehetőség.

(#9832) Jazz^ válasza jooker82 (#9826) üzenetére


Jazz^
tag

Köszi és neked is tome.jr!
Akkor erre még rá fogok kérdezni nextelnél, hogy hogy is van ez, bár maga a kábel nem érdekes annyira, nem nagy tétel.

Viszont erről a barna színű O2X-ről esetleg tudnál dobni egy képet/videót, mert én sehol sem találok? :R

[ Szerkesztve ]

(#9833) Skynet258 válasza Jazz^ (#9832) üzenetére


Skynet258
veterán

Tele van vele a Google, csak feketének látszik sok képen. Bizonyos fényben meg inkább barnásabb. Ezt árulják pl. a Telenornál is. ;)

https://geekpulse.hu

(#9834) jooker82 válasza Jazz^ (#9832) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ne ijedj meg attól,hogy barna...Ez egy igen szépre sikerült szin...Sokunk ezt használjuk...és senkinek nem volt még egy rossz szava se rá....
Nemis igazi barna....3 szin keveréke...szürke ,barna,fekete....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9835) janes74 válasza jooker82 (#9834) üzenetére


janes74
senior tag

Rühellem a barna színt,de ez tényleg szép lett. :K

(#9836) t.imi válasza Jazz^ (#9832) üzenetére


t.imi
addikt

Maga a kábel ~ 4000ft. Valakinek sok, valakinek nem nagy ár érte.

(#9837) derrik


derrik
őstag

Na ez 1 baró !!!!
QQLauncher Pro-More Customize v1.31

(#9838) Tesztelo.hu válasza cassius.clay (#9793) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Én (mint aki konyít valamit a programozáshoz) nem értem, mi tart ennyi ideig. A 2.2 és a 2.3 között nincs olyan hatalmas különbség. Még ha csak néhány ember is dolgozik rajta, akkor is több mint fél év alatt sem sikerült elkészülni vele? Elég belegondolni, hogy a MIUI vagy a CyanogenMod milyen gyorsan fejlődik, pedig azon sem dolgoznak több százan, ráadásul csak hobbiból csinálják.

Ne legyen igazam, de a 2x-ben olyan súlyos hardveres hiba lehet, amit nagyon nehéz szoftveresen megkerülni (ha egyáltalán lehet), és megfelelően futtatni rajta a 2.3-at. Mire kijön, addigra itt az Ice Cream, azaz egy teljes verzióval el vannak maradva az LG-nél.

(#9839) Eli577 válasza Tesztelo.hu (#9838) üzenetére


Eli577
senior tag

Más készülékeknél lehet, hogy nincs nagy különbség, de szerintem itt azért lesz számottevő, mivel a 2.2-es annyira optimalizálatlan volt, hogy inkább már nem fektettek bele sokat és csak javítgattak rajta 1-2 dolgot. Remélem, hogy azért tart ilyen sokáig, mert az alapjairól építik újjá a rendszert és nem a jelenlegi 2.2-re építenek. Remélem legalábbis, hogy így van.

(#9840) jooker82 válasza Eli577 (#9839) üzenetére


jooker82
nagyúr

De mindez a google hibája....Mért adnak ki olyan rendszert,melyet hónapokig kell a gyártóknak opimalizálni....Biztos nem öröm ez az LG-nek se....És ezáltal nekünk se......
Nadehát ingyen van a rendszer,ugyh,a gyártók,meg mi is befoghatjuk... ;]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#9841) Eli577 válasza jooker82 (#9840) üzenetére


Eli577
senior tag

Hát azért ez sajnos nem ilyen egyszerű. Az Android bár a Google nevével van fémjelezve, de nem ő az egyetlen fejlesztője. Erről a Mobilarénán volt egy cikk a közelmúltban, érdemes elolvasni. Én sok számomra új dolgot tudtam meg belőle. :D

(#9842) szikla


szikla
csendes tag

Sziasztok!

Egy-két érdekesség:

Fehér Optimus 2X:
[link]

Kész a Gingerbread update, csak a szolgáltatókon múlik, hogy hol-mikor elérhető:

[link]

Üdv:

Szikla

(#9843) 8nemesis8 válasza Tesztelo.hu (#9838) üzenetére


8nemesis8
veterán

Szerintem butaság, hogy hardveres hiba lenne.
Nézd csak meg Optimus Black-et például. Ott is ígérgetne, augusztus végére volt először. Most már ott is őszt rebesgetnek.

Egyszerűen lassan dolgoznak az LGnél szerintem, illetve sok telefonra kell support és így sok a meló...

(#9844) VBenc


VBenc
tag

hali.
nem tudtok olyan romot ami a htc sense felületét kapta?
mint pl ez
http://www.youtube.com/watch?v=CvkvXJecKLo

[ Szerkesztve ]

Mondom de mondom!!

(#9845) Rotate válasza cassius.clay (#9823) üzenetére


Rotate
veterán

nálam telejesen ugyanez a rendszer van suliban, és gond nélkül működik... próbáld meg az Opera Mobile-al a belépést, én azzal simán betudok...

van egy hátrány ennek a típusú wifi beállításnak: a market és a gtalk nálam így nem tud kijutni a netre, a többi app-el egyelőre nem volt gond, az amazon appstore-t is kiengedi netre...

(#9836) t.imi:

1000 alatt is bőven van ebayen...

[ Szerkesztve ]

(#9846) Magnat


Magnat
veterán

Hi,

pár napja tolom a v10d-t, sajnos töltés közben volt már bsod meg restart is, mind a kettő akkor, mikor teljesen hagytam lemerülni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9847) dergander


dergander
addikt

Szerintem nem azért dolgoznak lassan mert kevesebben vannak,hanem pedig azé mert ha már első 2 magos telefon akkor jólenne mind2 magját használni,és az erre átirt 2.3.4 tökéletes lesz mégha késik is 1 évet

(#9848) cassius.clay válasza Rotate (#9845) üzenetére


cassius.clay
senior tag

A vicc az egészben, hogy jó pár napja fent van az Opera, és mondom se dolphinnal se gyárival nem ment a csatlakozás, biztos ezzel sem fog, és hát kipróbáltam, mégis működik :D
Minden. A market és minden egyéb..
Köszi a tippet!

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

(#9849) -SamS-


-SamS-
tag

kíváncsi vagyok hogy ha elméletben készen van a 2.3.4 akkor mikor fogják "kilopni" :)

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9850) cassius.clay válasza -SamS- (#9849) üzenetére


cassius.clay
senior tag

De miért csak elméletben. Miért nincs már kész ennyi idő elteltével? Pont ezért zuhant ekkorát ennek a remek telefonnak az ára...

Privát üzenetre illik válaszolni. Aki ezt elmulasztja, automatikusan tiltom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.