Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) Skynet258 válasza tothl (#9300) üzenetére


Skynet258
veterán

Na most ebből amit itt leírtál, nem az következik, hogy a v10d kamera.apk felrakása után lett jobb a kép? Mert ezt írtad... ;)

"viszont mielőtt feltettem a v10d -ből való kamera.apk -t, csináltam pár képet majd apk telepítés után újra. Ugyanolyanok maradtak a képek, viszont a korábbi tapasztalattal ellentétben szépek és nincs a szokásos tejfehér trutyi."

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#9302) bence007


bence007
tag

Nektek milyen az üzemidő 2g és 3g módban?nekem 3g módban max 1 nap és a térerő is elég gyenge!Mikor jön már ki végre a hivatalos 2.3?

(#9303) Eli577 válasza Skynet258 (#9301) üzenetére


Eli577
senior tag

Gyűjjön mán ki az a fránya 2.3 hivatalos verzió :W . Hátha a kamera is jobb lesz tőle. (Főleg a videózásra gondolok....most is elég jók, de ha nem erőltetnék ezt a 3gp-t, hanem valami normális kódolása lenne, szerintem javulna a videók minősége is, akár elérhetné az SGS2, vagy a Sensation szintjét is)

[ Szerkesztve ]

(#9304) Rotate válasza Eli577 (#9303) üzenetére


Rotate
veterán

most butaságot mondtál... a 3gp-nek semmi köze a kódoláshoz... az csak egy konténer... belül h264 kódolás van... ezért is van, hogy ha csak simán átnevezed mp4-re ugyanúgy fut, mert gyakorlatilag egy mp4 fájl, 3gp-be csomagolva... a minőséghez nincs köze, az csak ilyen beidegződés lehet, mert régen a 3gp videók szarok voltak, és most biztos azért gyengébb ez is, de nem így van :)

(#9305) Eli577 válasza Rotate (#9304) üzenetére


Eli577
senior tag

Nah...pont ezt akartam én is írni. :D Azért remélem, hogy valamelyest javítanak a gyári kamera alkalmazáson, mondjuk a bitrátán meg a részletességen. Most már óvatosan fogalmazok.... :R

(#9306) Eli577 válasza Eli577 (#9305) üzenetére


Eli577
senior tag

Na, az előbb megtörtént az, ami eddig még soha: telefonálás végén a készülék teljesen behalt, fekete képernyő, power gombra semmi reakció, csak akku ki-be segített. Ilyet, remélem többször nem fog előfordulni.

(#9307) Marteen4 válasza Eli577 (#9306) üzenetére


Marteen4
tag

Velem is történt kb 1 hete ilyen.

v10d 725/725

LG Optimus 2x - CM7 - 7.2 RC0 KANG - BB 0725

(#9308) KonzolKartel válasza Eli577 (#9305) üzenetére

Régebbi miuival nekem akár naponta 10x is csinálta. Falra másztam tőle. Amióta 2.0.5 ös celebration hd van fent, azota ez nincs. Ha nem lenne vacak az üzemidőm, nem lenne semmi bajom vele. Szinte vezetekrs telefonként üzemel nálam. 2 ,5 órája húztam le a töltőről, most 28%-on vagyok.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#9309) Eli577 válasza KonzolKartel (#9308) üzenetére


Eli577
senior tag

Azért annyira nem kellene, hogy rossz legyen az üzemidő. Én reggel 7-kor húztam le a töltőről, azóta volt jópár hívásom, játszottam rajta bő fél órát és reggel 9-től délután 5-ig folyamatosan ment a zenelejátszó....most vagyok 15%-on. Hát, mondjuk ha folyamatosan vered rajta a játékokat, akkor nem csodálom, hogy így merül.... :DD

(#9310) Eli577


Eli577
senior tag

Azt meg lehet-e vajon csinálni, hogy a gyári kamera app mellé feltenni valahogy a moddolt kamera apk-t? Mert fényképezésre az előbbi, videózásra az utóbbi a jobb. :F

Vagy nem akarja esetleg valaki újraírni az egészet és a v10d-s camera apk bitrátáját meg fps-ét megbuherálni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9311) tamasgal


tamasgal
senior tag

Skynet258 Elég szépen nyerésre állsz! (meg is érdemled mert tiéd a legjobb)

(#9312) KonzolKartel válasza Eli577 (#9309) üzenetére

áh, játszani nem játszok...állandó 3g, max ez szívhatja az aksim.

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#9313) Eli577 válasza KonzolKartel (#9312) üzenetére


Eli577
senior tag

Nálam is be volt kapcsolva egész nap. Lehet, hogy ki kellene próbálnod a gyári v10d-t.

(#9314) Skynet258 válasza tamasgal (#9311) üzenetére


Skynet258
veterán

Előnyben vagyok, sok embert tudok mozgósítani, ha ilyen szavazásos dolog van. :D Kérdés kitart-e egy hétig még az állás, de legalább feladtam a többi résztvevőnek a leckét! :D

https://geekpulse.hu

(#9315) Tutu7030 válasza Skynet258 (#9314) üzenetére


Tutu7030
veterán

:C

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9316) -SamS-


-SamS-
tag

az ilyen android booster nevezetű programok mennyire "hatékonyak" ? kiírja hogy hogy ennyi annyi memóriát szabadított fel, de annyira nem észre vehető szerintem a javulása.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9317) Rotate


Rotate
veterán

NOVA HD, 2 órát most ingyenes, USA-t kell belőni, telóról kell a linket megnyitni:

@GameloftAndroid: [US] Get #Android NOVA HD for #free now for just 2hrs! Go thru link on ur Android device: http://t.co/EK0mJEs. Labor Day wknd #giveaway!

Egyébként 5.-éig minden nap lesz egy ingyen játék, bár mivel USA számára, ezért többnyire éjjel kerülnek ki :) jó vadászást :)

(#9318) tothl válasza Skynet258 (#9301) üzenetére


tothl
addikt

Nem. :) Az következik ebből, hogy mióta felkerül a 725ös BB/RIL az FR19 -re azóta nem teszteltem a kamerát csak most a v10d -s kamera.apk miatt... :)

(#9319) Rotate válasza tothl (#9318) üzenetére


Rotate
veterán

Amúgy hamarosan lesz v10d-re épülő Fr20 is :)

(#9320) wolruf válasza Rotate (#9319) üzenetére


wolruf
őstag

Nekem már egy V20akármire épülő stock kéne :)))

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9321) tothl


tothl
addikt

Amúgy meg kapják be. Nem kellene más csak egy megfelelő kernel, a telóhoz való illesztőkkel....ezt kellene mindíg updatelni és elég lenne a vanilla androidot leforgatni és ennyi.

Ne mondja nekem senki, hogy egy LG erre képtelen és nincs elég kapacitása mert összekarmolom magam.

Szerintem mindenki boldog lenne ezzel a megoldással.

(#9322) madpayne


madpayne
csendes tag

üdv mindenkinek!
Én is "boldog" tulaja vagyok egy ilyen LG-nek kb 3 hónapja, és történt velem valamelyik nap, hogy kocsiból kiszállva véletlen kicsúszott a drágaság a zsebemből. Pont úgy ért a térkőre, hogy az a sarka érte a földet ami kilógott a tokból.. :( a készüléknek semmi baja, hál isten, de a burkolaton egy elég ronda csikarás lett azon a fém színű kereten ami körbe fut a készüléken... Szval a kérdésem, hogy hol lehetne ezt cseréltetni és mennyibe fájna ez... ha valaki infóval rendelkezik súgjon nekem... thx...

A tudás bűn, de én ártatlan vagyok!

(#9323) tome.jr válasza tothl (#9321) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha kijönne egy végleges, stabil, hibátlan 2.3, mi lenne a topik jó kis várakozós/anyázós hangulatával? :DDD

(#9324) wolruf válasza tome.jr (#9323) üzenetére


wolruf
őstag

Hidd el, megmarad az :) Biztos lesz valami új, szebb, jobb (szarabb) főzött rom, amire mindenki vár. Vagy nem :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9325) Magnat válasza Magnat (#9090) üzenetére


Magnat
veterán

Hi,

erre valaki esetleg?

[link]

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9326) peter_27 válasza Magnat (#9325) üzenetére


peter_27
aktív tag

[link]

Többünk nagy megelégedéssel használja ezt a gyári romot, olyanok is akinek régen problémái voltak a telefonnal.
Led Light nevű progival nekem is vannak ugyanilyen gondjaim.

Galaxy S10

(#9327) Eli577


Eli577
senior tag

Hát gyerekek....én nem tudom, hogy ez a T-mobile mit gondol. Tudom, hogy nem idevaló a téma, de csak megosztom. Felrakták ma az új készülékárlistájukat a netre. Az SGS2-nek az ára 149.990,-Ft előfizetéssel !!!!!!!!! Indult 110.000-nél és 2 hónap alatt fel!!vitték az árát 150-re. Ilyet még soha nem láttam. Amikor rákérdeztem a múltkor az egyik szegedi T-pont-ban, hogy az milyen amikor a kezdőárhoz képest emelik a készülék árát, ahogy telik az idő...erre az ügyintéző azt mondta, hogy nem jól tudom, mert nem volt soha olcsóbb. :((
Az már csak hab a tortán, hogy a dominós ára csak 10 ezerrel drágább, mint a 2 éves hűségnyilatkozatos.

Megértük tehát ezt is, hogy a szolgáltató 2 éves hűségre 25.000,-Ft-tal drágábban adja a készüléket, mint a gyári függetlent a gsmbolt. Csak megjegyzem, hogy a Mediamarktban ugyanannyi a teló, mint a dominós változat.

Bocs, hogy ezt ide írtam, de ki kellett adnom magamból. :(

[ Szerkesztve ]

(#9328) suppe válasza Eli577 (#9327) üzenetére


suppe
tag

Ezt a telenor is eljátszotta. Annak idején az optimus 7 árát egy hét után kb. 30ezerrel megnövelték, szintúgy két éves hűséggel. Ebből kiindulva lecsaptam első héten a 2X-re, akkor 90ezerért, két év hűséggel, vállalati ügyfélként. Aztán nemhogy felment a 2X ára, a héten már csak 65ezer... bár ebben gondolom a sok hiba is közrejátszott, amit köszönünk az lg-nek...

"Az állatkert a kapun kívül is folytatódik!"

(#9329) Magnat válasza peter_27 (#9326) üzenetére


Magnat
veterán

Köszi!

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#9330) -SamS-


-SamS-
tag

a programok alatt az online hírdetéseket hogy lehet kikapcsolni ?

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9331) wolruf válasza -SamS- (#9330) üzenetére


wolruf
őstag

Lelövöd a netet vagy megveszed a progit :(

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9332) -SamS- válasza wolruf (#9331) üzenetére


-SamS-
tag

a drag racing meg a quadrant ingyé van :S azért nem is értettem :S mind1 akkor maradnak a hírdetések.

LG Optimus 2x ;) Fckin Awesome ;)

(#9333) wolruf válasza -SamS- (#9332) üzenetére


wolruf
őstag

Nem ingyen van, hanem ,,reklámmal szponzorált verzió''. Ingyen semmi sincs (vagy legalábbis nagyon kevés cucc :) ).
Én lelövöm a hálókapcsolatot, olyankor nincs reklám a kedvenc passziánszomon sem :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#9334) drpele válasza -SamS- (#9330) üzenetére


drpele
senior tag

Felteszed Market-ről az AdFree Android nevű progit, s updateled a software-ből a hosts filet.

Csak root joggal működik!

[ Szerkesztve ]

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#9335) nosgx0


nosgx0
csendes tag

trollkodnék 1et! letöltöttem az lg mobil update et és azt mondja, hogy a v10c a legfrissebb és az jó, de én v10d t szeretnék, hogy lehet elérni? mondjuk már töltöm az europent... ez tényleg 600mb??

(#9336) janes74 válasza nosgx0 (#9335) üzenetére


janes74
senior tag

Az tényleg.Illetve több. :K

(#9337) peter_27 válasza nosgx0 (#9335) üzenetére


peter_27
aktív tag

[link]

Galaxy S10

(#9338) peter_27


peter_27
aktív tag

Én is trollkodnek egy kicsit
Ma egy zsír új iphon4-et nyomtak a kezembe hogy üzemeljem be. Feltoltam rá 250 kontaktot,150 fotót, és a legfrissebb szoftvert. Kicsit youtuboztam, es mikor visszaléptem a kontaktoba mit tapasztalok, egy "röcenest" hopp mondom csak biztos rosszul láttam. Megnyitok egy kontaktot majd vissza a listához, görgetném de megint egy röccenés. Ezek után nekem soha többet ne merje senki isteníteni, hogy ez bizony a legtökéletesebb legmegbízhatóbb leg...leg...leg...telefon a világon, és hogy az android szar mert akármilyen erős vas van alatta akkor is akad hmm... lehet, de az ios is, csak ezt nem merik mondani.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#9339) Rotate


Rotate
veterán

Valószínűleg csak én maradok fenn hajnali 2ig egy ingyenjátékért, de azért tessék, 4ig tölthető :)

@GameloftAndroid: [US ONLY] Eternal Legacy HD for #free now for just 2hrs! Go thru link on ur Android device: http://t.co/EK0mJEs. Labor Day wknd #giveaway!

[ Szerkesztve ]

(#9340) kun0203 válasza Rotate (#9339) üzenetére


kun0203
tag

Kösz a linket! Legalább valamivel elütöm az időt most.

(#9341) Zaji válasza peter_27 (#9338) üzenetére


Zaji
őstag

Tudom olaj a tűzre, de a munkatársam 3 hetes iP.4-esén több karc volt mint az én másfél éves Desire-emen... Mindkét telefon zsebben hordott.

(#9342) tome.jr válasza peter_27 (#9338) üzenetére


tome.jr
addikt

Ebben a fórumban az ilyen infók nem számítanak trollkodásnak ;]

(#9343) janes74 válasza Skynet258 (#9314) üzenetére


janes74
senior tag

Szavazat ment.Jól "állunk"! :D

(#9344) Tutu7030 válasza tome.jr (#9342) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nem trollkodás, hanem elvárás? :DDD

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#9345) nosgx0


nosgx0
csendes tag

elég szuperül megy a gép, szerintem az aksi annyira nem szar, trollkodom a telefont játékkal nettel de előbb bealudtam minthogy lemerült volna(pedig az volt a cél). Kb mindenki oda van az amolded kijelzőért, én úgy látom suta szemeimmel hogy ez van olyan jó,sőt! :R

(#9346) Eli577 válasza nosgx0 (#9345) üzenetére


Eli577
senior tag

Én több, mint egy évig használtam SGS-et, és azt kell mondjam, hogy az IPS-nek élethűbbek a színei, mint a SupAMOLED-nek, vagy akár a plus-nak. A fehér az fehér, a színek nem vesznek fel kékes-zöldes árnyalatokat. Jó, persze a betekintési szöge a SAMOLED-nek jobb, meg a feketéi ugye. Szóval mind a kettőnek megvannak a maga előnyei és hátrányai, de egyáltalán nem rosszabb.

Feleségemnek fehér Iphone 4-e van, az ő telóján is lehet tapasztalni laggolást, jó, nem olyan mértékben, mint egy optimalizálatlan androidos mobilon, de a lényeg, hogy az IOS sem úgymond "röccenésmentesen" műxik.

(#9347) Eli577


Eli577
senior tag

Ja, azt az előbb elfelejtettem még hozzátenni, hogy amikor megvettük az Ip4-et, kb. 2-3 óra használat után sikerült elérni azt, hogy szétfagyjon a készülék. Csak a két gombos újraindítás segített, mert kikapcsolni sem tudtam simán. Úgyhogy ennyit arról, hogy az így meg úgy tökéletes. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9348) lortnok


lortnok
csendes tag

Az lg optimus 2x sztereó hangszórói közül csak az egyik szól, ezt a jelenséget más telefonoknál is észleltem (iphone 3gs) Megtennétek hogy beraktok egy zenét és lefogjátok először az egyik hangszóró nyílást és aztán a másikat. Írjátok le kérlek, hogy észleltetek-e különbséget a két hangszóró között!
Köszi szépen!

(#9349) janes74 válasza lortnok (#9348) üzenetére


janes74
senior tag

Az egyik a mikrofon :DD :DD

(#9350) nosgx0


nosgx0
csendes tag

nekem személy szerint semmi bajom az ip-nal sőt az apple termékekkel, mert kétségtelen, h jól össze vannak rakva,túlzás nagyon lehúzni őket, más kérdés ér is e annyit... az ár 40%-a a divat augmentation-nek köszönhető amit (már nem mondom azt h tévé) kedvenc filmjeink és sorozataink on keresztül fogadtunk be (pl Dexter Morgan iBookja).
Bár ami visszataszító az appleben, hogy mindenkit perel:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.