Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20701) BiP válasza Syl (#20699) üzenetére


BiP
nagyúr

Jogos, így már emlékszem. Kiment a fejemből.

(#20702) Top cat válasza Syl (#20699) üzenetére


Top cat
őstag

Azért mindennek van határa.

Hacsak nem adta Tivadar neki az egyik veséjét, szerintem már egálnak vehető a dolog.

(#20703) Syl válasza BiP (#20701) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

> (#20702) Top cat

Őszerinte, úgy tűnik még nincsenek egálban.
De majd jön és mesél. Ha akar...

Tudom, önző és szemét dolog, de én bízom abban, hogy a Tivadar haverja is pont olyan lógós lesz pénzügyben és ennek köszönhetően mi itt kapunk új sztorikat :B :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20704) Top cat válasza Syl (#20703) üzenetére


Top cat
őstag

Én is. Szemetek vagyunk. ;]

A kibicnek semmi sem drága. :DDD

(#20705) Syl válasza Top cat (#20704) üzenetére


Syl
nagyúr

Úgy bíztam, hogy após gépéből is kerekedik egy jó kis hacacáré :(

;] :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20706) F.E.K.. válasza Syl (#20703) üzenetére


F.E.K..
senior tag

...és még a vga + a pálinka se ért oda...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#20707) Top cat válasza Syl (#20705) üzenetére


Top cat
őstag

A mumus jogi képviselője december vége óta hallgat. Pedig azt ígérte, hogy januárban jön a Julcsa videó.

Hcl nem büszkélkedett azzal, hogy visszasikerült állítani mindent. Remélem nincs összefüggés. :DDD ;]

(#20708) hcl válasza Top cat (#20707) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nem büszkélkedtem, mert vissza sikerült, bár még nincs a végleges helyén (sose várj nőre).
Sajnos a Julcsa videó nincs nálam, én nem szórakoznék annyit, mint a jogászok :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20709) KROK640 válasza radio11 (#20675) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez már csak ilyen, vannak ilyen emberek. A barátnőm is ilyen.
A legnagyobb gond, hogy a legtöbb ember nem úgy fogja fel, hogy jó szívű vagyok, meg empatikus, meg hogy ezután a lekötelezettemnek kéne érezze magát; hanem hogy itt egy hülye gyerek akivel bármit meg lehet csinálni. Szóval lassan rájövök, hogy nem éri meg...

De ahogy látom, nálad is megy a dolog kihasználása.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20710) KROK640 válasza koby11h (#20678) üzenetére


KROK640
veterán

Ilyesmi volt az enyém is, csak színesben. Na azt képzeld el, napira ezen lenni ... Nem volt öröm. Am tévedtem 2005ben voltam egy pár hónapig kényszerből ezen.
Ma már a tabletem van ekkora átmérővel kb...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20711) KROK640 válasza BiP (#20681) üzenetére


KROK640
veterán

Biztos jó volt, de én akkoriban csak a hátrányát láttam, és nem nagyon izgultam rá. Sőt, épp ellenkezőleg ...
Na persze az is lehet hogy csak azért gondolom/gondoltam így, mert nem volt 90 ezrem egy ilyen monitorra, hiszen 2006ban 4 hónap alatt 21000ft-ot egy 320GB-ás HDDre sem tudtam összegyűjteni, úgy hogy folyamatosan dolgoztam. (Erről írtam már, hogy amíg a szüleimmel laktam, soha semmire nem volt pénzem)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20712) jokeph válasza KROK640 (#20711) üzenetére


jokeph
nagyúr

A 765MB-t 2004 elején sikerült beszereznem ismerős által, jutányos 40k-ért - ebbe az is belefért, hogy lehozták nekem Tabra.
1024*768@100HZ+sík képcső volt a cél 50k-ig, cél maximálisan teljesítve. ;]
Egyhuzamban kb. 2012-ig használtam, onnantól napira LCD, talán 1 évig 19"-os Samsung nem tudom már milyen, utána Syncmaster 204B, ez jelenleg is itt van előttem a garázsban, erre kötöm a retro tesztpadjaim többnyire. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20713) KROK640 válasza BiP (#20682) üzenetére


KROK640
veterán

Érdekes bizony. Vagy azok vannak amiket te mondasz, vagy nekem még egy harmadik dolog is eszembe jutott :
Ehhez mondjuk tudniuk kellett, hogy összefutnak velem (kicsi rá az esély) és előre össze kellett beszéljenek (kicsi rá az esély) meg eleve ezt kitalálni (egyikükből sem nézem ki) : A haverja átvállalja a tartozást, én megnyugszom, hogy rendezve lesz. 1-2 hónap múlva "meggondolja" magát, de szerzett hónapokat Tivadarnak. Meg addig is lehet "ping-pong"ozni.

"De legalább a Te oldaladról rendezve van végre." - még messze nincs. Egy árva ft-ot sem kaptam csak egy ígéretet, hogy január vagy februárban rendezve lesz a dolog. Eddig annyi történt, hogy most Tivadart még csak nem is cseszegethetem, mert joggal küld a haverjához, akit szintén nem, mrt egyrészt nem az ő ügye, másrészt bőven határidőn belül van.
Akkor lesz rendezve ha (mindegy melyiküktől) megkapom a pénzt. És megfogom mondani Tivadarnak, hogy érezze magát így is a legkötelezettemnek, mindezt amit megengedtem neki.

Tivadar leejtőn való lecsúszása meg valóban egy jól látott kérdés általad. Az a baj, hogy ugyanazt az életszínvonalat akarja élni mint a haverja, miközben a nettója kb 1/3-1/4-e annak. Sorra ugrik bele a hitelekbe, részlet fizetésekbe, stb. Mindeközben ugye szétmentek az asszonnyal, összetört a kocsi (abból sem lesz már autó), és így tovább. Valahol sajnálom is, mert tényleg nagyon megy lefelé a leejtőn, de sok mindent magának köszönhet. Az egyik legfontosabb, hogy nem kéne olyan életszínvonalon élni, amit nagyon nem engedhet meg magának, vagy jobban fizető állást kellene keresnie. (ezutóbbit már mondtam neki, csak a kifogásokkal jött, hogy miért nem megy máshová dolgozni, pedig szerintem a haverja be is tudná vinni magukhoz)
De én ennél jóval kisebb szarban voltam mikor anno megcéloztam Máltát.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20714) KROK640 válasza BiP (#20684) üzenetére


KROK640
veterán

Eleinte mikor ide regisztráltam, akkor én is nagyon ritkán (pár havonta) néztem be, persze amikor vettem valamit, akkor napi többször.
Az E-mail értesítés ha nincs alapból bekapcsolva, akkor az embereknek eszébe sem fog jutni.
Én meg be sem kapcsolnám, mert az e-mailem ígyis rengeteg mindennel van bombázva, nem győzök szűrőket létrehozni. Egyszerűbb ha az oldal is nyitva van egy TABon*. A mai 16-32GB RAMoknál már nem igazán oszt vagy szoroz.

* Nem, nem Jokeph-éknél :D Nálam, egy böngésző TABon. :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20715) KROK640 válasza E.Kaufmann (#20690) üzenetére


KROK640
veterán

A HA az az IF magyar verziója. De tekinthető egy félbetört nevetésnek is (HAHA HA-HA), bár szerintem jelen esetben a Hardver Aprót takarná :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20716) KROK640 válasza vince (#20693) üzenetére


KROK640
veterán

Köszi. így van, pontosan :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20717) Trailblazer válasza Lenry (#20685) üzenetére


Trailblazer
addikt

Erre én egy ízben azt kaptam végül válaszul, hogy ja, ő mobilról fórumozik, és nem látta a privátot. Ami ugye kampó szöveg, mert gyönyörűen látszik.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20718) hcl válasza Trailblazer (#20717) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg mailt is tud kapni rá.

@KROK640 : Milyen címed van? :D
A Google-ét nehéz lebeszélni arról, hogy mindent spambe tegyen :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20719) KROK640 válasza hcl (#20718) üzenetére


KROK640
veterán

Gmail, de simán tudok hozzá remek szűrőket csinálni. :)
Csak az megy spamba ami tényleg az.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20720) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Rokon küldte a törött telefont javításra... sima levél, elsőbbségivel, telefon bekapcsolva... :D Semmi nem védi...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20721) Syl válasza hcl (#20720) üzenetére


Syl
nagyúr

Neked nem kell fosbúkra járnod, hogy hülyékkel legyen dolgod... :U :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20722) hcl válasza Syl (#20721) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ők azok, akikkel ott összefutsz :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20723) opr válasza hcl (#20720) üzenetére


opr
veterán

Ha még be volt kapcsolva, amikor odaért, akkor meglepően keveset kapott a postától. Ilyen sztorinál azt hinném, hogy annyit kapott út közben, hogy a legnagyobb egyben lévő darabját is csak csipesszel tudod megfogni...

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#20724) hcl válasza opr (#20723) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyesmit vártam... Mondjuk mivel amúgy is össze volt törve, már jobban nem tudták. ;]

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20725) Csepy válasza hcl (#20724) üzenetére


Csepy
senior tag

Erre ne vegyél mérget!

Volt már, hogy egy csomagban, bubis borítékban javításra küldött telefont a posta félbehajtott... valahogy :W

Regards: Csepy

(#20726) hcl válasza Csepy (#20725) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20727) Pötyi


Pötyi
őstag

Gondolom sejtitek, honnan ered az

"Összetörlek, mint postás a CD-mellékletet!"

átok?

:DDD

QNX is cool!

(#20728) hcl válasza Pötyi (#20727) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És a postaládába hajtogatott floppy? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20729) bambano válasza Pötyi (#20727) üzenetére


bambano
titán

van itthon bolgár izot márkájú merevlemezbe való cserélhető diszkből lemez. feladom postán, küzdjenek vele.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20730) Syl


Syl
nagyúr

Érdekes történetek.
Karácsony előtt jött nagy borítékban levél. Becsönget a postás, kérdem alá kell írni? Nem, csak nagy és nem fér a ládába. Mondom hagyja csak ott, megyek ki (családi ház). A borítékra rá volt írva, hogy "ne hajtsd össze", pedig csak sima iratok voltak benne. Szóval nekem *5-ös a postás :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20731) Silverboy válasza bambano (#20729) üzenetére


Silverboy
aktív tag

"Pistike nem a legélesebb kés a fiókba, de legalább erős" ;]
Meme kép nélkül. Háromszögű lyukon betuszkolt téglalap.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#20732) hcl válasza bambano (#20729) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azt hajtsa félbe :D
(És meglepődsz, ha megteszik :D )

Mutogatni való hater díszpinty

(#20733) fatpingvin válasza Syl (#20730) üzenetére


fatpingvin
őstag

soakt számít ha normális a postás... nálunk is az öreg nem origamizik hanem becsönget.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20734) arthur142


arthur142
friss újonc

Két dolgot szoktam mondani: (1) Én nagygépekkel foglalkozom, ehhez nem értek. (2) Hozd el a gépedet, érdeklődj a jövő héten, utána félévente. :)

(#20735) fatpingvin válasza arthur142 (#20734) üzenetére


fatpingvin
őstag

ez jóóó :D tetszik.

mondjuk én már csak simán lepasszolom inkább annyival hogy nem értek a számítógépekhez, ami a jelentésbővítéssel együtt igaz is ugyanis amire a népek általában engem akarnak rávenni ahhoz tényleg abszolút nem.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20736) vince válasza fatpingvin (#20735) üzenetére


vince
őstag

Pedig köztudott, hogy mindenhez értünk, ami árammal működik, ahogy egy jó kőművessel szemben is alapvető elvárás, hogy néhány percet bírjon dolgozni a magasban, állvány nélkül is :)

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#20737) fatpingvin válasza vince (#20736) üzenetére


fatpingvin
őstag

biológus vagyok b*sszameg, hol van ez leírva hogy értenem kell a számítógépekhez? :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20738) hcl válasza fatpingvin (#20737) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Van számítógéped, ami sok szöveget ír ki indulás közben, meg ilyen fekete ablakba gépelsz, szóval lebuktál, "értesz" hozzá :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20739) KROK640 válasza hcl (#20720) üzenetére


KROK640
veterán

így pontosabban tudta követni, hogy hol jár a csomag, mint a posta nyomkövető szolgálatásával. így elég volt a telefon nyomkövetőjét használni :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20740) fatpingvin válasza hcl (#20738) üzenetére


fatpingvin
őstag

persze hogy szöveget ír ki, az a dolga :D

a többivel sajnos nem tudok vitatkozni :))

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20741) KROK640 válasza hcl (#20738) üzenetére


KROK640
veterán

Azaz, hogy még annyira se ért hozzá, hogy szép ikonjai legyenek ... neki csak szöveg jut xD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20742) fatpingvin válasza KROK640 (#20741) üzenetére


fatpingvin
őstag

hát ezaz :D

ez jó duma, mostantól használni fogom

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20743) hcl válasza KROK640 (#20739) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Titokban tuti hacker. :DDD

@fatpingvin : Pedig kéne, különben teljesítened kell az idióta kéréseket :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20744) frescho válasza Csepy (#20725) üzenetére


frescho
addikt

UH sugárzó kristályt is félbehajtották. Én próbáltam a maradék féllel reprodukálni a mutatványt, de még gyúrnom kell. Szóval a postásokkal csak óvatosan.

https://frescho.hu

(#20745) fatpingvin válasza hcl (#20743) üzenetére


fatpingvin
őstag

meg a lónak a f*szát, azt :D nincs idióta kérés, csak idióta kérdező, azokat meg amúgy is elhajtom a bánatba kérdezés nélkül. értelmesebb dolgokra is el tudom cseszni az időmet. tudom, nem vagyok jó forrása a topikhű sztoriknak :P

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20746) hcl válasza fatpingvin (#20745) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"nincs idióta kérés, csak idióta kérdező"
Az idióta kérdezőktől jönnek az idióta kérések :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20747) bambano válasza vince (#20736) üzenetére


bambano
titán

lapozz vissza, voltak történetek.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20748) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mai wtf, külföldiektől, céges önsegélyező kör :D
- Hello, látott valaki ilyen hibát? Betesz egy screenshotot, word, nézem, nem látom, mi a hiba. Valaki válaszol neki, hogy ezt az ikont :

...és megköszönte, hogy most jó :D
Informatikus. :W

Másik, megkérdezi, hogy nálatok (EU site-okon) milyen telefonos gateway van? Cloud alapú, vagy on-prem?
Mondom náunk on-prem.
Ja, jó, őt a cloud alapúak érdeklik.
...akkor miért nem azt kérdezed... :W

Mutogatni való hater díszpinty

(#20749) --ka válasza hcl (#20748) üzenetére


--ka
senior tag

A screenshot-ra: és mennyi ilyen van. A környezetemben az összes kolléga kikapcsolva tartja és egy részük nem is tudja mi az. Amikor hívnak, hogy nem boldogulnak egy szerkesztéssel "valami miatt" és segítsek, akkor az első, hogy bekapcsolom, na, azt a döbbenetet az arcukon... Meg az enyémen, hogy milyen a szerkesztés minősége.
Nem véletlenül mondom, régen a gépírás egy szakma volt! :N

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#20750) Syl válasza --ka (#20749) üzenetére


Syl
nagyúr

> Meg az enyémen, hogy milyen a szerkesztés minősége.

A gyönyörűségtől elolvadok, amikor a kedves ügyfél "jót akar nekem" és a szöveget szépen megformázza, szóközökkel.... :W

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.