Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20251) Tim82 válasza BiP (#20247) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én pl. tegnap 12 óráztam, meg ma is dolgozom (illetve 28-29-30-án is). Ügyfélszolgálat, folyamatos munkarend, a munka sose áll le és pl. kötelező volt valamelyik ünnepnapot elvinni (meg havi 2 hétvégi nap szintén kötelező). Mondjuk ez már lassan 1 éve full HO, amióta leadtam az éjszakázást is és csak írásos megkeresések.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20252) BiP válasza hobizoli (#20250) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyors nav keresés, 2013 óta van Kata.

Tim82: sajnos én is minden évben dolgozom a 2 ünnep között, időnként szilveszterkor is, ahogy az adott év kijön.
(Pénzügyi éves zárás)
És ilyenkor nem 8 óra a hét. Jövő hétfő-kedd lesz még húzósabb az ilyenkor 12-16óra, szerencsétől függően.

[ Szerkesztve ]

(#20253) bambano válasza BiP (#20247) üzenetére


bambano
titán

a kata maga havi fix, ez igaz, de az áfakörbe belépett katások áfáznak is, és azt lehet csökkenteni beszerzés áfájával.

szerk: más:
én minden évben úgy intézem, hogy karácsony előtt pár nappaltól január első törthetéig szabi. ilyenkor csak vész esetén dolgozom.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20254) BiP válasza bambano (#20253) üzenetére


BiP
nagyúr

a nettó kiadás is kiadás.
De aki annyira spúr vagy csak szerencsétlen, annak úgyis mindegy.

(#20255) Chaser válasza bambano (#20245) üzenetére


Chaser
titán

pár éve adtam le a kata ev-t, az adó mértéke független volt a bevételtől/költségektől, pont ez a lényege
nem hiszem, hogy ez megváltozott volna
ahol nem független az az ev
a kata-ban nincs költségelés, de nincsenek is év végén "felbukkanó" ilyen-olyan jogcím alatt plusz fizetnivalók

szerk:
áfás kata külön történet, ettől független ktsg-elni ott sem lehet, csak kicsit játszani bekerülő dolgokkal, nem éri meg sztem

BiP
egy könyvelő max úgy katázik, hogy rohadtul nem ért ahhoz amit csinál ( : vqgy a kft-je mellé pl tanácsadáshoz csinál egy katát, az enyém így tolja

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20256) Lenry válasza bambano (#20253) üzenetére


Lenry
félisten

én egész évben nem nagyon voltam szabin (nem volt hova, kivel és miből :D ), úgyhogy a kivehető szabadnapjaim 3/4-e megvolt még novemberben. kiszámoltattam a HR-es kollégával, hogy hogyan fogy el, és bumm így lett a csokapik 3 és fél hét semmittevés

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20257) koby11h válasza Lenry (#20256) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szabim nekem is van még, csak ügyelet is és sok meló is, így a szabi átment jövőre, én meg bent vagyok a két ünnep között...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20258) bambano válasza Lenry (#20256) üzenetére


bambano
titán

nem volt kivel? az asszony nem ph!-zik? :P

szerk: értitek, egy építkezés kellős közepén nem tudott volna mit kezdeni a szabijával... rotfl

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20259) F.E.K.. válasza BiP (#20252) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Akkor csak halkan jegyzem meg, hogy kb. egy órája ébredtem fel eleve... Ünnepek alatt/között dolgozni... Brr... :D

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#20260) Diabolis


Diabolis
tag

Ja, ilyenkor pont annyira nem szeretek dolgozni mint máskor :D
De majd ugyanezeket idézem nektek az év első hetében, amikor én otthon fogok dögleni, egyedül, még az asszonyt is elzavarom dolgozni :D Az az igazi szabi, nem most, zabálások utáni romeltakarítás közben otthon gályázni :D Majd amikor már minden el van pakolva, és csak a megmaradt édességet, szaloncukrot kell felzabálni... Na, az az igazi szabi :D :D :D

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#20261) Diabolis válasza hcl (#20249) üzenetére


Diabolis
tag

Üzletből vette. Azok pedig bizony zárva vannak :DD :DD

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#20262) hcl válasza bambano (#20253) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én 1 napot megyek 2 ünnep között, különben hasonló. Év közben nem nagyon szoktam, nincs mire. Ha valamit intézni kell, az lemegy csúszóban.

@Diabolis : Akkor ez mezei szívességkérés volt...
De ha üzletből vette, akkor mi nem működött? :D User error szaga van...

Mutogatni való hater díszpinty

(#20263) Lenry válasza bambano (#20258) üzenetére


Lenry
félisten

idén nem épült semmi olyan, amihez aktívan kellettem volna, meg dolgozok eleget pluszban ahhoz, hogy legyen miből lecsúsztatni, amikor mégis le kell lépnem egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20264) Zolás


Zolás
addikt

Hajnal kettőre mentem a bicskei spárba leadni 14 tonna malackát, a többi meló jövőre. De van kollégám, aki dolgozik most is. Én nem vállaltam, meg így is leb@sztak, hogy túl sokat dolgozom, és sok a fennmaradó szabadnap meg szabadság.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20265) hcl válasza Zolás (#20264) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:Y
Respect

Mutogatni való hater díszpinty

(#20266) bambano válasza Zolás (#20264) üzenetére


bambano
titán

hajnali kettő az a nap vége nálad, vagy a kezdete?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#20267) Zolás válasza bambano (#20266) üzenetére


Zolás
addikt

Kezdete. Pénteken beálltam a telepre, mert mára volt beírva a lerakás. Bevállaltam a karácsonyt, de így megoldotta a cég, hogy az ünnepekre otthon legyek. Meg nekik is olcsóbb, karácsonyra tripla pénz jár, azt meg nem szeretik kifizetni.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#20268) fatpingvin válasza jokeph (#20230) üzenetére


fatpingvin
őstag

IMÁDOM :DDD

lehet anyázni az intel stock hűtőit, a ventik viszont tagadhatatlanul szuperek. nekem van egy coolermaster toronyhűtőm amin beszart a venti, feltákoltam rá egy inteles ventit, ugyanis mint kiderült, a körmök meg a bevágások pont illeszkedtek ha leszedtem a legfelső lamellát.

kritikai észrevétel csak annyi, egy csípőfogóval eltávolíthattad volna a távtartó műanyagokat, hogy a keret már közvetlenül a lamellákra üljön le. kevesebb az áramlási veszteség :D

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20269) hcl válasza fatpingvin (#20268) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A stock bordákkal mi a gond? Nekem sosem volt...

Mutogatni való hater díszpinty

(#20270) fatpingvin válasza tope (#20237) üzenetére


fatpingvin
őstag

felelősségvállalás csak saját tanácsért. el nem bírom képzelni azt a gondolatvilágot ahol ez nem alapvetés...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20271) fatpingvin válasza hcl (#20269) üzenetére


fatpingvin
őstag

nekem semmi, csak ugye nagy kultúrája van utálni. pedig a célra tökéletesek.

én kifejezetten szeretem ugyanis buznyákért lehet őket kilószámra venni... számát se tudom hány erősítőt építettem amiben a végfok hőtermelését inteles alutömb adta át a levegőnek :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20272) E.Kaufmann válasza fatpingvin (#20271) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nekem is csak ez a műanyag rögzítőpöckös nyomorékság nem jön be, valamint a nyílt ventibe beleakadni hajlamos kábel, de a tartósság és hangja nem volt nagyon problémás ezeknek a hűtőknek, maga a tömb meg tuti nem romlik el :DDD

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20273) Top cat válasza jokeph (#20230) üzenetére


Top cat
őstag

Ingyér?

Azért savanyú ubit csak kaptál. Meg még talán azt a zacskó gumigyűrűt is mellé. ;]

(#20274) hobizoli


hobizoli
nagyúr



:DDD

több drón kell ;P

(#20275) koby11h válasza hobizoli (#20274) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20276) fatpingvin válasza hobizoli (#20274) üzenetére


fatpingvin
őstag

reflexszerű válasznak kell lennie annak, hogy "Nem, kitől hallottad ezt a hülyeséget?"

hogy rögtön lehessen is írni a halállistát :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20277) Pötyi válasza fatpingvin (#20276) üzenetére


Pötyi
őstag

Az se rossz megoldás, ha "A taxisofőr" c. filmből idézed De Nirot, hülyére torzított pofával, tettetett csodálkozással körülnézve az amúgy üres szobában:
- Are you talkin' to me?

:DDD

QNX is cool!

(#20278) koby11h


koby11h
aktív tag

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20279) fatpingvin válasza koby11h (#20278) üzenetére


fatpingvin
őstag

ahhoz SE

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20280) hobizoli


hobizoli
nagyúr



:DDD

több drón kell ;P

(#20281) fatpingvin válasza hobizoli (#20280) üzenetére


fatpingvin
őstag

nah, on a new partition... csak nem gondolta komolyan hogy ezt a hülye particionálási sémát fogom követni? :DDD nyilván újraparticionálom az egészet.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20282) jokeph válasza fatpingvin (#20268) üzenetére


jokeph
nagyúr

A létező legvékonyabb bordákról szedtem le őket (s775) , ezt a nagyon karcsú verziót gondolom irodista Celeronokra szánhatták. :D
Mondjuk a 45nm-es C2D-el elbír még, illetve cimbinek a gépében a 9400F-en is ugyanez a vékony vacak van, mégse forr el. ;]

Ezekbe a ventikbe azt szeretem, hogy a világból is kimennek, és bezsákoltam belőlük jó párat az elmúlt években, ingyér (még zacskós új is van közöttük). :))

Filóztam is rajta, hogy csinálok belőllük az X79-es HEDT lapomhoz ram hűtést, az 1,6Volt-al menő DDR3-1600CL9-es REG ECC ramok piszok forrófejűek (van bennük hőszenzor, HWINFO olvassa őket).

#20273Top cat: az ubi meg a befőttesgumi helyben termett.
Ubit (spéci anyag volt, káposztával bélelve) elnyomtam az ebéd mellé, kirántott coci+sajt, petrezselymes krumplival. :K

#20272E.Kaufmann: a kábeljével nincs gond, van az oldalán hozzá vezető, el lehet szépen rendezni.
A pöckös megoldás viszont a sírba tud tenni (ennél ótvarabb már csak az s478-as két oldalt kallanytús volt), ezek nem arra vannak kitalálva, hogy havonta szereld, mert törni fog.
Cserébe filléres alkatrész, kapható (az összes hasonlóba ugyanez van) és könnyen szerelhető. :K

Véleményem szerint az eddigi legkirályabb hűtő lefogatás az X79-es HEDT platform-é.


Masszív megoldás a lap mindkét oldalán és pofon egyszerű rátenni bármit is, meg ami a legfontossabb, hogy semmilyen hűtőnél nem kell a lap hátoldalán matatni. :DD

#20283fatpingvin: igen-igen, bennem is felmerült, ha lejjebb lennének akkor még hatékonyabbak lehetnének. :U
De nem volt kedvem annyit vele vacakolni. :(
Az majd egy másik project lesz... de akkor már újra is pasztázzuk az egészet. Sőt, lehet fejlesztek a bordáján is.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20283) fatpingvin válasza jokeph (#20282) üzenetére


fatpingvin
őstag

jók ezek, nem azt mondom :D csak arra utaltam hogy lehet érdemes lett volna kicsit megfaragni őket. de ha így is jó akkor jó :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20284) hobizoli válasza jokeph (#20282) üzenetére


hobizoli
nagyúr

a top flow hutok, mint amilyen a gyari intel is, azok sugariranyban fujnak szet, hutve bordakrol levalo levegovel a VRM-t es a RAM-t is
szandekosan ezert van igy kialakitva a bordazat a huton

a toronyhutok ezt nem csinaljak, mert ez legcsatornaban fujnak el ez(ek) felett

a rez magos i7 hutot kell feltenni, az eleg jol szokta birni, pedig igazabol nem nagy a venti atmeroje, de magasabb a hutoborda

sokszor nem ertem, hogy egy nem is tunnerolt, nem is csucsorajeles CPU-kra is minek raknak fel 25-30k-s toronyhutoket... azt inkabb koltene hasznosabb dolgokra

nyilvan nem a jelenlegi VGA arak mellett, de anno egy 4GB-s RX570 helyett egy 8GB-s RX580, vagy egy 1050 helyett egy 1060 kijott a tunnnnnner CPU huto felárából, aminek game kozben tobb haszna volt/lett volna, jo esetben a CPU amugy se megy uvegen

ja meg amikor hazikoban a tapegysegen es a CPU-n kivul semmi mas venti nemvan, hazikoban se be fujo se kifujo venti nuku, de a huto az a 30k a CPU-n... :C

több drón kell ;P

(#20285) Top cat válasza hobizoli (#20284) üzenetére


Top cat
őstag

A jó öreg TX2-nél gondoltak a VRM hűtésére is. :)

(#20286) jokeph válasza hobizoli (#20284) üzenetére


jokeph
nagyúr

:K
Non-K-s OC mentes procira valóban felesleges a 25-40k-s hűtő. :D
Ha valaki "zajérzékeny" a gyári légkavaróra, azt is ki lehet váltani max 15k-ból.

Sok gépet építettem, és minden esetben rámentem a normális méretezett tápra, valamint hogy a háznak legyen szellőzése.

Most az ALSEYE 120XT top-flow hűtőt tesztelgetem (14k durván), 4,2 GHZ AC OC-zott Xeon E5-1620-on:

Szépen szabályozható a fordulat és a fények is.
Azt kell mondjam hogy kiváló a hűtési teljesítménye (az öreg Xeon-oknál az egyik legjobb, ha nem a legjobb a hőátadás a mag/IHS között). :U

#20285Top cat: :C

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20287) Chaser válasza hobizoli (#20284) üzenetére


Chaser
titán

házikó/vga függvénye hány venti kell bele - kell-e egyáltalán -
sok ház már full perforált felül és elöl is, a termodinamika sokszor szépen elvégzi a dolgát "külső beavatkozás" nélkül
ez pl egy nagyon jó hűtő, de kevesen ismerik - tudásához képest kifejezetten olcsó -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20288) hobizoli válasza Chaser (#20287) üzenetére


hobizoli
nagyúr

ja csak sokan azt felejtik el ez melle, hogy a tapegyseg az utobbi ~10 evben mar nem fent van a hazakban, hanem alul
igy az o altala keltett legmozgas, mar ami anno egy P2-P3 korszakban meg megvolt a hazban, az most nulla, mert also tappal az alul beszivja a levegot maganak, meg egybol ki is fujja hatul...

nincs mar az, hogy elol-alulrol hatul-fentre a CPU fele general egy forditott Z alaku legcsatornat a hazban a dupla ventis tapegyseg... foleg nem akkor, amikor 3 ventis dVGA van a hazikoban, ami eler a HDD-g, blokkolva ezt a vonalat

nem mellesleg a top flow huto az a NVME SSD-t is tudja huteni a levalo levegovel, ha a CPU es a VGA kozott van es van rajta hutoborda, ami a VGA alatt van annak a huteset megoldja a dVGA hutese (ha nem all a venti idle-ben)
ott a toronykuler megint kapufa
a RAM-nal is, mert altalaban az elso hutoventije es/vagy a borda maga is belog a RAM fole, ezert sem mindig mind1 milyen magas hutoborda van a RAM-n magan
foleg egy mATX lapnal, ahol nem is 4 DIMM van, hanem csak 2

több drón kell ;P

(#20289) fatpingvin válasza Top cat (#20285) üzenetére


fatpingvin
őstag

ilyenem van nekem is, csak lerohadt róla a venti, én meg leszedtem a műanyag shroudot. erre tákoltam rá amúgy egy intel stock cooler ventijét :D pont passzol rá.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20290) hobizoli válasza jokeph (#20286) üzenetére


hobizoli
nagyúr

i3-7350K-n nekem egy Cooler Master i117 volt :DDD
es sosem volt melege
ossze akartam rakni a gepet 2017 elejen, akkor neztem csak, dikk, vmit beneztem, nincs hozza kuler....
bementem a legkozelebbi PC-s boltba, hogy adjalegykulertdemost, ez volt csak keznel nekik :DDD

gondoltam, ha fika lesz max majd veszek vmi rajabbat ra, csak menjen most
iden tavasszal azzal is adtam el...

a E5-1620v3-n egy Deepcool Gamma Archer van, top flow az is, 80mm 1600rpm
az egy desktop i7 kb
3200Ft a PCX-n
siman biiiiiiirgyjajaz

[ Szerkesztve ]

több drón kell ;P

(#20291) jokeph válasza hobizoli (#20290) üzenetére


jokeph
nagyúr

Hát, előszőr nekem a G4560 Pentiumé volt (papírvékony ez is, stock alu), de nagyon kevés volt (OC nélkül is). :U
Jelenleg egy Jonsbo CR-701 van rajta, az már okés (ITX házban, nagyobb be sem fért volna).
képes elmenni 80 fokig is nyélen, persze nem alapon megy, hanem 4,8 GHZ-en+HT (a HT minimum +10 fok).

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20292) hobizoli


hobizoli
nagyúr

...a f.szt, 120mm ;]

több drón kell ;P

(#20293) Top cat


Top cat
őstag

Francba a zajos hűtökkel, ilyent mindenre. ;] :DDD

(#20294) fatpingvin válasza Top cat (#20293) üzenetére


fatpingvin
őstag

azóta vérzik a szívem hogy már nem gyártják ezeket... én minden további nélkül pakolnám az asztaliba.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20295) hcl válasza fatpingvin (#20271) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sztem is :)

@hobizoli : :D :D :D :D :D
-Nem vagyok az.

Tápegység jaja, muszáj a házszellőztető is.

@jokeph : Jaja, tartós, és PWM-es ventik. Bár hallottam már zörgősödni, de egy kezemen meg tudom számolni, mennyit.

Az a rögzítés nagyon jóféle! Valami brutál CM hűtőkhöz láttam hasonlót, P4-hez, ott is ilyen csavaros cumó volt, de az mintha a lap alján rögzült volna csak, vagy egyből a házhoz?

Az a hűtő se tűnik gyengének :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20296) Chaser válasza hobizoli (#20288) üzenetére


Chaser
titán

sokan lehet elfelejtik, én nem ( :
sokan inkább azt felejtik el, amíg kb zárt volt a klaitka más volt a felállás, ma megint más egy full mesh házikóban - és nem ökör árakon indul már egy olyan -
topflow előnyét ismerem, egyik lapom vrm-ét is szépen megtámogatta - de ha valaki nagyon halkat akar lehet még rá is fűt ;] -
összetettebb móka ez, én lazán használtam a nagy ninjával gépet, alatta 200+w-os 590-nel - ninja félig passzívan 2700-et hűtött, a hátsó kifújó helyére raktam egí befújót ami ráfújt a toronyra pár száz rpm-en, többit az aerodinamika megoldotta -
a tápot meg legalább nem fűtötte szét minden, szépen elvolt magának passzívan alul

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20297) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Valakinek van ötlete arra, hogy
- winyó felülírva klónozott OS-el (a winyó 2TB, szóval az adat nagy része meg kellett maradjon)
- Getdataback csak egy üres winyót lát (System Volume information meg ilyenek, de ebből nyóc példány - meg egy 2016-os filerendszer, amiben ugyanaz van ????!!!)
- ni a franccal érdemes még megpróbálni?

Após valami Macrium vagy Easeus cuccal nekiment, az talált is file-okat, de nem lehet tudni, mit :S Meg az fizetős, tehát nem tudott semmit visszaállítani.
(Ez az a winyó, amit após felülírt még decemberben :D )

Illetve, a sógornő által ledobott 3TB-s winyó túlélte :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#20298) --ka válasza hcl (#20297) üzenetére


--ka
senior tag

"Illetve, a sógornő által ledobott 3TB-s winyó túlélte :)"

Köszönjük a frissítést, már nagyon aggódtunk az egészségéért! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#20299) hcl válasza --ka (#20298) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Asszem az infó, hogy egy WD RED túlél egy méteres zuhanást parkettára :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20300) bambano válasza hcl (#20299) üzenetére


bambano
titán

ja, csak összecsúsznak a sávok...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.