Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20675) radio11 válasza KROK640 (#20673) üzenetére


radio11
tag

Kis kajánsággal olvasom mindig, hogy nem csak én vagyok ilyen jóindulatú balfasz hülye.
Sógor egyszer kért tőlünk kölcsön (többet nem fog kapni). 100K HUF volt 1 hónapra a projekt. 1 év alatt több részletben csurgatott vagy 50k-t, mikor jeleztük neki, hogy nagyon kellene a pénz (építkezésben voltunk) akkor még neki állt felljebb, a maradékot szó szerint kicsapta mint a t@knyot, még majdnem nekünk kellett elnézést kérnim hogy bocsánat szükségünk lenne a saját pénzünkre, amit egy éve kért 1 hónapra.
Máskor meg azzal jött, hogy vegyünk neki egy UPC kártyát, mert neki stikában be van húzva a kábel, csak az extra csatornákhoz kell a kártya. OK, kértünk egy plusz kártyát (havi 1k) az első évet előre kifizette, utána b@szott perkálni. Pár év múlva jött az, hogy már nem ment a TV csak kártyával, meg nálunk is már 3 tévé volt, mondom a fene vegyen pluszba még egy (negyedik) kártyát, a sógor adja vissza. Na az amit kombinált, hogy oldjuk már meg, meg minek nekünk annyi tévé..... szóval ismét előjött az én kérek elnézét életérzés, hogy visszakérem a saját nevemen futó kártyát, aminek a havi díját két és fél éve fizette. Nagyon keservesen sikerült visszaszerezni a kártyát, a bő két év havidíjat persze azóta is adja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.