Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20651) BiP válasza jokeph (#20649) üzenetére


BiP
nagyúr

Nekem is hasonló syncmasterem volt az a sulinetes cucc, csak 763MB. Jó kis monitor volt anno. Csak dögnehéz :)

(#20652) KROK640 válasza koby11h (#20490) üzenetére


KROK640
veterán

Még a Celeron 366-osom (1999-2000) sem nagyon. Emlékszem, hogy univerzális semmi portnak is csúfoltuk, mert tényleg kb semmire nem volt jó, csak foglalta a helyet.
Aztán lassan jöttek a nyomtatók, scannerek rá, utána jöttek a pendriveok, perifériák... aztán úgy 2007-8 fele már elég kb minden is USBs lett (mini ventilátor, kislámpa stb). 2009-ben a Phenom 9500-amhoz már a billentyűzet és az egér is USB(2-e)s volt. Sőt, már alig volt ami nem USBn csatlakozott hozzá.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20653) KROK640 válasza Lenry (#20500) üzenetére


KROK640
veterán

Jah, jah. Ezek nekem is mindig az agyamra mentek. Sosem tudtam eldönteni, hogy kiröhögjem őket, vagy sajnáljam?
Mert ha mégis igaz amit mondanak, akkor csak sajnálni tudom őket, hogy nekik egy hangkártya 100 ezernél kezdődik, egy füles meg 50 ezernél ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20654) KROK640 válasza hobizoli (#20527) üzenetére


KROK640
veterán

jajja, erre én is emlékszem.
Még gondoltam is, hogy tök jó, mert majd elég lesz a rendszer RAMot bővíteni ... Aztán a következő kártyám a 4MB-os után valahogy egy 16MB-os TNT1 volt, utána egy 32-es TNT2 (ekkor már világos volt, hogy ebből nem lesz semmi), majd 64MB-os GeF2 utána egy 128MB-os GeF3, aztán 7300GT asszem 256-al, és aztán... jah a HD3870X2 az már PCI-E volt :D Ahol sajnos szó sem volt erről a rendszer ram kajálósdiról.
(pedig most különösen jól jönne mindez, amikor kizárólag azért cserélném le a GTX950-et mert a 2GBnyi VRAM miatt sorra nem indulnak el a kinézett címek, de a relative erős proci (10400F) miatt a sebességével még nem lenne bajom, pláne hogy a kártyát is tudnám még bőven OC-ni).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20655) KROK640 válasza Diabolis (#20553) üzenetére


KROK640
veterán

Én ezt előrelátó módon még 29-én elintéztem, mindent is megvettem (úgy, hogy csak ma kellett bármiért is egyáltalán a boltba mennem), kivéve némi kenyeret amit a helyi boltban intéztem 31-én. Közben összetalálkoztam Tivadrarral, a pénztárnál pont előttem állt... ami ezután következett még engem is meglepett... volt egy pár teóriám, hogy mi fog történni, de erre nem gondoltam. Már persze, csak ha érdekel bárkit, akkor írom le :P

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20656) --ka válasza Top cat (#20650) üzenetére


--ka
senior tag

"Egy darabig homorúnak láttam a képét. :D"

LG 775 FT - hasonló káprázat! :D

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#20657) KROK640 válasza koby11h (#20572) üzenetére


KROK640
veterán

Na, valahogy így vagyok ezzel én is.
Szépen megfogalmaztad :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20658) --ka válasza KROK640 (#20655) üzenetére


--ka
senior tag

"Már persze, csak ha érdekel bárkit, akkor írom le :P"

Milyen kérdés ez már? :Y

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#20659) hcl válasza koby11h (#20646) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az mekkora :D
Nekem 12-esnél kisebb sosem volt (az is mono VGA volt csak).
A Hercules sem a 286-hoz, meg előtte még amiket átalakított Herkiket használtam TVC-hez, azok sem.
VGA-ból 14-es körüliek, aztán 15, 17, 19"-os CRT... Kb. akkor vettem utoljára új monitort, azóta csak "vidd innen vagy kidobom" darabok vannak (a fő most egy 23-as Samsung, aminek valaki eláztatta a tápcsatiját savval).

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20660) Syl


Syl
nagyúr

Csírák vagytok! :P 12"-es fekete-fehér tévén kezdtem '84-ben, Spectrummal természetesen.
Az első pécés monitorom pedig 12" mono VGA volt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20661) jokeph válasza Syl (#20660) üzenetére


jokeph
nagyúr

Csak a Junoszt ! :D ;]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20662) hcl válasza Syl (#20660) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Höhö. Amíg TV-n ment a TVC? addig Infracolor 200 volt (az az egy TV-nk volt, aztán apámék addig mókoltak különböző Hercules monitorokat, hogy ment kompozit jellel is :Y ). PC-n meg először Hercules, aztán lett a 90-es évek második felére VGA.
Iskolai gépteremben meg volt Hercules, CGA, EGA is :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

(#20663) KROK640 válasza Syl (#20605) üzenetére


KROK640
veterán

Ez még annyira nem vészes így ünnepek előtt.

Na de nálam:
November 25 óta várok egy 8GB-os Radeon RX-re és két liter pálinkára, ami Pestről jön (egy csomag). Még nem ért ide, mai érdeklődésemre azt a választ kaptam, hogy "a jövőhét folyamán" valamelyik nap.
Mondjuk ez nem futárcég - bár már bánom h nem adattam postára - hanem Tibi haverom, akinek igazán nem kellene futárcéget nyitnia, mivel azóta már többször járt erre, de a cucc nem volt nála mert elfelejtette stb.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20664) KROK640 válasza Pötyi (#20635) üzenetére


KROK640
veterán

Igla haverom is decire issza a töményet ... :D
(Igla orosz név... )

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20665) frescho válasza jokeph (#20661) üzenetére


frescho
addikt

Ez így van. :K Csak a Junoszty...

https://frescho.hu

(#20666) BiP válasza KROK640 (#20663) üzenetére


BiP
nagyúr

Biztos megvan az a 8GB-os RX? Vagy Tibi elitta, a pálinkát meg meg.

Na de Tivadar, azt meséld inkább.
A pénztárnál csak nem tudta kidumálni, hogy nincs nála lóvé. Gondolom magától felajánlott 2ezret (ha nagyon meglepett, akkor 5-öt), csak hagyd már békén :)

(#20667) jokeph válasza frescho (#20665) üzenetére


jokeph
nagyúr

Szép emlékek, biza. :)
TVC volt rákötve még cimbinél, csak úgy folyatta a szemünket. :D
Az én TVC-met már egy Mecsek Orion-ra kötöttem tartósan, előszőr az ősők Precision 2000-én volt amíg meg nem vettem az Orion-t, ami fekete-fehér volt, viszont a Junoszty-hoz képest minden téren ugrás volt. :))

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#20668) fatpingvin válasza koby11h (#20646) üzenetére


fatpingvin
őstag

bármikor befognék harmadik monitornak egy ilyet. nem hülyéskedem, az LCD-k mellé.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#20669) KROK640 válasza hcl (#20645) üzenetére


KROK640
veterán

Na, pont azért másabb mert nem sötétül el.

És az átlag embernek (és nekem sem) kellett nagyobb abban az időszakban mint 17-19". Akinél láttam is szélesvásznú monitort, rendszerint két fekete csík volt a két szélén (mert ugye akkoriban kb semmi nem volt rá optimalizálva) így semekkora birtoklási vágyat nem is éreztem irányába.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20670) KROK640 válasza koby11h (#20646) üzenetére


KROK640
veterán

Hát én nem hordozgattam, hanem kényszerből vagy fél évig azzal toltam. De ha nem akartam, hogy kifollyon a szemem, akkor jobb volt ha 640-ben tartottam, jah és úgy nem is volt minden túl pici rajta. Ráadásul kényszerből 2006 őszén is használnom kellett egy ideig, akkor meg nagyon kevés volt már.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20671) KROK640 válasza BiP (#20651) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem 765MB volt álmaim netovábja, de 763-at is nagyon szerettem volna. Aztán lett CompaQ C720-asom (igaz az is "némi" késéssel) ami kb ugyanzt tudta. Sőt, röviddel utána jött egy 763MB is, csak sajna az 2014-re bedöglött :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20672) KROK640 válasza --ka (#20656) üzenetére


KROK640
veterán

Ez a homorúnak látom egy darabig a képét nekem is megvolt.
Először csak számtech boltokban láttam ilyeneket flat monitoroknál, aztán mikor lett ilyenem akkor is olyannak láttam egx ideig a képét. Utána meg elképesztően gömbölyűnek láttam a korábbi monitorok képeit.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20673) KROK640 válasza BiP (#20666) üzenetére


KROK640
veterán

Ami Tibit illeti, azt mondja, hogy megvan, bár én is attól félek, hogy az RX-et megitta, a pálinkát meg betette a gépbe xD

Tivadar? Szóval a pénztárnál épp előttem fizetett és mit tesz isten? 10 ezressel. Kétezer valamennyit fiezett, és bár a pénztáros nő mintha neki dolgozott volna, engem alaposan feltartott, de ilyenkor olyan lábam van mint Mizsinszkynek (nem a balett táncosnak, hanem a verseny lónak :D ) hát utolértem. Mondtam neki, hogy úgy legalább 5 rugóval sebtében örvendeztessen meg, erre mondta, hogy nem lehet mert a pénz a haverjáé. Na kimentem még Tivadar előtt, mivel a haverját is ismerem. Köszöntem neki, és előadtam neki, hogy Tivadar tartozik nekem. Csak ennyit. Vártam, hogy mit mondanak a pénzre vagy mi lesz a reakció. Majd hozzátettem, hogy igencsak türelmem végén állok. A haverja nézett egyet mert nem is tudta ezt a dolgot. Majd ezután mondta, (és erre nem számoltam), hogy akkor januárban vagy februárban rendezi ő a Tivadar tartozását ha ő nem tudja addig.
Ezután mondtam haverjának Tivdar füle hallatára, hogy amúgy nekem is elegem van már ebből a huzavonából, de a történtek után (pl hogy nem is akartam eladni a gépet, hogy megyeztünk egy árban, 0ft kezdő részlettel vitte el) nem akarom elengedni a fent maradó összeget, mert rossz precedenst teremtene, plusz a pénzt nekem is pénz. Most nagyon is. Ezután azt is elmondtam, Tivadarnak továbbra is van hitele nálam, egy apró változás lesz, hogy az utolsó részlet kifizetésekor vihet el bármit is, addig NEM.
Nem mondom, hogy repesek az örömtől, a haverjával még semmilyen tapasztalatom sincs üzletileg, de a haverja sokkal jobban keres, szóval ha megvan az akarat részéről akkor sokkal esélyesebb, hogy ki is lesz gazdálkodva az a pénz.
Ettől még Tivadar el lesz hívva fát vágni, amit sajnálatos módon addig nem fogok tudni neki kifizetni míg "mások meg nem adják a tartozásaikat".

(Fura, ez két hónap alatt a második tartozás átávállalásos olyan részéről aki tartozik nekem... az előzővel jól jártam, mert egy kb behajthatatlan ügyből lett 1 hóanap múlva egy összeges visszaadás).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#20674) TeeBee73 válasza KROK640 (#20673) üzenetére


TeeBee73
addikt

A véletlenek egybeesése?
Tibi vagyok, van egy eladó 8GB-os RX Vega56-om, és van itthon még pálinka is... :))
(Mondjuk, én nem pesti vagyok.)

MOD: #20644: 32"/60Hz FHD-ről váltottam anno 34"/60Hz UWFHD-re, rohadtul nehéz volt megszokni, de ma már nem mennék vissza 16:9-re.
Most meg 34"/165Hz UWQHD-re váltottam, az előzőhöz képest ég és föld. (Pláne, ez 1000R-es ívelt.) :D

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#20675) radio11 válasza KROK640 (#20673) üzenetére


radio11
tag

Kis kajánsággal olvasom mindig, hogy nem csak én vagyok ilyen jóindulatú balfasz hülye.
Sógor egyszer kért tőlünk kölcsön (többet nem fog kapni). 100K HUF volt 1 hónapra a projekt. 1 év alatt több részletben csurgatott vagy 50k-t, mikor jeleztük neki, hogy nagyon kellene a pénz (építkezésben voltunk) akkor még neki állt felljebb, a maradékot szó szerint kicsapta mint a t@knyot, még majdnem nekünk kellett elnézést kérnim hogy bocsánat szükségünk lenne a saját pénzünkre, amit egy éve kért 1 hónapra.
Máskor meg azzal jött, hogy vegyünk neki egy UPC kártyát, mert neki stikában be van húzva a kábel, csak az extra csatornákhoz kell a kártya. OK, kértünk egy plusz kártyát (havi 1k) az első évet előre kifizette, utána b@szott perkálni. Pár év múlva jött az, hogy már nem ment a TV csak kártyával, meg nálunk is már 3 tévé volt, mondom a fene vegyen pluszba még egy (negyedik) kártyát, a sógor adja vissza. Na az amit kombinált, hogy oldjuk már meg, meg minek nekünk annyi tévé..... szóval ismét előjött az én kérek elnézét életérzés, hogy visszakérem a saját nevemen futó kártyát, aminek a havi díját két és fél éve fizette. Nagyon keservesen sikerült visszaszerezni a kártyát, a bő két év havidíjat persze azóta is adja.

(#20676) hcl válasza KROK640 (#20669) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"Na, pont azért másabb mert nem sötétül el."
Azért jobb. A CRT villódzásával senki nem tudott kezdeni semmit. Képminőségbeli előnyt meg amúgy nem ad.

"És az átlag embernek (és nekem sem) kellett nagyobb abban az időszakban mint 17-19"."
Kelleni kellett volna, csak nem volt rá pénze senkinek :D 21"-osokat láttam iparban/irodában, csorgott a nyálunk! (És 4:3-ast, persze, merthogy a 21"-os CRT-k nagy része sem széles volt :) .)

"Fura, ez két hónap alatt a második tartozás átávállalásos olyan részéről aki tartozik nekem..."
Bepalizott még valakit. Az illetőt nem tudod megmenteni, örülj, ha kapsz pénzt...

@radio11 : " én kérek elnézét életérzés, hogy visszakérem a saját nevemen futó kártyát, "
Lemondani nem lehetett volna anélkül, hogy visszaadja?

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#20677) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Nekem az első monitoron egy Comodore márkájú Hercules monitor volt, ami pont ugyanúgy nézett ki, mint egy később lomtalanításkor szerzett C64-hez való Philips monitor, csak a bemenet volt más és utóbbin nem csak hült helye volt a hangszórónak. Utóbbi monitor egy DVD játékos luminance jeléről tűéles képet produkált. Elvileg még meg is van valahol nálam és eladó :K

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20678) koby11h válasza KROK640 (#20670) üzenetére


koby11h
aktív tag

10 percnél tovább én sem szerettem használni, nem hogy fél évig... csak arra volt elég, hogy ha valaki azért szólt, mert a monitoron nem volt kép, akkor vittem az S3-ast és ezt és kiderült, hogy kártya vagy monitor

Kb. ehhez hasonló volt, csak az enyémnek oldalt volt a bekapcsoló gombja
9" monitor

De nekem ez tetszett nagyon: 5.25" monitor
Persze csak pár évvel ezelőtt láttam a videót, de nagyon jó!

fatpingvin: ha még meg lenne odaadnám, de kb. 10 éve némi apróért ott ragadt egy régi Novell szervernél. Hirtelen kellett, otthagytam, rájöttek, hogy oda elég amíg a szerver megy és inkább adtak 10 darab írható DVD-t érte... jó volt ez így, már sokszor a D-sub kevés volt

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20679) koby11h


koby11h
aktív tag

Az első monitor nálam is egy TV volt (ősöreg fekete-fehér Videoton, utána lett egy Junoszty, mert kisebb) , most 35+ évvel később megint lehet TV-t használni monitornak... minden visszajön, mint a divatban :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20680) hcl válasza E.Kaufmann (#20677) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Azért szép pénzt kaphatsz :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#20681) BiP válasza KROK640 (#20669) üzenetére


BiP
nagyúr

Akinél láttam is szélesvásznú monitort, rendszerint két fekete csík volt a két szélén (mert ugye akkoriban kb semmi nem volt rá optimalizálva) így semekkora birtoklási vágyat nem is éreztem irányába.
Pedig jó volt az. A filmek már akkor is szélesvásznúak voltak, pedig még csak DVD ripeket néztünk, és az akkori új játékok nagy része is támogatta már.
Ami meg nem az volt, magasságra egy 17"-os TFT magassága volt, tehát nagyot nem veszítettem.

(#20682) BiP válasza KROK640 (#20673) üzenetére


BiP
nagyúr

Érdekes dolog ez a tartozás-átvállalás a részéről. Vagy jó fej akart lenni, és ő is balek, vagy némi extra reményében többet fog Tivadarból kisajtolni.
De legalább a Te oldaladról rendezve van végre.

Sajnos Tivadar erősen csúszik a lejtőn, és nagyon gyorsan halad afelé, hogy valakinek a rabszolgája legyen záros határidőn belül.

#20676 hcl + #20675 radio11 : Én is ezen agyaltam. Oké, szívesség meg minden, de azért +1 fizetetlen év után többszöri kérés esetén sem fizetett volna, akkor bebattyogtam volna a UPC-hez, hogy ez a kártya már nem is kell. Hirtelen fontos lett volna rendezni a dolgot.
(de igazából bele se mentem volna ilyen ügyletbe)

[ Szerkesztve ]

(#20683) E.Kaufmann válasza hcl (#20680) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mennyit adnál érte?

Vagy 4 éve lett volna egy pösti, aki megvette volna, de a szállítás lett volna macerás, aztán egy héttel egy budapesti utam előtt ráírtam, arra járok, átveheti, de persze akkor meg két hétig nem olvasta a priviket :W , azóta egy pokrócba van bugyolálva valahol a garázsban (új építésű, viszonylag állandó hőfokú, 5-25 fok között évszaktól függően)

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20684) BiP válasza E.Kaufmann (#20683) üzenetére


BiP
nagyúr

de persze akkor meg két hétig nem olvasta a priviket :W
Az ilyet a mai napig nem értem. Ott virít pirosan, hogy írt valaki. Ha meg nem lép be napi szinten az oldalra, akkor is küld emailt, hogy kaptál privátot.
Ha valaki meg már emails sem olvas, akkor ott már nagyon offline az ember.

(#20685) Lenry válasza BiP (#20684) üzenetére


Lenry
félisten

pár hete vettem egy szervert, itt az aprón láttam, hogy egy eladó árul egy talicskányi HDD keretet, ami pont jó hozzá.
ráírok, hogy megvenném az összeset. semmi.
ráírok pár nappal később, hogy "neharimá, de tényleg kéne a cucc". semmi, de látom, hogy belépett az oldalra, biztosan olvasta is.
két héttel később láttam, eladottként jelölte a hirdetést.
faszér nem lehet megírni, hogy "bocs, eladtam" vagy valami

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20686) E.Kaufmann válasza Lenry (#20685) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Na ja, némelyik eladó/vevő mimózább mint a csajok a társkereső oldalakon és ugyanúgy elvárnák az udvarlást :DDD

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20687) koby11h válasza BiP (#20684) üzenetére


koby11h
aktív tag

Az email értesítőt be is kéne kapcsolni, nekem is ki volt alapból, az egyik első volt, hogy bepipáltam...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#20688) BiP válasza Lenry (#20685) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen.
De legalább lenne egy szaros telefonszám a hirdetésben vagy adatlapon, ha már nem olvassa vagy be sem lép, és akkor vagy le tudsz csapni a cuccra, vagy hamar kiderül, ha már el volt adva.
Utálom az ilyet.

#20687 koby11h : jogos. tényleg off defaultban.

[ Szerkesztve ]

(#20689) hcl válasza E.Kaufmann (#20683) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én semennyit, mert nem foglalkozok ezzel, de a HA tárt karokkal vár :)

@Lenry : Csak a szokásos. :D
Amúgy néha én is meghirdetem az itt kallódó HDD tálcákat, de gondolom nem abba való, ami neked van :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#20690) E.Kaufmann válasza hcl (#20689) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Mi az a HA :F
Horváth András vagy a Házi Alkoholisták?

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#20691) wintikek válasza E.Kaufmann (#20690) üzenetére


wintikek
tag

Honvéd Alakulat. Vagy hardverapró :DDD

(#20692) BiP válasza E.Kaufmann (#20690) üzenetére


BiP
nagyúr

Huncut Anyukák
Hihetetlen Akciók
Hohohó, Ajándékok!
HDD+Alaplap
Helyesírásos Aláírás

[ Szerkesztve ]

(#20693) vince válasza KROK640 (#20673) üzenetére


vince
őstag

Szurkolok, de egyelőre annyi történt, ha jól értem, hogy X helyett Y tartozik most neked, de pénzt továbbra sem láttál :(

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#20694) Lenry válasza hcl (#20689) üzenetére


Lenry
félisten

HP ProLiant G8-ba való LFF keret.
azóta vettem annyit, amennyi épp kellett (mert amúgy borzasztó áruk van, ahhoz képest hogy egy műanyag közdarabról van szó), de ha véletlen akadna, megboltohatjuk :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20695) Pötyi válasza vince (#20693) üzenetére


Pötyi
őstag

Reméljük, hogy ez a csóka jobban fizet...

:DDD

[ Szerkesztve ]

QNX is cool!

(#20696) Top cat válasza Pötyi (#20695) üzenetére


Top cat
őstag

" Majd ezután mondta, (és erre nem számoltam), hogy akkor januárban vagy februárban rendezi ő a Tivadar tartozását ha ő nem tudja addig. "

Nincs az még rendezve. :D Mondani meg bármit lehet.

"Tivadarnak továbbra is van hitele nálam, egy apró változás lesz, hogy az utolsó részlet kifizetésekor vihet el bármit is, addig NEM."

Na ez meg nagy hiba!

(#20697) BiP válasza Top cat (#20696) üzenetére


BiP
nagyúr

Ja, nyertek egy kis időt.

továbbra is van hitele: Szerintem is hiba. Értem, hogy KROK bízik abban, hogy a jövőben bármi üzlet még lehet vele, de látva, hogy rongyos 40e-et ennyire fájdalmas kifizetni, és minden bizonnyal másnak is tartozik, nem lesz ebből semmilyen üzlet a jövőben.
Így csak nyitva marad a kapu, hogy legközelebb is lyukat beszéljen a hasába.

(#20698) hcl válasza E.Kaufmann (#20690) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hülye Absztinensek :D

(Hardverapró.)

@Lenry : Ez helyből IBM :(

Mutogatni való hater díszpinty

(#20699) Syl válasza BiP (#20697) üzenetére


Syl
nagyúr

Már többször leírta, hogy nem a jövőbeni jó biznisz reményében van Tivadarnak hitele, hanem a múltbéli tettei, önzetlen segítségei miatt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#20700) TeeBee73 válasza hcl (#20698) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Hülye Absztinensek" :DDD :C

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.