Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21551) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Ma reggel, liftben elcsíp a takarító hölgy.. hogy a telefonján valami vírus, vagy mi van, nézzem már meg...

(sóhaj), mutassa kérem..
chrome megnyit, benne rögtön egy fogadás reklám oldal nyitva. Jó, böngésző értesítések letiltva, elkezdem bezárni a lapokat... bet... fogadas... hopp, roszlanyok.hu is feltűnik a listában... de nem igen fogy el a lap, úgyhogy nyomom a "minden lap bezárása" opciót. Ilyenkor alul kiírja mennyit zárt be: 1340 lap bezárva...

A hölgy elmondása szerint a fia szokta még használni a telefont... nem tudom mennyi idős, de javasoltam hogy beszélgethetne azért vele a telefon használati szokásairól ...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21552) fatpingvin válasza Syl (#21546) üzenetére


fatpingvin
őstag

feltűnt már, de ehhez kérlek nézd el nekem ha nem szándékozom aktívan asszisztálni :)

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21553) fatpingvin válasza Lenry (#21549) üzenetére


fatpingvin
őstag

subtle "btw I use arch" flex :DDD :DDD :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21554) hcl válasza F.E.K.. (#21551) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:O

Minimális odafigyelés lenne...

Persze valószínű, hogy a környékükön nincs senki, aki bármilyen szinten is képben lenne ilyen eszközök használatával, szóval ha érdekelné sem tudna kitől kérdezni.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#21555) Lenry válasza fatpingvin (#21553) üzenetére


Lenry
félisten

:DDD
egyébként - hogy tovább flexeljek :P - annyira rohadt rég használom az Arch Linuxot (2009 óta), hogy nem is nagyon értem mi akkora truváj ebben :D

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21556) Tim82 válasza Lenry (#21549) üzenetére


Tim82
nagyúr

Örülök, hogy bevált. :R

hcl: geez, sose gondoltam volna, nézd el nekem, teljesen új vagyok a Thinkpad-ek terén. :P Amúgy nem, messze nem mindegyik Thinkpad van folyadékállónak hirdetve is. A T480s (nem sima T480) amúgy hivatalosan "spill-water resistant".

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#21557) hcl válasza Tim82 (#21556) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

:D:D:D

Amúgy itt kólás 480 járt tavaly, szétszedtük, a billzet alatt kólának semmi nyoma nem volt... Annyira spill :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#21558) BiP válasza Tim82 (#21556) üzenetére


BiP
nagyúr

de nincs ráírva, hogy spill-coffee resistant. Szerintem ezért volt betojva az ürge. :)

(#21559) Syl válasza fatpingvin (#21552) üzenetére


Syl
nagyúr

Pont idevág #24057 :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#21560) koby11h válasza Lenry (#21545) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azt nem kell, gondolom mert az pénzbe kerül és nyoma lenne!

A gáz, hogy az elmúlt 10+ évben ez az ötödik amit így látok.
Tea, ásványvíz, sör, tea, kávé.
Ezekre biztosan emlékszem, ez 3 cég felügyelete mellett.
Ebből egyről szóltak azonnal, az ki lett takarítva és ment még 5 évig.
Egy tönkrement pár napon belül, a bios chip szó szerint leégett róla és pár helyen már kezdett korrodálni.
A többről kuss volt és csak cserénél bukott ki, egyik fél év után adta meg magát, egy másik 3 hónap múlva cserés lett, ezeknél láttuk utólag...

Valamennyire folyadékálló, most még megy is szépen, attól függ mennyi volt a kávé. Majd ha megkapjuk május körül vagy hamarabb, akkor kiderül...

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21561) koby11h válasza Syl (#21559) üzenetére


koby11h
aktív tag

:C

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21562) koby11h válasza BiP (#21558) üzenetére


koby11h
aktív tag

Azért van betojva, mert mekkora ciki lenne... és igen, vezető.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21563) hcl válasza koby11h (#21560) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Előző helyek egyikén partner volt a Dell, nem foglalkoztak ilyennel, hogy egy-egy törött LCD, vagy kávés billzet. Gariba' csere, csókolom. NBD gari mellett megérte nekik.

Mostani helyen sem küszködik ilyesmin a beszállító, teljesen szétberhelt gépet küldjük garanciába, és rendberakják, meg ilyenek :D Teszik ezt nem véletlenül, mert 10-es, százas nagyságrendben rendelünk csak itthonra gépeket folyamatosan...

Mutogatni való hater díszpinty

(#21564) Chaser válasza koby11h (#21560) üzenetére


Chaser
titán

anno elég sok ilyet láttam leselejtezett gépeknél
de olyat is ami sz@rrá volt verve...egy-két manager úr ideges lehet néha :d
volt olyan kávés gép alig tudtam kiszedni a billzetet, úgy odaragasztota a cukor, pedig azok könnyen szerelhető gépek voltak ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#21565) n4n3x válasza koby11h (#21562) üzenetére


n4n3x
csendes tag

Én annak idején kaptam egy elég masszívan bezacskózott laptopot egy táskában, benne egy papír: "kéne róla a data"
kicsomagoltam, majd megcsapott a szag.
azt hittem belehányok, lendületből kiraktam az ablakpárkányra szellőzni, igaz esett rá az eső.
Később kiderült hogy a mélyszegénység felett 1 centivel lakó kicsiny família féltve őrzött laptopja volt, amire felugrott a 6 db kölyökmacskából az egyik és lepisilte.. :(
Laptop kuka, HDD kuka.
Itt bőgtek az asztalom mellett hogy javíthatatlan (Asus x554) - újra nem volt pénz, meg használtra se.

(#21566) hcl válasza n4n3x (#21565) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak lepisilte? :D:D:D:D:D Szép, de lehet, hogy csak annyit vallotak be :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#21567) koby11h válasza hcl (#21563) üzenetére


koby11h
aktív tag

Itt ennél a cégnél pl. nincs annyi gép, és vegyesek is - ahány vezető annyi félét vesz. Mármint 1-1 vezető a regnálása alatt vesz egy gyártótól, a másik meg másik gyártótól.
Van itt nagyobb mennyiségben Lenovo, Dell és Acer is, eltérő korúak. Így nehezebb bármi intézni szállító felé mint "nagy" vevő...

Szétvert gépek is szoktak lenni. Leesett egy, két, sok billentyű a laptopról, vagy maga a laptop.
Volt olyan ami az asztalra téve billegett és egy 20 forintost be tudtál dugni az egyik széle alá, és nem emelte meg. Dell, és még szépen működött. Elesett a kolléga és az oldaltáskában lévő laptopra esett seggel :) Szegény...

Macska: be sem vittem volna a házba, asszony kidobott volna. A tiszta cigis lerakódásos gépet sem engedte be, amíg ki nem takarítottam. Szó szerint azt mondta, hogy ott a Karcher és majd ha megszáradt behozhatod!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21568) fatpingvin válasza n4n3x (#21565) üzenetére


fatpingvin
őstag

kicsit ehhez hasonló sztori, lehet hogy már leírtam máshol de soha nem lesz unalmas:

cimborámmal esett meg még jópár évvel ezelőtt, gépész a lelkem, nem IT-s... szóval a lényeg a lényeg, a srác erős dohányos, és elég sokat kockult. hogy a kettő ne üsse egymást, kitalálta a következőt: a gépben a ventik elől beszívnak, hátul kifújnak, hát akkor mégis mi baj lehet abból ha a hátsó venti mögé szerkeszt egy vastag flexi csövet (tudjátok amivel a légkondik is be vannak kötve) a melóból, azt kilógatja a szellőzőn, a hamutartó a gép elé, a füstöt meg majd ráfújja a gépre az meg elszívja.

erről én nem tudtam korábban, viszont megkeresett vele hogy figyelj már pingvin koma, nagyon melegszik ez a gép, mit lehet vele csinálni? jó, átmegyek megnézem.

átérve hozzájuk, a gép kiemelve ebből a rendszerből ott áll a konyhapulton, én meg még mindig a bolgog tudatlanságban leveszem a gépház oldalát, belenézek... aztán visszateszem a gépház oldalát, odaballagok a csaphoz, a kezemet szorgosan elkezdem mosni, cimbora meg kicsit félve néz rám hogy nagy a baj?

mondom neki drága cimborám én ehhez 100% hogy hazmat suit nélkül hozzá nem nyúlok, nem hiányzik a nikotin kontaktmérgezés.

hogy milyen állapotok lehettek a gépben azt szerintem el tudjátok képzelni, vastagon a kártány mindenhol, beleragadva centi vastag nemezréteg a portól.

a megoldás végül az lett hogy kivittük a kocibeállóhoz ahol volt egy csatorna, én meg slaggal biztonságos 3 méterről kicsapattam az egészet, miután a nagyja kijött átmentünk rajta gőzborotvával, én csak ez után voltam hajlandó csavarhúzóval belenyúlni.

amíg én ezzel foglalatoskodtam beküldtem a srácot egy papírlappal hogy írja le ötvenszer hogy "Nem fogok többször a számítógép használata közben dohányozni."

a gépet darabra szedtem, puha kefével szappanops vízzel lemostam az alkatrészeket, utána desztvizes majd IPA-s öblítés, minden túlélte, pár idegsejtemet leszámítva.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21569) hcl válasza koby11h (#21567) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Igen, így gázabb. Meg bármi, ami nem "k*vanagy" vevő, már nem cserélget csak úgy alkatrészeket.

"Volt olyan ami az asztalra téve billegett "
6420-6430 ? :D Az a ház sokat kibírt :D

Az atom mocskos gépeket általában az erkélyen fújom... :D

@fatpingvin : Dohányos gépéből mindig élmény a nikotinos por... De amúgy ennyire nem kell félni, kifúj, aztán lehet kefélni. A vizet túlzásnak érzem :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#21570) fatpingvin válasza hcl (#21569) üzenetére


fatpingvin
őstag

te nem láttad hogy nézett ki az a gép, én meg láttam már nikotin kontaktmérgezést élőben. nem lehetett kifújni, olyan volt a szöszmösz+kátrány kompozit állaga mint a gyurma.

labtechnek indultam, szval képben vagyok vele hogy mit lehet és mit nem, ezt úgy ítéltem meg hogy kell a 3 méter a vízsugárral.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21571) megott válasza Lenry (#21545) üzenetére


megott
tag

Bár a T480 inkább már csak spill resistant, de még így is sikerül megölni néhány alaplapot.
A kedvencem, jön a user (tavaly augusztusban) , hogy pénteken a noti táskába tett egy joghurtot, közvetlenül a gép hátlapjához, persze betette a csomagtartóba és még rá is pakolt, hétvégén belefolyt a nagyja. Kedden megjelent vele nálam, hogy valamit csináljak vele, ő kívülről ugyan letörölte, de belül lehet is valami mert nem indul. Kivette egy szatyorból (a notitáskát szerintem addigra már elégette remélem) és konkrétan dobtam egy hátast. Ha jártatok már tejüzemben ami hogy is fogalmazzak nem éppen követi az ÁNTSZ iránymutatásait, abban elviselhetőbb lehetett a szag mint ami ebből a gépből jött. Konkrétan az IPA bele sem kóstolt mikor tettem egy elkeseredett próbálkozást az alaplap megtisztításáért. A gép azóta a selejtezésre váró gépek között várakozik, több simítózáras tasakban tölti hátralévő napjait, nem akarok ott lenni mikor valaki kinyitja a tasakokat.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#21572) pn4hvq válasza hcl (#21569) üzenetére


pn4hvq
senior tag

"Dohányos gépéből mindig élmény a nikotinos por... De amúgy ennyire nem kell félni, kifúj, aztán lehet kefélni"

A géptakarítással hogy függ össze a kefélés? :F ;]

(#21573) Lenry válasza fatpingvin (#21570) üzenetére


Lenry
félisten

ezt úgy ítéltem meg hogy kell a 3 méter a vízsugárral.

a topik egyik top mondatát olvashattuk :DDD

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21574) Lenry válasza megott (#21571) üzenetére


Lenry
félisten

Konkrétan az IPA bele sem kóstolt

pedig milyen kefírt erjeszthettél volna belőle, ejj... :DDD

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21575) megott válasza Tim82 (#21548) üzenetére


megott
tag

Yogaban (X1 Carbon) meg palmrestbe van ragasztva a teljes bill csakhogy szeresd, az is egy agyrém.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#21576) Top cat


Top cat
őstag

Úgy látom akad itt pár nemdohányzó.

Nekem is egyszer volt ilyen bagós géppel dolgom. Az IDE kábel is vastagon nikotin sárga volt.
Soha többet nem kérek belőle. :(

(#21577) n4n3x válasza Lenry (#21573) üzenetére


n4n3x
csendes tag

Én azt gondoltam hogy a másik topikból a hányós sztorikat már nem lehet alulmúlni..
Közbe meg dehogynem :))

[ Szerkesztve ]

(#21578) F.E.K.. válasza n4n3x (#21577) üzenetére


F.E.K..
senior tag

Ó, találtunk már mumifikálódott egeret gépházban, bogár is előfordult.. nem bánom, hogy ez az időszak már elmúlt nálam hogy gépekbe kell nyúlkálni... többek között az ilyenek miatt.

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#21579) megott válasza Lenry (#21574) üzenetére


megott
tag

Olyan élőkultúrája lett volna, hogy kimászik a bödönből!

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#21580) vince válasza koby11h (#21567) üzenetére


vince
őstag

2015-ben vettem egyszer egy filléres autót*, amiben az eladó dohányzott (szerencsére csak néhány hétig volt nála a kocsi), kicsit érződött rajta a szag. Nem volt vészes, de lehetett érezni. A feleségem addig nem volt hajlandó beleülni, míg a szagot el nem űztem. Volt ott minden, ecettel lemosás, ecetes tálak az autóban hagyva, szódabikarbóna a kárpitokra hintve néhány napon át és egyéb praktikák, szerencsére pár hét alatt normalizálódott a helyzet.

* előtte vettünk egy dízel egyterűt, kellett mellé valami low budget járgány a rövidebb szaladgálásokhoz. Skoda Felicia lett a kiválasztott, a körülmények nagyjából a Hogyan ne vegyünk autót? c. könyv mintapéldái: az eladó egy román, kreolos bőrű ember volt. A nagyfaluban, egy benzinkúton ütöttük nyélbe a dolgot úgy, hogy előtte egy métert sem vezettem a kocsit, csak a tulaj mellett ülve mentünk. Motorteret látta szerelő + felemeltük és az alját is láttamozta, ezek rendben voltak (ebben mondjuk "hibáztunk", rutinos láma kihagyta volna ezt a lépést :D ). A szerződés aláírása és a pénz kifizetése után emberünk szokatlanul gyorsan felszívódott. Irány haza. Azt tudtam, hogy az önindító rossz, nem állíthattuk le az autót, míg papíroztunk, sőt, járó motorú autóba tankoltam akkor az egyszer. Vezetés közben rájöttem arra is, hogy az üzemi fék egyfajta rögzítőfékként is funkcionál, ha lenyomom, úgy marad, vissza kell húzni, a cipő orrával alányúlva. Az viszont csak később, a hazaút során tűnt fel, hogy többsávos úton elég furcsán előzgetnek az autók, néha még egy-egy rosszalló pillantást is sikerült elkapnom. Amikor már kezdett esteledni, észrevettem, hogy ha kinyomom a kuplungot, azonnal felvillan (és égve marad) a féklámpa :Y Nappal nem látszott, de szürkületkor már a középső féklámpa fénye rávetődött a kalaptartóra, azt meg már én is láttam a tükörben :D
Voltak bajai az autónak, de ehhez tényleg filléres tételek voltak az alkatrészek, a nagyját otthon meg tudtam javítani. Nagyon megszerettük, egy éve adtuk el, sajnos a VW technológia a Felicia kasztnijának a korrózióvédelmét még nem érintette, őrült módon tudott rozsdásodni :O

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#21581) hcl válasza fatpingvin (#21570) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Láttam már ilyet :D:D:D:D Bár ott nem szívatta a user keresztül a füstöt a gépen. Porszívó nálam elég szokott lenni.
Különben képet!!! :D Ne már, hogy nem fotóztad :D

@megott : "közvetlenül a gép hátlapjához"
Az aljához, vagy az LCD-hez? Mert alul persze hogy befolyik.
X1 nem minden generációja ragasztott. Gen3 vagy 100 kis csavarral rögzül... :O (Been there, done that.)

@pn4vhq : A kefélés? Azt kéred cserébe... :D

@Top cat : Nekem ez rendszeres volt láncdhányos rokon gépével :O Állandóan beállt a venti...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#21582) koby11h válasza hcl (#21569) üzenetére


koby11h
aktív tag

Csak Vostro 5459, de elég jól bírta!

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21583) koby11h válasza pn4hvq (#21572) üzenetére


koby11h
aktív tag

Olyan gépért minimum jár a kefélés! ;]

Megelőztek... de ha ketten is leírtuk, akkor akár igaz is lehet :)

[ Szerkesztve ]

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21584) fatpingvin válasza hcl (#21581) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem fotóztam le. az ilyeneket nem fotózni szoktam hanem megoldani.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21586) hcl válasza koby11h (#21582) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az jóhogy az egy tank :D

@fatpingvin : Mindenki okulására érdemes :D

@pn4vhq : Mondjuk őt egy elítélt? :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#21587) koby11h válasza pn4hvq (#21585) üzenetére


koby11h
aktív tag

Hazudik! Nézd az orrát, nem is akar kefélni :) Remélem!!! :O

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21588) #12516608 válasza bambano (#21500) üzenetére


#12516608
törölt tag

Látszik, hogy egy mikrogrammnyi vegyész vénád sincs. Lúgot savval? :Y Hőfejlődés, föcsög minden a genyába, égési sérülés és sav + lúg marás.

"az, hogy esetleg klórgáz képződik, én nem tartom problémának, mert az rögtön marni kezdi az orrát meg a légcsövét, és ebből rájön, hogy valami baj van." --- Az a baj, hogy nem. Lassú és alattomos. Tüdővizenyő, Ypern gáztámadás I. vh. , a takarítónők korán halnak című balladák... :(((

"a részletenként kapott lovat a nekem írt válaszokban hanyagold légyszíves." --- A "lófasz és a bazmeg" csak egy verbális emoticon, abszolút semmi információ tartalma sincs, a szóló pillanatnyi érzelmi állapotát fejezi/jelzi csak ki. Nem személyre szóló egyáltalán. Ha valakinek címezni akarok valamit, akkor van olyan szókincsem, hogyha kovácsolt vasból lenne, akkor még Fazola Henrik is megirigyelhetné. 2007-ben egy újságírónő megkért, hogy ezt a "rézzel kipitykézett, földön fetrengő, tácsértost..." diktáljam le neki, mert ilyen szépet és cirádásat még nem hallott életében. Na, erről ennyit. :P

(#21589) #12516608 válasza Top cat (#21576) üzenetére


#12516608
törölt tag

" Az IDE kábel is vastagon nikotin sárga volt." --- A nikotin az nem sárga. Illékony vegyület. A kátrány(képzők) és rákkeltő vegyületek lecsapódása a sárga, de inkább barna. Dohányzom, erősen, már a pókok is kezdenek kipusztulni a lakásomból. :P

(#21590) Pötyi válasza #12516608 (#21588) üzenetére


Pötyi
őstag

Á, nem hiszem. Én biztos szebben átkozódom mint te és negyedórát-húsz percet tudok anélkül, hogy bármilyen cifra, jelzős szerkezetet megismételnék.

:DDD

QNX is cool!

(#21591) #12516608 válasza Pötyi (#21590) üzenetére


#12516608
törölt tag

Én meg öregszem bazmeg. :P 59 éves vagyok. Akurvaannyábamég2emoticonapicsába.3. :D

(#21592) Pötyi válasza #12516608 (#21591) üzenetére


Pötyi
őstag

59?!? Akkor - feltételezem - már a szar is járókerettel távozik belőled... :DDD

QNX is cool!

(#21593) #12516608 válasza Pötyi (#21592) üzenetére


#12516608
törölt tag

Nem. Gravitációsan. Volt már néhány műtétem.
Egyébként IS! Nem eszem járókeretet. A nyugger nyanyókák mindig beleakadnának a fogaimba. :P :DDD

(#21594) fatpingvin


fatpingvin
őstag

imádom amikor tetszőleges topikban fókuszba kerül az egymás vérének l'art pour l'art szívása :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#21595) sanyixXx


sanyixXx
senior tag

Személyes adatok felelős kezelése:

BKK irodában vásároltam bérletet és céges számlát kértem. Dolgozó meghallja, hogy a munkahelyem Nokia:
- Ó, hát akkor maga ért a telefonokhoz!
És elmesélte nekem a baját az ellopott telefonjáról meg a vele elveszett fotókról.. De azért megfejtettük, hogy csak vissza kell lépnie a cloud fiókjába és előkerülnek a képek :DDD

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#21596) koby11h válasza sanyixXx (#21595) üzenetére


koby11h
aktív tag

Szaktanácsadás árát azért remélem elkérted! :)

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#21597) szebe válasza sanyixXx (#21595) üzenetére


szebe
őstag

Dolgozó meghallja, hogy a munkahelyem Nokia:

Hasonló megy itt is, ha valaki megtudja hol dolgozom, akkor jön egyből, hogy "te akkor tudsz olcsón xy-t?"
Persze, csak nem neked.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#21598) hcl válasza sanyixXx (#21595) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ilyet mertem mondani chaten a törött telefonos usernek, azt is letagadta, hogy van Gmail fiókja. Amikor jött az adatmentett telójáért, mutattam neki, hogy ott van bejelentkezve az új telefonján, meg hogy számítógépen hogy néz ki :
- Jaaa, hogy eeeez aaaaz
...csak úgy 15 éve.

Apple fiókról, és hogy az icloud.com -on gépről is hozzáfér, szintén fogalmuk sincs. Irodai dolgozók, általában felsőfokú végzettséggel, néha egész gyárak termelése függ tőlük :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#21599) tserrof77 válasza hcl (#21550) üzenetére


tserrof77
senior tag

Ja, csak van az a cukormennyiséges KV, ahol már szegény TP bill-je is azt mondja csak hogy "cupp-cupp" :O :O

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#21600) hcl válasza tserrof77 (#21599) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mindig van, de ha a kólát kibírta... :DDD

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.