Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46801) Tibiajax válasza kenwood (#46800) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

erről van szó.
inkább bevállalok egy esetleges alkudozót, de ha el akarok adni valamit, berakom a számom, pörögjön a dolog.
és működik is

(#46802) kenwood válasza Tibiajax (#46801) üzenetére


kenwood
veterán

Az is elony a telefonszamban, hogy nekem volt mar nem 1 vevom, aki biztosan nem irt volna privat uzenetet az adott ugyben.
Foleg a 40+ korosztaly, illetve azok, akinek surgos volt, es felt,hogy csak fel nap mulva kap valaszt.
Ok a telszam nelkuli hirdeteseket atugraljak,es inkabb fizetnek picit tobbet, csak emberrel beszeljenek :D

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46803) gban


gban
Közösségépítő

Hirdetek egy procit 3k-ért.
Ír egy illető, aki ugyanezt 7k-ért hirdeti, hogy odaadom-e 2,5-ért :DDD

Postázást nem vállalok.

(#46804) emre válasza gban (#46803) üzenetére


emre
veterán

Biztos félreértetted, a sajátjára fizet ennyit ha cseréltek. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46805) gban válasza emre (#46804) üzenetére


gban
Közösségépítő

:DDD

Kellett volna adni a hülyét és megkérdezni hogy drága-e 3-ért, nem értek hozzá....

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#46806) Speed® válasza koko52 (#46773) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Akkor ez némileg lazább, mint VGAknál.

(#46807) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Valakinek egy faxa tévé?!

Szerintetek megsértődne ha azt mondanám, hogy a benzint is sajnálnám, hogy elmenjek érte?

(#46808) Syl válasza Cs1csó (#46807) üzenetére


Syl
nagyúr

"Piszel hibák vannak a kijelzőbe"

Ja, pár millió pixelhiba :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#46809) Trailblazer válasza Tibiajax (#46799) üzenetére


Trailblazer
addikt

Hát akkor mi nem fogunk bizniszelni. Kibírom valahogy. :)

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#46810) shteer válasza Cs1csó (#46807) üzenetére


shteer
titán

Pixel hiba :D

..szerintem jónak tűnik

(#46811) Cs1csó válasza shteer (#46810) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O

(#46812) Tibiajax válasza Trailblazer (#46809) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát, ha inkább levelezgetni szeretsz, mint eladni, te tudod..
:D

(#46813) Zolás válasza Cs1csó (#46807) üzenetére


Zolás
addikt

Nem értem, az oké hogy hibás az ár, de mi alacsony?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#46814) mpo válasza Zolás (#46813) üzenetére


mpo
veterán

Az IQ, hogy hova kellene vesszőt tenni.

Ha érted, akkor már elavult.

(#46815) koko52 válasza mpo (#46814) üzenetére


koko52
veterán

Nem IQ, hanem általános iskola 3.osztály elvégzése.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#46816) mpo válasza koko52 (#46815) üzenetére


mpo
veterán

A kérdés az volt: mi alacsony?

Szerinted nincs köze az IQ-nak ahhoz, ha 3 osztályt tud elvégezni?

[ Szerkesztve ]

Ha érted, akkor már elavult.

(#46817) Cs1csó válasza Zolás (#46813) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen eléggé hibás az ár, de ott valószínűleg hiányzik egy vessző.

Amúgy rosszul írtam, ha ugyanilyen tévém lenne akkor a benzint rászánnám és elmennék érte, (ha a panelen kívül valami beszarik a tévémben akkor instant csere)

(#46818) koko52 válasza mpo (#46816) üzenetére


koko52
veterán

Ja, kétértelmű volt.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#46819) Lord Myn válasza Tibiajax (#46799) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Én opr-rel és Trailblazer-rel értek egyet. :K Semmi kedvem, mindenféle beszélni sem tudó barommal társalogni, aki azt sem tudja mit akar (vagy épp melyik bolygón van). Ha elkezdődik privátban/emailben a kommunikáció és az értelmes, ill. nagyjából helyesen is tud írni a leendő vevő (dyslexiásoktól elnézést, bár ez általában fogalmazásból kiderül, hogy kinek van ilyen handicap-je), akkor rögtön megy telefonszám is. Többiekkel egyszerűen nem fogok üzletelni, ha dupla áron venné meg a cuccot akkor sem.

"War does not determine who is right - only who is left."

(#46820) Dr.NX válasza Lord Myn (#46819) üzenetére


Dr.NX
addikt

Szintén zenész.

A privát üzenet egy előszűrő. A "meg van még" típusú, se köszönés, se elköszönés üzenetekre az a válasz, hogy neked nem eladó, persze szebben fogalmazva.

Elfogadom a sütiket.

(#46821) Dr.NX válasza Syl (#46808) üzenetére


Dr.NX
addikt

Megapiszelhibás.

Elfogadom a sütiket.

(#46822) Astroboy válasza Dr.NX (#46821) üzenetére


Astroboy
őstag

Mint a Kixel Tünde? :DDD

(#46823) Trailblazer válasza Dr.NX (#46820) üzenetére


Trailblazer
addikt

Így-így.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#46824) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Asrock am3-as lap (nem csúcs de ok) X2 255 procival 10k a ha-n.
Viszont sose volt kipróbálva. Sosem volt használatban. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#46825) opr válasza Dr.NX (#46820) üzenetére


opr
veterán

Pontosan! A francnak van kedve eloben hallgatni, hogy milyen rohejes ajanlattal akar jonni, hogy felaron viszi a par ezer forintos szart, de vigyem mar el neki mordorba. Aztan mikor kozlom vele, hogy nem, akkor meg elkezd anyazni meg ugyis szar meg minden, ha meg rab@szod a telefont, akkor kuldozgeti tovabb sms-ben vagy ket napig. Soha tobbe...
Nem kenyerre kell, nem ebbol elek, amugy is sok embert kizarok, mert posta meg stb nalam nem jatszik, csak szemelyes atvetel, ha igy kell valakinek, akkor kell, ha nem, akkor meg megy a garazsba, le se szarom.
Sot, ujabban arra szoktam ra, hogy nem adok el semmit, nem eri meg a szivast, hanem korulkerdezek a rokonsagban/baratok kozott, aztan ha kell valakinek, jojjon erte es megkapja ingyen. Ha nem kell senkinek, akkor meg leadom valami adomanyozos boltba es kesz.

Egyszeruen annyi ork van, hogy rajottem, hogy nekem ez mar nem eri meg, csak a kedvem rontom el.
Persze vannak kivetelek, ha tenyleg akkora ertekrol van szo, hogy az mar szamit, de valahogy mindig olyan elolenyekkel kell kommunikalni, hogy meg olyankor is vegiggondolom, hogy kell-e ez nekem. Lehet csak en vagyok peches, de a lenyegen nem valtoztat.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#46826) Cs1csó


Cs1csó
félisten

A NYUGALOM MEGZAVARÁSÁRA ALKALMAS HIRDETÉS!

fItt egy újabb versenyző, " 2300 Mhz Kép frissités "

A gagyi 100-120Hz-esek mehetnek a Dunába. Itt az új király!

Igényes környezetben meg is tekinthető, képek:

[ Szerkesztve ]

(#46827) Trailblazer válasza Cs1csó (#46826) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez a tv mellett kitétel miért lényeges, hogy két ízben is említi?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#46828) Csupingo válasza Cs1csó (#46826) üzenetére


Csupingo
veterán

Pechje volt szegény tulajnak, hogy pont az ő gyári csomagolásából maradt ki a talp, vagy ez kimondottan csak falra szerelhető kivitel?

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#46829) Cs1csó válasza Trailblazer (#46827) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ezzel a szófordulattal arra utal, hogy SZEMÉLYES találkozón lehet és hajlandó alkudni. Azon kívül nem nagyon, tehát csak élőszóban.

Amúgy a vicces rész nem is ez, hanem: "talp nélkül van így használom"

Mivel ez a csávó kb. hetente rak fel ilyen és ehhez hasonló szöveggel tévéket és egyéb dolgokat tehát ezeket tuti nem személyes használatra szerzi be, kb. olyan mint egy orgazda.

Van egy másik fickó, aki szintén heti rendszerességgel tesz fel tévéket de ott nagyjából tudom, hogy jut hozzá a tévékhez:
Németországból megveszi az ott réginek számító 3-5 éves tévéket (amiket ott már cserélnek és mivel NEM nyerészkedni akarnak mint nálunk mikor bolti áron akar eladni valamit, ezért olcsón hozzájut, és sok modellre rákerestem már amit árul és a nagy része itthon nem is volt forgalmazva csak német boltot hoz fel linkre) és ezeket árulja itthon ahol ugye 3-5 éves tévé még vállalható.

Most néztem amúgy ez a tévé kb. 4 éves lehet bő éve forgalmazták utoljára akkor volt 340 ezer most már 150k-ért is lehet ilyen tévét venni újonnan, igaz az nem 3D de ez a plusz funkció szerintem egy fabatkát sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#46830) becenevem válasza Cs1csó (#46826) üzenetére


becenevem
aktív tag

Az az ezüst cucc egy Panasonic 5.1-es hangrendszer DVD lejátszója és alatta a mélynyomó.
Szerettem azt a cuccot. 2004-ben vettem. Pár éve ingyen elvihető volt a többi régi hangfalaimmal, CD jelátszókkal együtt.

Az ilyen igényes lakásba nagyon fontos volt a 4K TV.

Gondolom Tesco áruhitel, csak nem tudta fizetni.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#46831) Trailblazer válasza Cs1csó (#46829) üzenetére


Trailblazer
addikt

Akkor miért nem úgy írja ez a b.....z? Szófordulat, my a$$. ;]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#46832) Cs1csó válasza becenevem (#46830) üzenetére


Cs1csó
félisten

Annyira ad hoc jelleggel van odaapakolva miden hogy tuti nem is használta. Amúgy azt írja hogy a németországi METRO áruházban dolgozik.

Plusz írtam is hogy heti rendszerességgel teszi fel ezeket a dolgokat.

(#46833) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Valakinek egy WELNES Póni??

Vagy tévék?

[ Szerkesztve ]

(#46834) Trailblazer válasza Cs1csó (#46833) üzenetére


Trailblazer
addikt

Táv nincs. Hová lett? Elvitte a cica? Megette a távevő szörny?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#46835) Cs1csó válasza Trailblazer (#46834) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak ennyi problémád van ezekkel a műszaki csodákkal? Minek távirányító ha nem is működnek! :DDD

(#46836) kenwood


kenwood
veterán

500-as sata 3 ssd-t keresek.
Van egy ASU650SS-480GT-R a sarki boltban, 3 ev gari,majdnem a teljes 6gbps savval, 19600 ft.
Gondoltam szetnezek apron, van-e jobb ajanlat.

20knal kezdodnek, vagy hasznalt,vagy nincs gari,a legtobb ilyen 3-400 megaval irhato.
wtf ?? :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46837) Vangelis válasza kenwood (#46836) üzenetére


Vangelis
nagyúr

[link]

:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46838) kenwood válasza Vangelis (#46837) üzenetére


kenwood
veterán

Koszi . Valahol olvastam,hogy a Patriot a felet tudja annak,amit a hivatalos site ir rola,tempoban
Adataban jobban bizok,meg a gari is kenyelmesebb,mert Budapest megse Bukarest :D
Viszont igy meg neccesebb a hasznalt 20k+-ert.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46839) Cs1csó válasza kenwood (#46838) üzenetére


Cs1csó
félisten

ADATA Ulitimate SU650 2.5 480GB SATA3
Silicon Power Slim S55 2.5 480GB SATA3
Kingston A400 2.5 480GB SATA3

Ez a 3 van ami MÁRKA és olcsó.

Kb. ugyanazt tudják ezek.

Jól hallottam a reklámban Frodót hogy az ALZA-nál megint FEKETE PÉNTEK lesz?

[ Szerkesztve ]

(#46840) kenwood


kenwood
veterán

No! Csak emlegetni kellett, hogy ne uzletelj akarkivel, es mar jon is az igazolas a csalosba :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46841) Chaser válasza kenwood (#46836) üzenetére


Chaser
titán

Aaaa, hagyd aznijat, vegyel apron gar nelkulit bolti ar felett, az a biztos ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46842) oriic válasza kenwood (#46836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KB 1 hete adtam el egy 480-as Intelt 14k-ért. :D Néztem az árakat, ilyen 15-17k körül voltak HA-n a normálisak akkor.

Live-Die-Respawn

(#46843) Samus


Samus
addikt

Csalósban megint van egy érdekes sztori. Csóka vesz egy deszkát, amit előtte egy óráig tesztelt az eladó lakásán. Hazaviszi, másnap értékel, lap nem jó, nem bootol, nincs hang, 2 USB nem működik (ha nem bootol, ezt honnan tudja?) szépen megfenyegeti az eladót, követel fűt, fát, Ő nem hülye, 2004 óta hardverezik (akármit is jelentsen), megy eladóhoz és leveri rajta. Az utolsó négy sor: kapott tippet a telepítéshez, lap jó, Win10 megy, minden happy. Kéri a negatív értékelés törtlését...ez így egyben, ékes magyar nyelven...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#46844) oriic válasza Samus (#46843) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most olvastam. Vannak bajok. :(

Live-Die-Respawn

(#46845) Alg válasza Cs1csó (#46839) üzenetére


Alg
veterán

Ha kikapcsolnád a PH-ra a reklámblokkolót már legalább egy hete értesültél volna róla ;]

Most is ott virít a felső banneren.

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#46846) Cs1csó válasza Alg (#46845) üzenetére


Cs1csó
félisten

Tényleg! Tévében jobb ahogy Frodó visítja: "akció,akció!"

(#46847) kenwood válasza Samus (#46843) üzenetére


kenwood
veterán

Nem minden usb port kap aramot indulakor,illetve nem minden portrol lehet pendriveot bootolni.(legacy mode,usb 3 stb ...)
Foleg a regebbi lapoknal durva szivas lehet belole.
Engem 1-2x ugy kikeszitett ez, hogy inkabb atraktam a hdd-t masik gepbe,es a win telepites vegen dugtam vissza.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#46848) opr válasza Samus (#46843) üzenetére


opr
veterán

Pont azon agyaltam, mikor olvastam, hogy ennel jobb pelda aztan tenyleg nem kell, hogy ala legyen tamasztva, amit fentebb irtam. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#46849) shteer válasza kenwood (#46840) üzenetére


shteer
titán

Szép sztori

..szerintem jónak tűnik

(#46850) Lord Myn válasza opr (#46848) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Ugye, hogy ugye...? :K

"War does not determine who is right - only who is left."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.