Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) Aethelstone válasza Lacopapi (#28149) üzenetére


Aethelstone
addikt

Valamit nagyon benéztél. Nekem simán lejön a keresősáv a Trebuchet beállításoknál. LOS 14.1

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28152) Graphics


Graphics
Jómunkásember

No, befrissítettem a legújabb DEV-re, sajna a kijelzőm érintő része nem javult meg alul, így kereshetek alkatrészt hozzá.

Mennyire macerás otthon szerelni a telefont?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28153) Lacopapi válasza Aethelstone (#28151) üzenetére


Lacopapi
addikt

LOS 15 Oreo ettől függetlenül nincs kizárva,de már nem az van fenn...

[ Szerkesztve ]

(#28154) Aethelstone válasza Lacopapi (#28153) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó lesz a nos, de majd az official.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28155) Lacopapi válasza Graphics (#28152) üzenetére


Lacopapi
addikt

ITT találsz néhány videot,én cseréltem már akksit,tisztítottam kamerát,semmi gond,nem nagy ügy,szerintem könnyen szerelhető.Emiatt szerethető ... :))

[ Szerkesztve ]

(#28156) mrszitya


mrszitya
senior tag

Tesztelgettem egyet a kikapcsolt zajszűréssel (4pda-n talált mod használatával) készült hang- és videofelvételeket. Egyértelműen több a részlet, de nem biztos hogy megéri vele vesződni. Utómunkát igényelnek az így készült anyagok.

Igazából, ebben az esetben is egy opciós lehetőséget kellene biztosítani a hangfelvevőnél és a kameraappban, hogy ha szűk határok között is, de lehessen játszani a zajszűréssel.

Telepítés: TWRP-vel. Előtte ugyanitt system backup szükséges, ha vissza akarnánk állítani az eredeti helyzetet.

-----------------------------------------------------------

MÁS: WiFi jelerősítés 4pda módra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28157) zeno79


zeno79
őstag

Húú, ktommy, a mai eu multi rom changelogjában neked való finomság: "New - Added Audio AptX HD support for 6.x/7.x Android devices”
A globálban nem látom a changelogban.

[ Szerkesztve ]

(#28158) pvt.peter válasza mrszitya (#28156) üzenetére


pvt.peter
őstag

Wifi erősítésre válaszolva:
Amennyire erősíti egyik irányba, ugyanannyira gyengíti másik irány felől nézve nem?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28159) ktommy91 válasza zeno79 (#28157) üzenetére


ktommy91
addikt

Hoppá. Köszi az infót! Az a kérdés, hogy csinálták meg. Forrás nélkül nem túl egyszerű amennyire én tudom.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28160) zeno79 válasza ktommy91 (#28159) üzenetére


zeno79
őstag

Nemtom, nincs olyan fülesem. Fórumon azt írják műxik.

(#28161) pvt.peter


pvt.peter
őstag

MIUI 9 Global Beta ROM 7.11.2 for Redmi Note 3 Qualcomm: Download here!

Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy a következő állomás a Global Stable lesz, nem?
Illetve előtte gondolom még lesz néhány Beta Stable.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28162) golyós válasza pvt.peter (#28161) üzenetére


golyós
őstag

A Devben már volt eddig is miui 9. Ez gyakorlatilag nem jelent semmit.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#28163) zeno79 válasza pvt.peter (#28161) üzenetére


zeno79
őstag

A dev verzió e héttől kezdve igazából már Miui 9.1.
A global (béta) stabil Miui 9.0.x-et pedig elkezdték kigördíteni persze nem tudni mikor kapjuk meg.

[ Szerkesztve ]

(#28164) Bóti válasza Lacopapi (#28148) üzenetére


Bóti
senior tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. :)

Le is szedtem az augusztusi NOS-t.
Ha jól sejtem, akkor a rendszer nyelve angol lesz, igaz?
Másrészt, én microGApps-szal akarom használni.
Kéne d2tw mindenképp, a stock kernel is tudja? Ha nem, akkor melyik custom kernelt ajánljátok?
Magisk alapból van?

Telepítés menete akkor gondolom:
Full wipe, kivéve internal SD,
NOS feltelepítése
GApps
Magisk
Kernel

Igaz?

Köszi! :)

(#28165) mrszitya válasza pvt.peter (#28158) üzenetére


mrszitya
senior tag

Lehet, nem tudom. Ki kéne próbálni. :D Mondjuk nekem nincs gondom a jelerősséggel.

(#28166) zeno79 válasza Bóti (#28164) üzenetére


zeno79
őstag

Az én olvasatomban szerintem mostanában a NOS Oreo-ról volt szó és vélemény, nem pedig az általad leszedett augusztusi Nugát 7.1-ről

[ Szerkesztve ]

(#28167) Lacopapi válasza Bóti (#28164) üzenetére


Lacopapi
addikt

Agni kernel tudja ami neked kell.Csak jól nézd meg melyiket rakod rá,mert van vagy négyféle.Egyébként csakugyan az Oreo-ról beszéltünk most hosszabban,az a legutolsó NOS.

[ Szerkesztve ]

(#28168) Just_Reboot válasza Lacopapi (#28167) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az alap NOS kernel is tudja a d2tw-t, nem?

[ Szerkesztve ]

(#28169) Lacopapi válasza Just_Reboot (#28168) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen,csakugyan,de a régebbiben nem vagyok biztos..persze,az Oreo alapból használja is.

(#28170) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Nitrogen os alatt hogy lehet kikapcsolni azt az értesítést amit akkor jelez ha eldobja a hálózatot?

(#28171) Bóti válasza Lacopapi (#28167) üzenetére


Bóti
senior tag

Tudom, de én onnan szedtem le, amit linkeltetek, nem is néztem, hogy az most nougat vagy oreo.
De akkor szétnézek jobban, és leszedem, ami nekem kell.
Köszi! :)

(#28172) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Használja valaki a MIUIHU 9 7.10.26.-os romot? Van tapasztalat ? Erről beszélek...

(#28173) öregSZEM


öregSZEM
csendes tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne a mélyvízben leírtak szerinti romcseréhez
Számít e valamit, hogy az eszközkezelőben nekem csak az "Android Composite ADB Interface" szerepel és nincs a "Xiaomi Composite MDB Interface" ?
Ha igen, akkor mit kell telepítenem még esetleg hozzá, hogy jelezze a laptop?
Jelenleg Global Stabil van telepítve és Eu Multit szeretnék felrakni.
Köszönöm előre is a segítségeteket!

(#28174) tlala válasza Just_Reboot (#28170) üzenetére


tlala
addikt

Minden értesítésre igaz Oreo alatt:
fent a státusz sorban hosszan nyomsz az értesítésre, feljön egy menü, ahol részletesen beállíthatod az adott értesítés minden részletét a jövőbeni működést tekintve.

[ Szerkesztve ]

(#28175) Just_Reboot válasza tlala (#28174) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Köszi, talán most sikerült megoldani.

(#28176) tlala válasza mrszitya (#28064) üzenetére


tlala
addikt

Rájöttem, hogy az orosz fórumban csak ki kell nézni a fájlok nevét, aztán ráguglizni - minden megtalálható (legalábbis amiket én kerestem) az apk mirror oldalakon. :DDD
Letöltöttem a legújabb (5.1-es verzió) Oreo-s Goggle Kamera alkalmazást.
Azt kell hogy mondjam, egy hajszállal még zajtalanabb és élesebb képeket készít Note 3-mal, mint a Nougatos verzió.

(#28177) zeno79


zeno79
őstag

Újabban custom romon, ha ráfrissítem az új kiadását, vagy kernelt frissítek, újraindítás után elmegy a mobilszolgáltatás. Úgy érzékeli, mintha nem lenne benne SIM. De persze van, előzőleg is volt.. Firmware újratelepítés sem oldja meg, hiába wipe-olom az egész telót, format data sem segít, csak ha új MIUI-t telepítek.
Lehet ránéznék megint a NOS oreóra, de félek, hogy egyszercsak megint elmegy a hálózat. Tudja valaki hogy lehet ezt elkerülni? Mindig a legfrissebb saurav333-féle firmware-t használom. Oreo alatt is.
(LOS 7.1 frissítése után is, és most legutóbb MoKee 7.1 utáni radon kernel frissítés után ment el a SIM szolgáltatás)

[ Szerkesztve ]

(#28178) WhiteWalker válasza zeno79 (#28177) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A megoldás MIUI ;]

(#28179) zeno79 válasza WhiteWalker (#28178) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, és nagyon is jó az eu multi rom, csak hát az a fránya kíváncsiság... :B
De mitől megy el egyszercsak a SIM szolgáltatás? Nem fér a fejembe, valami nagyon nem kerek a custom megoldásokkal

[ Szerkesztve ]

(#28180) WhiteWalker válasza zeno79 (#28179) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen.
De mint kiderul ismét, a gyári MIUI-nak nincsenek ilyen bajai.
Nem fenyezni akarom, meg isteniteni, de tényleg nincs semmi nagyobb baki benne átlag felhasználalasra.
Egyedül amit fel tudnék hibának róni az a memória kezelés a böngészőnek. Azt sajnos sokszor újra tölti.
Ezt létszámitva én semmi kivetnivalót nem találok a gyári rendszerbe.

(#28181) Just_Reboot válasza WhiteWalker (#28178) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Tegnap végre hivatalosan is nyitottam a bootloadert, innentől a miui már csak "szép" emlék mert ezen a telefonon többet nem lesz. :D ;]

(#28182) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28181) üzenetére


Aethelstone
addikt

Majd az első főzött romos xopásaid után nyilatkozz :D

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28183) Siriusb válasza Aethelstone (#28182) üzenetére


Siriusb
veterán

XD
Az a fránya tapasztalat. :)

(#28184) Lacopapi válasza Just_Reboot (#28181) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nyugtával a napot... ;]

(#28185) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Kb 1 évig volt ilyen telefonom, de csak az első 2 nap volt, illetve később kb 10 percig volt rajta MIUI, amíg nyitottam hivatalosan a bootloadert. Sohasem volt bajom custom romokkal (leszámítva azt, amikor az első Nougat ROM-ok megjelentek, akkor a dual sim kezeléssel volt baj, de az is csak azért, mert régi volt a simem).
Attól, hogy itt néhányan Miszexuálisok vagytok, még nem lesznek szarok a custom ROM-ok.

Mmm'kay?

(#28186) Tomi_Ohl válasza Just_Reboot (#28181) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Hogy is volt az a letilthatatlan barangolásra figyelmeztető, állandóan hangjelző értesítés? ;]

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#28187) Aethelstone válasza KurtCobain (#28185) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hátrébb az agarakkal és a személyeskedéssel.....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28188) Aethelstone válasza KurtCobain (#28185) üzenetére


Aethelstone
addikt

Senki nem mondta, hogy szarok a custom romok. Annál inkább harsognak a szar miui hangok. Azt írtam, hogy xopás....ami miui-val is megvan. Csak nem kellene egyoldalúan a custom rom jó, a miui xar dumát nyomni, mert azon kívül, hogy unalmas és elcsépelt, még hazug is. Pont. Nálam los 14.1 van, de egyáltalán nem húzom le a miui-t. Jó kis cucc az is, de most ez jobban fexik a hangulatomnak.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28189) Just_Reboot válasza Tomi_Ohl (#28186) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az még mindig megvan. De akkor is inkább az a bosszantó értesítés mint a miui. :DD

Aethelstone: Nem személyeskedett, te vetted magadra.

[ Szerkesztve ]

(#28190) Lacopapi válasza KurtCobain (#28185) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez azért így erős,de aranyos :) Mindenesetre összeszámolni sem tudom,mennyi romot raktam-próbáltam már,voltak favoritok (RR míg el nem szaladt velük a ló,legutóbb Oreos NOS,hogy csak az igazán tetszőket mondjam),de valami hiányérzet mindig volt,apró kis hiba,a kényelmesnél,vagy inkább megszokottnál jobban eldugott állítási lehetőség,stb....Emiatt vissza -visszatérek a MIUI-ra,mint biztos ponthoz.
Ettől a custom romok még nagyonis jók,ezt nem lehet tagadni és rengeteg van,választási lehetőség adott.

(#28191) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28189) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hogyne....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28192) KurtCobain válasza Aethelstone (#28187) üzenetére


KurtCobain
őstag

Senkit sem szólítottam meg, arról nem tehetek, hogy te magadra vetted.

(#28188) Aethelstone:
Tavaly június óta olvasom a topikot (még mindig, mert családban maradt a telefon), megszámolni sem tudom, hogy mennyi panaszkodást olvastam a remek MIUI frissítésekről, hogy rakta vissza mindenki a régebbi verziót, mert x vagy y dolog nem működött, vagy merült vele a telefon, mint a Titanic. De érdekesen egyszer sem olvastam az ellenoldaltól, hogy bezzeg a custom rom... Most, hogy egy custom romos beírta, hogy soha többet MIUI, jött is rá egyből a fika.

(#28190) Lacopapi:
A tapasztalatom az, hogy MM: RR, N: NOS/Pure Nexus. Oreo rommal nem próbáltam a telefont.
Én a másik szemszögből nézem a dolgot. Nekem az AOSP ROM a logikus, MIUI meg átláthatatlan, tele felesleges és bloatware dolgokkal.

Mmm'kay?

(#28193) WhiteWalker válasza KurtCobain (#28185) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Senki nem mondta hogy xarok :U
Csupán nem mindig úgy működnek mint a gyári. Itt szinte mindenkinek volt kisebb nagyobb problémája vele.
Ezt nehéz magyarázni.. Kb mint a magyar foci válogatott "teljesítményét".

Neked valami oknál fogva nem volt nyűgöd vele. Lehet te vagy a kiválasztott nem tudom, de létező hibák jöttek elő CM rom használata esetén.

(a MIUI-t is ki lehet gyomlalni a felesleges BW szoftver miatt, nem lesz olyan tiszta mint a CM, de annyira mégse lesz tele )

[ Szerkesztve ]

(#28194) cukimajom válasza Aethelstone (#28182) üzenetére


cukimajom
tag

13 hónapja használom ezt a telefont, ezalatt kb 1-2 hónapot volt rajta MIUI, a többi idő alatt custom ROM. Használtam 6.0-ás, 7.0-ás, és 7.1-est is (tervben van a 8.0-ás), és, mint följebb KurtCobain is írta, a kezdeti 7-es romokon kívül soha semmi bajom nem volt vele, sőt! Kifejezetten szeretem, hogy hála a közösségi támogatásnak, egy új Android megjelenése után rövid időn belül van lehetőségem használni. Ne becsüljük le a custom ROM-okat, nem rosszabbak, és nem is jobbak, mint egy MIUI, egyszerűen más.

Siemens A40 --> Sony Ericsson K610i --> Nokia 5230 --> Alcatel POP C7 --> Vodafone Smart Prime 6 --> Xiaomi Redmi Note 3 Pro --> Xiaomi Mi 6 --> Redmi 7 --> Xiaomi Mi 9

(#28195) tlala


tlala
addikt

Szerintem inkább azt kéne meglátnunk az egészben, hogy milyen jó, hogy ilyen telefonunk van, amire ennyiféle ROM-ot tudunk találni.
Így tudja mindenki megtalálni a saját ízlése szerint számára legkezesebb felületet - teljesen értelmetlen ezeket állandóan szembeállítani. Van akit az idegesítő MIUI bugok tesznek padlóra, van akit a custom ROM bugok - és ez maximálisan jól van így, válassza mindenki azt, amivel ő személy szerint a legjobban együtt tud élni.
Szerintem sokan nem is tudják, hogy milyen sok telefon van, amire közel sincs ennyi féle és ilyen gyakran frissülő ROM!

(#28196) madrac válasza WhiteWalker (#28193) üzenetére


madrac
őstag

Pedig folyamatosan azt olvasni par embertol, ahogy toled is, hogy a miui-nal nincs jobb, bezzeg a custom rom-okkal csak a szivas van, es allandoan megy a hitterites. Akinek pedig mas a velemenye azt leszoljak, hogy fogja vissza magat.
Erdekes, akkor ezekszerint en is a kivetelek koze tartozom akinek alig volt miui a telefonjan es megse voltak olyan komoly problemaim vele vagy meglehetett azt oldani es nem kotottem fel magam miatta. Az igaz, hogy nem is valtogatom olyan gyakran a rom-ot meg a verziot mint mas az alsojat.

[ Szerkesztve ]

(#28197) WhiteWalker válasza madrac (#28196) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Hitterito? :U Azért mert le mertem írni hogy a gyári MIUI rendszernek nincs semmi baja és hogy kinotte a kezdeti problémákat?
A CM romokban most is előfordul valami hiba... Tényleg... Sry ha néhány CM fannak ezzel beletapostam a lelkébe.
De itt már úgy latszik nem szabad leírni a saját véleményt kulturált formában sem, mert mindjárt miszexualisnak és hitteritonek belyegzik az embert... Gratulálok ehhez a megnyilvanulashoz.

[ Szerkesztve ]

(#28198) Just_Reboot válasza tlala (#28195) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Én nem a bugjai miatt nem használom a miuit, hanem mert NEKEM! egy katyvasz az egész. Na meg a felülete sem tetszik, talan azért mert mindig is utáltam az iOS-t...

(#28197) Giinos Milyen CM? Már nagyon rég Lineage OS a neve. És itt alig hasznalja valaki mert egy szar, a rá épülő romok még úgy ahogy elmennek, de a sima LOS egy kalap fos.

"mert mindjárt miszexualisnak és hitteritonek belyegzik az embert..."

A Mibuzi jobban tetszene? ;]

[ Szerkesztve ]

(#28199) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28198) üzenetére


Aethelstone
addikt

Tényleg semmi személyeskedés.....ha leírom valakinek, hogy a "qrva anyád", akkor végül is nem is vele személyeskedek, hanem az anyucival....kapisch? Jah és nálam LOS van...mert még az a legjobb custom rom szvsz. Nem hányta tele mindenféle faszsággal a sok vérpistike.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28200) WhiteWalker válasza Just_Reboot (#28198) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tök mindegy jelen kontextusba hogy cm vagy Los vagy bárminek nevezzük, tudjuk mirol van szó.
Ha valaki meg nem érti az iróniát sajnálni tudom.

(a személyeskedést kéretik befejezni - mert ez már tulmutat az ironian)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.