Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) zeno79 válasza WhiteWalker (#19998) üzenetére


zeno79
őstag

Akkor nézd meg a china dev. changelogját! Sokkal több feature van benne.

(#20002) zeno79 válasza V.Stryker (#20000) üzenetére


zeno79
őstag

Töltsd le a teljes romot, és flasheld fel twrp-ből, utána a supersu-t és kész.

(#20003) V.Stryker válasza zeno79 (#20002) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Simán updater appal nem jó?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#20004) batai15 válasza Drakk (#19990) üzenetére


batai15
félisten

a két giga ramos valtozatba szvsz ne is gondolkodj.
3gb se drága.

(#20005) WhiteWalker válasza zeno79 (#20001) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnéztem, inkább atfutottam rajta.
Vírus kereső, Game boost ...hát nem tudom... Vagy van benne érdemi újítást? Pl ami nekem fontos lenne usb ethernet támogatás? Gondolom nincs...

(#20006) dacsa válasza WhiteWalker (#20005) üzenetére


dacsa
senior tag

USB ethernet, azt még ne keresd.

(#20007) Kolondrum


Kolondrum
félisten

No most nem követek el hibát, először valaki nyilatkozzon milyen a 6.11.3 :R

(#20008) Gymszrs


Gymszrs
csendes tag

Sziasztok

Egy kérdés, megkaptam a BL nyitáshoz a kódot amit majd az unlocknál kell megadni. Ma reggel kaptam, de ugye valami hülye kitalálta hogy dolgozni is kell. Ez a kód meddig érvényes? Ugye nem 5 percig mint a másik?

Bíhró úhr, há' nem sok ez az öt év??? - Mondom kötél..... (RN2, Asus Zenfone Max, Lenovo P70, RN3 SD, RN4 SD)

(#20009) WhiteWalker válasza dacsa (#20006) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Meg sem fordult ilyen a fejembe :D
A zcx twrp-vel is full backupot csinálni mint az alkaval?

(#20010) dacsa válasza WhiteWalker (#20009) üzenetére


dacsa
senior tag

Parancsolsz? :D mármint mivan a zcx-el? Lehet vele full backupot csináni :)

(#20011) DMG válasza Trianta (#19997) üzenetére


DMG
senior tag

Jó lesz az 3 hétnek is. :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#20012) WhiteWalker válasza dacsa (#20010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Anno azért javasolták az alka twrp-t mert lementi az összes particiót , mig a sima twrp nem.
(vagy ilyesmi , annyira nem vágom a dolgot)
de erre gondolok, hogy ilyen van e a zcx twrp-be:

(#20013) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Akiknek nyitva van a bootloader és van twrp azoknak fel szokott menni a global dev OTA frissítése ?
Nekem már legutóbb is meg most is letölti a pár száz megás kis frissítést, aztán mikor belép twrp-be nem történik semmi. Olyankor újra indítom és akkor adja ki az updater hogy nem sikerült, próbáljam meg inkább a teljes rom letöltést, és akkor elkezdi az 1,3 gb körüli csomagot letölteni.
Az már mindig sikerül (bár akkor is bekapcsolás után azt írja sikertelen) de zavaró hogy meg kell várnom míg az ota frissítéssel nem történik semmi, hogy tölthessem le a komplett verziót.

(#20014) dacsa válasza ElDiabloo (#20013) üzenetére


dacsa
senior tag

Ezt írtam fentebb, hogy nekem is ez a parám, de majd kipróbálom úgy ahogy a zcx doksiban javasolják. Aztán beszámolok. Mondjuk lehet jobb is hogy nem mindig a kis frisset tesszük fel hanem a komplett romot. Na de majd a hozzá értők kijavítanak :)

#20012: Ilyeneket nem találok benne! Grr :)

[ Szerkesztve ]

(#20015) nemszamit


nemszamit
tag

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni mert már szinte mindent próbáltam és semmi se segített eddig... :(
Amit szeretnék: Global Stable -> Global Developer 6.11.3 (6.10.3 sem sikerült előtte)
Adott: Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 KENZO – Global Stable 8.0.5
Updater-ből sehogy se sikerül feltenni a Developer verziót (jó zip-et szedtem, telót Aida-val megnéztem stimmel)
Amit próbáltam eddig:
Factory reset megvolt kétszer is a telefonon (próbáltam mi-s fiók bejelentkezéssel és anélkül is)
Downloaded_rom mappában tettem a zip-et, átneveztem (Updater.zip), gépen letöltöttem, telón letöltöttem, a zip-et a gyökér mappából nyitottam be de:

Az eredmény mindig:
"Cant't Verify update" hibát dob, akármit csinálok akkor is. Próbáltam újraindítást követően, wifi/3g-ről, mi cloud-ban offline a find phone-al is, Updater-ben a beállításokat módosítottam, szóval szinte mindent próbáltam már amit neten találtam leírások alapján.

Laptopról nem akarom a romot frissíteni mert más telóknál már voltak rossz tapasztalataim, ha lehet Updater-el szeretném ezt megoldani.
BL nyitáshoz a kódom 1 hónapja már van, de a leírás alapján a nyitás sem sikerül fastboot módban Win10 x64 alól, pedig a gépen a driverek rendben vannak (50%-nál megáll a folyamat és dob egy hibát...).

Valamit nem csináltam meg vagy nem vettem észre és azért nem jön össze sehogy sem?
Köszi előre is! :R

(#20016) dacsa válasza nemszamit (#20015) üzenetére


dacsa
senior tag

Mélyvízben keresgess és ott is a miflash rész érdekel téged, hajrá. Olvass visszább pls elég sok mindekinek volt ilyen 50%-os parája, ha jól emlékszem a mi fiókban a telón kell bekapcsolni az eszközkeresést.

[ Szerkesztve ]

(#20017) Griff55


Griff55
senior tag

Szóval akkor nem éri meg feltenni az újat :D
Ez a game boost pontosan mi? Jobban merül ha játszol?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#20018) zeno79


zeno79
őstag

Nem értem az emberek miért szeretnek szenvedni?!
Ha már piszkálta a telót, rootolta, twrp van fent, miért nem lehet a teljes romot letölteni és azt flashelni twrp-ből? Miért szivatják magukat az OTA inkrementális frissítő-csomagjaival??? Mintha a fogukat húznák!
Sose ment, sose ment tökéletesen twrp-s telón az ota frissítés, miért nem fogadjátok el? Olyan nehéz 1GB-ot letölteni? Akkor használj stabilt, ott ritkábban kell.

[ Szerkesztve ]

(#20019) dacsa válasza zeno79 (#20018) üzenetére


dacsa
senior tag

Nem nehéz, viszont ha elolvasod zcx doksiját elméletileg tudja, hogy csak a frissítő csomagot telepíti. Illetve lustaság fél egészség :)

(#20020) golyós válasza zeno79 (#20018) üzenetére


golyós
őstag

Nekem ugyan fent van a TWRP de semmi szükségem rá.Jelenleg Eu rom van fent de szeretném a Global Devet felrakni. TWRP-ből oké a tiszta telepítés de mivel nincs szükségem a twrp-re ezért hogyan kell felraknom a Dev-et, hogy eltünjön a twrp is?
Csináljam a sima Flash folyamatot( fastboot rom) mintha zárva lenne a BL?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#20021) dacsa válasza golyós (#20020) üzenetére


dacsa
senior tag

Igen

(#20022) balint355 válasza golyós (#20020) üzenetére


balint355
aktív tag

Flash a legtisztább, azzal nem nyúlsz mellé.

Egyébként feltettem a 6.11.3-at, annyi javulás van, hogy a fényerő állítás visszaállt a korábbira, vagyis megint elég alacsonyra le lehet venni a minimumot (6.10.13-ban nem volt jó, ott szerintem túl fényes volt a minimum is) és kicsit átalakult a zenelejátszó. Kb ezek amik észrevehetőek, akksi majd kiderül pár nap múlva :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#20023) tt124307


tt124307
tag

Nem tudom, hogy bug vagy feature, de a mai global dev frissítéssel "elveszett" az a lehetőség, hogy alkalmazások saját értesítési színt használjanak. Aqua mailt használok és korábban tökéletesen működött, hogy az egyes postafiókok esetén más-más (a rendszer globál beállításaitól független) értesítési fény mutatta az új üzenetek érkezését, így ránézésre tudtam, hogy mikor érdemes feloldani a készüléket, megnézni az emaileket. Ez most megszűnt, minden postafiók esetén a rendszerben beállított értesítési szín jelez. Az alkalmazás nem frissült közben csak a rendszer, vagyis egyértelmű ki a bűnös. Nem tudom, hogy más alkalmazás esetében ez hogyan van, változott e, de az Aqua mailnél ez a helyzet.

(#20024) pvt.peter válasza nemszamit (#20015) üzenetére


pvt.peter
őstag

Global Stable -ről nem fogsz tudni BL -t nyitni.

#17323
#19708

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#20025) balint355 válasza tt124307 (#20023) üzenetére


balint355
aktív tag

Valamit tényleg változtattak, én annyit vettem észre, hogy a FB Messenger eddig zölden villogott, most meg ugyanúgy kék, mint a többi értesítés. Hogy bug vagy feature, azt csak kínai barátaink tudják...

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#20026) jimmy5


jimmy5
aktív tag

Sziasztok !

A Xiaomi.eu még nem csinálta meg a legújabb dev-et.
Péntek reggel már mindig ki szokták tenni az oldalukra,de még mindig 10.27 díszeleg.

Lesz 11.03 vagy kimarad megint ?
Valaki tud valami infót ?

köszi

Poco F2 Pro 8GB/256Gb ł Intel I5-4690 ł Asrock H97 Fatal1ty Performance ł FSP Raider S 550W ł Gigabyte R9 280X 3GB GDDR5 WF3 Rev2.0

(#20027) Trianta válasza tt124307 (#20023) üzenetére


Trianta
tag

Azt hol tudtad beállítani, hogy az egyes fiókokhoz milyen jelzfény legyen?

Én az alap email klienst használom, de abban a a fiókhoz tartozó színt sem lehet megváltosztatni, nem hogy a jelzőfényt...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#20028) Milestone2 válasza jimmy5 (#20026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Our ROMs are suspended for this week due to issue...
(Maybe will be released at weekend if its solved)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20029) Karima


Karima
őstag

Sziasztok!

Eustockból rendelt mostanában valaki? Milyen ROM-al és MIUI-val jön? Sokat kell még mókolni a rom-ot, hogy használható legyen? :) Illetve a rom frissítés hogy zajlik? X időközönként értesít, hogy jött ki új frissítés, csak rábökök és frissít?

Egészen idáig a One Plus 3-on gondolkoztam, de ma megláttam ezt (a special editiont B20-al) és úgy döntöttem, hogy a közel kétszeres árat nem éri meg az OP3, olyanra úgysem használom (játék), ami nagyon igényelné az OP3 teljesítményét.

(#20030) Milestone2 válasza Karima (#20029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Globald Developer.
Nem kell mókolni semmit.
De kérdezz utána.
Igen, péntekenként frissít.
(Ha engeded)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20031) eustock válasza Milestone2 (#20030) üzenetére


eustock
tag

Pontosan. :R

(#20032) Karima válasza Milestone2 (#20030) üzenetére


Karima
őstag

THX :R

És a MIUI honlapján lévő "Updates for Mi 5 / Redmi Note 3 Special Edition suspended." announcement miatt nem kell aggódni? :)

Innen

(#20033) Freddycom válasza Karima (#20032) üzenetére


Freddycom
őstag

Egy július 29-i ROM-nál nem.

(#20034) Strayer válasza Halihólaci (#19993) üzenetére


Strayer
csendes tag

Így vannak beállitva.

(#20035) Milestone2 válasza Karima (#20032) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vannak esetek, hogy 1-2-3 hétig kimarad egy-egy készülék, de jobban jársz, mintha egy használhatatlan romot kapnál.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20036) RVR400 válasza balint355 (#20022) üzenetére


RVR400
veterán

Az gáz, ha nekem az Updater kiírja, hogy nincs frissítés, és a letöltött komplett csomagra is azt mondja, hogy A frisstés ellenőrzése sikertelen? :U

(#20037) Milestone2 válasza RVR400 (#20036) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Dupla....minek? KÉRETIK TÖRÖLNI!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20038) Milestone2 válasza RVR400 (#20036) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Van olyan...van ilyen....stb....[link]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#20039) batai15


batai15
félisten

radon kernelbe ez a low memory killer mire jó?
nem úgy van hogy a rendszer amúgy is szabadít fel helyet ha kell ?

(#20040) StaChys


StaChys
tag

Nagyon új vagyok Xiaomi vonalon, valaki tudna nekem segíteni bekapcsolástól kezdve miket érdemes beállítani? Kér nyelvet, az OK, magyar lesz, aztán régió(?), itt elakadtam, mert nincs magyar... válasszak egy közeli országot, vagy mindegy? Tovább most nem is néztem...
A telefon EuStok-os 'KATE' ma kaptam meg.

(#20041) Griff55 válasza balint355 (#20025) üzenetére


Griff55
senior tag

Hát akkor ezt hanyagolom, zavarna hanminden értesítés egyforma lenne

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#20042) F.B.I.


F.B.I.
veterán

HELP!

A készüléken CM13 volt, twrpben volt backup, wipe, utána felment az eu global, kiírta, hogy kész, azóta csak a MI logó felvillan. Fastbootba bemegy de úgy semmilyen miflash nem látja, két gombossal, villogó piros leddel, látható a qualcomm port5 de így sem látja miflash.

Ilyenkor? TWRP-be már nem megy be! :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20043) trebrona válasza F.B.I. (#20042) üzenetére


trebrona
nagyúr

Próbáld meg a bl nyitást lefuttatni!

És eu vagy global?

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20044) tt124307 válasza Trianta (#20027) üzenetére


tt124307
tag

Azért használok többek között Aqua mailt, mert abban ezt postafiók szinten lehet állítani, a gyári email kliensben valóban nem működik. Sajnos a ma reggeli frissítés óta az Aqua mail-ben beállított értesítési led színeket a rendszer default felülírja (még szerencse, hogy a különböző fiókokhoz tartozó értesítési hangok egyenlőre működnek).

(#20045) F.B.I. válasza trebrona (#20043) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elakad 50%-nál! :W

multi 6.10.27-et akartam feltenni twrp-ből, zárt volt a bootloader. Eddig mindegy mit csináltam valamelyik miflash látta és felment egy fatboot rom dehogy most ez sem!

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20046) zeno79 válasza F.B.I. (#20045) üzenetére


zeno79
őstag

6.10.27-ből nem volt kenzora rom, nem? Mit akartál feltenni rá?
"utána felment az eu global, kiírta, hogy kész, azóta csak a MI logó felvillan. "
eu global rom nem létezik ^^^^ :Y
BL-t nyitni kell tudni, addig ne is állj neki romolgatni

[ Szerkesztve ]

(#20047) trebrona válasza F.B.I. (#20045) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt nem úgy van, hogy custom romok nyitott bl-t igényelnek?

Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ennek is ez lesz a vége: [link]

(#20046) zeno79:
multi rom van, ők china rommal dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#20048) zeno79 válasza trebrona (#20047) üzenetére


zeno79
őstag

A kérdező azt írta hogy feltette az eu global (#20042) romot. Ilyen márpedig nincs. Vagy eu (multi), igen, ami a china rom, vagy van a global, igen.
Tudtommal a mi telefonunkra, a kenzo-ra 6.10.13 volt az utolsó eu-multi, globalból meg 6.10.13 és 6.11.04 van.
6.10.27 nincs, suspended volt!

[ Szerkesztve ]

(#20049) F.B.I. válasza trebrona (#20047) üzenetére


F.B.I.
veterán

De ez bemegy EDL-be és látja is a PC, akkor miért nem látja a miflash??? Aminek csak a deep flash segített az nem ment edl-be de viszont látta miflash.
Komolyan nem értem ezt a készüléket, kaptam már bootloopot de mindig látta egy miflash.
Konkrétan 1 hétig nem férek deep flash kábelhez, addig nem lesz telefonom?

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#20050) trebrona válasza zeno79 (#20048) üzenetére


trebrona
nagyúr

Igen, de utána írta, hogy multi 6.10.27-et tett fel. Minek után most utánanéztem, valóban nincs multi sem kenzora, így valószínűleg nem a telefonra való rom lett felrakva.

(#20049) F.B.I.:
Ha van EDL mód, próbáld másik géppel is.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.