Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27251) Ronam


Ronam
addikt

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

(#27252) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Egy kis off.

en.miui.com fórumon vmiért a fenti szalagmenüből eltűnt a "Redmi Note 3" gyorslinkje, helyette a Redmi Note 4X van...

Más is járt így vagy csak én?
Hol és hogyan lehet visszaállítani?

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27253) Milestone2 válasza pvt.peter (#27252) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sehol. Azt az en.miui.com dönti el.
Néha szavaztatnak, hogy melyik teló legyen kiemelve.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27254) Bobó_20 válasza Milestone2 (#27248) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Igen és első blikkre semmit nem kapott a feature-ök közül (mármint hasznosat)...

(#27255) Milestone2 válasza Bobó_20 (#27254) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezt viszont előre lehett tudni, hogy a beharangozott feature-k mindegyikét, csak az Android 7-tel bíró készülékek kapják meg.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27256) pvt.peter válasza Milestone2 (#27253) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi.
Most már ezt is tudom :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27257) golyós


golyós
őstag

Miui 9 ?? Hol?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27258) beg válasza golyós (#27257) üzenetére


beg
veterán

Becsapós, rossz a kiíírás :) Én is beleszaladtam, hogy az updater még 8-at ír.
Frissítsd le, meglátod. 9 lesz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27259) golyós válasza beg (#27258) üzenetére


golyós
őstag

Oké, otthon ránézek.
Facen sokan linkelik a fotókat, van akinek 8 marad valakinek 9 lesz, viszont android 6 marad.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27260) Milestone2 válasza golyós (#27259) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na ez utóbbi 100%-osan biztos!
De nem is igért a Xiaomi minden telefonra android verzióugrást.
Csak mindenki szépen belegondolta...megálmodta magának.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27261) golyós válasza Milestone2 (#27260) üzenetére


golyós
őstag

Igen ezt tudtam, írták mindenhol, hogy mi még nem kapunk. Csak észrevételként írtam.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27262) Milestone2 válasza golyós (#27261) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor jó, legalább te tudtad, mert ezen szitkozódik most mindenki - a hibák mellett természetesen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27263) WhiteWalker válasza golyós (#27259) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez milyen már :D
Nem is Xiaomi lenne... :U

(#27264) Griff55


Griff55
senior tag

Örömhír, nekem is frissült miui 9-re viszont aljas módon kihagyták a miénkből a split screen funkciót, pedig ez volt az egyik amit a legjobban vártam... Ami viszont még pozitívum, hogy most már van olyan alapértelmezett háttér, ami nem cseszi el az ikonok hátterét

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#27265) amdboy válasza Griff55 (#27264) üzenetére


amdboy
senior tag

Magától frissült vagy te tetted rá valahogyan?

[ Szerkesztve ]

(#27266) martin555 válasza amdboy (#27265) üzenetére


martin555
aktív tag

hello emberek én vagyok akinél a mínusz 2% akksi műsor volt.

kérdésem az, hogy ha vissza állnék Cyanogenmod CM13 -ra, akkor most ujból kell a firmware.zip is?

a sztori az volt hogy MIFLASH szoftverrel clean all+ lock módon feltettem a kitömörített GLOBAL romot, nem tetszett hogy encrypted a DATA partíció TWRP-ben, nem jöttem rá hogy kell root-olni, igy a globált leszedtem,

a NITROGEN pedig 7-es droid mivolta miatt nem tudtam a rom ban úgy turkálni ahogy megszoktam LINK2SD progival (nem kellő cuccokat root uninstallálni szeretném)

szóval nem érdekel annyira- alapon vissza tolom a Cyanogenmodot,CM13 droid 6, aztán majd legközelebb már tudni fogom ha mínusz 2 lesz az akksi hogy kell heggeszteni.

a firmware zip tehát ezek után, visszatérés után, kell-e vagy nem vagy ki tudja

köszi URAK!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27267) Griff55 válasza amdboy (#27265) üzenetére


Griff55
senior tag

Jelzett, hogy van új heti frissítés

(Előző kommentemben elírtam, azt akartam írni, hogy olyan alapértelmezett téma van amiben nincs fehér négyzet az ikonok mögött.)

[ Szerkesztve ]

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#27268) amdboy


amdboy
senior tag

Nálam is megèrkezett :), bár sok változást nem látok. android 7 lesz? Azt tudni esetleg?

(#27269) beg válasza amdboy (#27268) üzenetére


beg
veterán

Gyári nem lesz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27270) amdboy válasza beg (#27269) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi a választ. Ès mókoltat èrsemes (lesz) rárakni? Vagy felesleges?

(#27271) beg válasza amdboy (#27270) üzenetére


beg
veterán

Ez ízlés dolga, de nagyon jó 7-es romok vannak.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27272) amdboy válasza beg (#27271) üzenetére


amdboy
senior tag

Jaaaa, hogy már vannak?? Ezt nem is tudtam. Esetleg magyar is akad közte? Illetve honnan leszeshetőek? Esetleg leirás a felrakásról? Vagy "klasszikus" megoldással is felmegy? Azaz èrtem ezalatt: telo gyökerèbe felmásol egy zip majd twrp segitsègèvel install?

(#27273) Milestone2 válasza amdboy (#27272) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal kenzora már 8.0 Droid is van (biztos, ugyanis a Mi Maxomra abból portolták a romot)...nem hogy 7...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27274) Lacopapi válasza amdboy (#27272) üzenetére


Lacopapi
addikt

ITT találsz sok mindent...még Oreo-t is. Eddig amit próbáltam,valamennyi tudott magyarul is. Nyitott bootloaderrel és twrp-vel a felrakás úgy megy,ahogyan írtad,lényegében.

[ Szerkesztve ]

(#27275) golyós


golyós
őstag

A rootnak annyi a frissítéssel.Nem rootolja sem a twrp_ben lévő root sem ha letöltöm és telepítem az Su-t
Ötlet? A telefon nyitva van.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27276) ktommy91 válasza golyós (#27275) üzenetére


ktommy91
addikt

Próbáld meg a Magisk-ot flashelni.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27277) beg válasza golyós (#27275) üzenetére


beg
veterán

Nekem épp egy v2.82 supersu zip volt a telefonon, hiba nélkül rootolta. Zcx twrp alól.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27278) golyós válasza beg (#27277) üzenetére


golyós
őstag

Azt is próbáltam , meg a 2.71-et ami idáig ment.Semmi
kipróbálom mindjárt a magisk-et.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27279) golyós válasza ktommy91 (#27276) üzenetére


golyós
őstag

Telepítésnél pirossal error írt . :(
Nem tudom mi baja lehet.

Ennek ellenére sikerült, van root :K
A Magisk törölhető?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27280) golyós


golyós
őstag

A Magisk _ben nem láttam olyan modult mint az Xposed-ben, hogy a Youtube-ot engedi a háttérben (lezárt képernyőn is) futni. Ezt csak az Xposed tudja?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27281) ux1 válasza golyós (#27280) üzenetére


ux1
addikt

Igen. A Magisk managerrel fel tudod tenni a Magisk-xposed modult.

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27282) pippin12 válasza golyós (#27280) üzenetére


pippin12
tag

Vagy luckypatcher.

(#27283) amdboy válasza Lacopapi (#27274) üzenetére


amdboy
senior tag

Köszi a választ. Esetleg van valami amit ajánlasz ezek közül ami bevált? Szemezgettem, de az angol tudásom nem a legjobb sajna. Illetve magyar fórumon ezzel senki sem foglalkozik? :U

(#27284) golyós


golyós
őstag

Ram kezelés még rosszabb mint volt.
Semmi nincs nyitva és van 1,3 gb ram szabadon.
Ez a Miui 9 egy nagy parasztvakítás semmi más. Semmi újdonság , semmi.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27285) zeno79


zeno79
őstag

Echte kínai romra ráflash-elhetem az eu romot? Elvileg az is kínai alapú...
Melyikkel járok jobban? A kínai reklám kissé meglepett a naptár megnyitásakor...

(#27286) Milestone2 válasza zeno79 (#27285) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem a rom az elsődleges.
Hanem a recovery.
Gyári recovery SOHA nem figja megenni az eu romot.
De, twrp-vel is jobban jársz ha tiszta telepítést csinálsz, különben FC hegyek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27287) martin555 válasza Milestone2 (#27286) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt Urak,

a miui global rom-mal kapcs. kérdezem (redmi note 3 pro kenzo 2gb snapi)

ennél a romnál ez normális hogy ilyen "LASSAN" bootol be? egy ideig villog alul a "powered by android", aztán alul, ehelyett egy "betöltőcsík" jelenik meg, és tényleg perceket szüttyög.

szerettem a Cyanogenmod-ban, hogy pöc röff és ment minden hamar (amig ment)......

feltettem MIFLASH -sel a FASTBOOT globál ROM-ot, lock + clean,

megnyitottam mi unlockerrel,

rá a TWRP (megpróbálom ezt a recó-t, ami az OTA frissítés után is root marad: [link]
[ZCX TWRP] Install TWRP and Flash SuperSu without breaking incremental OTA's!
ismeritek?

majd bepipáltam ebben a modded TWRP-ben, hogy "miui OTA",

aztán wipe és format mindent, és felraktam a ZIP-es GLOBAL-t és a SU bétát [link]

itt jegyzem meg hogy nálam NEM jön felugró ablak SU applikációban, hogy

"an addon backup script that will let SuperSU survive custom ROM updates and nightlies?"

ekkor mi van?

szóval most itt állok. vissza raktam a CM13-at, se firmware.zip -pel, se zip nélkül, nem jó, az akkut mínusz 2% -nak mutatja. pedig a CM13-at szerettem a legjobban :-)

kérdés még:

meg root-olt GLOBAL romnál, mik azok amiket biztosan ki lehet uninstallálni a romból, és nem áll fejlre? az a "biztonság" app sem kell nekem, meg a cleaner cucc sem, és a MI cuccok sem, MI login és MI backup. láttatok valahol olyan leírást ami pontosan mutatja, mire nincs 100% szükség?

KÖSZI.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27288) madrac válasza martin555 (#27287) üzenetére


madrac
őstag

Nem igazán értem, hogy mi értelme ugyanazon rom-ból a fastboot verzió után a zip-eset is felrakni. A gyári fastboot-osban firmware is van szerintem, az a legteljesebb.
Én nitrogent használok az xda-n lévő firmware-el, ami a gyári global beta-ból származik elvileg.
Ha szabályosan rak fel valaki új rom-ot és törli a cache, dalvik adatokat, akkor az első boot lassú szokott lenni.

(#27289) zeno79 válasza Milestone2 (#27286) üzenetére


zeno79
őstag

Zcx van fent. Csak reméltem hátha megúszom az ujratelepitest, reméltem ennyire kompatibilis egymassal a kinai es az eu rom. Rendben, a váltás csak tisztán

(#27290) martin555 válasza madrac (#27288) üzenetére


martin555
aktív tag

szia

azért kell a ZIP-eset felrakni, mert a mod-dolt TWRP csak egy ZIP-rom felrakása UTÁN tud működni, elmenti a "cuccokat" amiket az OTA frissítés felülírna, így marad meg a root OTA után is.

plusz én mindenképp akartam egy rendes gyári gyalu-t, clean és lock, a firmware műsorom után (akku mínusz 2%)

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27291) madrac válasza martin555 (#27290) üzenetére


madrac
őstag

Tudomásom szerint az akku kijelzés helyessége kernel kérdése, nem pedig firmware.

(#27292) golyós válasza martin555 (#27290) üzenetére


golyós
őstag

Nekem minden frissítés után újra kell rootolni és a camera 2 apit is engedélyezni kell a build prop-ban.
Lehet én csinálok valamit rosszul?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27293) beg válasza golyós (#27292) üzenetére


beg
veterán

Jól csinálod, ez ilyen.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27294) DshadoW


DshadoW
tag

Kérdés: Júniusi hivatalos los 14.1 van fent a telefonon. Megy minden úgy ahogy kell, kivéve a hívásoknál a proximity sensor néha bebuggol de az miui-n is így volt és olvastam hogy másnál is előfordul. A kérdésem az lenne, hogy ha nincs gáz akkor érdemes újabb buildet flashelni, vagy hagyjam úgy ahogy van és tegyem össze a kezem, hogy nincs semmi baja? :D

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#27295) golyós


golyós
őstag

Úgy néz ki meghalt a gyorstöltés.
Frissítés óta 25%-ról 6 óra alatt tölt fel, idáig 2 óra volt max.
Picit melegedett is töltés közben , ez is megszünt. Vagy csak az aksi haldoklik, 1,5 éves már a telefon.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27296) Weeman1 válasza golyós (#27295) üzenetére


Weeman1
veterán

Vagy a töltő.

Xiaomi 11T Pro

(#27297) Lacopapi válasza DshadoW (#27294) üzenetére


Lacopapi
addikt

Valaki írt olyant,hogy az újabb,frissített romoknál a hibák is újabbak :DDD ...ha nincs gondod vele,nincs értelme egy esetleges bughalmazra frissíteni. Én is megjárom százszor ,van,hogy sokkal rosszabb lesz,mégis belevisz a kisördög. Ha kibírod,sztem ne bántsd.

(#27298) balint355


balint355
aktív tag

Sziasztok!

Vannak itt olyanok, akik rutinosak a teló szétszedésében? Szeretném kicserélni az oldalsó gombokat és az alsó USB-s panelt, mert a bekapcsoló gomb egyre nehezebben érzékel, és a töltés/gépre csatlakozás se tökéletes. A kérdés annyi igazából, hogy ez a művelet mennyire nehéz, és milyen eszközökre van hozzá szükség.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#27299) Weeman1 válasza balint355 (#27298) üzenetére


Weeman1
veterán

Youtube-on találsz videót is róla mit hogy csinálj.

Xiaomi 11T Pro

(#27300) golyós válasza Weeman1 (#27296) üzenetére


golyós
őstag

Most úgy néz ki egyik se.
Tegnap az autóban töltöttem, rendben, gyorsan töltött.Este felraktam a gyári töltőjére és 1,5 óra alatt feltöltött 40%-ról.
Nem tudom, mi volt ez, remélem valami véletlen.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.