Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28401) Lacopapi válasza brombadeg (#28400) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha igaz amit írnak, akkor a mienk, bár az NFC félrevezető, de az hiba sztem. A szoftver is a kiadáskori, valahonnan előbányászták...lolli meg MIUI7... aranyban nem is néz ki rosszul .

[ Szerkesztve ]

(#28402) brombadeg válasza Lacopapi (#28401) üzenetére


brombadeg
tag

Köszi! Nézegetem a speckóit egy ideje, és gondolkodom hogy ezt vegyek inkább mint a note 4 global-t, vagy akár a Mi A1-t. Speckók alapján szinte mindenben jobb, csak hát nem B20.

(#28403) pvt.peter válasza brombadeg (#28400) üzenetére


pvt.peter
őstag

Szia,

Ez bizony jó kérdés :D
Leírás szerint Snapdragon van alatta, ebből kifolyólag vagy a "kenzo" vagy a "kate" változatról lehet szó.
Vicces, hogy minden sz*rt beleírnak a leírásba, pl.: "Fotó / videó szerkesztő", "Dokumentum néző", de azt, hogy milyen sávokat képes használni azt nem :D

Megoldás: hívd fel őket.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28404) KurtCobain válasza brombadeg (#28400) üzenetére


KurtCobain
őstag

Kenzo lesz a méretéből ítélve (vagyis ez, a B20 nélküli).
Méretek: 150 x 76 x 8,7 mm

A Kate 152mm magas.

Mmm'kay?

(#28405) tonyrulez válasza brombadeg (#28400) üzenetére


tonyrulez
őstag

GO feltételezem a GOLD-ból ered.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#28406) Lacopapi válasza brombadeg (#28402) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem B20 valószínűleg - ez engem a napi dolgaim során abszolút nem izgat,nem zavar (tudom,hogy van akit igen és megértem), Bp.-n nem gond és Tbányán sem. Egyébként az LTE minden gond nélkül megy - valamelyik sávon,nem tudom,de mint írtam nincs probléma Telenoréknál. Ráadásul az újabbaknál tényleg jobb a hardver,ezért nem is éreztem változtatási kényszert.

tonyrulez...alighanem igazad van,de azért odabiggyeszthették volna,hogy Pro avagy SE...szerintem ők sem tudják.

[ Szerkesztve ]

(#28407) brombadeg válasza Lacopapi (#28406) üzenetére


brombadeg
tag

Igen, igazatok volt megnéztem, Gold. Pro lett volna, megveszem! :)

(#28408) Lacopapi válasza brombadeg (#28407) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hajrá :)

(#28409) tonyrulez válasza Lacopapi (#28406) üzenetére


tonyrulez
őstag

Még külföldi oldalakon is ritka az ilyen jelölés (BL, GR, GO), biztos mikor berendelték ez szerepelt a számlán, és azt hitték ez a neve . :)

4 8 15 16 23 42

(#28410) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Még meg sem melegedett a NOS,már van újabb (30.-i)

(#28411) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Üdv!
Egyenlőre míg nem érkezik meg az utód, aktuális nálam....

LineageOS alatt egy ideje azt tapasztalom, hogy a térerő elég erősen ingadozik LTE frekvenciák váltakozása miatt....
Konkrétan vodafone B7 és B20 frekvenciák. (Az ország több pontján tapasztalom, mondhatni általános jelenség... Az utóbbi pár napban itthon Debrecenben is tapasztalható, pedig itt korábban mindig fullos B20 volt, ingadozás nélkül...
Emiatt gyorsabban merül a telefon...

Más is érzékeli ezt a jelenséget, vagy csak egyedi eset lenne?

(#28412) Aethelstone válasza LantosBerry8 (#28411) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nálam is instabil a Voda. LOS 14.1. Budapest és környéke.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28413) LantosBerry8 válasza Aethelstone (#28412) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Mi lehet erre a megoldás?

(#28414) ktommy91 válasza LantosBerry8 (#28413) üzenetére


ktommy91
addikt

Másik ROM esetleg. A stock LOS nem egy nagy eresztés.

Nincs kerítés.

(#28415) LantosBerry8 válasza ktommy91 (#28414) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ha megérkezik az utód biztosan kipróbálok mást is, de addig nem szeretnék kísérletezni

(#28416) Aethelstone válasza LantosBerry8 (#28413) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nálam MIUI a megoldás. Jó ez a LOS, de ez súlyos hiba. Ha csak telekom lenne, lexarnám, de voda is van.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28417) Lacopapi válasza LantosBerry8 (#28415) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ha azt veszem alapul,hogy a Note 3 Pro - ban nincs is B20,akkor igazán szép eredmény,hogy ingadozik.

(#28418) tlala válasza Lacopapi (#28417) üzenetére


tlala
addikt

:DDD

(#28419) Aethelstone válasza Lacopapi (#28417) üzenetére


Aethelstone
addikt

B20 vagy nem, voda minősége borzalmas LOS alatt.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28420) LantosBerry8 válasza Lacopapi (#28417) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

"KATE" - rajtam kívűl más "KATE" tulaj is jelen van nálatok

(#28421) tlala


tlala
addikt

Írtam egy Logout szösszenetet az egyszerű TWRP telepítésről zárt bootloader esetén, beteszem ide is, hátha jól jön még valakinek.

[ Szerkesztve ]

(#28422) Aethelstone válasza tlala (#28421) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jó anyag. Grat :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28423) Lacopapi válasza LantosBerry8 (#28420) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bocsánat,ez nem derült ki az eddigiekből,de persze,időnként én is át-át nézek,végülis csaknem ugyanaz .

..még mindig nem vagyok megelégedve a legújabb Oreo akkuidejével,lehet,hogy váltok valamerre.Van vmi újdonság?

tlala...bár engem már nem érint,de gratula,jó a cucc :)

[ Szerkesztve ]

(#28424) Lacopapi


Lacopapi
addikt

(#28425) F.B.I. válasza tlala (#28421) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nagyon jó részletes leírás, éppen most tervezek a gyereknek, valami romot feltenni, MIUI helyett. Köszönöm!

Tudsz egyébként ajánlani valamit, ami elég Stock, 2Gb memóriás készülék elég neki, friss droid és nem kell havonta frissítenem? :F :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28426) Aethelstone válasza F.B.I. (#28425) üzenetére


Aethelstone
addikt

5A, 29k.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28427) F.B.I. válasza Aethelstone (#28426) üzenetére


F.B.I.
veterán

vs 4000mAh, Snapi 650,mert állandóan játszik. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28428) ktommy91


ktommy91
addikt

Valaki próbálta, hogy működik-e xiaomi.eu ROM-on az aptx? Kisebb csoda lenne, de ha már beharangozták...

Nincs kerítés.

(#28429) Lacopapi válasza ktommy91 (#28428) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ezt sajna nem tudom,de a legújabb igen jól szól,ráadásul a kamerával is bütyköltek valamit,mert egészen vállalható képekre képes,nem éreztem ingert a Gcam felrakására....üzemidő saját kernellel is jobb,mint az Oreo volt (nálam). :)

[ Szerkesztve ]

(#28430) rellif válasza Lacopapi (#28429) üzenetére


rellif
senior tag

A mostani frissítéssel jobb a kamera?
ktommy91Az aptx tényleg már benne volt a 11.02-es frissítésben. :Y

(#28431) Lacopapi válasza rellif (#28430) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen,bár közben kihagytam párat,de amit eddig láttam, az rosszabb volt, mint most ez a verzió. Messze nem tökéletes, de már használható.

[ Szerkesztve ]

(#28432) rellif válasza Lacopapi (#28431) üzenetére


rellif
senior tag

Miuipro-t csak nougat miatt érdemes felrakni?
Ha jól emlékszem, Te használtad.
Van benne valami plusz EU Rom-hoz képest?(Látom már belerakták az arcfeloldást is :U )

(#28433) ktommy91 válasza rellif (#28430) üzenetére


ktommy91
addikt

Azért kérdeztem, de közben olvastam a xiaomi.eu fórumban, hogy csak egy gyenge poén volt. A xiaomi nem rakta bele az aptx támogatást a ROM-ba, csak a xiaomi.eu a libeket, amivel nem sokra megyünk.

mod: A portolt nougat MIUI-k bugosak, a videó felvétel és az értesítési LED már talán működik, de az auto fényerő még mindig nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28434) rellif válasza ktommy91 (#28433) üzenetére


rellif
senior tag

ok,akkor nem túrom a beállítások között a aptx beállítást. :R

(#28435) Lacopapi válasza rellif (#28432) üzenetére


Lacopapi
addikt

MIUIPro-ból először a sima (nem multi),verziót használtam,az angolul tud legalább,de elég sok furcsaság is van benne - kontaktoknál pl cirill az oldalsáv és használhatatlan,így nehezebb a keresés is. Számomra mindegyik verzió rossz volt,mert nem tudták megoldani a kivetítést és a térerő is rakoncátlankodott. A fényerő problémát már orvosolták a videohibával együtt,bár azért az amúgy jó képeket lövő kamera nem megbízható továbbra sem. Azt mondom,még nem az igazi,pedig jó lenne a Nougat alapra tenni a MIUI 9 -et. Lényegesen gyorsabb a telepítése az appoknak,meg maga a rendszer is repül. Egy régebbi verziója emlékeim szerint 90-et gurított Antutuban,azóta sem láttam annyit :D Akkuidő jó átlagos,letéve de szinkronnal,minden bekapcsolva 1% / 2 óra, 6 óra SOT ,de inkább több két nap alatt...arcfeloldást én nem találtam - nem is kerestem,de nem lehetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#28436) rellif válasza Lacopapi (#28435) üzenetére


rellif
senior tag

Köszönöm,akkor nem érdemes ezzel sem foglalkozni. :O
Amúgy az összes N-es miui Rom Mi Max alapból készült?

(#28437) Lacopapi válasza rellif (#28436) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem tudom,a turkdevs nem írja,de lehetséges.

[ Szerkesztve ]

(#28438) ktommy91 válasza rellif (#28436) üzenetére


ktommy91
addikt

Igen, abban van ugyanez az SOC.

Nincs kerítés.

(#28439) mrszitya


mrszitya
senior tag

Akksicsere... visszatért a 10ó+ kijelzőidőm. 👍

(Régi akksi kb. 2850-2900 mAh-t tudott már csak hozni = kb. 72% - amivel persze még így is jobb volt mint az átlag okosteló, de már nem tudott stabilan teljesíteni).

(#28440) ktommy91 válasza mrszitya (#28439) üzenetére


ktommy91
addikt

Ez szép eredmény. Milyen akkumulátort raktál bele?

Nincs kerítés.

(#28441) mrszitya válasza ktommy91 (#28440) üzenetére


mrszitya
senior tag

(Papíron és egyelőre úgy tűnik a valóságban is gyári) BM46. Még csak második töltésen van túl, de hozza a 4000 mAh környékét. Ebayes kínából.

(#28442) Lacopapi válasza mrszitya (#28441) üzenetére


Lacopapi
addikt

Ez igen szép...ugyanezt használom én is,de valami akkor nem stimmel nálam,ennyi kijelzőidő sosem volt. Milyen rom ? Milyen körülmények ? Milyen készülék ?

[ Szerkesztve ]

(#28443) elroysk válasza ktommy91 (#28433) üzenetére


elroysk
tag

turkdevs xiaomi.eu-s rom-jabol (mimax stabil) keszult port hiba nelkul mukodik, meg az automata fenyero szabalyozas is. en is ezt hasznalom.

(#28444) mrszitya válasza Lacopapi (#28442) üzenetére


mrszitya
senior tag

Kenzo 3/32, MIUI 8, Global Stabil 8.5.6.0

Fényerő auto kb. 50-70%, 1 SIM kártya, számos jegelt alkalmazás (pl. msa, mab), Adaway host-fájlos reklámblokkolás. Általában nálam a legtöbbet fogyasztó appok: Opera és (OG)Youtube.
(Pillanatnyilag fent van egy Naptime nevű app, ami azonnal/nagyon hamar aktiválja a Doze-módot kikapcsolt képernyővel. Azt nem tudom, van-e értelme használni).

Játszani szinte soha nem szoktam, legalábbis mostanában egyáltalán nem. OGYoutube és Opera megy sokat, ezek szokták elorozni az üzemidő nagy részét.

(#28445) Lacopapi válasza elroysk (#28443) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jó a rom,ez tény,de sajnos tükrözésnél nincs hang ennél sem....nálam kiesett.

mrszitya...kösz,nem gondoltam,hogy a GlobalStable ilyen jó akkuban,már nagyon régen használtam.

(#28446) zeno79 válasza mrszitya (#28444) üzenetére


zeno79
őstag

Na akkor tudom már kit keressek ha akksit kell majd cserélnem. 😏
Mi az az msa, mab amit jegeltél? Én is szoktam fagyasztani dolgokat, de ezt nem ismerem

(#28447) mrszitya válasza zeno79 (#28446) üzenetére


mrszitya
senior tag

Olyan appok, amikről mély hallgatás van mindig a hivatalos fórumban is, a Xiaomi részéről ha szóba kerülnek. :) Végül is mindegy, sokan fagyasztják őket. Persze adatvédelmi para igazából felesleges, elég csak az Android legutóbbi helyazonosítással kapcsolatos adatküldésére gondolni... :D Mindenesetre lehetséges üzemidő maximalizálás miatt is blokkolom például ezeket.

(EU romban, úgy tudom nincsenek benn).

msa, mab, Analytics

Engedélyekről screenhot: 1 ; 2

[ Szerkesztve ]

(#28448) ktommy91 válasza elroysk (#28443) üzenetére


ktommy91
addikt

Köszi, lehet hogy kipróbálom. Bár most nehezen mozdulok NOS magentáról, elég jól szalad a legújabb AGNi-val.

Nincs kerítés.

(#28449) martin555 válasza mrszitya (#28439) üzenetére


martin555
aktív tag

tyű az igen!

impressive.

láma kérdés. hogyan lehet megmérni hogy hány milliampert tud kiadni az akksim 1 csutka töltésből?

köszi

cső

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28450) mrszitya válasza Lacopapi (#28445) üzenetére


mrszitya
senior tag

Igazából az a baj minden akkuidővel kapcsolatos kijelentéssel, hogy a romfrissítések után kettő perccel már beírják a fórumokba kettőszázan, hogy az adott a frissítés egy rakás... persze teljesen megalapozatlanul. Romfrissítés után illik több töltési ciklust csinálni, mielőtt levonnánk a következtetést. (Más jellegű problémák esetén pedig, nem árt legalább egy jól bevált cache és dalvik cache törlés ugyebár, ha van 3rd party recoverynk.)

Nekem régebbi romokkal is ment még a 8-10 órás üzemidő, de azóta jelentősen esett a kapacitásom.

martin555

Lesz a témában logout cikkem rövidesen, ha rávettem magam - miután a múltkori akksis irományomnál többen kijelentették, hogy márpedig a modern Li akksik nem degradálódnak => vagy ha mégis, akkor ki az a hülye, aki kéthavonta nem sátorozik az új Ájfonért /Redmi Note 87-ért :) /, hisz az jobb, szebb, okosabb.

Addig is elárulom: AccuBattery app és/vagy USB Power Meter

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.