Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) hgabor19 válasza zeno79 (#28949) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Szia,

Ok,akkor majd még próbálgatom.
Skype egyébként jónak tűnik, de attól meg nagyon melegszik a telefon, valahogy túlpörgeti a procit. Még a Skype lite is.

Aztán a másik érdekes dolog, az a push. Mióta MIUI 9 van, azóta elég lutri a push üzenetek megjelenítése. Meg az is agyrém, hogy egy apphoz legalább 3 helyen kell dolgokat kapcsolgatni, hogy a push úgy-ahogy egyáltalán működjön.
Van akinek MIUI 9-nél atomstabilan, mindig működik a push? :)

Érdekes módon eddig a Viber felébredt magától, ha volt bejövő hívás. De tegnap többször is hívtak és kuka volt a telefon. Csak úgy lehetett áthidalni ezt, hogy lockolni kellett a Vibert a memóriában.
De korábban miért működött e nélkül is? :)

(#28952) zeno79 válasza hgabor19 (#28951) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem én nem bonyolítok nagy forgalmat a telefonon, de azt észre vettem már, hogy a mail csak akkor jött meg, amikor lekérdeztem a gmail-ben a leveleket, vagy hogy az első Messenger üzenet hang nélkül jön, de a többi már rendesen..., néha meg elsőre tökéletes minden, pont akkor és pont úgy jön az értesítés ahogy kell. Én mindenből a Lite verziót használom, az nyilván több memóriát hagy a többi appnak a memóban...
Nézd meg az alkalmazások éresítéseinél apponként, hogy engedélyezve van-e a Lebegő értesítés, vagy a Képernyőzár értesítések és a többi. Alapértelmezetten ezek össze-vissza állapotban vannak, nézz rá.

(#28953) hgabor19 válasza zeno79 (#28952) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Nekem a Képernyőzár értesítés kivételével mind be van kapcsolva.
Akkor ezek szerint ennek az egynek a hiánya is már hazavághajta a push értesítést??

(#28954) martin555 válasza hgabor19 (#28953) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt urak

légyszíves egy linket kérek egy tuti jó, működő, 100% én eszközömhöz való ROM -hoz passzoló super SU-hoz. az aktuális vagy javasolt legjobb verzióhoz.

segítségeteket előre is megköszönöm.

cuccom az aláírásban, újratelepítettem, meg ROOT-olnám ismét.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28955) zeno79 válasza martin555 (#28954) üzenetére


zeno79
őstag

Nekem is 2GB-os kenzo-m van. Én a 20161230-i ZCX twrp recoveryt ajánlom, és a benne lévő SuperSU-t. Az összes global romot, és az összes eu multi dev és stabil romot is a ZCX-ben lévő SuperSU-val root-olom, és mindig hibátlanul működik. Play frissíti és kész. Persze ha más dob neked SuperSU linket... mrszitya?
Talán innen is jó lesz, nekem nem innen van, hanem régről...

[ Szerkesztve ]

(#28956) mrszitya válasza zeno79 (#28955) üzenetére


mrszitya
senior tag

Régebben én is ZCX-t használtam, aztán mivel a beépített root nem működött valamelyik rommal már és nem is frissítették, áttértem a Red Wolf-ra.

(Build számot nem mondok, mert nekem 3GB-os modell van, ezen a 17-est használom, de ebből nincs 2GB-osra szánt változat még. Itt vannak a régebbi verziók, ha valakit érdekelne.)

@martin555
SuperSU: a 2.82-est tettem fel legutóbb sikerrel, a 8.5.7 global stabilra. TWRP / FlashFire installable ZIP

[ Szerkesztve ]

(#28957) zeno79


zeno79
őstag

Na kijött a következő kínai stabil, a 9.2.2. Bízom benne lesz belőle eu rom is!
Changelog: System Optimization - Improved system security
Ez gondolom frissebb biztonsági szintet takar csak, ami ráfér, mert novemberi a 9.2.1.

[ Szerkesztve ]

(#28958) ktommy91 válasza zeno79 (#28957) üzenetére


ktommy91
addikt

Hacsak nem xarnak a biztonsági frissítésre, mint RN2 esetében. A MM már nem támogatott, a xiaomi-n múlik.

Nincs kerítés.

(#28959) mrszitya válasza zeno79 (#28957) üzenetére


mrszitya
senior tag

2017.12.01 a bizt. csomag, raktak fel képet róla.

(#28960) zeno79 válasza mrszitya (#28959) üzenetére


zeno79
őstag

igen, azóta már láttam, de köszi :-)

(#28961) martin555 válasza zeno79 (#28960) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt urak

valami gebasz van nálam, nem mennek ki az SMS-ek.

aláírásomban a teló + rom, frissen újrahúztam újratelepítettem rá a romot.

2 sim kártya van benne, első vodás másik telekom.

beállítottam leellenőriztem az SMS központ számokat.. semelyik kártyát választva nem mennek ki az SMS-ek, csak ha kapok az érkezik meg. https://www.seasoft.hu/hasznos/

wtf.

valakinek ötlet?

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28962) zeno79 válasza martin555 (#28961) üzenetére


zeno79
őstag

Már egyszer írtad, és érdemben nem tudunk akkor sem neked válaszolni. Ilyen hibáról még nem hallottunk. Ki kéne próbálni a kártyákat más telefonban és/vagy a tiédbe más kártyával megy-e az sms. Vagy valamit elállítottál.
Mit kell állítani? Alapból jó, nem kell az sms-nél babrálni sztem semmit.

[ Szerkesztve ]

(#28963) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Valaki dobna egy linket a legfrissebb ABC romról, illetve arról, hogy hol lehet őket követni?
Még mindig annyira jól állnak vele, mint Jan 3-án?

Egy app lefagyasztotta a jelenlegit, és ezután elszállt a beállítások app, a fejlesztői beállításokat nem érem el, sok egyéb dolgot sem érek el, chrashel folyamatosan.. ebből reset lesz, akkor meg már miért ne menjen fel egy újabb rom.

[ Szerkesztve ]

(#28964) ktommy91 válasza AeSDé Team (#28963) üzenetére


ktommy91
addikt

Van xda thread-je a ROM-nak.[link]

Nincs kerítés.

(#28965) duo válasza AeSDé Team (#28963) üzenetére


duo
őstag

igen van 14-i. (vélhetően a biztonsági szintje is január 5-i) a qualcomm mintha akkor adta volna ki a javítást a spectre-re meg a meltdown-ra.)

eyébként nekem van egy remekül belakott LOS mentésem agni kernellelel (alapjáraton) és időnként rápróbálok. jó lesz az oreo, de a térerő ingadozás még nem megoldott. bivaly erős wifink van otthon. az asszony még a hitvesi szobánkban csutka térerőn van miui8-on (4A pro) nekem már el el dobja a wifit.

most piszkálja a csőrőm egy miui9 dev kipróbálása. de olyan macerás mert twrpből nem megy fel. (illetve de felmegy, csak az mi logo után kikapcsol. és alig birok visszamenni a twrp-be)

miflashel visszaállni meg nincs kedvem. (sosincs helyben windowsos gép. linuxon meg nem megy ugye)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28966) tonyrulez válasza duo (#28965) üzenetére


tonyrulez
őstag

És EU-s MIUI9 Dev kipróbálása esetleg? Alig van különbség gyárihoz képest, és simán felmegy TWRP-ből.

4 8 15 16 23 42

(#28967) duo válasza tonyrulez (#28966) üzenetére


duo
őstag

Nem, eu romról beszélek. felmegy csak nem bootol be (lehet hogy LOS után van valami ami bezavar. pedig full wipe után még a /datát is formázom és újraindítom a recovery-t)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28968) tonyrulez válasza duo (#28967) üzenetére


tonyrulez
őstag

Ja értem. Érdekes, nekem NOS után format nélkül is szépen felment az EU-s dev ROM.

4 8 15 16 23 42

(#28969) hgabor19 válasza martin555 (#28954) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Magisk nem lenne jobb?
Én már elég rég átváltottam erre. Így futnak rajta a root miatt egyébként nem futó banki alkalmazások is.

(#28970) pvt.peter válasza hgabor19 (#28969) üzenetére


pvt.peter
őstag

OTP SmartBank alkalmazását működésre lehet vele bírni?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28971) ktommy91 válasza pvt.peter (#28970) üzenetére


ktommy91
addikt

Természetesen.

Nincs kerítés.

(#28972) hgabor19 válasza pvt.peter (#28970) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Jaja, működik.
Erre jó a Magisk hide opció. :)

(#28973) ktommy91 válasza hgabor19 (#28972) üzenetére


ktommy91
addikt

Azt hittem hogy elég, hogy a safetynet ellenőrzősen átmegy.

Nincs kerítés.

(#28974) mrszitya válasza ktommy91 (#28973) üzenetére


mrszitya
senior tag

SuperSu-hoz is van egy ideje külön hide app, de megjegyzem most a 8.5.7 stabil global anélkül is jó az OTP Smarttal. Vagy az OTP tett engedményt, vagy a SuperSu legfrissebb kiadása alkalmazkodott.

(#28975) hgabor19 válasza mrszitya (#28974) üzenetére


hgabor19
aktív tag

Na ez érdekes.
Próbaképp kikapcsoltam a hide-ot.
És rögtön sikított az OTP Smart, hogy nem fog működni.
Melyik SuperSU-t használod? v2.82? És milyen OS?

Magisk vs Supersu akkor van valami nagy difi e téren :)

[ Szerkesztve ]

(#28976) mrszitya válasza hgabor19 (#28975) üzenetére


mrszitya
senior tag

Ott volt a hozzászólásomban. :) Ez a legfrissebb global stabil MIUI rom (még ugye nem jött a 9-es, csak a kínaiból). SuperSU is a legújabb, azaz mint írod, a 2.82.

Ezek szerint, a SuperSU-n finomított a fejlesztő. Korábban, amikor az OTP meglépte ezt blokkolást, én is kénytelen voltam feltenni a hozzá tartozó hide alkalmazást.

(#28977) pvt.peter válasza hgabor19 (#28972) üzenetére


pvt.peter
őstag

Koszi a valaszokat, felrakom akkor en is :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28978) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Ugyan azzal az Mi fiókkal, hogy tudok másik eszközt kinyitni ? Az unlock oldalon ahogy bejelentkezek, rögtön a nyitó program letöltéséhez dob, és kihagyja a nyitási kérelmet ami kéne nekem.

(#28979) trebrona válasza ElDiabloo (#28978) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem kell kérelem, ha eltelt 30 nap az előző nyitás óta, akkor mehet az unlock programmal.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#28980) ElDiabloo válasza trebrona (#28979) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Na ezt nem is tudtam, azt hittem eszközre vonatkozik. Köszi a gyors választ :))

(#28981) mrszitya válasza ElDiabloo (#28980) üzenetére


mrszitya
senior tag

A feloldási engedély a fiókra vonatkozik. Ha megkapod, akkor 30 naponta feloldhatsz egy-egy fiókodhoz tartozó készüléket. Egy feloldott eszköz, amikor kijelentkezel is a MI fiókból és gyári állapotba teszed, sem záródik vissza automatikusan.

Megjegyzem, sokakkal előfordult már, hogy ismeretlen okból visszavonta a Xiaomi az engedélyét. Velem kétszer is! Ilyenkor újra kell csinálni az egész kérelmezési procedúrát. A hiv. fórumon erre mindössze annyi reakciót írtak nekem pár napja, hogy szerver problémák voltak/vannak.

(#28982) madrac válasza mrszitya (#28981) üzenetére


madrac
őstag

Véletlenül nem másodjára is ugyanazzal a kínai egyen szöveggel kértél engedélyt? :DDD

(#28983) mrszitya válasza madrac (#28982) üzenetére


mrszitya
senior tag

Első engedélynél talán igen, de már lövésem sincs (először még ment az ideiglenes feloldás egy kis buherával, így hónapokig nem is volt szükségem "rendes" unlockra).

Másodiknál és most is megírtam nekik szépen, hogy custom rom, root lesz. Sőt most még konkrétumokat is írtam: AdAway, Viper4Android, SuperSU, ésígytovább. :D Tulajdonképp egy 8-10 óra alatt megkaptam az engedélyt újra, de a 72 órát persze nem úsztam meg.

[ Szerkesztve ]

(#28984) ElDiabloo válasza mrszitya (#28983) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Nekem miután vissza vonták egyszer a nyitást, utána mikor újra kértem kb. 3 perc alatt meg is kaptam az engedélyt.

(#28985) duo


duo
őstag

Sziasztok!

LOS 14.1 alatt a filemegosztás akár a dokumentumok alól akár pl es file explorerrel, elég fura. van hogy csak emailt mutat mint megosztási lehetőséget, és van hogy rendesen, bluetoothon, üzenetben vagy messengeren keresztül is meglehet osztani a file-t Ez mitől lehet?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28986) zeno79


zeno79
őstag

Na, egyesek már megkapták a global beta 9.2.4 stabilt, elindult a visszajelzés fórum. Innentől még jónéhány nap mire tölthető lesz

[ Szerkesztve ]

(#28987) .Farkas.


.Farkas.
tag

Hali, felraktam TWRP bol a:

AGNi_pureMIUI-N_v12.1_kenzo.zip
Nitrogen-OS-O-kenzo-20171202_no_goodix.zip
open_gapps-arm64-8.0-stock-20180128.zip

Utana wipe data wipe cache blablabla..

Viszont kamera alkalmazas nem indul, egybol leall, google play 5bol 3x nem megy..

Masik Gapps kellene?

(#28988) pvt.peter válasza zeno79 (#28986) üzenetére


pvt.peter
őstag

inkább hét, de ne legyen igazam :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28989) AeSDé Team válasza .Farkas. (#28987) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Anno én is így jártam amikor a stock-ot tettem fel egy Oreo romhoz, és jelezték, hogy talán az szúrta el a kamerámat. De akkor ugyan azzal a rendszerrel nem próbáltam végig, hogy egy nano vagy pico csomaggal működne-e, ha neked van időd lehet hogy megéri megnézni.

(#28990) Just_Reboot válasza .Farkas. (#28987) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Nem jó a gapps, 8.1 es kell ez még android 8.0-hoz való.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28991) zeno79 válasza .Farkas. (#28987) üzenetére


zeno79
őstag

Többszörösen rossz!!!
Jól értem, NOS-O-ra (Custom romhoz) tetted fel az AGNi_pureMIUI-N_v12.1_kenzo.zip kernelt??? :Y :Y :Y
Ahhoz agni-pure-nos-o kernel kell!!! A sorrend sem jó, gapps-sem...

[ Szerkesztve ]

(#28992) Just_Reboot válasza zeno79 (#28991) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Na igen, az a másik baj...

(#28993) .Farkas. válasza zeno79 (#28991) üzenetére


.Farkas.
tag

Koszi sracok :D Akkor ujratervezes... :)

(#28994) .Farkas.


.Farkas.
tag

Nitrogen-OS-O-kenzo-20180128.zip

Zip file is corrupted...

Erre van vmi megoldas?

TWRP 3.2.1-0 ezzel probaltam es a Lineage os 7.1 siman felmegy..

(#28995) duo válasza .Farkas. (#28994) üzenetére


duo
őstag

tedd fel a 24-it
a 28-i nem oneplus3-ra van?

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28996) .Farkas. válasza duo (#28995) üzenetére


.Farkas.
tag

Felraktam mar azt, stock 8.1 gapps el ugyan ugy kiakadt a camera, hazaerek felnyomom a nano-t vagy a picot..

(#28997) zeno79


zeno79
őstag

AndroidFileHost-ra feltöltötték a 9.2.4 global miui9-et (miui_HMNote3ProGlobal_V9.2.4.0.MHOMIEK_ff6e34fdb1_6.0.zip) , csak szólok

(#28998) pvt.peter válasza zeno79 (#28997) üzenetére


pvt.peter
őstag

de ez még csak a Beta Stable, ha minden igaz

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28999) zeno79 válasza pvt.peter (#28998) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem nincs is béta nélküli global stable. Véleményem szerint EZ a várva várt global béta, hónapokig csak ez lesz. Jómagam sem értem... valami csűrés-csavarás, valami hülye magyarázat van rá hogy miért béta. Valaki elmagyarázhatná röviden. A kínai egyszerűbb, ott csak stable van és dev.

[ Szerkesztve ]

(#29000) Bobó_20


Bobó_20
aktív tag

Sziasztok, van valami miui alapú custom ami OTA-n frissül? Lehetőleg úgy, hogy éjszaka ne induljon újra és ragadjon TWRP-ben, mert elkések melóból megint :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.