Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24004) madrac válasza paolinho (#23996) üzenetére


madrac
őstag

Mit frissítettél és hogyan? Nekem CM13 alatt beton stabil volt mindig is, igaz nem is szólt talán sohasem hogy frissíteni kéne, de nem is érzem nagyon hiányát. 86-os verziót ír. Az szokta gallyra tenni, ha nem az android verzióhoz megfelelőt rakod fel, mert mindegyikhez más kell, de az uninstall zip-el azt is lelehet szedni.. Illetve ha erősen béta rom-ra akarod felrakni, abban is van kockázat. Érdemes megvárni hogy először más próbálja ki rajta :)

(#24005) bozarjoska válasza batai15 (#23999) üzenetére


bozarjoska
őstag

Töröld az adatait, ha nem jó reinstall.

(#24006) batai15 válasza bozarjoska (#24005) üzenetére


batai15
félisten

meg volt.

(#24007) gusthy válasza batai15 (#23999) üzenetére


gusthy
veterán

Ránéztem, de nem ismerős a probléma.... :(

(#24008) ToniSoprano


ToniSoprano
addikt

Sziasztok a xiaomishopból érdemes rendelni? Stabil, magyar rommal adják a mobilokat, megbízható cég?
Ugyanazzal a rommal adják mint pl. az Eustock?

(#24009) Kolondrum válasza ToniSoprano (#24008) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én eustockoznék, a xishoppal azért voltak ügyek.

(#24010) batai15 válasza gusthy (#24007) üzenetére


batai15
félisten

akkor ha te mondjuk 3rd party tárcsázót dobol fel, akkor csak az az app alól jelenik meg a nem fogadott hívás? szép, romot rakhatom újra..

(#24011) Trianta


Trianta
tag

Hogy lehet lejátszani -nem az alap drive lejátszóval- a google drive-ban található zenéket?
Ezokat a zenéket ugyan is nem lehet belistázni "külső" zenelejátszókba (winamp, stb.).

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#24012) ToniSoprano válasza Kolondrum (#24009) üzenetére


ToniSoprano
addikt

És a xiaomishop ugyanazzal a rommal adja mint az eustock, mert lehet használtan venném?

(#24013) Kolondrum válasza ToniSoprano (#24012) üzenetére


Kolondrum
félisten

Nem mind1? Felrakod ami kell vagy ha nem tudod felrakja más. Amúgy passz, de az előbbiért nem érdekes, sztem.

[ Szerkesztve ]

(#24014) nemdan


nemdan
senior tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy visszaraktam a legfrissebbtől (7.1.19) egy két kiadással régebbi fastboot developer ROM-ot, és minden tökéletesen működik, de eltűnt a recovery mode? Nincs nyitva a bootloader-em, de a gyári rommal amivel vettem ha recovery-ben indítottam bejött egy 3 pontos menü (onnan csináltam a wipe data-t is flashelés előtt) és az most már nincs. Ha az emlékeim nem csalnak ebből a 3 pontból állt:

-Reboot
-Wipe data
-Sign in with MiAccount vagy vmi hasonló

Most már csak ez fogad:

[ Szerkesztve ]

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#24015) zeno79 válasza nemdan (#24014) üzenetére


zeno79
őstag

Szerintem EZ a hivatalos (zárt) recovery

(#24016) barnam_ válasza nemdan (#24014) üzenetére


barnam_
nagyúr

Szerintem a küldés előtt rakták fel azt a recoveryt, talán, hogy a global sw-t feltegyék.
A fastboot-os frissítés pedig az egész rendszert legyalulja, ezért került vissza a gyári recovery.

(#24017) nemdan válasza barnam_ (#24016) üzenetére


nemdan
senior tag

Passz, nem tudom. Eustock-ról vettem. Mindegy végülis lényegtelen, csak így ha újra flashelni szeretnék, nem tudok teljes tiszta telepítést csinálni csak max. gyári visszaállítást.

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#24018) barnam_ válasza nemdan (#24017) üzenetére


barnam_
nagyúr

Dehogynem tudsz, ha a flash toolban bepipálod a clean all mezőt, az egészet legyalulja.

(#24019) nemdan válasza barnam_ (#24018) üzenetére


nemdan
senior tag

Igaz. Hülye vagyok. :C

A google olyan , mint a nők... Be sem fejezted a mondatot , már találgat..

(#24020) Lecs@


Lecs@
addikt

Hahó. Miben jobb manapság a cm, vagy a nitro a miuinál ? Vannak gondok miuival ? Most hozza a posta a telómat ( EU s B20 verza ) Mit ajánlotok rá Romot ?

512 GB

(#24021) bozarjoska válasza Lecs@ (#24020) üzenetére


bozarjoska
őstag

Én ezt a romot használom. 6.0.1 az alap, aosp pár extrával. Jó, gyors. Radon kernellel még jobb.
Ha 7.1-es romot akarsz akkor szerintem Nitrogen os a legjobb, sok beállítási lehetőség és saját kernellel is nagyon jó. Egykezes mód is van benne (amit a többi romból hiányolok).
Amúgy a legegyszerűbb ha te kipróbálod és eldöntöd melyik tetszik mivel az igényeink mások lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#24022) rellif válasza bozarjoska (#24021) üzenetére


rellif
senior tag

A miui-ban is van egykezes mód. :U

(#24023) bozarjoska válasza rellif (#24022) üzenetére


bozarjoska
őstag

Gondoltam nem írom oda (tudom hogy van benne) mert azt hittem egyértelmű hogy nem jön be a miui azért írtam csak más romokról de úgy látszik tévedtem.

(#24024) gusthy válasza bozarjoska (#24021) üzenetére


gusthy
veterán

Leginkább memóriakezelésben, a MIUInek ez egy gyenge pontja

(#24025) zeno79 válasza bozarjoska (#24021) üzenetére


zeno79
őstag

A CM utóda, a Lineageos 13 betonstabil! Januári biztonsági szinttel. Hibátlan.

(#24026) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Első fekete pont a MIUInak.
Tegnap kb 800-900 óra után újra kellett indítani a készüléket , mivel az értesítési hangok nem jöttek.
Reboot , aztán minden ok.
Tudom , a droidot néha újra kell indítani...

(#24027) zeno79


zeno79
őstag

A MIUI jobb lenne tudásban, de megbízhatatlan. Csinál furcsaságokat, néha elfelejt beállításokat, vagy belassul, esetleg újraindul. Nincs rendesen össze rakva, de hát fejlesztői dev romtól ne várjunk mást. A stabil so-so.
Én is a CM13 vonalat ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#24028) gusthy válasza WhiteWalker (#24026) üzenetére


gusthy
veterán

Ez a fekete pont? :))))

Ez nem egy szerver, hanem egy telefon :)

(#24029) batai15


batai15
félisten

ma feldobom már kíváncsiságból is a lineaget, bár a nitro egykezes módja nagyon fog hiányozni. viszont ez a susbtrarum nagyon nem jön be,ez az eggyik ok amiért váltok.

(#24030) gusthy válasza batai15 (#24029) üzenetére


gusthy
veterán

Lineage OS-ben tényleg nincs substratum de más se :) CMTE egyelőre felejtős, nem létezik Nougatra.
Úgyhogy emiatt nem érdemes váltani :)

[ Szerkesztve ]

(#24031) zeno79 válasza gusthy (#24030) üzenetére


zeno79
őstag

Hm. Valakinek fontosabb a kinézet a stabilitásnál...? Érdekes.

(#24032) batai15 válasza gusthy (#24030) üzenetére


batai15
félisten

na ezt nem is tudtam, akkor marad egyenlőre a nitrogen!
Zeno : nem érdekes, egyrészt igen fontos a kinézet , kettő meg a lineage is stabil napi használatra .
Szerencsére van miből válogatni, mindenki azt használ amit akar .

[ Szerkesztve ]

(#24033) WhiteWalker válasza gusthy (#24028) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudom , nah de akkor is :DDD

(#24034) batai15


batai15
félisten

[link]
közbe meg érkezett ez a tok is , amiről már rég letettem.
Elég jó kis tok. kb olyan ipaky jellegű cucc.

(#24035) Oldman2 válasza zeno79 (#24027) üzenetére


Oldman2
veterán

A CM13 vonal frissül továbbra is?

Mert ha nem, akkor az is zsákutca jelenleg...

(#24036) batai15 válasza Oldman2 (#24035) üzenetére


batai15
félisten

miért lenne az? mennyi készüléken van jelenleg nougat? egyébként meg azt hiszem kapja továbbra is a havi biztonsági updateket , lineage os 13 néven.[link]

(#24037) Oldman2 válasza batai15 (#24036) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi az infót!

kate-firmware esetleg van-e hozz valahol? A linkelt thread-ben lévők nem működnek...

(#24038) zeno79 válasza Oldman2 (#24035) üzenetére


zeno79
őstag

Ahogy előttem is írták, igen, kapja továbbra is a biztonsági foltokat, igaz, most már nem Official, hanem Gismo tartja karban. Épp tegnap jött ki újabb verzió, kisebb javítások vannak továbbra is (eleve nem sok baja).

Jut eszembe: arra rájött már valaki hogy ha fülessel hallgatok zenét/rádiót cm13-n, akkor mikor leállítom a lejátszást és kihúzom a fülest, miért indul el a lejátszás újra, immár a hangszórón? Aztán meg ha ürítem a memóriából, akkor is elkezdi a lejátszást. Elég bosszantó, van rá workaround?

(#24039) zeno79 válasza Oldman2 (#24037) üzenetére


zeno79
őstag

Most nem találom az xda-n a fórumát, de az a friss, januári firmware, "psy" vagy hogyan hívják csókát firmware-ja jó hozzá, az kate-ra is van, cm13-cm14, én is azt használom kenzón.
szerk: meglett a firmware xda-n

[ Szerkesztve ]

(#24040) Oldman2 válasza zeno79 (#24039) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#24041) Freddycom


Freddycom
őstag

Tegnap berendeltem egy ilyen 'matricát', nagyon kíváncsi vagyok mennyire lehet érdemben felapplikálni.

New Fashion Full Body Cover 3D Imitation Wood Grain Protection Skin Decal Sticker For Xiaomi Redmi Note 3 / Note 3 Pro 5.5 Inch
[link]
(from AliExpress Android)

(#24042) tonerz válasza batai15 (#24034) üzenetére


tonerz
aktív tag

Ez jól néz ki. Fogásra érzésre is hasonló?
Mivel már eléggé kopik az ipaky tokom lehet hogy beszerzek egy ilyet.

Freddycom
Ez a matrica is komoly, ha felraktad dobnál róla ide egy két képet majd.

[ Szerkesztve ]

(#24043) batai15 válasza tonerz (#24042) üzenetére


batai15
félisten

igen , hasonló érzésre is ás felépítésre is .
Fredycom: jöhetnek majd a tapasztalatok!

[ Szerkesztve ]

(#24044) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Van valami app Bluetooth headset használatahoz, amiben lehet állítani mit engedjen át , értesítés stb. ?
Vagy ezt lehet állítani vhol? MIUI GD

Megvan közbe a gyári feluletben

[ Szerkesztve ]

(#24045) barnam_ válasza batai15 (#24034) üzenetére


barnam_
nagyúr

Én is ilyet rendeltem a héten. Remélem normális időn belül megjön, nem két hónap.
Nem akartam 3 ezret fizetni az Ipaky tokért itthon, ha Kínából ugyanaz, vagy hasonló kijön egy ezresből.

Milyen a gombok nyomásérzete?

(#24046) batai15 válasza barnam_ (#24045) üzenetére


batai15
félisten

mindenben ugyan az érzésre csak jobban néz ki. bár az xlevel bőr tokot eddig semmi nem überelni

(#24047) Griff55


Griff55
senior tag

Jóideje már, hogy nem jött update. Lehet, hogy a 7.0 érkezik?

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#24048) bebolint98 válasza Griff55 (#24047) üzenetére


bebolint98
tag

A kínai újév miatt nincs frissítés. Jövőhéten elméletileg lesz .

(#24049) Griff55 válasza bebolint98 (#24048) üzenetére


Griff55
senior tag

Köszi!

PS5 | iPhone 13 | Xiaomi Pad 6 8/256

(#24050) puazoltan


puazoltan
csendes tag

MIUI Global dev 7.1.19 | Beta -ra kellene nekem nem bootloopot generáló XPosed twr-p installer zip (meg uninstaller, ha mégis bootloopot okozna vissza lehessen állítani), nekem most az xposed-v86-sdk23-arm64-MIUI-edition-by-SolarWarez-20160710.zip-ben lévő verzió van, ami valamelyik update után bootloopot okozott, hiába próbálkoztam vele. Ha nektek sem működik, akkor igazából bármilyen megoldás érdekel, ami a youtube-ról a reklámokat eltávolítja illetve amivel a youtube-t háttérbe lehet tenni, zenelejátszás céljából (igazából xposed-ot most csak a YouTube AdAway és a YouTube Background Playback modulok miatt használtam, szóval vevő vagyok mindenféle más megoldásra is, ha az XPosed nem megoldható). :R
(jah, amúgy nekem MIUI-val [Global Dev-ek]) még mindig semmi gondom nincs, totál stable nekem, nem lassul meg semmi baj nincs vele. Csak hogy legyen egy kis pozitív visszajelzés is.)

Zoltán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.