Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) Lacopapi válasza ElDiabloo (#28350) üzenetére


Lacopapi
addikt

Így van,az saját elhatározás,hogy adattörlök -, egyébként teljesen szokásos a telepítés menete.

(#28352) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Időközben EZ is elérhető....rom hegyek vannak...

(#28353) ktommy91


ktommy91
addikt

Tölthető a legújabb AGNi oreo kernel általam módosított, zenére kihegyezett változata. [link]

Nincs kerítés.

(#28354) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Alighanem megnézem a legfrissebb Oreo-t,mert nem működik a Mirascreen-nel a hang..meg a kép sem az igazi...de más hiba tényleg nincs,akku átlagos.

(#28355) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Mi a teendő akkor, ha újraindítás után azt írja helytelen kódot írok be? Egyszer régebben már csinálta ezt de akkor valahogy megoldódott magától. Most a heti frissítést is újra ráhúztam cache és dalvik törléssel de továbbra sem enged be. A teljes törlést meg érthető módon nem szívesen tenném, hogy vissza állítsam a jelszót :(

(#28356) WhiteWalker válasza ElDiabloo (#28355) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Aszem ez kell neked : ProjectRecovery törli a pint.

(#28357) ElDiabloo válasza WhiteWalker (#28356) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Sajnos a fájl már nem található :/

(#28358) Lacopapi válasza ElDiabloo (#28357) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tessék.....rakd el,jól jöhet még :) Recoveryből telepíted - gyorsan végigmegy.

[ Szerkesztve ]

(#28359) ElDiabloo válasza Lacopapi (#28358) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Köszönöm :))

(#28360) zeno79


zeno79
őstag

Lacopapinak és a többieknek: két órája tölthető az új, 11.27 NOS oreo, még meleg.

[ Szerkesztve ]

(#28361) Lacopapi válasza zeno79 (#28360) üzenetére


Lacopapi
addikt

:R

(#28362) Lacopapi válasza zeno79 (#28360) üzenetére


Lacopapi
addikt

...és indult is az Oreo project :) Remek ez a legújabb rom - eddig minden tökéletes,bár a hívásrögzítéshez kellett egy külsős app. Kamera jó,video jó,tükrözés príma,gyors a cucc...akku majd kiderül,egyelőre nem nyúlok hozzá. Duplakopp ki-be egyaránt működik. Többit majd látom :)

(#28363) zeno79 válasza Lacopapi (#28362) üzenetére


zeno79
őstag

Köszi a gyors beszámolót. Én ezt most már kihagyom, maradok a jó eu multin. Időm sincs már a romolgatáshoz, de követem az eseményeket, olvasom a fórumot hol tartanak a custom romok. Örülök hogy jól működik.

(#28364) WhiteWalker válasza Lacopapi (#28362) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezen van 1 kezes mód?

(#28365) Lacopapi válasza WhiteWalker (#28364) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nincs, vagy nem találtam,osztott képernyős mód van.

(#28366) WhiteWalker válasza Lacopapi (#28365) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Sajnálom hogy ez nincs még benne...

(#28367) tonyrulez válasza Lacopapi (#28362) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hívásrögzítéshez melyik appot használod? Próbáltam párat, de a másik fél alig hallható a felvételen.

4 8 15 16 23 42

(#28368) ktommy91 válasza Lacopapi (#28362) üzenetére


ktommy91
addikt

NOS magenta az jobban van optimalizálva, észrevehetően gyorsabb, érdemesebb azt használni. Mehet a dirty flash is. [link]
Forrás:[link]

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28369) Lacopapi válasza tonyrulez (#28367) üzenetére


Lacopapi
addikt

EZT ajánlotta itt valaki...úgy tűnik,jó. (Siriusb)

ktommy91...köszi,de még ezt is csak próbálgatom...a magentásra ránéztem a múltkor,de nem tudom,mi nem tetszett benne :)

[ Szerkesztve ]

(#28370) Lacopapi válasza ktommy91 (#28368) üzenetére


Lacopapi
addikt

Azt mondod,rárakhatom a mostanira? Egyébként a Te kerneled megy ezzel? Illetve ez a kernellel...:)

(#28371) kovacszk válasza ktommy91 (#28368) üzenetére


kovacszk
senior tag

RR 5.8.4-re szerinted? IKipróbálnám hogy nagyjából milyen de most nincs kedvem újralakni mindent :) ezt lementem és visszarakom ha szar.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#28372) tlala válasza Lacopapi (#28370) üzenetére


tlala
addikt

Állandóan kipróbálom én is mindkettőt, nyugodtan dobd rá a Magentát a simára és vissza. :)
MP verzió is van már 11.27-i.

(#28373) ktommy91 válasza Lacopapi (#28370) üzenetére


ktommy91
addikt

Ahogy tlala is mondta, nyogodtan mehet a dirty flash, illetve telepítheted a módosított AGNi kernelem, én is ezt a kombót használom.(1000Hz konfig sokat dob a felület sebességén is) Na meg neutron playert, illetve a shox audio modból kiszedett mixer fájlhoz még hozzáadtam a (hardveres) crossfeed-et, így a legütősebb a hangminőség. A mixer paths xml-t a system/vendor/etc mappába kell bemásolni, ha ki szeretnéd próbálni.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28374) kovacszk válasza tlala (#28372) üzenetére


kovacszk
senior tag

Csak attól tartottam hogy az RR még nem oreo nálam.

[ Szerkesztve ]

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#28375) ktommy91 válasza kovacszk (#28374) üzenetére


ktommy91
addikt

Javaslom, hogy csinálj mentést titanium backuppal és gyorsan kész a költözés.

Nincs kerítés.

(#28376) kovacszk válasza ktommy91 (#28375) üzenetére


kovacszk
senior tag

Igen lehet inkébb ez lesz, de az akkor még várat :)

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#28377) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Sajnos nálam a magentás NOS nem vált be,mert nem indul a videofelvétel-hangfelvétel hiba miatt. Lehet,hogy egy tiszta telepítéssel ez másként lenne,bár amikor ugyanígy csak rátettem (illetve vissza),az eredetit,megint minden jó lett. Kernel fenn van,majd látjuk :)

(#28378) Lacopapi válasza ktommy91 (#28373) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bemásoltam az xml -t ,erre eltűnt minden hang. :O Agninál pedig a screen control folyamatosan hibaüzenettel leáll - mondja ő....maradok a natúr romnál azt gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#28379) ktommy91 válasza Lacopapi (#28378) üzenetére


ktommy91
addikt

A screen control az AGNi oreo bug(de csak boot után nyom 1 FC-t), a mixer perig nálam működik.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28380) Lacopapi válasza ktommy91 (#28379) üzenetére


Lacopapi
addikt

Elhiszem,semmi gond,bár újraindulás után 4 alkalom az nem egyszeri FC egyrészt,másrészt pedig NÁLAM az xml hatására még a lejátszások sem indultak el,ami mégis,az hangtalanul (video). Sajnálom,mert emlékszem még milyen hangot produkált régebben a moddolt Agni,de így nem kísérletezek tovább - egyelőre.
Persze a screen controlt nem fontos telepíteni,anélkül is Agni az Agni :)

És persze,nincs két egyforma készülék...

[ Szerkesztve ]

(#28381) zeno79


zeno79
őstag

Régen imádtam a MIUI v5-t, ezért feltelepitettem a MIUI v5 témát, és annyira elfogott a nosztalgikus érzés... nagyon jó. Újból bebizonyosodott, hogy mennyire jó volt az a kinézet! Olvasható FEKETE betűk, a keretek/határvonalak megléte, rusztikus, kontrasztos színek. mennyire egyszerűvé teszi a kiigazodást a felületen, és nem ez a lapos, halvány flat ami ujabban divat.
Még ez is "kevés", akinek van tuti tippje mivel lehet még hasonlóbbá tenni a v5-höz, szóljon!
Más is érez igy a v5 irant?

[ Szerkesztve ]

(#28382) Aethelstone válasza zeno79 (#28381) üzenetére


Aethelstone
addikt

+1

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28383) orimate86


orimate86
tag

Hali, a xiaomi töltőkről mi a vélemény, mindenki a gyárit használja? Anno az Asus-omhoz vettem még Aukey márkájú töltőt, (európai dugóst) a Redmi Note 3 hoz szinte csak azt használtam. Egy év után sajnos megadta magát a telefon, nem tölt, ennek ellenére forrósodik és USB-s áram mérővel megnéztem és a töltő fesz 5 voltról 3-ra esik le valamint felszippant 3,8 Ampert. A töltő más eszközzel működik. A redmi 2 pro-t is ilyen márkájú töltővel töltjük két éve. Nem tudom mennyire ismert, nekem elég minőséginek tűnik. Külföldi fórumokban olvasva ez típus betegség, egy barátom Note 3-asa is erre a sorsra jutott, pedig ő gyári töltőt használt. Szóval a gyári töltő kézbe véve valahogy nekem elég gagyinak tűnik és sok esélyt nincs rá, hogy a másik töltőtől ment volna tönkre, de mégis. Mit gondoltok? Nem szeretném ha a Note 4 is erre a sorsra jutna.

Közben megerősítést kaptam Note 4 fórumból, hogy más is használ AUKEY töltőt, elégedettséggel, hiba nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#28384) pvt.peter válasza orimate86 (#28383) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nekem egy ilyen van: SAMSUNG ETA-U90EB, jól muzsikál.
Viszont melóhelyen a gyárit használom, ezzel sem volt még semmi probléma.
Az már más kérdés, hogy eléggé melegszik ;]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28385) WhiteWalker válasza orimate86 (#28383) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En 2 gyári töltővel is használom és másik 2 szobaba van egy Bliztwolf és egy másik aszem lehet pont Aukey töltő. Egyikkel sincs semmi gond.

(#28386) ElDiabloo válasza WhiteWalker (#28385) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Én is gyárit és Blitzwolf-ot használok, mikor melyik van közelebb :DDD A gyári kábelt pár hete cseréltem le egy szintén Blitzwolf kábelre.

(#28387) WhiteWalker válasza ElDiabloo (#28386) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, szinte minden konnektorbol lóg egy töltő :DDD

(#28388) TheSaint


TheSaint
aktív tag

Global Dev. MIUI-nál próbálkoztam AGNi pureMIUI kernel-lel, de továbbra is kilövi a Wifi-t és a feltelepített saját appjai sem mennek. Van erre valakinek ötlete? Vagy a GD-re továbbra is felejtősek az ilyen próbálkozások?

(#28389) orimate86 válasza pvt.peter (#28384) üzenetére


orimate86
tag

Ok, rendben köszönöm a megerősítést mindenkinek.

(#28390) Lacopapi válasza zeno79 (#28381) üzenetére


Lacopapi
addikt

Sok telóra portolták,emiatt szerettem meg a MIUI-t anno (nem most volt)..

orimate86..nálam gyorstöltéssel is megy a gyári töltő,melegszik,de gondom nem volt még vele.

[ Szerkesztve ]

(#28391) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

A Nos oreo mióta tud magyarul ? Most először vettem rá magam a kipróbálására, és miután már állítgattam a telót akkor esett le, hogy magyar a menü is.
Vagy egyedül a nos personalization beállítások az angol ?

(#28392) tonyrulez válasza orimate86 (#28383) üzenetére


tonyrulez
őstag

Töltöttem én már mindennel, ha volt rajta szabad USB, Asus, Samsung, Orico, Blitzwolf, PC, laptop, lámpa, Xiaomi és egyéb powerbank. Egyedül a gyári töltőjével nem, mert az a mai napig a dobozában csücsül.

ElDiabloo: miért, régen nem tudott? Tudtommal AOSP alapú, az meg tud minden nyelven, egyedül a Personalization plusz menüpont ami angol.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#28393) ElDiabloo válasza tonyrulez (#28392) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Valamiért azt hittem teljesen angol, mint régen a MIUI

(#28394) Lacopapi válasza ElDiabloo (#28391) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hja..multi. Kicsit sokat fogyaszt nálam.Csak angol (meg egyéb kajla nyelvek),az a MIUIPro.

[ Szerkesztve ]

(#28395) tlala válasza ElDiabloo (#28391) üzenetére


tlala
addikt

Elég régóta magyar.

(#28396) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Elérkezett az idő az utód beszerzésére....

Ma megrendeltem 1 LeEco Le Pro 3 Elite -t...

Sajnos egyre idegesítőbb volt a töltéshiba, ami mostanában egyre többször előfordult...
/Rádugtam a töltőre, ami látszólag elindult, majd random módon gondolt egyet és nem töltött... - több töltővel és kábellel kísérleteztem, minél előjött a hiba.../

(#28397) Lacopapi válasza LantosBerry8 (#28396) üzenetére


Lacopapi
addikt

Usb gond lehetett akár - de végülis mindegy,sok sikert az új cucchoz :)

Más : hosszú idő után feltettem újra a régi kedvenc Nova-t....sok új és jó funkciót találtam,most egy ideig megint ezzel fut,tekintve,hogy a natúr Oreo nem igazán jön be. Témát meg nem találtam.
Mivel nem volt a legjobb az üzemidő,feltettem újra ktommy91 moddolt kernelét (Agni). :)

[ Szerkesztve ]

(#28398) Aethelstone válasza LantosBerry8 (#28396) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ezen a szoftverrel fogsz vért hugyozni...egy rakás szar..de ahogy érzed. Sok szerencsét hozzá :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28399) LantosBerry8 válasza Aethelstone (#28398) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Ezt sem miuival használtam/használom, és a LeEcot se a gyári szoftverrel fogom, ha nagyon idegesítene :)

(#28400) brombadeg válasza Aethelstone (#28398) üzenetére


brombadeg
tag

Szerintetek ez melyk verzio lehet? "GO"
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.