Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) ktommy91 válasza Freddycom (#27549) üzenetére


ktommy91
addikt

Mehet mindenre.A LOS N/O verziót frissítettem, a MIUI MM verziót nem, arról nem jött visszajelzés h működik-e.

Nincs kerítés.

(#27552) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Lehetséges,hogy MIUI 9 -Nougat -on nincs ne zavarjanak funkció? Nem találom....már azt is elfelejtettem,a másikban hol volt,mert volt. :U

(#27553) Milestone2 válasza Lacopapi (#27552) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehúzod a "rolót", majd ott az összes lehetőség között ott van.
Meg itt is megtalálod

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27554) Lacopapi válasza Milestone2 (#27553) üzenetére


Lacopapi
addikt

:R Köszönet ,ez elkerülte a figyelmemet (talán mert nagyon az elején van). Most már semmi gondom valóban a MIUIPro-val.

[ Szerkesztve ]

(#27555) zeno79


zeno79
őstag

Na megint egy időre befejeztem a kísérletezést a custom romokkal!
Az összes túl sok kompromisszumot igényel. A 8 főleg, de az legalább akkuban jó, a 7esek nagyjából jók, de az akku nem jó akármit csinálok, a Gismo 6-osa egész jó lenne, ha nem lenne szar a térerő (sokszor dobja, sok a piros és sárga), és a play áruház is csak 300-500k tud letölteni. Firmware meg minden rendesen telepítve stb., nem keveset telepítettem és teszteltem már a legkülönbözőbb romokat. LOS, Umang LOS, RR, NOS, radon és agni kernelekkel, ktommy néhány romja... Nincsenek nagy igényeim szerintem, de egyik sem jó. Mindig van valami nyűg. (Régebben mintha "minőségibb" lett volna a CM vonal...?! A 11-et nagyon szerettem.)
A google camera HDR+ app jónéhány verzióját is kipróbáltam már, és a képek borzalmasak lesznek. Nem, nem jók, és gyakran kifagynak.
Úgyhogy újra Miui.

[ Szerkesztve ]

(#27556) WhiteWalker válasza zeno79 (#27555) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. Igy látom én is.
Én már erre valamikor februárban rájöttem :DDD
Viccet félre téve , a gyári rendszernél nincs jobb - használhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#27557) martin555 válasza WhiteWalker (#27556) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt urak

sajna kicsit túl ki ganyéztam a ROM-ot (miui global), mert eltávolítottam "valamit", és most nem tudok CSENGŐHANGOT VÁLASZTANI-- "tallózni".

nem tudjátok, melyik az a cucc ami a rom-ban ezt a funkciót betölti? talán a síma fájlkezelő?

persze van mentésem a régebbiről de azóta sok beállítást testreszabtam, ezért hátha csak vissza kell rakjak egy APK cuccot a SYSTEM -be?

2 hete kaptam új 30-as céges sim kártyát és éjjel ez a szám hívogat : +36307458000

néma csengőhangot akarok hozzá rakni.

KÖSZI

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27558) GZoli7 válasza martin555 (#27557) üzenetére


GZoli7
senior tag

Miért nem teszed tiltólistára?

(#27559) WhiteWalker válasza martin555 (#27557) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A gyári dolgok közül párat nem szabad letiltani. (Dokumentum,fájl kezelő )

(#27560) aytukabozs válasza martin555 (#27557) üzenetére


aytukabozs
addikt

Hívd fel, és mondd neki hogy ne hívogasson :P

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#27561) Milestone2 válasza martin555 (#27557) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A behajtók...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27562) pvt.peter válasza Milestone2 (#27561) üzenetére


pvt.peter
őstag

"Terror" xDDD
én tiltanám... :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27563) Milestone2 válasza pvt.peter (#27562) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...és Wu Quan Cheng jelentette!!!...
Martin555....Te vagy Wu Quan Cheng???
;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27564) martin555 válasza Milestone2 (#27563) üzenetére


martin555
aktív tag

jaj már, nincs elég bajom???????????

na, kiderült, a cégünk (3.000 fő) egyik alközpontja a szám. sajna ügyeletes kolléga telszáma volt korábban és azt hiszik én is felveszem éjszaka :-)

AZT HOGY LEHET megcsinálni hogy egyik sim kártya este offline- ba menjen????????????

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27565) zeno79 válasza martin555 (#27564) üzenetére


zeno79
őstag

Éjszakai emeltdíjas szolgáltatás ??? ;]
Ha jól emléxem ilyen funkciót a 7-es alapú MiuiPro romban láttam. Nem volt fent sokáig az a rom mert katasztrófa, de valami hasonló mintha lenne?, Lacopapi használ MiuiPro-t, megnézhetné.

[ Szerkesztve ]

(#27566) tlala válasza zeno79 (#27555) üzenetére


tlala
addikt

Megkérdezhetem, hogy az RR ROM miben jelentett neked csalódást?

(#27567) ktommy91


ktommy91
addikt

Tölthető a legújabb Custom AGNi EAS buildem: [link]
Changelog: smooth af (Check on github) (garantáltan a leggyorsabb kernel)
Credits:psndna88, MOVZX, mydongistiny

Nincs kerítés.

(#27568) hunaqua válasza ktommy91 (#27567) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

Ez mehet a citrom-ra is?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27569) ktommy91 válasza hunaqua (#27568) üzenetére


ktommy91
addikt

Persze. Azért döntöttem úgy hogy egyenlőre inkább csak kernelt adok ki, hogy mindenki olyan ROM alatt élvezhesse az EAS-t amilyen alatt akarja(N,O).

Más:
MIUI verziót továbbra sem tesztelte senki?

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27570) zeno79 válasza tlala (#27566) üzenetére


zeno79
őstag

Nagy reményekkel vágtam neki, hiszen én is úgy ismertem mint egy jó kis romot. Final verzió, tehát nem lesz több kiadása. Ez annyira nem jó. Viszont tele van tömve beállításokkal. De hogy mi nem volt jó? Hu, azóta volt már pár rom fent, de asszem az Agni/Radon kernel tehette be a kaput a programoknak, főleg a Google HDR+, SnapCamera... Vagy elfogyott a szabad ram, ? nem tudom már, valami nem ment jól, lehet a fogyasztás sem tetszett, aztán rádobtam a Darkness RR-t, az mégrosszabb volt, aztán átmentem Oreo-ra, ami pár nap után nem akart elindulni, fagy a Google Cam, grafikai rendelelés meg minden lassú, SD problémák voltak....
Szóval nekem ne kelljen már szarakodni, hogy a SnapCamera HDR nem tudja használni az SD-t egyik pillanatról a másikra, holott előzőleg jó volt és nem változtattam semmit. :(((, vagy ne szaggasson a térkép görgetés közben ilyen gépen...
(RR-ben nem tetszik a galéria app, a régit jobban szerettem)
Tudom jó lett volna konkrétabbat írni, de most nem jut eszembe. De az nem szimpi, hogy a custom romokon a mobilvétel ugrál egy csíkra, aztán vissza full-ra, miui-n viszont állandó.

[ Szerkesztve ]

(#27571) tlala


tlala
addikt

Igen, azért "final" Nougat verzió, mert mostantól az Oreora koncentrálnak.
Viszont szerintem tökéletes, a memóriakezelése jobb mint a MIUI-é, az üzemidő pedig ugyanaz. A legújabb Agni kernelekkel valóban nem szeretik egymást, de a saját kernelével is tökéletes.
A vállaltan "per-Oreo" kísérletek meg mind nevetséges állapotban vannak egyelőre, azzal együtt, hogy tisztelem minden fejlesztő Oreo erőfeszítéseit, hiszen az a jövő.
Ami engem, öreg MIUI hívőt megfogottt, az a rengeteg szuper kis finom részletbeállíthatóság, és hogy végre nem kell kínlódnom azzal, hogy hiába tiltom le 5 helyen, de a MIUI mégis bezárja a háttérben a számomra fontos alkalmazásokat.

(#27572) zeno79 válasza tlala (#27571) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, vannak "hibái" a Miuinak. Én sem szívesen használom, jobban örülnék egy Lite verziónak ha lenne. Nem tetszik hogy néha látok különböző ajánlatokat a karbantartás oldalon, vagy rámerölteti a kínai ilyen-olyan biztonsági appokat, témát, tököm tudja mit még úgy is, hogy sz@rrá fagyasztom amit csak lehet belőle.

Viszont ezzel együtt minden működik, és kényelmes használni, sok funkciót szeretek kihasználni, amit a customok nem tudnak. Jó a térerő, jó a gps, és kövezzetek meg, de látványos, szép képeket készít, hdr is jó, a panorámája is remek, a dátumozás megléte nagyon fontos nekem. Lehet mondani hogy nem elég éles, meg mos, viszont a többi kameraapp furán szemcsésen, pöttyösen "rajzolja meg" a dolgokat. Custom app videózás meg kihívás. Nem tökéletes a kamerarendszer a telóban, és ehhez a minőséghez a Miui kameraappja szerintem jobb, megbízhatóbb, egyszerűbb és élvezetesebb kezelni. És ez az egész rendszerre igaz. Mondom úgy, hogy "CM-ügynöknek" is neveztek már :-)

u.i.: Egyedül talán a cm stock zene appja, és az audiofx az, ami nagyon hiányzik a miiuiból, viszont a miuié pedig szépen halkul/hangosodik ha valami megszakítja a zenehallgatást (értesítés, hívás, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#27573) ktommy91 válasza tlala (#27571) üzenetére


ktommy91
addikt

Az erős túlzás, hogy nevetséges állapotban vannak. NOS is elég jó és a LOS 15 is rendben van(bár abban nincs semmi extra feature, de van akinek ez jön be)

Nincs kerítés.

(#27574) zeno79 válasza ktommy91 (#27573) üzenetére


zeno79
őstag

Nem, nem elég jó. Éppen hogy nem dobál FC-ket. Nagyon nincs még kész. Fut, működik úgy-ahogy. Bőven visszalépés még a 7-eshez képest. Letojom az új dizájnt meg az értesítési pöttyöket. Nincs EQ, bár a hangzása nem rossz nélküle sem.
(Érdekes, de a Vodafone mobilapp nem megy custom romon)
Milyen az már, hogy a rajzolási sebessége kb 2 fps??? Próbáld ki az OSMAnd térképét mozgatni, vagy a galériában is jónéhány mp míg élesíti a megnyitott képet?

[ Szerkesztve ]

(#27575) ktommy91 válasza zeno79 (#27574) üzenetére


ktommy91
addikt

Normális kernellel a galéria meg az OSM is vajas. (LOS 15) Egyedüli device oldali nagyobb hiba az a goodix fp.

Nincs kerítés.

(#27576) zeno79 válasza ktommy91 (#27575) üzenetére


zeno79
őstag

Kipróbáltam mindenféle kernellel, főleg Agni-val, még asszem a tiéddel is, mindegy. Más is hibádzik még.

(#27577) ux1 válasza zeno79 (#27576) üzenetére


ux1
addikt

+1, de a final RR-t is elbaxták... :(

[ Szerkesztve ]

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#27578) ktommy91 válasza zeno79 (#27576) üzenetére


ktommy91
addikt

Csináltam egy videót, nehogy elhiggye valaki hogy laggol az oreo. [link] Ráadásul itt még ugye a képernyő rögzítés is használta a vasat.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27579) golyós


golyós
őstag

Jó ez a Miui csa ka t.köm tele már vele.
Hol van a Ram?
A telefon úgy csörög ahogy éppen kedve van, hiába van beállítva egyéni csengőhang, egyszer így-egyszer amúgy csörög.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27580) zeno79 válasza ktommy91 (#27578) üzenetére


zeno79
őstag

Köszi a videót, ezekkel nincs is gond. Alkalmazások megnyitásakor stb. tényleg nem laggol. Nem is ezzel van a baj, hanem ahogy pár oldallal korábban is írtam, nézz meg egy térkép alkalmazást, de ha tutira akarsz menni akkor az OSMAnd-ot és mozgasd a térképet, nagyíts bele, stb. meg fogod látni mire gondolok. Asszem az Igo is lassabb. Pont miket használok. 6-on, 7-en, Miuin szaggatásmentes.
A másik, bár az apróság, amikor megnyitsz egy képet a galériával, akkor jobbról balra alulról felfelé haladva soronként fokozatosan élesíti ki a képet. Szerintem ez direkt lett ilyen, 7-es android óta ilyen. Csak oreón mintha lassabb lenne.
Akit ezek a dolgok nem zavarnak azoknak jó, használják és kész. :R

[ Szerkesztve ]

(#27581) WhiteWalker válasza golyós (#27579) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nálam jól csörög , mindenkinel az amit beállítottam.
:D

(#27582) martin555 válasza martin555 (#27557) üzenetére


martin555
aktív tag

megoldódott, ES file manager-t feltettem, az beállt ringtone browser-nek is.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27583) Lacopapi válasza ktommy91 (#27567) üzenetére


Lacopapi
addikt

Mehet a Nougat alapú MIUI 9 -re?

(#27584) ktommy91 válasza Lacopapi (#27583) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem, de mindjárt csinálok miuiN verziót.

Nincs kerítés.

(#27585) ktommy91 válasza ktommy91 (#27584) üzenetére


ktommy91
addikt

Kész is. AGNi_pureMIUI-N-EAS_v10.9_kenzo-20171006.zip
Csinálj backup-ot, mert lustára vettem a figurát. A telepítőben legyen minden defaulton, kivéve a goodix, ha szükséges.

Nincs kerítés.

(#27586) Lacopapi válasza ktommy91 (#27585) üzenetére


Lacopapi
addikt

Oké,köszi,megy is fel. Hehh...azt mondta az Avast,hogy veszélyes :D Csak nem érdekel...

[ Szerkesztve ]

(#27587) Lacopapi válasza ktommy91 (#27585) üzenetére


Lacopapi
addikt

Rendben működik,térerő van,kamera van,akkut majd látom.

(#27588) tlala válasza zeno79 (#27574) üzenetére


tlala
addikt

"(Érdekes, de a Vodafone mobilapp nem megy custom romon)"

Nálam tökéletes a My Vodafone app RR ROM-on.

(#27589) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

telenor 4g-jét fogja a sima kenzo?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#27590) Lacopapi válasza AllTheBest (#27589) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nekem azon van,mióta megvan.Budapest-Rákosliget,de Tatabányán is jó.

[ Szerkesztve ]

(#27591) zeno79 válasza tlala (#27588) üzenetére


zeno79
őstag

Nálam nem működött megfelelően. Nem mutatta az egyenleget/mobilnetet. Üres volt a helye, pedig befejezte a homokórázást. Amint miuit telepítettem újra működik. Lehet véletlen egybeesés, és csak szolgáltatói oldalról volt akadás.

(#27592) Lacopapi válasza ktommy91 (#27567) üzenetére


Lacopapi
addikt

Miben a leggyorsabb? Antutuban 28 ezerrel marad le a normál 10.9-es Agni mögött,de nem tudom,ez jelent-e valamit...használatban nincs érezhető különbség - vagy kicsi és nem látom.

[ Szerkesztve ]

(#27593) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Plusz egy a NOS Oreonak. 10.05-ösre ma frissítettem, gyakorlatilag nálam hibamentes. Amit én használok, az kiváló. Hang is tuti Kékfogon keresztül.

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27594) tlala válasza Aethelstone (#27593) üzenetére


tlala
addikt

Pontosan milyen verziójú Google apps-ot használsz hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#27595) Milestone2 válasza tlala (#27594) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már van hozzá hivatalos Gapps csomag.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27596) Aethelstone válasza tlala (#27594) üzenetére


Aethelstone
addikt

Fú, fingom sincs, valahonnan szedtem....xda talán.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27597) tlala válasza Milestone2 (#27595) üzenetére


tlala
addikt

Te próbáltad is személyesen?
Bugmentes volt?

(#27598) Milestone2 válasza tlala (#27597) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mi3-on, igen.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27599) tlala válasza Aethelstone (#27596) üzenetére


tlala
addikt

Pont a pontos verzió kéne.
Nekem háromból három verzió nem működött.

(#27600) Aethelstone válasza tlala (#27599) üzenetére


Aethelstone
addikt

Nem tudom sajna. Legyaktam a download könyvtáram. Nézek valami logot....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.