Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27101) GZoli7 válasza ktommy91 (#27096) üzenetére


GZoli7
senior tag

Igen úgy. Tényleg nem vettem észre, hogy már oreo, ezért.
Felmerült bennem is, hogy az is lehet gáz, kipróbálom.

(#27102) Kolondrum válasza bebe159 (#27100) üzenetére


Kolondrum
félisten

Túl vagyok a témán, ezt EU-nak nevezik mint a note 4 GLOBAL-t EU piacra. :R

(#27103) Bóti válasza ktommy91 (#27099) üzenetére


Bóti
senior tag

Király, akkor ha lesz időm, szerintem kipróbálom a citrusod. :R
Igen, 7720-at használok, de az a helyzet, hogy nálam minden romon ez van... LOS, RR-Darkness, Nitrogen, Stock Global Dev, Epic... Kezdek besokallni tőle... 1 napos üzemidő, 2-3 óra sottal... :(

(#27104) Lacopapi válasza Bóti (#27103) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem az akksiddal van vmi baj? A XiaomiEU 8.5.2 - es igaz,hogy csak 6.0.1-es alapon,de az egyik legjobb üzemidőt produkálja nálam. És az RR-ek is nagyon jól futottak ebből a szempontból (is). Sőt a török Oreo -nak is jellemzően jó az üzemideje - ott egyéb problémák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#27105) Bóti válasza Lacopapi (#27104) üzenetére


Bóti
senior tag

Nem azzal van a para.
A Greenify-nál bekapcsoltam, hogy notification-ben írja a doze session-ök hosszát, és egyfolytában 0 és 1 mp-es session-jeim vannak a rohadt Significant Motion Sensor miatt. Ma éjjel melóztam, 20 perc SOT, tegnap délután 5-kor vettem le a töltőről, semmi kernel wakelock nincs, se alarm, semmi, csak az, ami a képen is látszik. 14 óra alatt 25%-ot merül. EDL-ben MiFlash-sel újrahúztam a 7720-at, arra ment az epic 7720. Full tiszta telepítés. Már kifogytam az ötletekből, pedig Greenify-ban is bekapcsoltam a doze on the go funkciót, ami elvileg kikapcsolná ezt a f0st. :(

[ Szerkesztve ]

(#27106) zeno79 válasza ktommy91 (#27097) üzenetére


zeno79
őstag

Szia!
Nézz rá légyszi a memória-kezelésre, vagy valami hasonlóra, mert ez így nem frankó egy 2GB-os készüléknél:
Átlagos memóriahasználat: Android op.r.= 0,88GB, Android rendszer = 113 MB. Átlagosan szabad memória 2-400 MB. => launcher3 állandóan behal egy kicsit combosabb apptól.
Illetve leírnád, ha akarok működő EQ-t, akkor a revert.zip után mit telepítsek, amitől ne, fagy ki a shuttle?

[ Szerkesztve ]

(#27107) ktommy91 válasza zeno79 (#27106) üzenetére


ktommy91
addikt

Szia!

A következő verzióban benne lesz psndna88 ram management config scriptje, azzal meg kell hogy oldódjon. A beta shuttle meg valóban xar, stabil verzióra váltok.(bár abban nincs EQ, de nem is fagy ki) Köszi a jelzéseket!

Nincs kerítés.

(#27108) zeno79 válasza ktommy91 (#27107) üzenetére


zeno79
őstag

Mi koszonjuk!

(#27109) ktommy91 válasza zeno79 (#27108) üzenetére


ktommy91
addikt

Kész is az új verzió, kérlek majd számol be a RAM kezelésről.
[ROM+KERNEL][LA.BR.1.3.6_rb1.21][7.1.2][UNOFFICIAL]Citrus-CAF+AGNi EAS[OMS][04/09]
Változások:
2017.09.04:
- AGNi kernel frissítve a 10.5-ös verzióra
- Jobb RAM kezelés a 2GB-os modellek esetén
- Bekerült néhány dolog az LG V20-ból így még vajasabb
- Shuttle 1.6.7 stabil verzióra váltottam
- Néhány egyéb tweak

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27110) zeno79 válasza ktommy91 (#27109) üzenetére


zeno79
őstag

Gyors vagy, de visszatöltöttem egy másik romot twrp-mentésből, mert még a fényképezés sem ment (a hdr+ google cam ilyen kevés rammal). Később lehet rá nézek megint, de a hangszínszabályozó amúgy is hiányzott, nem biztos hogy nekem való a romod...? Nekem elég asszem az AudioFX, meg a cm zenelejátszója.

[ Szerkesztve ]

(#27111) hunaqua


hunaqua
addikt

Szerintetek mi lehet a gond,hogy TWRP-vel nem tudok backup-ot csinálni? Végig megy ,látom is a restore.nál. Amennyiben viszont vissza akarnám állítani hibával megáll. Ez most az új TWRP ,ezzel is ugyan az. Lehet,hogy valamit kéne törölni a kártyáról?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27112) zeno79 válasza hunaqua (#27111) üzenetére


zeno79
őstag

Tapasztalatom szerint csak a saját mentését tudja (használhatóan) visszatölteni. Tehát ha ZCX-be mentettem egy romot, azt nem jó Official twrp-vel, vagy az epic-essel visszaállítani. Ezért nálam ez a 3 twrp van használatban, attól függően melyik romot használom. Miui-hoz zcx, Epic miui-hoz epic twrp, LOS/RR/AOSP-hez pedig official twrp.

(#27113) hunaqua válasza zeno79 (#27112) üzenetére


hunaqua
addikt

RR-t próbálom az új utolsó official Twrp vel,de azzal sem sikerül.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27114) zeno79 válasza hunaqua (#27113) üzenetére


zeno79
őstag

És ugyanazzal a twrp-vel készítetted a mentést? Nálam szokott menni. Mount opciók, írási hozzáférés a twrp-ben rendben?

(#27115) Milestone2


Milestone2
nagyúr

No, ezt is megértük.
Megjelent az első Android ONE (OREO) rendszert futtató Xiaomi telefon: MI A1

http://en.miui.com/thread-733259-1-1.html

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27116) DshadoW válasza Milestone2 (#27115) üzenetére


DshadoW
tag

Szóval egy jó kamerával felszerelt és csökkentett akksi kapacitású note 4? Hááát... De mindenesetre bejön az, hogy a gyenge procikat részesítik előnyben. Ha így mennek a dolgok akkor még egy év múlva is teljesen rendben lesz a note 3 sd650-es lapkája. Aki tavaly megvette a note3-mat az megfogta az isten lábát.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#27117) ktommy91 válasza DshadoW (#27116) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem olyan rossz ez. A stock androidot ne felejtsd el, az sokaknak nagy pozitívum. Meg a frissítések, bár én ebből a frissítés maniából már kinőttem.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27118) DshadoW válasza ktommy91 (#27117) üzenetére


DshadoW
tag

a stock android semmit sem nyom a latban mióta a snapdragonos készülékek zömére mindenféle erőfeszítés nélkül lehet custom romot flashelni. A hivatalos custom romok simán vannak olyan jók, hogy ne kelljen a google segítségére szorulni. Már ha egyáltalán úgy fognak jönni rá a frissítések mint a pixelre. Mert ha a xiaomi fogja intézni a frissítéseket akkor majd hamarabb kapsz android p-t az ősrégi note 3-ra :D

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#27119) trebrona válasza DshadoW (#27118) üzenetére


trebrona
nagyúr

Stays fresh over time
With Android One, your phone will receive at least two years of OS upgrades to the latest version of Android. That means access to the latest innovations and a phone that always runs as smoothly as the day you bought it.

https://www.android.com/one/

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27120) kemotox válasza DshadoW (#27118) üzenetére


kemotox
addikt

Sokan nem akarnak/ nem tudnak/ nem mernek ROMolgatni.

(#27121) DshadoW


DshadoW
tag

jah, így már érthetőbb. Ha megtartották volna a 4000-es akksit akkor simán best-seller lenne, de valószínűleg így is jól fog fogyni.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#27122) ktommy91 válasza DshadoW (#27118) üzenetére


ktommy91
addikt

A főzött ROM-ok meg az ezen futó szoftver köszönő viszonyban sincsenek egymással.

Nincs kerítés.

(#27123) kemotox válasza ktommy91 (#27122) üzenetére


kemotox
addikt

Hogy érted, melyik oldalra billen a mérleg nyelve? A főzöttek általában portok, szóval nem olyan stabil, mint egy gyári, viszont szoftveresen meg valszeg kenterbe veri az officialt. (kiszedett bloatware, hozzáadott jóság)

[ Szerkesztve ]

(#27124) golyós válasza Milestone2 (#27115) üzenetére


golyós
őstag

:C
Meg is van az utód.
Lehet megvárom az N5-t az is 2 kamerás lesz.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27125) Milestone2 válasza golyós (#27124) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így már érthető. Pixel feeling a csóró népeknek is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27126) ktommy91 válasza kemotox (#27123) üzenetére


ktommy91
addikt

Természetesen a gyári-felé billen a mérleg nyelve erőteljesen. A főzött ROM-okkal mindig van valami prücök.

Nincs kerítés.

(#27127) golyós válasza Milestone2 (#27125) üzenetére


golyós
őstag

Nem is baj, hogy terjeszkednek, feltéve, hogy nem ők emelnek árat hanem a többiek csökkentenek.
A pixel is erősem túl van árazva. ( vagy mi vagyunk csorók ? )

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27128) Milestone2 válasza ktommy91 (#27126) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Negyvenezer customot tettem fel, teszteltem, írtam róla pár sort és szedtem le...de mindig visszatértem a bázisra...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27129) DshadoW válasza Milestone2 (#27125) üzenetére


DshadoW
tag

küldik ide, de nincs benne béhúsz *gondolkodó emoji*
vagy csak én nem látom?

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#27130) Milestone2 válasza DshadoW (#27129) üzenetére


Milestone2
nagyúr

'stock majd árusítja ősztől, már be is árazta, akinek nem B20 ne vegye magára...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27131) zeno79 válasza DshadoW (#27129) üzenetére


zeno79
őstag

Mobilarénán ez írják: "A hazai piacra érkező Mi A1 megkapja a B20-as LTE-sáv támogatását is, úgyhogy nem lesz gond sehol a 4G használattal. A készülék egyébként vagy két nanoSIM-et vagy egy nanoSIM-et és egy microSD kártyát fogad be."

(#27132) trebrona válasza DshadoW (#27129) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27133) Milestone2 válasza trebrona (#27132) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na lassan összeáll a kép...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27134) tlala válasza hunaqua (#27111) üzenetére


tlala
addikt

Ha visszaállítás előtt nem veszed ki a recovery "Csatolás" menüpontjában a pipát a "Rendszer csatolása csak olvashatóra" négyzetből, akkor megakad a visszaállítás az elején piros hibaüzenet sorral, hiszen nem tudja felü(vissza)írni a rendszer particiót.

(#27135) kemotox válasza ktommy91 (#27126) üzenetére


kemotox
addikt

Jah igazad van, sokkal jobb, ha fasza minden, rootot meg egyéb nyalánkságokat meg később is meg lehet csinálni manuálisan.
Asszem párunknak meg is van a következő áldozat. Kivel fogok összefutni az A1 topikban? :))

(#27136) RVR400 válasza DshadoW (#27116) üzenetére


RVR400
veterán

Napi használatban semmi előnye nincs a 650-nek, viszont ami tuti, hogy akksi téren elkényeztet a Note4. Amíg nem lesz legalább ekkora akksi valamelyik utódban, addig engem a kamerás képesség nem fog tudni elcsábítani. Azért a kényelem nagy úr, a fényképezésnél az emlék a lényeg, ha meg minőség kell, akkor arra úgyis céleszközt használ az ember fia.

(#27137) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Bocs a retard kérdésért de ha MiFlash-el akarok fastbootos romot flashelni, akkor a kicsomagolt *.tgz fájlban levő *.tar fájlt miután kicsomagoltam, akkor kapok egy mappát amiben van egy images mappa és néhány bat, illetve sh fájl és egy txt.

A kérdés: MiFlash-ben azt a mappát kell betallóznom ami tartalmazza az images mappát és a mellette levő apró fájlokat, ugye?
(Haver telóját csinálom, és nem akarom rögtön agyonb*szni.)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27138) beg válasza pvt.peter (#27137) üzenetére


beg
veterán

Pedig jó úton haladsz felé :)

Ne csomagold ki és olvasd el itt felül az összefoglalót. Kiemelten a mélyvíz részt.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27139) Milestone2 válasza pvt.peter (#27137) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egyébként igen, azt a mappát.

Pirossal példaként kijelöltem az egyiket...(alatta meg kinyílt a tartalma)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27140) beg válasza pvt.peter (#27137) üzenetére


beg
veterán

Á, benéztem a fastbootot bocsi. Storno.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#27141) hunaqua válasza zeno79 (#27114) üzenetére


hunaqua
addikt

Igen,azzal csinálom.Végig is megy a backup,nem ír piros hiba üzenetet a mentés során. Amikor vissza akarom állítani, akkor hiba.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27142) pvt.peter válasza Milestone2 (#27139) üzenetére


pvt.peter
őstag

köszi a segítséget, csak biztosra akartam menni, rég flasheltem már MIUI fastboot romot :DD

:R

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27143) pvt.peter válasza beg (#27140) üzenetére


pvt.peter
őstag

;] :DDD

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27144) zeno79 válasza hunaqua (#27141) üzenetére


zeno79
őstag

Tegnap kipróbáltam, csináltam mentést és visszatölteni nekem sem sikerült. Valami error 255-re hivatkozik. Valami írási jog baja van. Azt hittem értek hozzá (eddig működött), de kiderült nem lehet twrp-ből megoldani a problémát. Hiába formáztam a datát, Mount fülön írást engedtem meg minden. :(
Nem nagyon mentem még utána, gyors keresés eredményeként ilyet találtam:
"1) Using the TWRP restore log, identify which file is causing the error when you restore your backup;
2) From an ADB shell navigate to the directory which contains the file that caused the error;
3) For me, since I used the "chattr +i" command to originally assign the attribute, I used the "chattr -i" command to remove the attribute on the affected file(s). If your files were locked using some other technique you need to use the same technique to un-do the lock;
4) Make another TWRP back-up and try to restore the data partition. If it works, pat yourself on the back and get a drink;
5) If it fails again, start over and repeat this procedure until you've unlocked every file that's causing the data restore to fail (as indicated in the TWRP restore log)."

(#27145) tlala válasza hunaqua (#27141) üzenetére


tlala
addikt

És pontosan mi a hibaüzenet visszaállításkor?
(Piros sor.)

(#27146) zeno79


zeno79
őstag

Milestone2, főleg téged kérdezlek, úgy tudom te használsz kínai romot, de más is válaszolhat:

Lehet kínai miui romot használni google play, play szolgáltatások keretrendszer és ilyenek nélkül? Kívülről beszerezve a google keep, fotók, whatsapp, fb lite, időkép, osmand, és minden más appot (mondjuk apkmirror forrásból)? Működnek ezek így rendesen napi szinten?

(#27147) Milestone2 válasza zeno79 (#27146) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem használom nélküle, hiszen simán telepíthető rá és működik is... ROM telepítés után 4 fájlt kell telepíteni és megy minden ami google.

De nyilván használható nélküle. Van olyan apkmirroros app ami nem hajlandó Google nélkül működni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27148) zeno79 válasza Milestone2 (#27147) üzenetére


zeno79
őstag

Mit kell telepíteni? Nekem nem sikerült a Miui9 7.9.4 - 7.9.5 alatt. Sem a google_installer_v2.apk-val, sem a MiBackup-ba bemásolós google szolgáltatások restore-ral.
A gmail úgy-ahogy ment, de pampogott, a playbe meg állandóan be kellett jelentkezni. FC üzit meg állandóan dobott, hogy a google szolgáltatás keretrendszer ...

(#27149) trebrona válasza zeno79 (#27148) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mistore-ban keress rá!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#27150) ktommy91 válasza zeno79 (#27146) üzenetére


ktommy91
addikt

Én a poén kedvéért kipróbálnám microg-vel. [link] Elvileg működni kellene neki. Én egyébként is átálltam erre, mert kiiktat egy csomó wakelock-ot. Kicsit macerás minden beállítani, manuálisan kell megadni egy csomó engedélyt... de utána meghálálja a jobb akku idővel és az összes google app működik.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.