Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Aethelstone válasza Lacopapi (#28249) üzenetére


Aethelstone
addikt

Izé, 7.11.9-es változat.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28252) Lacopapi válasza Aethelstone (#28251) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jaja...azt láttam,de ez is 9.1-es vajon? Persze ezt nem látni a készüléken,tudom....miben jobb? Gyorsabb? Kezelhetőbb? A xiaomis elég szépen működik,minden rendben vele,bár érdekes módon nem 400 Mhz a legalacsonyabb fesz,hanem 691 Mhz.Bár ezt állíthatom,mégis lehet,hogy alátolom az Agnit.

[ Szerkesztve ]

(#28253) Aethelstone válasza Lacopapi (#28252) üzenetére


Aethelstone
addikt

Akksi. 100%-on kezdtem nézni az Amerika kapitányt, 92%-ra ment le a végére. Egy ilyen film 86%-ra szokta vinni :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28254) Head88 válasza Aethelstone (#28250) üzenetére


Head88
addikt

Nem. Fastbootba nem lehet berakni.
A teló úgy került hozzám, hogy se bekapcs se fastboot se semmi csak a piros ledes villogás.
USB-n a gépre kötve csak akkor tudom kommunikációra bírni ha a test pin-eket rövidrezárom az alaplapon.
Ekkor megkapom a qualcomm hs-usb qdloader 9008 -at az eszközkezelőben és az MIFlash rá tudja küldeni a fastboot rom-ot. De utána ugyanúgy semmi.

(#28255) Lacopapi válasza Aethelstone (#28253) üzenetére


Lacopapi
addikt

Az derék. Vagyula azért konyít a dologhoz valamit...

(#28256) Aethelstone válasza Head88 (#28254) üzenetére


Aethelstone
addikt

Okosok azt írják xda-n, hogy akksi levesz, deep flash kábel és úgy kell feltenni romot, az segíthet.

https://www.google.hu/amp/s/forum.xda-developers.com/redmi-note-3/help/fastboot-recovery-mode-edl-accessible-t3636768/amp/

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28257) Head88 válasza Aethelstone (#28256) üzenetére


Head88
addikt

Na végre sikerült. Az imént indult el a driod.

A pontos mikéntjét linkelem ha érdekel valakit.[link]
Annyi különbséggel csináltam, hogy az EDL módot a test point methoddal hoztam be.
A fenti link "Flashing Fastboot ROM" részének 3. és 4. pontja nagyon fontos. Így már sikerült elindulnia fastboot módban. Úgy, hogy az usb kábelt nem húztam le csak lecsatlakoztattam az akkut a flashelés után pár sec-re. Ez idő alatt automatikusan fastbootba került. Akku visszacsatlakoztatás után a rom images-ben kicserélt emmc fájlt visszacseréltem az eredetire majd újraflasheltem a romot és már indult is a droid.

Köszönöm szépen a segítséget. :R

(#28258) Aethelstone válasza Head88 (#28257) üzenetére


Aethelstone
addikt

Hallelúja :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28259) tonyrulez


tonyrulez
őstag

NOS Oreo-n 2 SMS app van (vagy a gapps-al került fel, nem tudom), Messages és Üzenetváltás néven. Különbség szinte semmi. Melyiket tudom törölni, hogy a másik még működőképes maradjon? Mindkettő rendszeralkalmazás, nem kísérletezgetnék.

4 8 15 16 23 42

(#28260) zeno79 válasza tonyrulez (#28259) üzenetére


zeno79
őstag

Törlés helyett nem elég fagyasztani? Gapps mini-től jön be a messages. A google pico, nano, micro-ig nincs.
Szvsz. szerintem a messages fagyasztható. Annó én is a gapps micro-t tettem fel (mert ki akartam próbálni a google egyéb szolgáltatásait), aztán mégis fagyasztottam belőle, most már gyakorlatilag pico-ra lecsökkentettem, nálam bírta.

[ Szerkesztve ]

(#28261) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Nektek sem működik a Viper4Android Oreó alatt?

(#28262) martin555 válasza Just_Reboot (#28261) üzenetére


martin555
aktív tag

üdv urak,

2 idegesítő dolog van aláírásomban szereplő ROM -nál:

-wifi / speciális = keresés mindig aktív-- ezt néha magától visszakapcsolja. miért.. hogy lehetne teljesen kikapcsolni :-( (talán a valamikor engedélyezett google helyelőzményekkel függ össze???)

SMS -re a válaszok külön beszélgetési "szál" ként jönnek be, a gyári SMS app-ban. (bár root-olt vagyok, de igy sem tudom pld. facebook messengerre bízni az SMS kezelést, mert bár átrakom és engedélyezem, de akkor meg a telefonkönyvből nem ír kimenő SMS-t a messenger...)

ha jótanács lenne megköszönném.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28263) tonyrulez válasza zeno79 (#28260) üzenetére


tonyrulez
őstag

Fagyasztottam a ROM beépített Üzenetküldő app-ot, és meghagytam a gapps-ból jövő Messengert (szvsz ez a jobb). Minden működik rendjén.

4 8 15 16 23 42

(#28264) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28261) üzenetére


Aethelstone
addikt

Sajnos MIUI-t használunk :D Nem tudjuk, mit jelent az, hogy "nem működik" :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28265) WhiteWalker válasza Aethelstone (#28264) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A tökéletes LOS rom ...aham... :C

[ Szerkesztve ]

(#28266) tlala


tlala
addikt

Na, kezdődik megint.
Tényleg szét akartok bombázni minden alternatív custom ROM-ról szóló beszélgetést a topikban ezzel a miuizással?

[ Szerkesztve ]

(#28267) WhiteWalker válasza tlala (#28266) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem kell komolyan venni. :U

(#28268) Just_Reboot válasza Just_Reboot (#28261) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Akkor megvalaszolom magamnak.

Agni kernel kavart be, a NOS saját kernele alatt szépen megy a V4A.

Aethelstone: Leszarom hogy mit használsz, viszont ha a kérdésre nem tudsz érdemben válaszolni akkor inkább ne is reagálj rá!

(#28269) ktommy91 válasza Just_Reboot (#28268) üzenetére


ktommy91
addikt

Miért bünteted viperrel? Az összes ilyen xar csak ront a hangzáson. Javaslom hogy dobd fel ezt a privát agni buildet meg neutront és nem lesz igényed a viperre a továbbiakban. Mókolt YouTube is van a zip-ben, ne lepődj meg. Ha a hangszóró nem működne akkor először fülessel indíts valamit zenét és aztán működni fog.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28270) Siriusb válasza Just_Reboot (#28268) üzenetére


Siriusb
veterán

Jó lenne, ha most már visszafognád. Rendben van, hogy nem érted a humort, hogy itt egyfajta barátias hangulat van, viszont a stílusod ocsmány. Ha nem tudsz normális lenni, nem kell válaszolni. Ennyi.

(#28271) Tomaaasz válasza Just_Reboot (#28268) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Csao!

Leírod hogy melyik verziót, és hogyan sikerült életre kelteni?
Nekem nem nagyon jött össze.

Köszi! :R

Oda mentem, ahol vagyok!

(#28272) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28268) üzenetére


Aethelstone
addikt

Enyje, fogd vissza magad. Senki nem vette itt még a bátorságot, hogy ilyen hangnemben nyilvánuljon meg...neked sem javaslom.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28273) tlala válasza Aethelstone (#28272) üzenetére


tlala
addikt

Viszont az éremnek két oldala van.
Épp a topik baráti hangulatának helyreállítása érdekében én meg tisztelettel kérlek, hogy ha legközelebb valaki egy custom ROM-mal kapcsolatos égető gondjában segítséget kér, akkor ne oltsd le egy miuizással, mert az neki nem segítség, hanem olaj a tűzre.
Hidd el, ez akkor is sértő egy éppen a számára fontos problémával küzdő, baromira frusztrált embernek, ha odateszed kétszer is a nagyfogú röhögő szmájlit a szövegbe.
Teljesen OK-s, ha neked a MIUI jött be, és ugyanígy rühellném, ha amikor épp te küzdesz egy heti frissítés új hibájával (tudjuk, hogy MIUI-nál is volt/lesz ilyen, nem is egyszer), akkor valaki jönne és beszólna, hogy persze, hiszen mi "XYZ-t használunk :D Nem tudjuk, mit jelent az, hogy "nem működik :D."
A legnagyobb tisztelettel szeretném kérni, hogy hagyjátok a fórumban a MIUI-tól eltérő ROM-ok gondjainak megbeszélését, ellen-miuizás nélkül - igazából hosszútávon ez mindannyiunk érdeke, hiszen előbb-utóbb csak jönnek a mi telónkra is friss Android verziók, és akkorra már több, valamennyiünk számára hasznos infó halmozódik fel, ha már a "hőskorban" is van lehetőség a bugok megbeszélésére.
És ez tényleg csak egy kérés, semmi több. Peace & respect! :R :R :R

(#28274) WhiteWalker válasza tlala (#28273) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+1, tök igazad van, meg egyetértek, de erre még tudnék írni egy hosszabb litaniat... De nincs kedvem és merülőben is vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#28275) tlala válasza WhiteWalker (#28274) üzenetére


tlala
addikt

+1 és neked is peace! :R

(#28276) Aethelstone válasza tlala (#28273) üzenetére


Aethelstone
addikt

+1. (annyit hozzátennék, hogy szerintem lehet vitatkozni...emberi hangon, nem trágár módon) Peace! :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28277) tlala válasza Aethelstone (#28276) üzenetére


tlala
addikt

Jó fej vagy, köszi! :R

(#28278) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

ktommy91:

Nekem eddig bejött a Viper. Felraktam a linkelt kernelt, tényleg elég jól szól. Mi van benne ami egy sima Agni kernelben nincs?

Siriusb:

Nem fogom vissza magam. Ha nem tetszik a stílusom így jartál, nem azért kelek fel reggelente hogy neked megfeleljek.

Tomaaasz:

Ment PM.

Aethelstone:

Te kezted, nehogy már neked álljon feljebb. Hogy mit javasolsz azt nagy ívben leszarom. Ha a továbbiakban is van számomra ilyen kis poénod akkor jobb ha hozzászoksz ehhez a hangnemhez.

tlala

Pontosan, ez inkább olaj volt a tűzre mint vicces.

(#28279) tlala válasza Just_Reboot (#28278) üzenetére


tlala
addikt

OK, de szerintem most már te se locsold az olajat - peace! :R

(#28280) Just_Reboot válasza tlala (#28279) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Részemről befejeztem, de muszáj voltam nekik válaszolni.

(#28281) ktommy91 válasza Just_Reboot (#28278) üzenetére


ktommy91
addikt

Kompander a OP5-ből, aptx offload, dirac offload, 32 bit 384 kHz-es feldolgozás, alapból 24 bites kimenetet használ, ezért szól jobban pl a youtube is.

Nincs kerítés.

(#28282) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A MIUI GD 7.10.19-es remek ROM magában , viszont bekapcsolta az automatikus frissítést , miután frissítettem a 7.2.24-ről pár hete. Én meg nem is figyeltem, mivel az előző romban ( 7.2.24) azt ki kapcsoltam.
Ez meg bekapcsolta, szóval automatikusan lefrissitette magát a 7.11.6-ra... Ami nem lenne gond, csak ahogy nézem az akku idő romlott kb 15%-kal...Masnal mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#28283) Siriusb


Siriusb
veterán

Aki NOS Oreo-t használ, tett valami extrát a jó akku idő elérése érdekében? Van annyi üzemidő, mint a MIUI-val?

Faragatlan, modortalan emberek kérem ne válaszoljanak, előre is köszönöm.

(#28284) F.B.I. válasza WhiteWalker (#28282) üzenetére


F.B.I.
veterán

Nálunk a gyereknél rommá fagy tőle a 2/16-os verzió, YouTube megáll, játékok megállnak újra kell őket indítani.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28285) Lacopapi válasza Siriusb (#28283) üzenetére


Lacopapi
addikt

Most éppen nem az van fenn,de amikor volt,akkor Agni kernelt használtam interactive-balance módban,de az egy régebbi kernel volt (olyan 10. valamennyi),azzal jó üzemidőt lehetett elérni. Egyébként nekem a saját kernele is eléggé jónak tűnt... sokat fogyaszt nálad?

(#28286) öregSZEM


öregSZEM
csendes tag

Sziasztok!
Esetleg valakinek valami ötlete? [link]

(#28287) Aethelstone válasza Just_Reboot (#28278) üzenetére


Aethelstone
addikt

Még mindig az a mosatlan száj.......bár ez téged minősít...

[ Szerkesztve ]

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28288) Lacopapi


Lacopapi
addikt

MIUIHU után - ami remek egyébként annak aki szereti :) -,visszatértem ERRE és egyelőre jól szalad a szekér. Akit érdekel,próbára ajánlott :K Olyan friss,hogy még meleg :D

[ Szerkesztve ]

(#28289) Siriusb válasza Lacopapi (#28285) üzenetére


Siriusb
veterán

Két napot bírt a 4-5 helyett. :(
Ezért raktam vissza az EU rom-ot, de majd belevágok ismét.
Köszi.

(#28290) WhiteWalker válasza F.B.I. (#28284) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi.
Nekem semmi más bajom nincs. Ez az egy.
De most jelzett, hogy van updete. Jaj és az update értesítés sehogy nem tudom kikapcsolni... Szürke a gombóc :(((

(#28291) zeno79 válasza WhiteWalker (#28282) üzenetére


zeno79
őstag

Ez annyi mindentől függ. Nálam most 3,5 napja megy, 3:15 kijelző idővel és 43% akkun, igaz nem globál verzió. Nem rossz. Még a múlt heti rom.

(#28292) F.B.I.


F.B.I.
veterán

7.11.16-tól meggyógyult. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28293) WhiteWalker válasza F.B.I. (#28292) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ohhh pattintom is felfelé.

(#28294) F.B.I. válasza WhiteWalker (#28293) üzenetére


F.B.I.
veterán

Minden eddigi lassulásokat okozó hiba megszünt, gyerek már 2 órája teszteli. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28295) WhiteWalker válasza F.B.I. (#28294) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

És tényleg.
Gyerek a beta teszter? ;]

(#28296) WhiteWalker válasza F.B.I. (#28294) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah visszaallt a rend. Minden fain ismét.
MIUI GD 7.11.16

(#28297) F.B.I. válasza WhiteWalker (#28295) üzenetére


F.B.I.
veterán

Simán, az övé. :DDD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#28298) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

MIUI GD 7.11.16-n egy új feature - nekem legalábbis az előző romokban nem tűnt fel.
Ha nézek egy beagyazott videót és lejjeb görgettek az adott hírben, akkor a videó nem csúszik tovább, hanem a kijelzo tetején megall, fut tovább a videó, és lehet olvasni a hírt alatta.
Olyan mintha felezne a kijelzot...

Vagy ez a MIUI böngésző is lehet, mivel azt is a napokban kezdtem el használni. Inkább erre voksolok mint a romra.

[ Szerkesztve ]

(#28299) slezakimi


slezakimi
senior tag

Sziasztok.
Valakinek nincs kéznél letölthető helyről?

lineage 14.1 20170802 nigthly kenzo

Csak ez a verzió, lineage oldaláról nem tudom leszedni. Csak ez a verzió lenne jó :)

Köszönöm

""Szabadidős elfoglaltság.Nem feltétlen a pénz hajt.:-))""

(#28300) zeno79 válasza slezakimi (#28299) üzenetére


zeno79
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.