Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) batai15 válasza batai15 (#18942) üzenetére


batai15
félisten

Erre valaki ?

(#19002) gusthy válasza Freddycom (#19000) üzenetére


gusthy
veterán

Már miért is nincs? Muszáj neki is igazodni. Félig működik is, tudsz nyomni gyors választ, de közben feljön maga az app is, tehát valami eseményre reagál, amire nem kéne. Mivel más appok jól működnek, mégis a viber oldalon kell, hogy legyen a hiba.
Gondolom, majd lesz RR is :) bár az nekem kicsit túl van cicomázva. Egy sima, bugmentes AOSP, na az az igazi :)

[ Szerkesztve ]

(#19003) Zsozsoka 74


Zsozsoka 74
senior tag

Figyu.. Nektek is van olyan ha pl. messengerre, viberre írsz vagy ide akkor megjelenik az ért. sávban egy sárgás háromszög ami annyit takar hogy beviteli mód kivalasztása (bár be van jelölve alapnak a SwiftKey) de egy kicsit idegesítő hogy állandóan felugrik minden írásnál.
Mi a megoldás?

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19004) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Más:
Rohadék Microsoft már a 6.10.13-as Fastboot ROM-ba is beszivárgott...

Most tértem vissza Resurrection Remix-ről, MIUI China Dev-re,
erre ott "büdösködik" az MS a telefonomon Clean install után..

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19005) Zsozsoka 74 válasza Milestone2 (#19004) üzenetére


Zsozsoka 74
senior tag

Akkor csak fagyasztani tudok őket nemde?
Amúgy mi a véleményed az RR romról?
RR kontra Miui..
Tudom hogy hamar megöregszem de kivi vagyok...

Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban....

(#19006) balint355 válasza Milestone2 (#19004) üzenetére


balint355
aktív tag

Én tegnap tettem fel a 6.10.13 global devet MiFlash-sel, és nincsenek MS cuccok... Illetve most már vannak, mert amúgy fel szoktam tenni a Word/Excel/PowerPoint szentháromságot, de alapból nem voltak.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19007) pron2ooo


pron2ooo
csendes tag

Másnál is szórakozik a telefon az automatikus fényerővel? Nekem össze-vissza állítgatja. Ha meg kikapcsolom, akkor a csúszkát majdnem le kell húznom teljesen, olyan erős a fénye. Legújabb dev rom van rajta, de az előzőnél is ezt csinálta.

(#19008) ux1 válasza Milestone2 (#19004) üzenetére


ux1
addikt

Én maradok a xiaomi.eu -nál. China-dev+ minden földi jó. (Már ha MIUI) 😀

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#19009) Pubszon


Pubszon
veterán

6.10.13 óta megint nem rezzen ha ujjlenyomattal oldom fel a kijelzőt.
Vagy be lehet kapcsolni?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#19010) Milestone2 válasza Zsozsoka 74 (#19005) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Zsozsoka74
Mindig is szerettem az RR romokat. MiMaxon jobb az akkuideje mint a MIUI8-nak. Nyilván aki ismeri tudja mennyire testreszabható. Szombat-vasárnap CM vagy RR, hétfőtől-péntekig MIUI Betateszt.

Nem China Developeren törölni is tudom őket.

balint355
Nem is Globalt írtam...abba nem tették bele.

Pubszon
Semelyik telefonon és semelyik ROM-on nem rezeg.
2 lehetőség van:
1. Ez egy új feature, ha minden oké nem rezzen, ha hiba van akkor rezeg, ezt találták most ki...
2. Gigantikus minden készülékre kiterjedő bug, ebben az esetben javítani fogják jövő héten.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19011) Hokitojas85 válasza Zsozsoka 74 (#19003) üzenetére


Hokitojas85
tag

Én letiltottam a gugli keyboardot azóta semmi gondom.

(#19012) Hokitojas85 válasza ux1 (#19008) üzenetére


Hokitojas85
tag

+1

(#19013) Pubszon válasza Milestone2 (#19010) üzenetére


Pubszon
veterán

Kettővel ezelőtti rezgett picit ha feloldott és észrevettem hogy most pedig a legujabb óta nem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#19014) D0zeR


D0zeR
tag

Milyen módon lehet megcsinálni hogy fusson a cpu 400Mhz-en?

(#19015) balint355 válasza Pubszon (#19013) üzenetére


balint355
aktív tag

8-as stabilban sem rezgett, csak ha nem ismerte fel akkor. Nem tudják eldönteni melyik a jobb megoldás, szerintem amúgy jó ez így, ha sikerül a feloldás, minek rezegjen, látod hogy sikerült :) Ha nem ismeri fel, akkor rezgéssel jelzi, hogy gáz van, nekem ez a megoldás tetszik.

Más: tegnap feltettem a global dev 6.10.13-at, és van egy apróság ami elég zavaró, minden újraindítás után feldobja értesítésben, hogy van SD kártya, és felajánlja a kiadást... Ez másnál is így van, esetleg korábbi buildekben is így volt, és ki lehet kapcsolni valahogy? Itt egy screenshot. Stabilban ez még nem volt.

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19016) AeSDé Team válasza balint355 (#19015) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Azért jó mert ha zsebben véletlen feloldod (1 hete sincs meg a mobil és már összejött párszor...) akkor érzed hogy gond van.

Az SD-s cucc így van. Engem az érdekelne hogy hogyan tudnám lefixálni hogy ez egy SD kártya amihez minden app hozzáférhet, és ne állandóan USB-ként érzékelje. Hiába engeélyezem a dokumentumokat és veszem fel SD-nek, valahogy akkor sem marad az.

[ Szerkesztve ]

(#19017) balint355 válasza AeSDé Team (#19016) üzenetére


balint355
aktív tag

A zsebben feloldás jogos, mondjuk nekem még nem sikerült (vagy csak nem vettem észre...)

Az SD kártya kezelés 6.0-n elég nehézkesen működik, de attól még nem lenne muszáj ezzel zaklatni a felhasználót :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19018) Canonfan


Canonfan
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni tőletek, hogy méretbe mennyire nagy a telefon, mennyire lehet kényelmesen használni? Igazából ezen gondolkozok elsősorban, mert ekkora telefonom még nem volt, nincs is lapát kezem, és olvastam hogy van akiknek ez a méret már kényelmetlen...
Note2-őt volt szerencsém már élőben megfogdosni, nem tudom hozzá képest mekkora a note 3 de az még határeset volt, persze szokatlan de nem is kimondottan kényelmetlen, a kijelző bal felső sarkáért kellett nyújtózkodni, fogást váltani de kijelző nagy részét azért el tudtam érni egy kézzel. :)
Ezen kívül a redmi3S az amiben gondolkozok amúgy a méret miatt, és ahogy olvasom az is egy jó telefon, de procira és kijelzőfelbontásra veri a note 3 :)

Válaszotokat előre is köszi szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#19019) Criminal017 válasza Canonfan (#19018) üzenetére


Criminal017
őstag

Érdemes ezt nem átméretezve kinyomtatni, majd összerakni: [link]

Így saccra belehet lőni a telefon méretét.

(#19020) Hokitojas85 válasza balint355 (#19015) üzenetére


Hokitojas85
tag

A 6 os android óta felajánlja az SD kari cuccot, ez van. :D
És jah nekem is fura hogy USB ként érzékeli, de azon kívül hogy pár appomban ahol be volt állítva útvonal, ezt át kellett írnom, nincs vele gondom. Az hogy melyik app írhat az SD-re vagy akár a belső tárolóra, állítható az adott app jogosultságai közt.

[ Szerkesztve ]

(#19021) mrszitya válasza D0zeR (#19014) üzenetére


mrszitya
senior tag

Root-tal megoldható: [Tools, Tips & Tutorials] [MIUI DEVICE TEAM] Enable 400 MHz Frequency {Redmi Note 3 Pro/SD 650}

Kernel Audiutor app letölt, root jog neki és biztonság progiban autostart listára vele. Az appban a cpu részben mindkét lehetőségnél a cpu minimumot 400-ra levesz. Újraindítás után késleltetett módon, úgy fél perc alatt történik meg aztán a gyári alap frekvencia felülírása minden alkalommal. CPU Spy app segítségével ellenőrizhető legkönnyebben a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#19022) AeSDé Team válasza Canonfan (#19018) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Vagy másik opció: kalibrálod ezt az oldalt egy másik telefonnal, körberajzolod a redmi-t egy papírlapon és kivágod :) Én ezt csináltam, bár megjegyzem hogy sokkal kompaktabbnak ké kezelhetőbbnek tűnik amikor a merev fémházat tartom kézben, mint amikor a papír kijelzőt próbáltam átérni hüvelykujjal.
http://www.phonearena.com/phones/size#/phones/size/Xiaomi-Redmi-Note-3/phones/9803

(#19023) balint355 válasza Hokitojas85 (#19020) üzenetére


balint355
aktív tag

Elég zavaró, majd megpróbálok együtt élni vele (és megpróbálom minél kevesebbszer újraindítani a telót :DDD )
Redmi 1S-en CM13 alatt nem írja ki, gondolom ha erre tennék CM-et itt se dobná fel... Majd egyszer talán :))

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19024) batai15 válasza Milestone2 (#19010) üzenetére


batai15
félisten

Hogyne rezegne.. nekem is csinálja.

(#19025) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Kék ikonos a "gps beállította a helyet" meg van? :U

(#19026) bloggiold válasza Canonfan (#19018) üzenetére


bloggiold
aktív tag

Előtte is volt 5,5 telefonom nem egy, de ez szerintem iszonyat kicsi, vékony, keskeny. Kibontás után körbe mértem vonalzóval mert elsőre csak 5 colos telefonnak néztem. Nekem határozottan kicsinek tűnik.

https://fontecone.blog.hu/

(#19027) Rixilend


Rixilend
tag

Note 2-rol valtanek note 3 pro-ra. Megeri a valtas szerintetek? Inkabb az akku ido miatt mert a note 2 akkuideje siralmas.

(#19028) Milestone2 válasza Rixilend (#19027) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden szempontból!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19029) WhiteWalker válasza Rixilend (#19027) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megéri! Én is így tettem.

(#19030) batai15 válasza bloggiold (#19026) üzenetére


batai15
félisten

Barátnőm p9 liteja 5.2, ez nem sokkal nagyobb . Szerintem is kompakt 5.5collos telefon .
Egyébként még miuival is bejön a telefon,abszolut jól tettem hogy váltotta a p9liteot, eggyik legjobb telefon ami eddig volt nekem,ezt kijelentem pár nap után.

[ Szerkesztve ]

(#19031) gytacs válasza Milestone2 (#19010) üzenetére


gytacs
tag

Mondjuk nálam rezeg minden feloldásnál és rossz beolvasásnál is, Mi Max, china dev 6.7.28.

(#19032) Milestone2 válasza gytacs (#19031) üzenetére


Milestone2
nagyúr

6.10.13 utánról beszéltünk....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19033) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Felmerült bennem , hogy megnézném a legújabb MIUI Globál devet.
Néhány kérdés észbe jutott:
-TWRP megmarad?
-Bezárja a BL-t?
-Ha nem tetszik, vagy visszavaltanek CM-re az menni fog?(twrp CM full backup van)

(#19034) akos_g


akos_g
csendes tag

Sziasztok! A minap egy ilyen problémával szembesültem, idézem egy másik topicbol:

"Na szóval. Tegnap este az történt, hogy radugtam power bank-re tölteni, pár másodpercig töltötte, majd nem töltötte tovább. Eloszor azt hittem lemerült a bank, de haver telojaval mukodott, ugyanazzal a kábellel.
Bent meloban meg azt csinálja, hogy radugom gépre, felismeri, utána meg egybol megszakad a kapcsolat. Ezeket a kollegak gépen produkálja egy samsung adatkabellel. Az én saját gepemen egy kínai szarral meg mukodik. Szóval elég tanácstalan vagyok, mert így meg sose jartam."

Eustockos rom van a telon. MIUI Global 7.2.3.0.

Esetleg tud erre a problémára vki megoldást?

(#19035) Pubszon válasza gytacs (#19031) üzenetére


Pubszon
veterán

Nekem is rezgett 6.10.13-ig.
Hibás érzékelésnél hosszan, amúgy meg röviden rezzent.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#19036) Milestone2 válasza Pubszon (#19035) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenkinek rezgett 6.10.13-ig (már aki használta a fingerprint sensort) akkor változtattak.
Állítólag sok felhasználó kérésére. Most meg sok felhasználó kéri a visszaállítását. ;] ;] ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19037) Mr X válasza akos_g (#19034) üzenetére


Mr X
veterán

Ha nem kábelhiba, akkor sajna ez erőteljesen microusb aljzat hibára utal.

(#19038) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Senki többet harmadszor? Akkor megint csak nekem tekeri a gps-t néha végeláthatatlanul.

(#19039) batai15 válasza Kolondrum (#19038) üzenetére


batai15
félisten

PlaY szolgáltatások törlését próbálj .

(#19040) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Más:
Extravékony kávával...MI NOTE 2...OKT 25.

...ha nem kamu a Xiaomitoday cikke...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19041) balint355 válasza Milestone2 (#19040) üzenetére


balint355
aktív tag

MIUI fórumon ezt írták ki... Ha hajlított kijelzője lesz, akkor nem hiszem hogy így nézne ki. Persze a "double-curved" elég sokmindnet jelenthet, de pl. ezt nem hiszem :)

Ja és mellesleg a képen MIUI 6 van a telefonon, az úgy elég fura lenne :D

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19042) Milestone2 válasza balint355 (#19041) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom, azt is olvastam...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19043) belavagyokbp válasza Milestone2 (#19040) üzenetére


belavagyokbp
aktív tag

És hova kerül a beszédhangszóró? :F

(#19044) balint355 válasza belavagyokbp (#19043) üzenetére


balint355
aktív tag

Voltak már hasonló telefonok, azt hiszem a Sharp részéről, valahogy megoldották...

Meg ugye így előlapi kamera sincs, 2016-ban egy csúcsmodellről azt se fogják lehagyni gondolom :)

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#19045) Milestone2 válasza belavagyokbp (#19043) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Minden megjelenés előtt vannak "ilyen találgatások"....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19046) Milestone2 válasza belavagyokbp (#19043) üzenetére


Milestone2
nagyúr

8 nap múlva kiderül a telefonözön újabb darabja. Egyik cikket sem én írtam. Csak megosztottam és oda is írtam, hogy vannak kétségeim.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#19047) Kolondrum válasza batai15 (#19039) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ezért írtam, hogy kék ikonos nem play, nem maps. Ilyet még nem láttam tőle. Épp a play vagy a maps indulása oldja meg és felejti el.

(#19048) KurtCobain válasza akos_g (#19034) üzenetére


KurtCobain
őstag

Milyen töltővel/töltőkkel volt töltve a telefon? A powerbank-nek mi a típusa?
Többször, több helyen olvastam már, hogy tönkrement a töltő aljzat a telefonban. Meg ugye itt is volt már olyan ember.

Van ahol azt olvastam, hogy a QC töltőket kerülni kell, mert az nyírja ki.

Én vettem egy QC2.0-s qualcomm certificated töltőt, amit ktommy91 is linkelt, de CM14 alatt rohadtul melegszik vele a telefon, szóval inkább hanyagolom.

Mmm'kay?

(#19049) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Zene lejátszásnál van még rajtam kívül, aki szintén tapasztalja hogy zene indulásakor,amikor még elég halk vagy még épp nincs zene de a track már elindult, akkor alacsony-közepes hangerőn digitális cincogás, nyikorgás hallható?
Komolyzenénél kifejezetten idegesítő. Rock zenénél már nem hallható.
CM13 ROM-nál, RR, Ice, mindegyiknél ezt csinálja.
Megoldási javaslata van vkinek esetleg?

(#19050) Pubszon válasza Milestone2 (#19036) üzenetére


Pubszon
veterán

Miért nem csinálják akkor opcionálisra? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.