Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Milestone2 válasza zeno79 (#27148) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én ezt a 4-et (nyilván mindig az aktuális telefonhoz valót)
szoktam a szűz rendszerre elsőként telepíteni,
a beszámozás sorrendjében és mindig működik.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27152) Milestone2 válasza Milestone2 (#27151) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván az apkmirror-ról letöltve mindig a legfrissebbet.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27153) zeno79 válasza Milestone2 (#27151) üzenetére


zeno79
őstag

Köszönöm, kipróbálom! :R, és Trebona/ktommy91 nektek is

[ Szerkesztve ]

(#27154) kemotox


kemotox
addikt

Hát emberek nekem van két elég nagy problémám a telefonnal / ROMmal. Az egyik az, és ez a mostani Citrus ROM előtt is ilyen volt (ez volt az egyik ok az újrahúzásra), hogy a zsebemben felhasználót vált... Elsőre mikor ezt csinálta nem is tudtam hova tenni a dolgot, eltűnt minden beállítás, app, stb.. Azt hittem, hogy hard resetet tolt. Egy darabig nem csinálta, de ma megint sikerült neki. Nem egy nagyon rendszeres dologról van szó, mióta felraktam a Citrust, szóval kb egy hete, nem is történt ilyen, előtte lévő kb egy hónapban viszont előfordult hetente egyszer-kétszer.

A másik meg, ez viszont konkrétan Citrus óta van, hogy mikor hívnak és felveszem egyből lenémít. Ki kell nyomni a mute-ot manuálisan. Igazából az elmúlt egy hétben kétszer hívtak, szóval sok tapasztalat ezzel kapcsolatban nincsen, de kettőből kétszer némított. Majd este anyuka telefonjával veretek egy hívogatós teszteléses bulit, aztán kiderül mi az igazság. Talán csak én nyomom be véletlenül a mikrofon némítást, ahogy felhúzom a kis ikont, mikor felveszem a telefont. Bár nem hiszem.

Ezek mennyire ismert problémák, tud valaki rájuk valaki esetleg valami gyógyírt?

(#27155) ktommy91 válasza kemotox (#27154) üzenetére


ktommy91
addikt

A felhasználó váltás az a dupla koppos ébresztés miatt van, használj simítást és nem lesz gond. A másik bug pedig még egy ROM esetében sem jelentkezett nálam, nem tudom hova tenni a dolgot.

Nincs kerítés.

(#27156) martin555 válasza ktommy91 (#27155) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok,

"sürgős" tanácsot szeretnék kérni!!!! :))

elromlott a szoftver a telómon, 2 simmel a cégest is evvel használom.. nagy szükségem lenne hogy megjavítsam.

redmi note 3 pro 2GB kenzo. (CM13 és a firmware.zip futott rajta évekig, most állandóan ujraindul a kék cyanogenmod töltő képernyő betöltése után)

bármilyen nyelvű,(angol v magyar mindegy) legstabilabb, akkut legtovább bíró, dual simes, fényképező, kamera, GPS, 100% működik, stabil ROM ajánlatra van szükségem.

TWRP 3.0.2-2 recovery van rajta, ha azt is firristeni javasoljátok, kérek infót.

"kernel" csere bere ügyben nem vagyok járatos, azt nem tudom hogy kell, recóból fel tudok rakni egy rom-ot meg GAPPS-ot, ilyesmire gondoltam (csak olvasom már egy ideje hogy kernel csere bere tuning)

légyszíves segítsetek, linkeljetek nekem jó romot, ha kell ,recót!

ja! ezt a kinyitás-lezárás dolgot is csak évekkel ezelőtt csináltam, léci infó ha azt megin kell csinálni????

KÖSZI!!!!!

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27157) kemotox válasza ktommy91 (#27155) üzenetére


kemotox
addikt

Igen. most, hogy mondod, az előző romnál akkor kezdődött ez, mikor benyomtam a dt2w-t. Viszont most ki van kapcsolva. Szóval nem nagyon értem :F

Leszedem a legújabb Citrusod, már úgy is elavult gagyi régi néhány napos van felrakva ;] Aztán azzal fogom letesztelni a némításos dolgot

(#27158) martin555 válasza kemotox (#27157) üzenetére


martin555
aktív tag

kérek tanácsot légyszíves!

mi az a stabil angol vagy magyar (mindegy) ROM, ami jó lenne nekem?

redmi note 3 pro 2GB kenzo snapdragon

TWRP van fenn és azt hiszem unlocked, mert CM13 volt fenn.

KÖSZI!!!!!!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27159) Lacopapi válasza martin555 (#27158) üzenetére


Lacopapi
addikt

Tessék,egy MIUI Global stable
vagy az RR nightly,ez is jó,ez Nougat
és egy lappal visszább ktommy91 saját romja is jól használható.....
TWRP-t nem árt újabbat feltenni.

[ Szerkesztve ]

(#27160) hunaqua válasza tlala (#27145) üzenetére


hunaqua
addikt

Most nincs időm vele foglalkozni.Mivel nincs Restore, sok idő újra rakni.

Jelenleg szerintem ktommy91 legújabb cucca a legstabilabb. Igaz,hogy 1 napja használom,de sem a sim bug,sem az IGOr-nál lévő gondom nincs mint az RR-nél volt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27161) ktommy91


ktommy91
addikt

Ha valaki kipróbálna egy frankó oreo ROM-ot, innen lehet letölteni az AGNi EAS kernellel szerelt NOS buildem.
Eddig nagyobb bug-ba nem futottam bele.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27162) golyós válasza martin555 (#27158) üzenetére


golyós
őstag

Ha azt akarod, hogy működjön akkor Global Stable vagy Developer.
Ha van időd és kedved hetente cserélgetni a romot-kernel stb akkor bármelyik, de mindig van ami nem megy.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27163) Lacopapi válasza ktommy91 (#27161) üzenetére


Lacopapi
addikt

Kamera nálam random leállást produkált a legutolsó Oreo-s kísérletemnél :)
442 Mb - akkor kell Gapps valamilyen?

[ Szerkesztve ]

(#27164) martin555 válasza golyós (#27162) üzenetére


martin555
aktív tag

hamarjában kipróbáltam, SEM a nitrogen SEM a resurrection nem indul el nálam, csak a töltő BOOT képernyő megy, 5 percig.

megnéztem mi unlock-kal, nem kell unlockolni, azt írja.

feltettem a legujabb TWRP-t is.

tehát új custom romok közül semmi nem indul el nálam, mi lehet a bibi? TWRP vel wipe-oltam, formatáltam.

kérdés..

hogy tudom recovery vel felrakni a GLOBAL rom-ot? flashing guide azt írja, a telefon update applikációjával :-(

pls help :-(

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27165) Savageboy válasza martin555 (#27164) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Tippre a régi firmware lehet a gond.

(#27166) ktommy91 válasza Lacopapi (#27163) üzenetére


ktommy91
addikt

Nem fényképeztem, csak elindítottam az appot, így nem tudok nyilatkozni. Gapps kell, microg nem működik, majd a következő verzióban megpróbálom megcsinálni.

Nincs kerítés.

(#27167) Lacopapi válasza martin555 (#27164) üzenetére


Lacopapi
addikt

A globalt tegnap telepítettem TWRP segítségével,mi a gond? A zipet bemásolod a telefonra,aztán telepíted. A többi alighanem csakugyan a régi firmware bűne lehet.

ktommy91...köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#27168) martin555 válasza Savageboy (#27165) üzenetére


martin555
aktív tag

adnátok léci tanácsot, hogy gyalulom le egész pontosan a régi FW-t?

TWRP:
wipe menüpont.. itt felajánlja: advanced vipe, vagy format data

alul SWIPE to factory reset..

(advanced-ben kiválogatható lenne dalvik, system, data, internal, cache..)

melyik menüponttal tudom rendesen letörölni a régi cuccot?

KÖSZI

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27169) golyós válasza martin555 (#27164) üzenetére


golyós
őstag

Másold fel a telefonra [link] a romot, vagy memóriakártyára, indítsd el recoveryben a telefont és telepítsd a romot.

Ha mindent kipipálsz akkor legyalul rendesen mindent.

Tiszta telepítés : [link]
TWRP-s résztől kell neked

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27170) balint355 válasza golyós (#27169) üzenetére


balint355
aktív tag

És martin555: azért mindent nem kellene kipipálni, pl. az internal storage törli a tárhelyen lévő cuccokat is :)

[ Szerkesztve ]

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#27171) martin555 válasza golyós (#27169) üzenetére


martin555
aktív tag

köszi, szájbarágós segítségre volt szükségem, nagyon köszi, nagyon értékelem.

a REBOOT valóban ilyen fontos, WIPEolás után, és rom rakás ELŐTT?? sosem gondoltam volna de nyilván, tévedhetek. azon a hiányzó rebooton alapulhat a gondom? a többit mindent kottára így csináltam, tavaly is és most is. ARRGH.

oké tehát köszi mégegyszer, próbálkozom.

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27172) golyós válasza martin555 (#27171) üzenetére


golyós
őstag

Ha nem csinálsz rebootot akkor hogy induljon el a rendszer? ;) telepítés után újraindúl, tehát betölti az új adatokat.
Ha jól emlékszem nincs a twrp-ben kilépés gomb ;] Vagy te mindig csak a power off-ot nyomtál vagyis simán kikapcs és bekapcs?

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27173) Milestone2 válasza golyós (#27172) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet arra gondolt, hogy FORMAT DATA után kötelező újrainditani a recoveryt...különben nem fog működni.
(Hozzáteszem, wipe system + wipe data után sem értelmetlen)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27174) golyós válasza Milestone2 (#27173) üzenetére


golyós
őstag

Lehet. Most már csak sikerül neki.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27175) martin555 válasza Lacopapi (#27159) üzenetére


martin555
aktív tag

edit, delete...

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27176) Milestone2 válasza martin555 (#27175) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bekapcsoló + Hangerő fel bekapcsolással mi jön elő?
Bekapcsoló + Hangerő le bekapcsolással mi jön elő?

Csak MI felirat? Vagy MI felirat és Android felirat? Vártál eleget?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27177) golyós válasza martin555 (#27175) üzenetére


golyós
őstag

Nem, a link a Qualcom-ra mutat ami a Snapis verzió.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27178) Lacopapi válasza martin555 (#27175) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem lehetséges (Qualcom Global)...ja látom,nézted :)

[ Szerkesztve ]

(#27179) golyós válasza martin555 (#27175) üzenetére


golyós
őstag

MIUI Magyarország MultiTool 0.9h ezt próbáltad?
MiuiHu-n ha regisztrálva vagy : [link]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27180) zeno79 válasza Milestone2 (#27151) üzenetére


zeno79
őstag

Nagyon köszönöm! :R Tökéletes, elsőre sikerült jót letölteni és telepíteni. Bodottá :C

(#27181) martin555 válasza Milestone2 (#27176) üzenetére


martin555
aktív tag

bazer a hideg viz folyt a hátamon, nem akart eltűnni a "MI" felirat... nagy nehezen:

be+ le: nyuszi heggeszt, fast boot

be! fel: sajna, semmi, újraindulni látszik. nem érem el a TWRP-t már. :-(

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27182) Milestone2 válasza martin555 (#27181) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amit Golyós mester ír. Ha nyitott a BL, akkor Miui.hu MultiTool (vagy ADB parancssoros TWRP telepítés). Ha zárt, akkor hivatalos nyitás, majd MultiTool.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27183) zeno79


zeno79
őstag

Milestone2: A google kontaktokat, naptárat hogy tudom behozni?

[ Szerkesztve ]

(#27184) Milestone2 válasza zeno79 (#27183) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahhoz még kell a hozzávaló file. Mivel azokat én nem használom, fejből nem tudom, melyik kettő. Megnézem. Google Contact Sync.apk azt hiszem csak ez az egy, de mivel nem használom, ez már a tipp kategória...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27185) Milestone2 válasza zeno79 (#27183) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hogy tudtam, hogy ezt is meg fogod kérdezni....Google Calendar Sync.apk [link], [link]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27186) zeno79 válasza Milestone2 (#27185) üzenetére


zeno79
őstag

Köszi, ezeket találtam meg én is közben. :R A névjegyek zökkenőmentesen bejöttek, a naptárakkal játszani kell kicsit: telepíteni kell a google naptárat is, és ott is frissíteni, majd utána le lehet törölni. Köszi! Nagyon tuti így már! És nekem jobban is tetszik a kínai rom, mindig is jobban bejött, mint a global.

(#27187) Milestone2 válasza zeno79 (#27186) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekem is jobban bejön a China, bármily furcsa, sokkal testreszabhatóbb, mint a Global de a fordítás miatt a Globalt is kell figyelnem. Jó hogy 3 telefon áll rendelkezésemre.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27188) zeno79 válasza Milestone2 (#27187) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, többet tud. Apróság, de végre most már be lehet állítani, hogy pl. a home gombot hosszan nyomva kikapcsolja a kijelzőt :K Meg valahogy pörgősebb, gördülékenyebb, gyorsabb. Ráadásul a 7.8.31 global béta még nem hozza az új menürendszert sem.

[ Szerkesztve ]

(#27189) Milestone2 válasza zeno79 (#27188) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az se rossz, de én a Widgetek között külön erre a célra gyárilag létrehozott kapcsolót szoktam kirakni az alsó menüsorba (tálca) és azt használom.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27190) martin555 válasza Milestone2 (#27182) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok,

tegnap este amit klasszikus módon (wipe + install zip) és elsőre sikerült feltenni-visszatenni, az a CM13 volt.

csuda se érti miért nem akartak a custom romok, resurrection, nitrogen, nálam bebootolni.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27191) kemotox válasza Milestone2 (#27173) üzenetére


kemotox
addikt

Ez nekem is új, soha nem indítottam újra wipe után. :DDD

(#27192) martin555 válasza kemotox (#27191) üzenetére


martin555
aktív tag

köszönöm a megerősítést, nem is gondoltam rá és sosem rebootoltam eddig wipe után, wipe, visszalép menüben, ZIP felrak, mindig összejött, lehet hogy csak szerencse nem vitatom.

MÍNUSZ 2 % akkuval várt reggel a telóm. screenshotot is csináltam. egész éjjel töltőn volt. pedig szépen felment rá a CM13, ami eddig évekig fenn is volt.

tehát kérdéseim.

-ki foglalkozik itt javítással, vagy kit ismertek aki kínai telefont, felhasználó által nem cserélhető akkust javítana v megnézne.

-kinek van eladó használt ilyen teló? érdekel.

-enyém donornak jó már csak, vagy akkucsere próba érdemes lenne?

köszönöm.

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27193) Milestone2 válasza martin555 (#27192) üzenetére


Milestone2
nagyúr

06(30) 285 9833 Budapest
vagy
sultanmobilszerviz@gmail.com (http://www.facebook.com/sultanmobilszerviz)
vagy
info@miuiszerviz.hu

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27194) kemotox válasza martin555 (#27192) üzenetére


kemotox
addikt

Viszont nekem is van is valami probléma a telefonnal állandóan :DDD Asszem itt az ideje egy teljesen tiszta telepítésnek, betartva a szabályokat. (FW-t sem raktam fel legutóbb..)

(#27195) Savageboy válasza martin555 (#27192) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Régebben sokaknál előjött ez a hiba, szerintem csak szoftveres a gond, ha tudsz próbálj meg MiFlash-sel egy hivatalos global romot ráflashelni, szerintem megjavulna (és ha mostani romot teszel fel, akkor legalább a firmware is frissül a telón, sima zip-es telepítéssel nem).

(#27196) hunaqua


hunaqua
addikt

Akiknél jól működik a TWRP-ben a Backup -Restore funkció,és használják is rendszeresen az mondja már el,hogy melyik verzió működik neki?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27197) martin555 válasza Savageboy (#27195) üzenetére


martin555
aktív tag

hali!

ez másoknál is előjött?? hogy mínusz 2%-on van az akkuja?

rom cserével orvosolható lenne?

jól értelek?

üdv!!!!

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27198) Milestone2 válasza martin555 (#27197) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy gyári ROM (China Dev, vagy Global Dev) FASTBOOT ROM-ja nagyon sok mindent helyrerak(hat)...PC-n keresztül, MiFlash-sel CLEAN ALL opcióban megflesselve a telefont. (Ez bootloader záródással és TWRP eltűnéssel jár)

No 100% guarantee....hiszen, ahogy mondtad, akár az akksi is behalhatott...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27199) martin555 válasza Milestone2 (#27198) üzenetére


martin555
aktív tag

próbálom aztán jelentkezem ha küldöm szervízbe.

köszi Urak.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27200) trebrona válasza Milestone2 (#27198) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csak a Clean all and lock opció zárja a bl-t.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.