Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) Woodcutt3R válasza WhiteWalker (#28847) üzenetére


Woodcutt3R
tag

global 8.5 stabilra gondoltam.

(#28852) Siriusb válasza madrac (#28845) üzenetére


Siriusb
veterán

Nekem a gyári ROM teljesítménye is megfelelő, 2 év után is teljesen jól használható készülék, nagyon örülök, hogy egy ilyenbe ruháztam be.
Megkedveltem az Oreót, de a sok tesztelgetés annyira nem hiányzik. Működjön stabilan, el is feledkezzek róla, inkább ebben az irányban folytatom, hiába gyorsabb, szebb hangzású stb.

Azt az újra belakást én is utálom, persze Titanium Backup nagy segítség, de nem mindent old meg.

Uh, az a közelségérzékelő probléma a Sony Xperia L-nél okozott utoljára gondot, nem is sírom vissza.. :)

(#28853) WhiteWalker válasza zeno79 (#28849) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah hát a kérdés se volt egyértelmű :D

(#28854) hunaqua


hunaqua
addikt

Én pedig nem szeretnék visszamenni az Oreo-ról.Ezért nem is cserélgetem .Amikor van stabil,akkor az marad.December közepi verzió magenta van fent,semmi gondom vele.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28855) martin555 válasza hunaqua (#28854) üzenetére


martin555
aktív tag

tisztelt urak,

nagyon gyenge a wifi-m a telóban. aláírásomban a rom és a típus, rootolt. van tanácsotok ehhez? azon kívül hogy vegyek helyette galaxisos ájfont?

köszi.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28856) duo


duo
őstag

Sziasztok! Redmi kate NOS legfrisebb, firmware legfrisebb, agni legfrisebb. A kernelt, Friss tiszta telepites utan, elso boot utan twrpből raktam fel. Mindent alapon hagytam. Nem szeretnwm piszkalni. Nekem eleg ha megy, ugy ahogy azt a szerzo elkepzelte. Root jogot azt kert, kapott. Van e tennivalom vele? Masfelol ha imstabilitast produkal hogyan szabadulok meg tole? Koszonom.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28857) tlala válasza duo (#28856) üzenetére


tlala
addikt

"Van e tennivalom vele?"
Élvezd.
:)

(#28858) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

MIUI alatt egyszerű volt white listet kialakítanom azokról az appokról, amik hozzáférhetnek a mobilinternethez.
Ezt Oreo alatt hogyan lehetne megvalósítani? Egyenlőre csak azt látom, hogy le tudok tiltani egyes dolgokat, de ez így elég sokáig fog tartani.

(#28859) elroysk


elroysk
tag

Ezekben a NOS és LOS rom-okban van magyar nyelv mert xda-n csak angol, cseh és szlovákot írnak? Újabban már nyelvek nélkül csináljak a rom-okat?!... régen ilyen nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#28860) tonyrulez válasza elroysk (#28859) üzenetére


tonyrulez
őstag

LOS-ról nem tudok, de NOS-ban van minden, köztük magyar is. Mivel stock ROM kicsit belenyúlva, egyedül azt az egy új menüpontot kellene fordítaniuk amit hozzáadtak (és az maradt angol).

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#28861) ktommy91


ktommy91
addikt

Jut eszembe, lehet fordítani a Cardinal-AOSP-ot. [link]

Nincs kerítés.

(#28862) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Statement About when MIUI 9 Global Stable ROM For Redmi Note 3 will Released !

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28863) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Sziasztok!

Másnál is ilyen "jól" bírja az akku? [KÉP]

Itt látható a konkrét probléma: [link]
Azóta 3x volt full charge-on, de nem resetelt.

(#28864) tlala válasza AeSDé Team (#28863) üzenetére


tlala
addikt

NOS Oreo-n (2018.01.08) nincs ez.
(Feltételezem, hogy az aláírásodban szereplő ROM van a telódon és arról beszélsz.)

Bár tudjátok, hogy én nem nagyon figyelem az akku időket, mert telefon power user vagyok és csak az érdekel, hogy estig kibírja, de most nekem is feltűnt, hogy a 01.08-i NOS + Pure Kernel 2.8 milyen jó akku százalékokat mutat estére.

[ Szerkesztve ]

(#28865) duo


duo
őstag

NOS oreo nem ébreszti a telót ha értesítés jön. ez direkt van, vagy csak nálam van, vagy hogy? (lineage éledt.)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28866) Siriusb válasza duo (#28865) üzenetére


Siriusb
veterán

Ambient display-t be kell kapcsolni.

(#28867) ktommy91


ktommy91
addikt

A szokott helyről tölthető a custom AGNi 12.0 kernelem. Az A1 blob-os változat asszem csak NOS alatt óhajt működni. Az erősítő hatos módra van állítva, így még jobb a hangminőség, ezen kívül követtem psndna88-at és 8.0-s UBER TC-vel fordult.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#28868) AeSDé Team válasza ktommy91 (#28867) üzenetére


AeSDé Team
őstag

2-es microphone gain-nél zárt térben panaszkodtak, hogy mintha utcán lennék és fújna a szél.
Átrakható a default 0-ra? Vagy van valami indok a 2-es mellett?

(#28869) ktommy91 válasza AeSDé Team (#28868) üzenetére


ktommy91
addikt

Nullán van alapból, nyugodtan átállíthatod.

Nincs kerítés.

(#28870) AeSDé Team válasza AeSDé Team (#28868) üzenetére


AeSDé Team
őstag

Azt írja default-nak de nálam mindkét kernel flash után 2-esen volt alapból, fura :F

(#28871) duo válasza Siriusb (#28866) üzenetére


duo
őstag

És tényleg! Köszi! :)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28872) zeno79


zeno79
őstag

Kijött, tölthető az eu multi stabil 9.2.1.0!

(#28873) pvt.peter válasza zeno79 (#28872) üzenetére


pvt.peter
őstag

hirtelen megörültem, azt hittem, hogy a global stable -ről van szó :(

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#28874) zeno79 válasza pvt.peter (#28873) üzenetére


zeno79
őstag

Előbb mindig a kínai stabil jön ki, utána lehet várni a globált.
Isten ments a globáltól. Sokkal rosszabb, kevesebbet tud, tele van hibákkal, állandóan visszavonják. Ez az én véleményem, senkit nem akarok megbántani, mindenki azt használ amit akar, ami tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

(#28875) golyós válasza zeno79 (#28874) üzenetére


golyós
őstag

Nekem pont a Dev-ből lett elegem, hetente frissült, vagy jó lett vagy rosszabb, mikor-hogy sikerült.
1év után visszatértem stable-re, nem bántam meg, de a Miui 9 hiányzott az elején.
Bár mire megjelenik addigra készüléket váltok valószinűleg, pedig ez volt életem első telefonja ami megélte a 2 évet nálam.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#28876) hunaqua válasza golyós (#28875) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem is lassan két éves,soha nem volt ennyi ideig meg telefon. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28877) Aethelstone válasza hunaqua (#28876) üzenetére


Aethelstone
addikt

Ez egy jó cucc. Nincs mire cserélni....

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#28878) ElDiabloo válasza Aethelstone (#28877) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Én is a Redmi note 5-öt vártam, ami ugye az 5 plus lett, de mivel semmi hardveres előrelépés nem történt így én is tovább várakozok a következő jelöltre.

(#28879) hunaqua válasza Aethelstone (#28877) üzenetére


hunaqua
addikt

:K

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#28880) golyós válasza ElDiabloo (#28878) üzenetére


golyós
őstag

A legújabb pletykák szerint mégis lesz Note5. Majd meglátjuk.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#28881) zeno79 válasza golyós (#28875) üzenetére


zeno79
őstag

Én a globál verzióról nyilatkoztam, hogy soha többé. Mindegy hogy dev vagy stabil. Pont, hogy a globál stabil verzió körül volt az utóbbi időben a sok kiadás visszavonása... rengeteg hiba...
Az eu multi (kínai alapú) sokkal megbízhatóbb.

[ Szerkesztve ]

(#28882) martin555 válasza martin555 (#28855) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok!

gyári rommal másnak is van WIFI gyengülése?

úgy értem, a rom egy esetleges bugjától függhet, vagy ez az XDA-s szétszerelős tipp oldhatja meg?

wifi csatlakozók érintkezésének javítása:

https://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/help/xiaomi-redmi-note-3-snapdragon-wifi-t3595027

köszi ha lenne kommentár

üdv.

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#28883) Savageboy válasza martin555 (#28882) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Az alufólia valóban javít a jelerősségen, de jóval több zajt is összeszed a telefon, ami miatt rosszabb lesz a jelminőség (alacsonyabb SNR).

(#28884) ElDiabloo


ElDiabloo
senior tag

Befutott az első Miui Oreo az Mi6 kapcsán. Ráadásul ahogy látom a Global hamarabb kijött mint a China ami engem meglepett :D

(#28885) ktommy91 válasza ElDiabloo (#28884) üzenetére


ktommy91
addikt

Nagyszerű, bár bennünket hamarabb érintene ha Xperia X-re vagy galaxy c9 pro-ra érkezne meg az oreo.

Nincs kerítés.

(#28886) tordaitibi


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok ha rossz topik bocsi de nem talaltam miui topikot.
1 napja van eletembe eloszor miui a kezembe. Redmi Note 4, android 7.0, Miui Global 8.5.4.0

Hogyan lehet kikapcsolni a zarkepernyot,
hol lehet beallitani bogy toltes alatt ne kapcsoljon ki a kijelzo,
a regi egeszkepernyos digitalis ora hianyzik,
egy rakas menu, beallitas hianyzik nekem ami sima android alatt megvolt.
Lehet rootolni, ha igen hogyan, a gyari alkalmazasok 70℅ nekem felesleges.

(#28887) Savageboy válasza tordaitibi (#28886) üzenetére


Savageboy
aktív tag

(#28888) Just_Reboot válasza Savageboy (#28887) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Tud nekem valaki linket dobni a legfrissebb Global stable romhoz?

(#28889) tordaitibi válasza Savageboy (#28887) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Már az összefoglaló minden kérdésemre választ adott,
köszönöm.

(#28890) zeno79 válasza Just_Reboot (#28888) üzenetére


zeno79
őstag

Miért nehéz beütni hogy http://en.miui.com/download.html és ott a telefonra kattintani? :B
A fastboot image-ok pedig itt.

[ Szerkesztve ]

(#28891) zeno79


zeno79
őstag

Valakinek valami tapasztalat az eu multi 9.2.1 stabilról? Nálam olyan átlagos, semmi kirívó eddig, kivéve hogy a kijelzőt random felvillantotta ok nélkül (évek óta létező bug), de amióta fagyasztottam a váltakozó háttérképeket, azóta nincs gond ezzel sem. Jah, csak novemberi biztonsági szint, de egyeseknél OTA jött a kínai 9.2.2 is, talán az frissebb lesz. Érzésre picit jobb volt a dev 8.1.4 akkuban.

[ Szerkesztve ]

(#28892) duo


duo
őstag

Sziasztok betegtársak!

Nitrogen OS nél wifi eldobálást gyengébb jel esetén tapasztal valaki? LOS alatt nem de Nitrogen os illetve ABC rom esetén igen. dalvikot cachet ürítette, firmwaret újraraktam, de azért előfordul.
(en Katéval dolgozom - nem tudom van e köze hozzá)

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28893) Bóti


Bóti
senior tag

Sziasztok!
Megoldódott a problémám, gondoltam, leírom ide, hátha másnak is hasznos lesz.
A para az volt, hogy a telefon olyan akku dropokat csinált, hogy pl.: 64%-ról 10 perc alatt 6%-ra esett le, ha elérte a 0%-ot, ki is kapcsolt, de töltőre téve fél perc alatt újra 35-40%-on volt.
Nagyon sokat keresgéltem, és egy külföldi fórumon találtam meg a megoldást:
Le kell meríteni 0-ra, de teljesen. Úgy, hogy szinte be se kapcsoljon, majd kikapcsolt állapotban LASSÚ TÖLTŐVEL fel kell tölteni. Én egy 500 mA max töltésre képes Samsung töltőt használtam (volt is vagy 8 óra mire feltöltött). :)
Azóta 7.7.20-as epic rommal + a legfrissebb AGNi kernellel + EX Kernel Managerrel olyan 5-6 óra SOT van, óránkénti 0,5-1%-os idle merüléssel, és azóta se volt akku % esés! :)

[ Szerkesztve ]

(#28894) tlala válasza duo (#28892) üzenetére


tlala
addikt

Semmi ilyet nem tapasztaltam NOS alatt, nálam kiváló a wifi.
Saját vagy idegen kernelt használsz?
(Nekem is Kati van.)

[ Szerkesztve ]

(#28895) duo válasza tlala (#28894) üzenetére


duo
őstag

Igen sajat kernel. De most, koppkopp friss kati firmware-rel olyan mint a LOS. Jo

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#28896) ktommy91


ktommy91
addikt

Módosított AGNi 12.1 N és O kernelem a szokott helyen elérhető: [link] Custom audio policy-t külön kell flashelni.

Nincs kerítés.

(#28897) ktommy91 válasza ktommy91 (#28896) üzenetére


ktommy91
addikt

És frissült is, akár csak az eredeti.

Nincs kerítés.

(#28898) zeno79


zeno79
őstag

Bármennyire is szeretném én a custom romokat használni (főleg NOS Oreo-t), sajnos nem tudom elfogadni, hogy üresjáratban a Mobilhálózat készenléti módban 15-25%-ot fogyaszt, ezáltal nap végére már töltenem kell a telót, holott miuival 3 napot is kibírt egy töltéssel.
Használtam miui után fw nélkül, használtam legfrissebb firmware-ekkel, állítgattam a preferált hálózattípus alatt is, de a lényeg ugyan az: a térerő-visszajelző háromszög percenként többször leesik, kiszürkül. nem tudom mit csinál ekkor, látszólag van végig LTE, tehát nem vált át 3G-re mondjuk. Viszont akkuból ez a valami nagyon sokat szív le. Gyakorlatilag mindegyik custom romon megfigyelhető ez a jelenség.
Másnál nincs ilyen probléma? Kénytelen leszek vissza tenni a miuit? :F

[ Szerkesztve ]

(#28899) ktommy91 válasza zeno79 (#28898) üzenetére


ktommy91
addikt

Nálam sem a legacélosabb az üzemidő, de reggeltől estig kibírja a többi meg nem izgat. Hozzá kell tenni, hogy márciusban lesz 2 éves a teló és nem volt akku cserélve.

Nincs kerítés.

(#28900) zeno79 válasza ktommy91 (#28899) üzenetére


zeno79
őstag

Én azt értem, elfogadom, de custom Romon ez a térerő ingadozás nagyon meríti, miuival nincs ilyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.