Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27851) Siriusb válasza Lacopapi (#27846) üzenetére


Siriusb
veterán

Nálam is. Phone idle és Network standby van az első két helyen.

(#27852) Aethelstone válasza Lacopapi (#27850) üzenetére


Aethelstone
addikt

Akkor is sokat eszik. Kapcsold ki a francba :) Ott a fingerprint :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27853) Lacopapi válasza Aethelstone (#27852) üzenetére


Lacopapi
addikt

Igen,az a gond,hogy bár megbízható,de kesztyű,festékes ujj kizáró ok...munkám miatt így nehézkes a feloldás. Furcsamód eszembe sem jut a bekapcsgomb :D

(#27854) Lacopapi válasza Lacopapi (#27853) üzenetére


Lacopapi
addikt

Na asszem váltok MIUI-ra van valami komolyabb (ajánlott),rom ?

(#27855) Siriusb válasza Lacopapi (#27854) üzenetére


Siriusb
veterán

Ez a hét engem sem igen győzött meg arról, hogy NOS-t vagy más főzött ROM-ot használjak. Szerintem megy vissza a xiaomi.eu a hétvégén.

(#27856) Lacopapi válasza Siriusb (#27855) üzenetére


Lacopapi
addikt

7.10.19 a legutolsó,vagy van újabb? Nekem még egy 8-as MIUI-s van eltéve,ahhoz képest ez igencsak új :) Bár még mindig csak 6.0 android,sajna.

[ Szerkesztve ]

(#27857) Siriusb válasza Lacopapi (#27856) üzenetére


Siriusb
veterán

Nem, ez a legfrissebb.Nézted hanyadika van? :)

Szerk: sajnos csak 6-os, viszont jól működik, MIUI kényelméhez is hozzászoktam már, annyi minden van benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#27858) Lacopapi válasza Siriusb (#27857) üzenetére


Lacopapi
addikt

Hja,csakugyan...ezért van olyan kevés letöltés - na kíváncsi vagyok....én a MIUI-t még Desire-n kedveltem meg,dehát az még igencsak kezdetleges volt ,konkrétan iOS :) Nem nagyon értem azt,aki azt mondja,bonyolult,sztem egyáltalán nem az,bár van egy-két dolog,ami el van dugva,de annyi baj legyen. Mindenesetre megbízható rendszer. Számomra.

(#27859) Aethelstone válasza Lacopapi (#27856) üzenetére


Aethelstone
addikt

A MIUI esetében pont az egyik lényeg, hogy igazából tökmindegy, hogy milyen droid fut alatta.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27860) Lacopapi válasza Aethelstone (#27859) üzenetére


Lacopapi
addikt

Rendben,de azért mégis ... na.

(#27861) Aethelstone válasza Lacopapi (#27860) üzenetére


Aethelstone
addikt

Persze, xiaomi+miui a kerek egész :)

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27862) Lacopapi válasza Aethelstone (#27861) üzenetére


Lacopapi
addikt

Valahogyan csakugyan van ilyen érzése az embernek,nem tudom miért,de hozzátartozik a telóhoz a MIUI. Ennek ellenére persze az erre készült főzött romok nagyon ott vannak a szeren,rettentő nagy hibák nemigen csúsznak be. A legutóbbi Oreo sorozat kifejezetten húzós volt,de kiszerettem belőle az akksi gond miatt. Majd meglátom később,máskor. Most MIUI ezerrel :DD

[ Szerkesztve ]

(#27863) zeno79


zeno79
őstag

Na látom szépen lassan rájöttök hogy a Miui mennyire jó, kényelmes használni, és hogy minden működik.
A heti eu rom pedig tökéletes. Meg alig merül nálam, persze tiltok ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

(#27864) WhiteWalker válasza Lacopapi (#27862) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#27865) Aethelstone válasza zeno79 (#27863) üzenetére


Aethelstone
addikt

Mondja ezt a cm rom kipróbálómester. :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27866) zeno79 válasza Aethelstone (#27865) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, szokatlan tőlem ilyet hallani, de sokat javult a Miui. Sokkal jobb akkukezelésben, kevesebb kínai cuccot nyom már mint régen. Lehet öregszem, de sok kényelmes funkciója is van ami szintén mellette szól. Ennyi kompromisszumot megér. A custom romok meg amint kezdenek használhatóak lenni leállnak a fejlesztéssel mert jön az újabb főverzió, és kezdődik minden elölről. Kicsit belefáradtam, vagy nincs már időm rá? Anno Miui5, miui6 vs. CM nem volt kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#27867) zeno79 válasza Aethelstone (#27865) üzenetére


zeno79
őstag

Majdnem 1 napja (21ora) megy a 10.19es eu rom, 46%on áll a töltöttség, 5:55 SOT-tal (betegen itthon, így nyomkodom), szerintem elég jó. A két android fogyasztók is csak 12 és 6%, és tényleg minden működik amit megszoktam.

[ Szerkesztve ]

(#27868) Aethelstone válasza zeno79 (#27867) üzenetére


Aethelstone
addikt

Jobbulást :) Nekem sincs semmi bajom a MiUI-val, de nálam az Oreo is nagyon szépen muzsikál. Egyelőre bejövős nagyon.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27869) ElDiabloo válasza zeno79 (#27867) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

A mostani eu rom nekem is elég jó akksi időben. MIUI 9 óta hétről hétre javult szerencsére.

(#27870) Digger


Digger
senior tag

Eddig a bal oldali alsó gombbal lehetett váltani az alkalmazások között! Most ez megszűnt, vagy más módszert lehet erre használni?

(#27871) Milestone2 válasza Digger (#27870) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Beàllítàsokban van egy Gombok és kézmozdulatok settings. Ott lehet àllítani, amot beprogramozott a kicsi kínai...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#27872) Digger válasza Milestone2 (#27871) üzenetére


Digger
senior tag

Köszi! Meg van. Eddig ezt nem állította át egy frissítés!
Most viszont az ujjlenyomatot is újra kellett rögzítenem.

(#27873) golyós válasza zeno79 (#27867) üzenetére


golyós
őstag

1 kártyával használod? Mennyi idős a telefon?
Nekem 2 simmel semilyen rommal nem jön össze 6 óránál több SOT.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27874) zeno79 válasza golyós (#27873) üzenetére


zeno79
őstag

Igen, most egy kártyával használom. Kicsit több, mint egy éves. Amiket használok: FB lite, WhatsApp, 2 gmail, folyamatos online jelenlét, böngésző, ilyesmi. Xiaomi xmfs-t, gyári időjárást, meg néhány hasonló dolgot tiltok. Animációk 0,5 értéken. Te?

[ Szerkesztve ]

(#27875) zeno79 válasza golyós (#27873) üzenetére


zeno79
őstag

Ja, és manuálisan állítom a fényerőt

(#27876) golyós válasza zeno79 (#27874) üzenetére


golyós
őstag

Nekem tavaly márciusi a telo, 2sim, 2gmail, 1céges email, sima Face és messenger, chrome, játék semmi.
20 dolog van fagyasztva. Fényerő manuális

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27877) Lacopapi


Lacopapi
addikt

Megint le vagyok nyűgözve MIUI által...ahányszor visszatérek,mindig felmerül bennem,hogy voltaképpen mi a fenének próbáltam mást ? Nem csökkentve ezzel persze a remek főzött romok érdemeit. Az utolsó Xiaomi eu 7.10.19 valami nagyszerű,minden tekintetben,még a kamera is elfogadható,bár a gyermekbetegségeit sosem fogja kinőni úgy tűnik,de érezhetően jobb,mint pár hónappal ezelőtt. Hacsak nem jön valami egészen új dolog,maradok itt....(legalábbis,most így gondolom :D )

(#27878) ktommy91 válasza Lacopapi (#27877) üzenetére


ktommy91
addikt

Ha csíped a tervezett elavulást és nem akarod kihozni a vasból ami benne van(lehet hogy elég neked amit a gyártótól kapsz), akkor perfekt a MIUI. Ha viszont pl nem akarsz új telefont venni, azért hogy ki tudd használni az aptx-képes fülesed képességeit, normális hangzást akarsz vezetékes fülessel akkor felejtős a gyári MIUI(eszméletlen hogy mit tud a "rossz" qualcomm DSP, ha nem marad ki a kernelből a drivere. Persze az is igaz hogy csak a 4.4-es kernelben mutatkozott be de ez is a rendszer sara.).

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27879) Lacopapi válasza ktommy91 (#27878) üzenetére


Lacopapi
addikt

Vannak dolgok,amelyek nem érik el a létfontossági küszöböt. Ha elavultnak tűnik a MIUI,majd váltok. Ha igazán jó minőségben akarok zenét hallgatni,itthon teszem és nem telefonról. Amit a cucc tud,éppen elég a metró-busz-vonat élmény mellé. Másrészt pedig két fagyás és egy komplett leállás után nem hiszem,hogy sok kedvem van feljavított kernelt használni - bár ez lehet egyedi hiba,de nekem kellemetlen volt.

(#27880) zeno79 válasza Lacopapi (#27879) üzenetére


zeno79
őstag

+1

(#27881) ktommy91 válasza Lacopapi (#27879) üzenetére


ktommy91
addikt

Látom, sikerült megérteni a mondandóm lényegét. Honnan tudod hogy mit tud a cucc ha nem is hallottad még? A marshmallow elavult, ez tény ,már a google sem foglalkozik vele.

Nincs kerítés.

(#27882) Lacopapi válasza ktommy91 (#27881) üzenetére


Lacopapi
addikt

Használtam,mi több, ajánlottam is a dolgaidat és kifejezetten tetszett a hang,de nem áldozom be a stabilitást a hangzásért. Mert jó,ha jól, jobban szól valami, de annyit nem ér számomra,hogy a napi használat rovására menjen. Az meg,hogy az MM elavult, hát ja. Fentebb írtam, hogy sajnos csak ezen fut ez a rom, mivel azonban nincs érezhető hiba, így nem különösebben zavaró. Ahogyan a válaszban meg is kaptam,a MIUI-nak mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#27883) golyós válasza ktommy91 (#27878) üzenetére


golyós
őstag

Neutron player és meg van oldva minden :K

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27884) Lacopapi válasza ktommy91 (#27881) üzenetére


Lacopapi
addikt

No felraktam a moddolt kernelt amit az elavult MM-re készítettél,mert végülis jó emlékeim voltak a hangképpel kapcsolatban - és az emlékek nem hazudtak :) Egyelőre marad. Ha nem lesz gond,akkor ez király összeállítás így (nekem).

[ Szerkesztve ]

(#27885) hunaqua válasza ktommy91 (#27881) üzenetére


hunaqua
addikt

Én várok Tőled valami komplett oreo cuccot. :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27886) martin555 válasza Lacopapi (#27884) üzenetére


martin555
aktív tag

sziasztok,

MIÉRT van az hogy néha, kiveszem zsebből a telefont és felold a képernyője??

("zseb mód" be van kapcsolva, kiírja az ismerős üzenetet hogy "az alábbi területeket ne takard el ...stb" (egész képernyős figyelmeztető képet) de TUTI NEM nyomom meg semelyik hardveres gombot...

nagyon bosszantó. ami még be van nálam kapcsolva az az azonnali feloldás, tehát bekapcs. gomb megnyomása után nem kell felhúzni a képernyőt.

mi lenne a megoldás hogy csak hardver gombbal lehessen tényleg bekapcsolni a képernyőt??? zsebben így már fel is hívtam valakit :-(

aláírásomban a teló és a ROM.

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27887) Lacopapi válasza martin555 (#27886) üzenetére


Lacopapi
addikt

Valamilyen duplakoppos vagy ilyesmi ébresztés alighanem be van kapcsolva,nem akkor kapcsol be amikor előszeded,hanem már a zsebedben bekapcsol,ahogyan érintkezik a nadrággal. Mivel nincs lezáró képernyő,ami megakadályozná,hogy elinduljon bármilyen program,így akármi is megtörténhet a zsebedben. Nem látok bele a beállításaidba,de böngészd végig a biztonság, a gesztusok stb pontokat figyelmesen.

(#27888) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Másnak is megjött a MIUI V8.5.7.0.MHOMIED frissítés?

miui.com -on még csak a bétáról van hír:
[News] [Feedback] MIUI 8.5 Beta Stable V8.5.7.0.MHOMIED for Redmi Note 3 SD Released!

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27889) mrszitya válasza pvt.peter (#27888) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nálam már egy hete jelezte nagyjából - biztosan random kaptam csak, de nem tettem/teszem fel.

(Jelentéktelennek tűnik. 24MB-nak írja, a 8.5.6.0 után. Mégis tudnak kiadni mini OTA csomagokat is még ezek szerint).

[ Szerkesztve ]

(#27890) golyós válasza pvt.peter (#27888) üzenetére


golyós
őstag

Igen, megjött. 24mb de nem sikerült a szokás szerint a frissítés, ezért leszedte a teljes romot 1,2gb.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27891) Lacopapi válasza Lacopapi (#27884) üzenetére


Lacopapi
addikt

Feladom...a hang szokás szerint tökéletes,viszont nincs wifi....,elég összevissza a mobilnet is ,nem kísérletezek tovább.

(#27892) pvt.peter válasza golyós (#27890) üzenetére


pvt.peter
őstag

Köszi a választ és neked is mrszitya.

Nekem is már egy jó ideje nem képes inkrementálisan frissülni, mindig leszedi a teljeset...
Tudja vki hogy ez miért lehet?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27893) ktommy91 válasza golyós (#27883) üzenetére


ktommy91
addikt

A qcom 4.4-es kernelében mutatkozott be 2 új driver, amivel ki lehet aknázni az egyébként elég fasza DSP képességeit. Szerencsére gond nélkül hozzá lehet adni 3.10-es kernelhez is és nem semmi hogy mit produkál. Dobj fel egy nougat ROM-ot a legújabb Kangaroo kernellel és le fog esni az állad.

Lacopapi: Azóta még jobb lett a hangzás és a Kangaroo is ütősebb.

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#27894) mrszitya válasza pvt.peter (#27892) üzenetére


mrszitya
senior tag

Olyan embert kéne megkérdezni, aki nem használ TWRP-t. Szerintem szimplán ezzel van összefüggésben.

(#27895) balint355 válasza mrszitya (#27894) üzenetére


balint355
aktív tag

Pl. nekem jelenleg se TWRP, se nyitott bootloader, se egyéb mókolás nincs a telón, és simán ment a 24MB-os frissítés.

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#27896) mrszitya válasza balint355 (#27895) üzenetére


mrszitya
senior tag

Akkor már ez is megerősítve. Köszi. :)

(#27897) vittorio7 válasza mrszitya (#27894) üzenetére


vittorio7
őstag

Nálam sincs mókolás, és ma reggel simán ment is fel a 24MB-os frissítés.

(#27898) Aethelstone


Aethelstone
addikt

MIUI vs nem MIUI. A 14.1-es LOS szerintem ésszerű kompromisszum. Kiforrott eléggé, a custom kernelek is, amik vannak hozzá. Kis munkával tök jól feljavítható.

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27899) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Nos oreon ha töltitek a telefont, akkor az nektek sem látszik? Mármint az akku százálék megy felfele, de azt írja, hogy nem töltődik. Illetve a gyári kamera nektek sem működik?

(#27900) Ronam válasza kocsisdavid5 (#27899) üzenetére


Ronam
addikt

Nálam azt írja, hogy lassú töltés folyamatban, de a hátralévő időt nem jelzi. A kamera is működik rendesen NOS 10.18 van fenn, ma jött amúgy egy friss.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.