Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27901) pvt.peter válasza mrszitya (#27896) üzenetére


pvt.peter
őstag

Problem solved, csak kérdezni kellett :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27902) martin555 válasza Lacopapi (#27887) üzenetére


martin555
aktív tag

szia!

nem akarok nagyon bénának és szerencsétlennek tűnni, de nem is találom magát a duplakopp felébresztés lehetőséget.

aláírásomban a telefonom és a ROM, csak ROOT a változtatás, és a fejlesztői beállításokban a "közvetlen hozzáférés" (bekapcsoló gombra rögtön főképernyő, nem kell felhúzni a zárképet) és a zseb mód van bekapcsolva.

továbbra is csinálja a telefon hogy kiveszem zsebből/övtáskából, felébred a kijelző.

próbálkozás képpen kikapcsoltam a "képernyő mutatása értesítés esetén", arra gondoltam, néha pont véletlen értesítéskor szedem elő a telót és felvillan, de nem, így is csinálja.

"apróság" a dolog, tudom, de rövidgatyában felhívta a főnökömet amit el szeretnék kerülni legközelebb :-)

minden jótanácsnak örülnék :-)

egyelőre visszakapcsoltam a fejlesztőiben a közvetlen-t...

olyan sejtelmem van hogy maga a "mozgatásra" feloldódik a kijelző? ha pld mintha asztalon lenne (teló így gondolja) és eszköz felfordítására feloldódik a képernyő? lehetséges? lenne ilyen mód v csak tippelek?

üdv!

Marci.

[ Szerkesztve ]

POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

(#27903) Lacopapi válasza martin555 (#27902) üzenetére


Lacopapi
addikt

Van ilyen mód,de hogy a tiedben hol,azt sajnos nem tudom...nálam van egy érintés asszisztens.

(#27904) Siriusb


Siriusb
veterán

Visszaraktam én is a xiaomi eu-t, a NOS oreo legalább kétszer olyan gyorsan merült, ha wifi/mobil adat be volt kapcsolva.
A Red wolf-fal most nem sikerült visszaállítanom a mentést. szóval lakhattam be ismét. :(

(#27905) zeno79 válasza golyós (#27873) üzenetére


zeno79
őstag

Most tudok képet is csatolni

(#27906) zeno79 válasza golyós (#27873) üzenetére


zeno79
őstag

(#27907) D0zeR


D0zeR
tag

Miui eu-s stabil verzió van vagy csak fejlesztői létezik?

(#27908) D0zeR válasza D0zeR (#27907) üzenetére


D0zeR
tag

Fordítva akartam kérdezni bocsánat :)
A 10.19-et megtaláltam.

(#27909) zeno79 válasza zeno79 (#27905) üzenetére


zeno79
őstag

Na, felteszem tölteni a telót, 25%-on áll, 7óra 45perc SOT. Jó ez a multi 10.19. Másnak is?
D0zeR: szeptember 23-i, 8.5.3 az utolsó eu stabil rom.

[ Szerkesztve ]

(#27910) WhiteWalker válasza zeno79 (#27909) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez magyar, vagy milyen? Kínai van benne?
Miben különbözik az EU a developertol?

(#27911) zeno79 válasza WhiteWalker (#27910) üzenetére


zeno79
őstag

Az eu multi rom alapja a kínai developer. Eu-ra optimalizált, minden nyelven beszél, és kinai appoktól, meg a sok google apptól mentes. Play azért van benne. Szlovákok csinálják. Kicsit több feature van benne a globalhoz képest. Régóta jobban preferálom mint a globalt. Ha valami nagy gáz lenne egy héten megpróbálják javítani és újra kiadják a telóhoz a romot.

[ Szerkesztve ]

(#27912) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Custom rom alatt lehet nyitni a bootloadert?

(#27913) Lacopapi válasza zeno79 (#27909) üzenetére


Lacopapi
addikt

Jó bizony,semmi gond vele.

Feltettem,valóban jó,ajánlom

[ Szerkesztve ]

(#27914) Siriusb válasza Just_Reboot (#27912) üzenetére


Siriusb
veterán

Mondjuk úgy, fel sem tudsz rakni olyat, ha nincs nyitva.

(#27915) zeno79 válasza Siriusb (#27914) üzenetére


zeno79
őstag

De lehet, van nemhivatalos mód rá. Asszem már jártam úgy custom romnál egy firmware visszazárt, és akkor újra kellett hivatalosan nyitnom, az ment.

(#27916) zeno79 válasza Lacopapi (#27913) üzenetére


zeno79
őstag

Köszi, megnézem én is. Sajnos dátumozásra kiakad, pedig az nekem kell.

(#27917) pvt.peter válasza Lacopapi (#27913) üzenetére


pvt.peter
őstag

Lehet hogy hülye kérdés lesz, de az eredeti MIUI kamera miért van ennyire lebutítva?
Szemmel láthatóan jobb(nak tűnik) a zajszűrés nélküli kép.

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#27918) ElDiabloo válasza zeno79 (#27905) üzenetére


ElDiabloo
senior tag

Nekem az android OS kétszer ennyit fogyaszt, de én is érzem, hogy régóta a legjobb ez a heti kiadás.

(#27919) tlala válasza kocsisdavid5 (#27899) üzenetére


tlala
addikt

Nálam az aksi ikonban van egy villám jel töltéskor, illetve a képernyőzáron megjelennek a töltési adatok (amik amúgy megjelennek az akku menüben is) . Igaz, hogy be is van állítva, hogy a képernyőzáron minden adat jelenjen meg.
Nem tudom mi okozhatja nálad a gyári kamera gondot, nálam tökéletesen működik, és szebb képeket készít, mint a MIUI.

[ Szerkesztve ]

(#27920) mrszitya válasza pvt.peter (#27917) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nem mindegyik készülékben ennyire agresszív a mosás. Érdekes mód, a Note 4-ben már sokkal jobb a helyzet. Mást nem tudok mondani, mint hogy szándékosan nem erőltetik a dolgot valamiért. Hacsak nem a MIUI9 hoz majd vmi pozitív változást.

Hatalmas a különbség a stock és az API2-t ügyesen kihasználó 3rd party appok teljesítménye között. Jófajta szenzor(oka)t választott már ebbe a telóba is a Xiaomi, de egyáltalán nincsenek kiaknázva a képességei.
Mondjuk ezt már jó régóta lehet tudni/tapasztalni igazából, de majd rakok fel összehasonlítást a napokban, úgy döntöttem. :)

(#27921) Just_Reboot válasza Siriusb (#27914) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Dehogynem...[link]

(#27922) Siriusb válasza Just_Reboot (#27921) üzenetére


Siriusb
veterán

Azért fogalmaztam úgy ahogy, mert a nem hivatalos nyitás sokszor szült már problémát. Ha jól tudom, most már a hivatalos engedély is hamar megjön, szóval minek erőltetni egy esetleges problémaforrást?

(#27923) zeno79 válasza mrszitya (#27920) üzenetére


zeno79
őstag

Arra kíváncsi leszek. Én is sokat foglalkoztam a kamerás képességek kiaknázásának kérdésével, várjuk a Te tesztképeid. Érdekel nálad merre billen a mérleg nyelve. A Miui szoftverének is meg van a maga előnye. Nem olyan részletgazdag, de természetes, életteli képeket alkot. A többi kameraapp nem annyira, habár részletes, de szemcsés. Talán csak a Googlecam jó. Érdekel Te mit hozol ki?

[ Szerkesztve ]

(#27924) D0zeR válasza zeno79 (#27909) üzenetére


D0zeR
tag

És azt eltudnád nekem linkelni? Nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#27925) zeno79 válasza D0zeR (#27924) üzenetére


zeno79
őstag

(#27926) tlala válasza Siriusb (#27922) üzenetére


tlala
addikt

Just_Recovery kolléga arra reagált, hogy már rég nem igaz az, hogy custom ROM-ot 'fel sem tudsz rakni, ha nincs nyitva a bootloader'.
A betett linkje sem valamilyen "nem hivatalos nyitást" tárgyal, hanem azt, hogy hogyan lehet zárt bootloader esetén is feltenni a TWRP Recovery-t - azzal meg aztán bármit.
Nekem pl. sohasem volt nyitott a bootloaderem, mégis végigpróbáltam az összes custom ROM-ot, most jelenleg épp Nitrogen OS-t használok.

(#27927) rellif


rellif
senior tag

Egy pár tesztkép.
A dátumozott képek Snap Camera HDR lettek készítve a többi pedig Google camera HDR+ 3.2.045 (2821762-40) Huawei profil
[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#27928) WhiteWalker válasza zeno79 (#27911) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm!
És ez frissül?

[ Szerkesztve ]

(#27929) Just_Reboot válasza Siriusb (#27922) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Az engedély viszonylag hamar megjön, de ahhoz hogy nyithasd el kell telni 72 órának.
Az meg hogy minek erőltetek egy esetleges probléma forrást az az én dolgom.
Feltettem egy kérdést amire ha nem tudsz érdemben válaszolni akkor inkább reagálnod sem kellett volna rá.

[ Szerkesztve ]

(#27930) zeno79 válasza WhiteWalker (#27928) üzenetére


zeno79
őstag

OTA nem tudom. A teljes rom letöltésében és a manuális frissítésben hiszek.

(#27931) rellif válasza zeno79 (#27909) üzenetére


rellif
senior tag

Újraindításnál még megvan a KLO Bug Report leállt üzenet?
9.21-nél mindig ezzel indul :U

(#27932) zeno79 válasza rellif (#27931) üzenetére


zeno79
őstag

Nálam nem jött elő (amíg nem volt tiltva addig sem)

(#27933) rellif válasza zeno79 (#27932) üzenetére


rellif
senior tag

:R ok akkor frissítem...

(#27934) Siriusb válasza Just_Reboot (#27929) üzenetére


Siriusb
veterán

Gratulálok.

(#27935) WhiteWalker válasza zeno79 (#27930) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

OTA nem lényeg, viszont nem tudod hogy milyen ciklusban adnak ki frissítés?

(#27936) zeno79 válasza WhiteWalker (#27935) üzenetére


zeno79
őstag

Ahogy megjelenik az aktuális kínai, kijön az övék is. Szinte még aznap. Dev és stabil esetében is.

(#27937) tonyrulez válasza WhiteWalker (#27935) üzenetére


tonyrulez
őstag

Hetente jön ki frissítés, kínai dev-el összhangban, lista.

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#27938) Aethelstone


Aethelstone
addikt

Nekem is visszament az EU-s MIUI. Szép és jó ez az Orejjó, de Xiaomi teló MIUI nélkül nem az igazi :D

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#27939) mrszitya válasza zeno79 (#27923) üzenetére


mrszitya
senior tag

Neked pont nem tudok újat mutatni. Te mindent tudsz már. :D Inkább azok kedvéért rakom össze a dolgot, akik kevésbé kísérletező kedvűek vagy tájékozottak. Másrészt a tesztképekkel az összehasonlításra mentem rá, nem lesznek szépek/látványosak. Már csak a "gyönyörű" idő miatt sem.

Meglepetés nem lesz: szürkületben/beltérben leginkább a Snap Camera (LLM), nappal mellette még a Google Camera HDR+ módja az, ami kihozza a szenzorból a maximumot. Nekem a gyári fotók nappal sem feltétlen tetszenek (sokszor csak álló módban nem feltűnő a mosás, és közelebbi vagy "zöld mentes" témáknál), akkor inkább a részletességet preferálom. Persze értem, a természetességgel kapcsolatban mire gondolsz. (Google Camera HDR módjával az is összejöhet).

Egyébként én sem szeretem, hogy két-három kamera appot kellene használni ha minden képességét ki szeretné használni az ember a gépnek. Ezért aztán Snap-et használom szinte mindig. (Ráadásul gyári app fagy is néha API2-vel, bizonyos esetekben).

(#27940) WhiteWalker válasza zeno79 (#27936) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köcce, még annyi , hogy ezekbe az updetekbe, nem szokott "baki" lenni?
Mert tudjuk hogy az aktuális GD MIUI-ba néha néha becsuszik valami...pl akku merülés....

(#27941) zeno79 válasza WhiteWalker (#27940) üzenetére


zeno79
őstag

Előfordulhat. De mint írtam, ha olyan, megpróbálják sk. javítani és a javított romot kiadják újra. Ezért van néha több dátum a letöltéseknél, meg a "reuploaded".
Szerintem stabilabb, összeszedettebb a kínai rom, mint a globál. A globálban tényleg sok hiba volt az utóbbi időben, az a sok visszavont kiadás... Többen elégedettek vagyunk az eu multi kiadással általánosságban is, és a legutóbbival különösen.

[ Szerkesztve ]

(#27942) hunaqua


hunaqua
addikt

Vajon mikor lesz 'másolt' Rom az A1-ről......

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#27943) golyós válasza rellif (#27927) üzenetére


golyós
őstag

Tetszik ez a google camera, ki is próbálom. :C
Mégsem, el sem indul. fekete képernyő és kilép.

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27944) golyós válasza rellif (#27927) üzenetére


golyós
őstag

Megtaláltam apk mirror-on de nincs HDR? honnan szedted le?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27945) Lacopapi válasza golyós (#27943) üzenetére


Lacopapi
addikt

Nem mindegy,milyen romon vagy éppen - nálam Nougat és Oreo volt a nyerő,többin nem indul....éppen mostanában próbáltam,mivel az euMIUI 6.0-án fut,így nem megy sajna.
Az egyetlen MIUI,amin ment,az a MIUIPro volt - amiből kiszedtem. Dehát az is Oreo...

[ Szerkesztve ]

(#27946) golyós válasza Lacopapi (#27945) üzenetére


golyós
őstag

Na igen, a Miui még csak 6os droid, akkor ez a hiba :B

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27947) Lacopapi válasza Lacopapi (#27945) üzenetére


Lacopapi
addikt

MIUIPro az Nougat...ejnye :)

(#27948) mrszitya válasza golyós (#27944) üzenetére


mrszitya
senior tag

Majd tudok küldeni linket működő verzióval, de csak késő este. Ha addig is meg nem szán valaki. (3.1 és 3.2-t kell keresni, de azt nem tudom hogy moddolták-e őket vagy alapból is megy a hdr nem Nexus telókon is).

pvt.peter (#27917)

“Érdekes mód, a Note 4-ben már sokkal jobb a helyzet.“ Ezt a mondatomat visszavonom, inkább max egy kicsit jobbak a gyári képek mosás szempontjából, persze ez téma és helyzet függő. Azon is sokan a GCamet használják (meg pl. a Snap-et), a 7.0-ás alapok miatt mennek az új kiadásai is, persze Api2 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#27949) rellif válasza golyós (#27944) üzenetére


rellif
senior tag

4PDA-ról szedtem.
Külön készült android 6 ill. 7-re.
Ezen kívül elég sok kamera profil is elérhető pl., Nexus 5X,Nexus 6P,Pixel XL
Nálam ez a verzió hibátlanul működik Камера And6_3.2.045 (2821762-40)

(#27950) golyós válasza mrszitya (#27948) üzenetére


golyós
őstag

:R
3.2.045 (2821762-40) ez megy csak nincs hdr

(#27949) rellif

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.