Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-19 02:05:46

LOGOUT.hu

Xiaomi Redmi Note 3 Pro "Qualcomm" 2/16 és 3/32 - KENZO

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Graphics válasza balint355 (#14000) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mikre pl?

Mert akkor egyszerűbb annak a topicjában megnézni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14002) omgfx


omgfx
tag

Hat nekem az RR 5.7.3 beallitgatasok nelkul semmivel sem jobb mint a miui 7.5 vagy .eu 7.5 stabil. Nem tudom mi lehet a gond. Ebben most mobilnet sincs.
Screen record video

[ Szerkesztve ]

(#14003) balint355 válasza Graphics (#14001) üzenetére


balint355
aktív tag

Ezt most nem tudom megmondani, mert éppen lehalt a MIUI forum :DDD Ott volt írva hogy ma melyik telók kapják meg, de már nem emlékszek...

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14004) F.B.I. válasza balint355 (#14003) üzenetére


F.B.I.
veterán

25—én kapjuk meg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14005) balint355 válasza F.B.I. (#14004) üzenetére


balint355
aktív tag

Most nem egészen ez volt a kérdés, másrészt én azt a mondatot nem így értelmeztem... Írták pár telót ami ma kapja meg; írtak párat amelyiknél néhány ember már megkapja ma, de hivatalosan csak 25-én; és utána írták, hogy az összes többi a közeljövőben... Az én értelmezésem szerint mi még várhatunk, bár ne legyen igazam :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14006) F.B.I. válasza balint355 (#14005) üzenetére


F.B.I.
veterán

Várok, addig jó fent a CM. :DD

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#14007) alkatraz3000


alkatraz3000
senior tag

Ennél a telefonnal melyik jelenleg a jobb Xiaomi a MI5-öt kivéve?

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14008) balint355 válasza alkatraz3000 (#14007) üzenetére


balint355
aktív tag

Redmi Pro pl., ezen kívül talán a Mi Max (a méret miatt ízlés kérdése is, de van olyan verziója amiben erősebb soc van)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14009) menyuskahh


menyuskahh
tag

Sziasztok!
Várható szoftvere kamera javítás? Illetve valami cam driver cserével, optimalizálással, vagy lib cserével nem lehet javítani a képminőségen? Vagy app függő is? Olvastam hogy opencamera csodákra képes, meg hogy a miui camja a legjobb blablabla. Nem rendelkezem a telefonnal még, de érdekelne a felvilágosítás e téren, hogy pl CM-ben rosszabb-e a fényképezett képminőség mint miui alatt, stb stb. Illetve megéri-e a +10k-t a 3/32gb változat a 2/16al szemben? (feltételezve azt, hogy jelenleg egy 1gb rammal rendelkező telefont nyüstölök, és az én használati szokásaimat kielégíti ez is.)

(#14010) madrac válasza alkatraz3000 (#13994) üzenetére


madrac
őstag

Akkor mondok egyet :D Androiddal bármit meglehet csinálni ;] Úgy értem iOS-en teljesen le van korlátozva a külső applikációk multitasking lehetősége. Androidon azt csinálnak szinte a programok a háttérben az erőforrásokkal amit csak akarnak, ezáltal sokkal több mindenre lehetnek képesek, és tudnak egymással is kommunikálni. Az Android egy sokkal nyitottabb rendszer. Mindkettőnek megvan az előnye, hátránya. Nyilván cserébe a háttérben futó folyamatok csökkentik az üzemidőt.

(#14011) V.Stryker válasza Criminal017 (#13992) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ne már... akkor hiába várom? Ssjna akkor developper nálam is megy fel.

Van most valami ismert bug a developper romban?

Nektek se megy a hivatalos oldalról való letöltés? php hiba...

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#14012) ux1 válasza Criminal017 (#13992) üzenetére


ux1
addikt

Stabil lesz a Xiaomi.eu is. Abban pedig benne lesz. :K

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#14013) Trianta


Trianta
tag

Ez a beállítás pontosan mit csinál? Miylen módokat ütemez?

Biztonság \ Teljesítmény \ Akkumulátorkímélő \ Ütemezés \ Módok közti váltás idejének beállítása?

Xiaomi Redmi Note 9 Pro 6/128 SD

(#14014) Auratech válasza alkatraz3000 (#13997) üzenetére


Auratech
őstag

- Tv távirányító.
- Ismeretlen Wifi hálózatok kezelése..csatornakiosztásának csekkolása..
- FM-rádió
Nekem ez a három nagyon bejön...
Ipad Air2 mellett használom a telót. Nekem jó lett volna egy 6S+ 64Gb verzióban, ha van 3x annyi pénzem telóra.. Az alma előnye, hogy a legeslegtöbb dologhoz elég a megfelelő profin megírt alkalmazást egyszer megvenni, nem feltétlenül kell a vágyott funkcióhoz JB vagy romcsere, ahogy a droidnál.

Az akkuidő a Note3pro esetén megfizethetetlen. Mostanára bátorodtam fel, hogy 70%-nál, ébredés után ne toljam töltőre a biztonság kedvéért, mielőtt elindulok. A tesóm 6S telója folyton a töltőn lóg a Q7-ben :)
Átlag felhasználónak minden platform megfelelő lehet, ami netet, gps-t, médiát ad..

Nekem imponál a jelentős teljesítménytartalék. Nem kezdtem lázasan mókolásba de ha teljesen átlátom, mi miért, mire való, milyen egymásra hatással és mik a rizikók, valamint hiba esetén a helyreállítás menete, nyilván meglépem. Gyűjtöm az infót, mondjuk 60%-ban kapiskálom a dolgot...
Egyelőre olyan néha olyan benyomásom van a postokat nézve, mint egy Windows fórum, ahol titkos registry beállításokat csereberélnek a sebesség érdekében és néha csodálkoznak, ha a rendszer befeszül.
A postok legnagyobb része az elvégzett módosítások keserveinek, nem várt hibáinak taglalásában gázol.
Túl sok a váratlan esemény vagy csak befosi vagyok..

Androidos telónál azt az alkalmazást keresem, ami a jó akkuidő miatt folyamatosan bekapcsolt offline gps mellett, egyfajta személyi titkárként partner a napi teendőkben.
Tehát szól, amikor valami teendővel kapcsolatos helyet közelítek, vagy, hogy hívjam x-y-t, vásároljak be- ezt azt. Esetleg rögzített hangjegyzettel, hangosan beolvasott szöveggel.
Vagy amikor megközelítem a melóhelyem, felkínálja a kapu mobilos nyitását...

Auratech Field Recording

(#14015) gusthy válasza alkatraz3000 (#13994) üzenetére


gusthy
veterán

Pl tíz órás képernyőidőt produkálni :)

(#14016) Criminal017 válasza ux1 (#14012) üzenetére


Criminal017
őstag

A stabil globalról van szó, a xiaomi.eu-ban nyilván benne lesz, hisz Vagyuláék oda adták a fordítást.

(#14017) menyuskahh válasza menyuskahh (#14009) üzenetére


menyuskahh
tag

Senki semmi?

(#14018) zeno79 válasza menyuskahh (#14017) üzenetére


zeno79
őstag

Ha most sem veszed észre különösebben az 1GB méretét, akkor felesleges lehet a 3GB. Én sem adtam ki rá plusz sokezret, nekem elég a 2GB is.
CM romot használok, ott meg a camera2.api, és lehet babrálni záridőt, ISO-t, színhőt, stb. így mondjuk ISO100-on egész jó képeket csinál, már ha ki tudod tartani a hosszabb exp.időt. Van dng is.
Nappal szerintem bőven vállalható képet csinál mindenféle babrálás nélkül automatán is. Összességében elégedett vagyok vele. (szerintem miui7-en rosszabb a minőség, 8-on kicsit már jobb, de a CM-é jobban tetszik nekem)
CM-en van lassított 120fps felvétel 720p-n, van 4K (nem használom) videomódok is.

[ Szerkesztve ]

(#14019) alkatraz3000 válasza gusthy (#14015) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Az SE-vel nem volt nehéz a 8, ezzel még nem sikerült :D de erről csak annyit tudok, hogy most már egy kettővel régebbi verzió van a telefonon a miui 8 betaval, ami még magyar, de nem lesz az.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#14020) Pubszon válasza Criminal017 (#14016) üzenetére


Pubszon
veterán

Most akkor a Global 6.8.18 Beta-ról ha holnap frissítek akkor nem lesz magyar nyelv? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14021) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Hát holnaptól elmondhatjuk, hogy egy olyan eszetlen cég/gyártó telefonját birtokoljuk, amely egy éven belül kiadja(kiadta) a Redmi Note 2, 3, 4 készülékeket....és akkor csodálkoznak, hogy még hazájukban is csökkennek az eladások...közröhejesek.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14022) Criminal017 válasza Pubszon (#14020) üzenetére


Criminal017
őstag

Miért ne lenne? Global betaban lesz magyar folyamatosan, azt is csiszoljuk/csiszolják.

(#14023) J.Cs. válasza balint355 (#14000) üzenetére


J.Cs.
tag

Én is pont erre értettem... Román van benne, s magyar nincs... Szívás...

Mélyvíz leírást lehetne frissíteni pár új rommal nem? Mármint nem MIUI romokkal is. Egyre több csapat van aki támogatja a telót.

(#14024) balint355 válasza J.Cs. (#14023) üzenetére


balint355
aktív tag

Én is pont a román miatt bízok benne hogy lesz magyar is :D Persze szóljatok ha lemaradtam volna a hivatalos román forgalmazásról... :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14025) Pubszon válasza Criminal017 (#14022) üzenetére


Pubszon
veterán

Mert holnap a MIUI 8 Stable jön, nem?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14026) Milestone2 válasza Pubszon (#14025) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De a stable Globalban -tudtommal- nem lesz magyar, továbbra is csak a developer Globalban.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14027) balint355 válasza Pubszon (#14025) üzenetére


balint355
aktív tag

De a dev attól függetlenül megy, ha most dev van fent akkor ugyanúgy dev frissítéseket fogsz kapni. A stabil és a dev két külön ág, attól hogy a stabil kijön, nem fog átállni rá a telefon :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#14028) Milestone2 válasza balint355 (#14027) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Így van. Dev-Devre frissül. Stab-Stab-ra.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14029) Pubszon válasza balint355 (#14027) üzenetére


Pubszon
veterán

És azt hol tudom megnézni, hogy nekem melyik van?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14030) blakey válasza Pubszon (#14029) üzenetére


blakey
titán

[link] - ezek szerint tudod, hogy mid van. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14031) Milestone2 válasza Pubszon (#14029) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Settings / About phone / MIUI version
Beállítások / A telefonról / MIUI verzió

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14032) Pubszon válasza blakey (#14030) üzenetére


Pubszon
veterán

Most már gondolom, hogy Global dev, de se az se Stable sincs a telefonban feltüntetve. :D
Ebből gondolom:
"Global developer: hivatalos ROM, majdnem hetente frissül, OTA-n is. Kínai alkalmazásoktól mentes, de GAPPS van benne. Magyar nyelvet tartalmaz."

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14033) Milestone2 válasza Pubszon (#14032) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ott ahol leírtam a MIUI versionnál a verziószámból kiderül. Csak nem mentél be és nem nézted meg. Vagy bementél, csak velünk nem osztottad meg, de igaza van az előttem hozzászólónak az előző kérdésedből ítélve neked developer verzió van fenn.

A Developer verzió ilyen "felosztású": 6.8.18
A Stable pedig ilyesféle: V7.3.7.0

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14034) blakey válasza Pubszon (#14032) üzenetére


blakey
titán

A Beta a Dev., pénteken lesz rá frissítés. Nem hinném, hogy a Stable jobb lesz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#14035) Pubszon válasza blakey (#14034) üzenetére


Pubszon
veterán

Jó lesz ez nekem, csak várom a bootloader nyitásához a kódot, mert a root nagyon kellene. :K

(#14033) Milestone2: Köszi. :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#14036) drdr válasza Milestone2 (#14026) üzenetére


drdr
senior tag

Akkor továbbra is: [link]

(#14037) Milestone2 válasza drdr (#14036) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lehet nyitni kellene a kérésnek (azaz hogy legyen a stabilban is hungarian), mert így azt hiszem félő elsiklanak majd felette....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14038) drdr válasza Milestone2 (#14037) üzenetére


drdr
senior tag

Ez így?

Lehet "like-olni"... :)

.... meg azért lehet 170 hozzászólásnál több kellene.... :F

[ Szerkesztve ]

(#14039) Milestone2 válasza drdr (#14038) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rányomtam az elsőt.
Majd meglátjuk mennyi jön még hozzá(nk).

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14040) DMG válasza drdr (#14038) üzenetére


DMG
senior tag

és ezt hogy tudom like-olni?

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14041) drdr válasza DMG (#14040) üzenetére


drdr
senior tag

Igazábol nem like-olni kell (azért volt idézőjelben), hanem regisztrálsz és hozzászólsz a témához (pl. Please....)

(#14042) DMG válasza drdr (#14041) üzenetére


DMG
senior tag

Az ok, csak a többi posztnál lehet látni ilyen +1-es rate-eket az első post alatt.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14043) Milestone2 válasza DMG (#14042) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tessék raktam rá +5-ös Rate-t is, de nem az számít, hanem hogy minél több hozzászólás keletkezzen...!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14044) DMG válasza Milestone2 (#14043) üzenetére


DMG
senior tag

Ok, írtam én is, gondolom elég ennyi. Vagy írjak hosszú elemzést az eladási adatokról? :)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14045) smithsys válasza Milestone2 (#14043) üzenetére


smithsys
aktív tag

+1 ment.

(#14046) Milestone2 válasza DMG (#14044) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Inkább a kínai búgócsigák nemi életéről...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14047) DMG válasza Milestone2 (#14046) üzenetére


DMG
senior tag

中國的陀螺無能為力,因為在匈牙利的語言中沒有系統

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#14048) koppasz1986


koppasz1986
tag

Jött egy ilyen ez a MIUI 8 frissités lenne?

(#14049) Milestone2 válasza koppasz1986 (#14048) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát ez nem az Updater alkalmazásnak tűnik....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#14050) koppasz1986 válasza Milestone2 (#14049) üzenetére


koppasz1986
tag

Szerintem se

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.