Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80651) tboy93 válasza Kendek (#80650) üzenetére


tboy93
nagyúr

Felteszem lesz majd valami cikk / poszt az eredményről :)

(#80652) Dinomano válasza Kendek (#80645) üzenetére


Dinomano
senior tag

Valamint a PKG-kat telepíteni kell a package manager-ben.
ISO-kal picit könnyebb a dolog. vagy indul alapból, vagy ha encrypted iso, akkor ki kell bontani a HDD-re. (Úgy a legegyszerűbb.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80654) szika87


szika87
aktív tag

Félve írok ki ilyet, pedig tudom hogy már lehet, de mégis szokni kell még :DDD
Szóval adott egy gép 4.89-es firmware-el, és egy másik 4.90-es firmware-el. Mindkettőn gyári rendszer van most már a HDD csere és rendszer újratelepítés miatt.
A HEN már tökéletesen működik a 4.90-es verzión és nyugodtan befrissíthetem vagy még nem az igazi? Eleve melyiket használjam, azt amelyik a ps3xploit-on van?

Köszi,

We are here for a good time, not a long time.

(#80655) Guitar14 válasza szika87 (#80654) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ha nem indokolt akkor nem szükséges frissíteni, de igen az xploit-oldalán lévőt használd. (weboldal jelenleg .me végződésű, psxplace-en mindig ellenőrizd a webcímet mivel előfordulhat, hogy épp nem működik vagy egy vírusos oldalt találsz meg)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80656) szika87 válasza Guitar14 (#80655) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszönöm akkor azon az oldalon megcsinálom a super slim-en. Viszont a FAT valamiért nem tud rácsatlakozni a hálózatra ami otthon van...már ott tart hogy "obtaining ip address" majd a timed out felirat és nem csatlakozik.

Már pedig ahhoz hogy a HEN-t rá tegyem arra is, szükség lenne az internetre. Már annyi mindent megpróbáltam de semmi, automatán se, manualon se, van esetleg valami trükk rá amivel ez orvosolható?
Igazából sose használtam az internetet a ps3-on, de pl játék frissítés szempontjából is szükségem lenne rá.

We are here for a good time, not a long time.

(#80657) Kendek válasza szika87 (#80656) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A 4.90-et tökéletesen támogatja a HEN, szóval nyugodtan frissíthetsz.

Viszont bár a HEN telepítése az megy akár offline is, de akkor is szükség van a helyi hálózatra. Szóval próbáld meg vezetékkel is, hátha úgy jó lesz.
A játékok frissítése is megoldható internetkapcsolat nélkül.

<-ƘƘ->

(#80658) szika87 válasza Kendek (#80657) üzenetére


szika87
aktív tag

Köszönöm,
Mennyire jellemző hogy a PS3 (FAT) nem akar felmenni hálózatra?

We are here for a good time, not a long time.

(#80659) Kendek válasza szika87 (#80658) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Wi-Fi az könnyen előfordulhat, hiszen a konzol nem támogatja az újabb szabványokat. De általában azért bekonfigurálható úgy a router, hogy tudjon csatlakozni.

<-ƘƘ->

(#80660) Guitar14 válasza szika87 (#80658) üzenetére


Guitar14
senior tag

Sajnos jellemző, tönkre szokott menni a hálózati kártya. Ilyenkor kábelen se működik.
Ha ugyan arra a WiFi-re nem megy fel amire a Superslim akkor dugd rá kábelre, ha úgy se akkor tuti, hogy a hálózati kártyával gond van.
Ha CECHC gépről van szó akkor cserélhető.
Ő a ludas:

Felső burkolat leszedésekor ez van a tápegység előtt a bluray olvasó mellett.
Esetleg húzz le minden róla és dugd be újra, ellenőrizd a coax kábel be van-e dugva. Ha így se segít akkor fényképezd le mindkét oldalát ennek az alkatrésznek és lehet tudok küldeni típusazonosat fórumtárs áron. :D

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80661) szika87 válasza Guitar14 (#80660) üzenetére


szika87
aktív tag

A Super slim működik gond nélkül, a FAT-el van gond.

Igen igen a múltkori szétszerelés/takarításnál ezt nem dugtam vissza, és nem volt se hálózat, se vezeték nélküli kontroller támogatás. Akkor egyértelműen ez volt a gond, utána már bekötöttem és woálá működik a vezetéknélküli joy, és működik a hálózati kártya is, mert látja a különböző wifi jeleket. Csatlakoznék a wifi-re beütök mindent, jelszó (helyesen van beírva) stb várok, várok ---> obtaining ip address ----> timed out.
Remélem nem kell vezetékezni, mert a router a másik szobába van.

We are here for a good time, not a long time.

(#80662) Guitar14 válasza szika87 (#80661) üzenetére


Guitar14
senior tag

Egy próbát megér, gyorsan átviszed, rádugod valami képernyőre és kipróbálod, hogy mi a gond.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80663) vargalex válasza szika87 (#80661) üzenetére


vargalex
félisten

Triviális kérdés, de ugye nincs MAC szűrő a routeren?

Alex

(#80664) szika87 válasza vargalex (#80663) üzenetére


szika87
aktív tag

Lehet hogy az is az amit visszakérdezek :)
Honnan tudom hogy van-e benne MAC szűrő? Illetve ha van, hogy tudom kikapcsolni?
Egyébként a DIGI szolgáltatja az internetet ha ez segítség.

We are here for a good time, not a long time.

(#80665) Kendek válasza szika87 (#80664) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha nem tudod, hogy mi az, akkor tutira nincs beállítva. :)

<-ƘƘ->

(#80666) Dinomano


Dinomano
senior tag

Ha már lehet itt warez témában post-olni.
Nem teljesen világos nekem az ISO téma PS3 játékok esetén. Leírom, hogy én hogy gondolom, sejtem a dolgokat. Kibővíteni, megcáfolni vagy pontosítani ér. :)

Encrypted ISO-k: Külső programmal ki kell kódolni őket, csak azután használhatóak. Az ISO kicsomagolása a PS3 HDD-re "sem segít".

Redump ISO: Indítható (?) ISO formában PS3-on, kicsomagolva is "működik".

PKG: Package file, tartozik hozzá egy pici RAP file is, ez "töri fel" a telepített játékot. Ennek hiányában csak demo verzióban indul a játék vagy PSN-ért könyörög.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80667) Kendek válasza Dinomano (#80666) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Letölthető lemezes dump-ok mind becsomagolt könyvtárak, rendszerint nem titkosítottak. Kicsomagolod, majd egy parancs az ISO készítés. A saját dump az pont ugyanez, illetve az mehet akár egyből ISO-ba is.

A pkg fájok esetén a RAP fájl az a licenc, vagyis itt nincs semmiféle törés. A HEN automatikusan legenerálja a fiókodhoz a RIF fájlokat, ami ugyanaz, mint amit vásárláskor is kapsz.

<-ƘƘ->

(#80668) xzeebyt


xzeebyt
tag

Sziasztok!

Van egy PS3/4-es fejhallgatóm, aminek mindkét oldalon ahol be lehet hajtani a füles részét eltörött az a kis pöcök. A fejhallgatónak semmi baja, ezért nem volna szívem kidobni, sőt szeretem, hogy azzal az adapterrel az xboxon kívül bármi máshoz tudom használni. Ilyen műanyag biszbaszt nem lehet valahonnan rendelni ?

Füleshez szivacsot, illetve a pánt részéhez a szivacsot, találtam, de ezt a műanyag részt nem.

A páciens

Kriptot is elfogadok!

(#80669) Kendek válasza Dinomano (#80666) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szóval egy kicsit bővebben a dumpolás és az ISO készítés menete:

A behelyezett lemezt a ManaGunZ vagy az IRISMAN segítségével lehet a legegyszerűbben dumpolni.

Szükség lesz egy USB-s külső vinyóra, ez legyen MBR partíciós tábla és rajta egy elsődleges partíció, FAT32 fájlrendszerrel. Ezt rádugjuk a konzolra, és behelyezzük a lemezt.

Aztán a ManaGunZ-t indítva a játék ikonján △ gomb > Copy > /dev_usb001/GAMES > <Játék neve>

vagy IRISMAN-t indítva először START gomb > Tools, és itt a Combra / disc-less payload helyett a With BDVD Controller opciót kell választani.
Miután újraindult a konzol, a játék ikonján △ gomb > Copy Game > BDVD to USB001

Ha kész a másolás, a vinyó lehúz és rádug PC-re. A PS3 ird database segítségével le kell tölteni a lemezünkhöz való IRD fájlt, majd a PS3-ISO-Rebuilder.exe progit indítva, betallózzuk a vinyóról a könyvtárat, meg az IRD fájlt.

Ha minden zöld, akkor PS3 ISO utilities, és a makeps3iso.exe segítségével elkészítjük az ISO-t:

makeps3iso.exe <könyvtár elérési útvonala>

Ha magyarítást is szeretnénk, akkor az ISO készítés előtt azt bemásoljuk a helyére.
Az elkészült ISO fájlokat a konzol /dev_hdd0/PS3ISO könyvtárába másoljuk fel, FTP-n keresztül a leggyorsabb. A webMAN MOD itt meg fogja találni ezeket, így könnyen és gyorsan megy a csatolás.

<-ƘƘ->

(#80670) szika87


szika87
aktív tag

Na újabb fejlemények, a super slim sem működik mostmár vezetéknélkül, besz*rok komolyan :DDD Egyszerűen el nem tudom képzelni mi lehet a baj, az ég világon semmi sem változott, se a szolgáltató, se a router, semmi, és hirtelen egyik ps3 se tud rá kapcsolódni a vezetéknélküli hálózatra, vicc.
Mindegy úgy voltam vele a super slimen megcsinálom a HEN-t ahogy korábban.
LAN kábel rá kötve van internet, usb-n fenn van 4.90-es HFW, feltelepít 2x-er. Böngészőbe kitörölve minden előzmény, ps3xploit.me oldalán hen letölt, majd rá kattint az auto install HEN-re, és persze 25-ör failure, majd végül azt hinném sikerül mert nem dob hibaüzenetet, de csak szimplán visszalép a fő menübe, és ennél a pontnál automatikusan el kéne kezdenie letöltenie a HEN installer signed.pkg-t, de semmi nem történik. Ezen a ponton egyelőre feladtam, majd holnap szenvedek vele újra...

We are here for a good time, not a long time.

(#80671) Kendek válasza szika87 (#80670) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyenkor érdemes törölni mindent a böngészőben (Cache, Cookies...), majd nyomni egy újraindítást. Mivel ha a memória megtelik szeméttel, akkor annál nehezebben fut le az exploit.

<-ƘƘ->

(#80672) vargalex válasza szika87 (#80670) üzenetére


vargalex
félisten

Nem lehet, hogy WPA3 titkosítást állítottál be a routeren?

Alex

(#80673) Dinomano válasza Kendek (#80669) üzenetére


Dinomano
senior tag

Köszönöm mindenkinek az infót! :R
Kendek, ennyire profin nem vágom a témát... Viszont... Általában helyszűkében vagyok a belső HDD-n. Legegyszerűbben hogy csinálhatok külső HDD-t, ISO-kal megpakolva?
Valamint: Indíthatóak gond nélkül külső HDD-ről a játékok? Nem korlátoz az USB-sebesség?
Alapszinten vagyok még PS3 warez terén. Legkomolyabb dolog amit csináltam, az a Dragon Quest Builders felpatch-elése volt angolra.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80674) Dinomano


Dinomano
senior tag

Közben (szégyen-nem szégyen) feladtam a GTA 4-et a felénél. Megnézem YT-n a végigjátszását, valamint a két kiegészítőnek is, mivel a sztori érdekel. Az autók irányítása nagyon nem jött be, valamint szivatás, hogy checkpoint esetén újra muszáj autózni a mission-ig. (Oké, hogy van taxi, de akkor is...)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80675) Kendek válasza Dinomano (#80673) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Vinyót legegyszerűbben a Rufus segítségével tudod kompatibiliste formázni, ahogyan a leírásban van.
Ha FAT32 a vinyó fájlrendszere, akkor a splitps3iso.exe segítségével lehet darabolni, úgy mehet a PS3ISO könyvtárba. De NTFS is lehet, mert csak az ISO-kat látja a webMAN MOD, és akkor 4 GB felettiek is mehetnek egyben.

Az USB sebesség nem korlátoz, mivel lemezről sem gyorsabb.

<-ƘƘ->

(#80676) Dinomano válasza Kendek (#80675) üzenetére


Dinomano
senior tag

A multiman-ban láttam egy olyan menüt, hogy NTFS lemez olvasás, vagy valami ilyesmi. Köszönöm a tippet, felszabadítok otthon egyet a sok külső HDD közül, és Rufus-al leformázom NTFS-re.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80677) Kendek válasza Dinomano (#80676) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A multiMAN-t nem javaslom, sőt, lehetőleg minden Homebrew app kerülendő. Mármint rutinszerűen ne legyenek ezek használva, mert előfordul, hogy fekete képernyőn ragad az indítás. Tehát az ISO csatoláshoz is inkább a weMAN MOD.

Jah, és egy tipp a kevés tárhelyre. A PS3 Unlock HDD Space app segítségével lehet felszabadítani extra 8% tárhelyet a konzol vinyóján.

<-ƘƘ->

(#80678) Dinomano válasza Kendek (#80677) üzenetére


Dinomano
senior tag

Köszönöm! :-) PS3 Unlock-ot futtatom este a gépen. Még kérdés: Van egy 128 GB-s USB3-as Philips pendrive-om. Elméletileg kutya baja, meg vadi új, viszont valamiért az ASUS laptopom nem szereti, folyton ledobálja. (Más gépen ezt nem tapasztaltam.) Befogom ezt egyelőre külső tárhelynek. Leformáztam rufus-al. Következő lépésként mehetnek rá az ISO-k? (HFW ugye PS3 belső HDD-én van.)
MultiMAN alapból járt a HEN-hez, amikor feltettem. Ne ezt használjam akkor? E helyett hogy tudok WebMan-t feltenni pl.?

[ Szerkesztve ]

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80679) Kendek válasza Dinomano (#80678) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A multiMAN az nem jár a HEN-hez, vagyis külön lehet telepíteni. De már évek óta nem volt frissítve, ezért sem javasolnám a használatát.
A webMAN MOD a saját telepítőjével tehető fel, majd böngészőben állítható be, amihez a konzol IP-címe fog kelleni. Először meg fogsz ijedni, mert manuálisra felkapcsolja a hűtést, de ezt vissza lehet állítani a gyári automata vezérlésre.

Formázás után a külső vinyón létre kell hozni a PS3ISO könyvtárat, majd ebbe mehetnek az ISO fájlok.

<-ƘƘ->

(#80680) Dinomano válasza Kendek (#80679) üzenetére


Dinomano
senior tag

Eddig Multimant használtam, ugye ott HEN indítás után indítottam a MultiMAN-t, majd az ISO indítása után kimount-olta azt a HEN képernyőre, és onnan indíthattam az ISO képfile-t. Sajnos van olyan ISO, ami nem akart működni. Pl. a Ni No Kuni sem volt hajlandó elindulni, főképernyőig jutottam. Ez lehet a Multiman miatt volt?

NTFS vagy exFAT-ra formázzam a pendrive-ot? Indíthatóak a játékok NTFS-ről, exFAT-ról is? 4 GB korlát miatt a FAT32-öt nem akarom...

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80681) Kendek válasza Dinomano (#80680) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

NTFS legyen, mivel az exFAT támogatás az nem a legjobb. Amúgy ISO csatoláshoz is inkább egy kisebb, de támogatottabb appot érdemes, mint a ManaGunZ vagy az IRISMAN. De sokkal egyszerűbb a webMAN MOD, hiszen ahhoz nem kell külön indítani semmit.

<-ƘƘ->

(#80682) szika87 válasza Kendek (#80671) üzenetére


szika87
aktív tag

Közbe végül sikerült a HEN (de van más probléma)
Igen igen ezeket végig megcsináltam amiket írtál de akkor se működött, egyszerűen nem ugrott fel az automatikus pkg HEN telepítés ablak a művelet végén akkor sem ha sikeresen lefutott online.
Végül úgy sikerült hogy az exploit oldalán van olyan hogy HEN activator alternative, ezzel sikerült, le ment valamilyen telepítőt a gépre parancsikonnal és így feltelepült.
Egyből rá is raktam a webmant és multimant sikeresen. Na itt követtem el a hibát, utólag olvastam hogy a webmannak ha nem a legfrissebb változata van fenn akkor a HEN aktiválásakor lefagy a gép. És valóban ez van, most nem tudom hogy töröljem le a webmant...
Van egy trükk, az USB-re fel kell másolni egy üres txt-t, --->boot_plugins.txt néven. Ha így indítom a HEN-t akkor nem fagy le, viszont nem is jön fel PKG installálós mappák/indítók, így hiába, nem tudom felrakni az új webmant. Ha viszont a txt nélkül indítom akkor kifagy.
Életembe nem szívtam ennyit a HEN-el, annó 10 perc alatt le ment az egész hiba nélkül...

[Vargalex] Biztos hogy nem, mert mióta megvan hozzá se nyúltam, nem állítottam benne semmit. Ha gond volt az internettel, szimplán reseteltem, vagy áramtalanítottam és vissza.

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#80683) Kendek válasza szika87 (#80682) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha fent van a multiMAN, akkor indítsd azt, majd töröld a /dev_hdd0/plugins könyvtár tartalmát. Aztán miután újraindult a konzol, telepítsd újra a webMAN MOD-ot, de a legfrissebb verzióját.

<-ƘƘ->

(#80684) szika87 válasza Kendek (#80683) üzenetére


szika87
aktív tag

Okés ezt akkor majd megnézem így köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

We are here for a good time, not a long time.

(#80685) Dinomano válasza Kendek (#80681) üzenetére


Dinomano
senior tag

Köszönöm, akkor webMAN-el próbálkozom majd. Miért kell IP-címet állítani a webMAN-hez? ISO indítás mennyiben más, mint multiman esetén?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80686) Kendek válasza Dinomano (#80685) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A webMAN MOD beállításait éred el a böngészőből, és ehhez a konzol IP-címét kell beírnod a címsorba. De igazából ezt eléred a konzol böngészőjéből is, lesz hozzá ikon.

Látni fogod, hogy a webMAN MOD majd kipakolja az ISO játékok ikonjait is a sajátja alá. A csatolás pedig egy gombnyomás.

<-ƘƘ->

(#80687) perge666


perge666
veterán

Na szerintem így lesz gallyra vágva ez és a többi hasonló topik is. :(((

(#80688) Kendek válasza perge666 (#80687) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, végre egy kicsit felpörgött a topik. :K

<-ƘƘ->

(#80689) Dinomano


Dinomano
senior tag

Valaki próbálta Move nélkül a Dead Space Extraction-t? Élvezhetetlen kontrollerrel?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80690) Kendek válasza Dinomano (#80689) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én DualSense kontrollerrel játszottam végig, és teljesen jó volt így is. :K
Bár bevallom, arra csak utólag jöttem rá, hogy Move-val is lehetett volna, és amúgy van is a PSVR miatt. :D

<-ƘƘ->

(#80691) Guitar14 válasza Kendek (#80690) üzenetére


Guitar14
senior tag

Dualsense? Mármint Dualshock?
És most lehidaltam, hogy lehet kontrollerrel nyomni az Extractiont? :D
(Nekem Wii-re van meg, ott nyilván wiimote-tal játszottam végig és eléggé élveztem)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80692) Kendek válasza Guitar14 (#80691) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem szeretem annyira a DS3-at, szóval inkább DualSense-el tolom PS3-on is. Persze van hozzá Wingman XE és XE 2 konverterem is, amikkel eléggé fullosan működik. :)
Amúgy nyilván azért lehet sima kontrollerrel is játszani, mert nincs mindenkinek Move-ja.

<-ƘƘ->

(#80693) szika87 válasza perge666 (#80687) üzenetére


szika87
aktív tag

Nyilván nem akarjuk szét flamelni a csoportot warezzal. De most pont jól jött a segítség, ami engem illet csak eredeti játékaim vannak, egyedül két dolog miatt tettem fel a HEN-t, az egyik h tudjam szabályozni a hűtést, a másik pedig hogy vinyóra rakjak néhány játékot az eredeti lemezről hogy ne az olvasófeje kopjon.
Igazából megkaptam a segítséget amit köszönök, így én megvagyok ebben a témában mostmár.

We are here for a good time, not a long time.

(#80694) Kendek válasza szika87 (#80693) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ilyen idősebb konzolok esetén a jailbreak az számtalan okból felmerülhet. Nem feltétlenül csak a warez miatt, de a játékok és a játszhatóság megőrzése céljából is.
Talán nem árulok el nagy titkot, hogy ezzel az egésszel annyi a cél, hogy a felhasználóknak ne kelljen máshová fordulniuk segítségért és információkért. Szóval nyugodtan kérdezhettek, persze bizonyos kereteken belül. :)

<-ƘƘ->

(#80695) Dinomano válasza Kendek (#80694) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem sixaxisom van, azzal is élvezhető az Extraction? Dead Space-t szeretem, jó lenne kipörgetni ezt a spin-offot.
Valaki próbálta a PS3-as Until dawn prototype-ot vagy a demot? Mennyire játszható illetve elindul-e egyáltalán valamelyik verzió, ami kijutott netre?

Feltettem a webmant. Gyerekeimnek próbáltam feltenni egy Monster High játékot, de egyelőre egyik ISO sem akar működni. Találtam egy pkg-t is, de ahhoz meg RAP nincs.
Spongyabob játékból pedig csak pkg működik, de ahhoz legalább volt RAP...
NTFS-es pen drive-ot látja a gép, de ISO-t nem tudok indítani. Valami hibát ír ki, valami oylasmit, hogy az elérési út nem jó, és "iso.ntsf" a file vég. Hozzátesz valami plusz ntfs kiterjesztést az ISO mögé?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80696) Dinomano válasza szika87 (#80693) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem anno a meghajtóm szállt el, az vitt rá a "zavarosban halászásra".
Annyiban van értelme, hogy ritkaságokat is kipróbálhat, végigjátszhat az ember, van patch-elési lehetőség.
Feltettem a 8%-os HDD helyfelszabadítós programot. Ezt indítás után letörölhetem, vagy fent kell lennie gépen?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80697) Kendek válasza Dinomano (#80695) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

DS3-mal is működik, de, hogy élvezni fogod-e, az gondolom majd kiderül. :)

Az NTFS fájlrendszer speciálisan van kezelve. Mikor ISO-k után kutat a webMAN MOD, akkor a /dev_hdd0/tmp/wmtmp könyvtár alá belistázza amiket talál, és ott kapnak .ntfs kiterjesztést. Ezek a fájlok tárolják az infót ami a csatoláshoz szükséges, köztük az elérési útvonalat is.
Hogy nem működik, az egyrészt lehet azért, mert megváltozott a pendrive elérési útvonala (vagy nem elérhető), másrészt pedig mert frissítve lett a játéklista, de nem lett újratöltve az XMB, hogy az aktuális állapotot mutassa (az automatikus reload az nem igazán működik).

(#80696) Dinomano: Csak egyszer kell futtatni, utána törölhető.

<-ƘƘ->

(#80698) vargalex válasza Dinomano (#80695) üzenetére


vargalex
félisten

A kolléga által linkelt gyűjteményben nem találod a megfelelő RAP file-t?

Alex

(#80699) kissbill


kissbill
tag

Last of us-t erdemes ps3-on kitolni ? Vagy ha teheti az ember akkor inkabb mar PC-n ?

[ A vasam meg van hozza PC-re, low-middle graph-ra, de csak 8 GB ram van benne ezert szaggatt a game, neztem 14k-ert lehetne 16GB szettet venni ].

Redditen rakerestem, azt irtak, h PS3-on is okes, de azert zavaro, h folyamatosan 24 +\- FPS-en van es a nagyobb jeleneteknel meg 20 FPS ala is beesik . Annyit rontana a jatekelmenyen ez ? [ En amugy kb 25-30 FPS-es vagyok szokva, ps vita miatt :D ]

(#80700) Dinomano válasza kissbill (#80699) üzenetére


Dinomano
senior tag

Az orig. Last of US jött ki PS3-ra, PC-re szerintem csak a felújított part 1 van. (Kivéve emulátor.)
Okés PS3-on Last of Us, semmi gond nem volt vele. Annyira nem vettem észre fps ingadozást. (Sehol sincs egy Dragon Age inquisition-höz vagy Shadow of Mordorhoz képest. És azokat is ps3-on játszottam ki.)

/(^_^)____7=--- - - >|

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.