Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80801) arty válasza szika87 (#80796) üzenetére


arty
veterán

:R

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80802) Weareus


Weareus
addikt

Szerintetek így 2023 végén egy eredeti, bontatlan ps3 kontrollert megvenni mennyire necces?
Akku miatt kérdezem, feltételezem nem tegnap óta áll bontatlanul és ez az akkunak nem tesz jót...

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80803) Kendek válasza Weareus (#80802) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha tényleg eredeti, akkor az akkumulátora akár már halott is lehet. De attól is tartani kell, hogy igazából nem is eredeti.

<-ƘƘ->

(#80804) Weareus válasza Kendek (#80803) üzenetére


Weareus
addikt

Ment pü. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80805) Weareus


Weareus
addikt

Ha kellene ps3-hoz egy új és jó kontroller, akkor ez állítólag eléggé jó.
Ismeri valaki? Engem az aszimmetrikus stick nem zavar.
[link]

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80806) Kendek válasza Weareus (#80805) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A magam részéről én biztos, hogy Retro Fighters Defender Bluetooth Edition kontrollert vennék. :)

<-ƘƘ->

(#80807) Weareus válasza Weareus (#80804) üzenetére


Weareus
addikt

Nézegetem, nézegetem.
Amit linkeltem, az sincs Hunniában, meg úgy nézem ez sem.
Megint külföldröl kell rendelnem? :U

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80808) rasotamas


rasotamas
veterán

Néztem ma egy delid videót, és meglepődve tapasztaltam, hgoy a videóban lévő gépben voltak hőcsövek. Az enyémben nincs egyáltalán. CEHCL típusom van. Mitől függ?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#80809) AxBattler válasza Kendek (#80806) üzenetére


AxBattler
félisten

Wáó, ez tényleg jónak tűnik!
Köszi a tippet, kár hogy PS5-el nem kompatibilis... bár már az is szuper, hogy a két régi konzolhoz nem kell külön (kínai utángyártott) kontrollert venni.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#80810) Kendek válasza AxBattler (#80809) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ha egyféle kontrollert szeretnél használni mind a három konzolhoz, akkor csak a DualSense ami opció. És akkor nem kontrollert, hanem konvertert kell vásárolni, pl. a Brook Wingman XE 2 az nagyon jó. Ezzel is működik minden, kivéve a gombok nyomásérzékenysége, mivel ez a funkció fizikailag hiányzik.

<-ƘƘ->

(#80811) arty válasza Kendek (#80810) üzenetére


arty
veterán

ps5 konzolon ez nem használható! :)
csak a ps5 kontroller használható általa ps3/ps4-en...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#80812) Kendek válasza arty (#80811) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nyilván a PS5-höz ez nem kell, mert a DualSense a hivatalos kontrollere. :)
Ez a konverter ahhoz szükséges, hogy a DSe-t tudd használni PS3-hoz és PS4-hez is.

De egyébként használható PS5-ön is, viszont csak PS4-es játékokkal.

<-ƘƘ->

(#80813) kreten67 válasza rasotamas (#80808) üzenetére


kreten67
senior tag

A CECHA, CECHB, és a CECHC ps2 kompatibilis gépekben van hőcső. Jelenleg pont egy HC verziót delidelek.

(#80814) Red_Bull válasza Weareus (#80805) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Üdv
Én ilyet vettem most, tudom ajánlani,nagyon meg vagyok elégedve vele: [link]

(#80815) Guitar14 válasza kreten67 (#80813) üzenetére


Guitar14
senior tag

CECHG-nek is van, rekordmennyiségben. (2)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80816) Weareus válasza Red_Bull (#80814) üzenetére


Weareus
addikt

Köszi, rendeltem is egyet.
Első használatkor kell valamit beállítani a ps menüben vagy ilyesmi?

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80817) Red_Bull válasza Weareus (#80816) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Nem kell semmit állítgatni, bedugod a vevőegységet, felismeri pár másodperc alatt, aztán megy mint az eredeti..

(#80818) Dinomano válasza Weareus (#80805) üzenetére


Dinomano
senior tag

Én jobban szeretem az asszimetrikust, mint a PS-es megoldást.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80819) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Hogyan lehet/érdemes lemezkép formátumú játékokat törölni?
A PS3 menüjében, ugye ahol kilistázza őket, ott csak elindítani tudom, ha belépek a webMAN-ba ott se találok ilyet hogy törlés sehol..
Csak úgy lehet ha fájlkezelőben megkeresem a játék mappáját és ott kitörlöm?

Más:
Kipróbáltam a Tekken 6-ot, tetszik is maga a játék/játékmenet viszont itt az összes karakter egyből elérhető, régen PS1/PS2-n az adta a jutalmat a játékban, ha végig nyomtuk egy karakterrel az arcade módot, akkor adott mindig egy új karaktert, itt viszont elérhető az összes, így nem lesz semmi plusz miután egyszer végigjátsszuk? Így mi akkor a kihívás? A scenario módon kívül, mert azt is is próbáltam,de nekem az kínszenvedés.

[ Szerkesztve ]

(#80820) Kendek válasza Red_Bull (#80819) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Könyvtár vagy ISO, amit FTP-n keresztül, vagy a konzolon fájlkezelővel tudsz törölni.

<-ƘƘ->

(#80821) Dinomano válasza Red_Bull (#80819) üzenetére


Dinomano
senior tag

Ennyiben mondjuk jó a multiman. Ott simán törölhető az ISO, illetve bármi... Játék betöltésre én is webmant használok már, viszont még fent a Multiman. Egy-két funkciója miatt megtartottam.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80822) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Köszönöm, akkor törlöm ezeken a módokon, van Multiman is rajta amúgy.

Még van egy hülye problémám: A PS3 főmenüjéből a játékok A JÁTÉK ikon alatt találhatóak. Viszont a játékok egy része simán csak így itt vannak, más játékok viszont még külön ezen belül a Játékaim/ Playstation 3 almappákban van. Mitől függ hogy melyik hova kerül, illetve meg lehet -e oldani hogy mind egy helyen legyen?

(#80823) Kendek válasza Red_Bull (#80822) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mappázd be őket egy helyre. Nálam olyan sok játék van telepítve, hogy ABC szerint kategorizáltam őket, több mappába (videó róla). Plusz módosítottam a sorbarendezést is, hogy mindig ABC sorrendben jelenjenek meg.

<-ƘƘ->

(#80824) Red_Bull válasza Kendek (#80823) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Köszi, ez így rendben is lenne, de hogy lehet egyáltalán mappákat létrehozni?

(#80825) Kendek válasza Red_Bull (#80824) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem kifejezetten mappákat lehet létrehozni, hanem albumokba lehet rendezni a játékokat.
Játékon gomb > Information, majd itt adj neki egy Album nevet, aztán az összes többinek is, amit még ugyanide szeretnél betenni. Utána rendezd By Album szerint, vagyis a gombot nyomogasd, amíg így jelenik meg, vagy gomb > Group Content > By Album.

<-ƘƘ->

(#80826) Weareus válasza Red_Bull (#80817) üzenetére


Weareus
addikt

Megjött, úgy tettem, ahogy írtad, a vevőegység ledje pirosan villog, de a kontrollert hiába nyomogatom, semmi... :O

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80827) Red_Bull válasza Weareus (#80826) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Nem tudom mi lehet a gond, pedig tényleg semmit nem csináltam vele, bedugtam és ment egyből magától.. Annyi hogy én előtte PC-be bedugtam, és ott próbáltam ki, ha ez valamit számít.

(#80828) Red_Bull válasza Kendek (#80825) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Igen ez így működik is , viszont csak azokkal amik csak simán A JÁTÉK ikon alatt találhatóak, csináltam egy videót:
[link]
Tehát itt a GTA 5 teljesen úgy viselkedik, ahogy írod, albumba lehet rendezni, viszont amik ott vannak Playstation3 mappa alatt játékok azokkal semmi ilyesmit nem lehet, és amúgy ez a mappa és a benne lévő játékok nem is látszanak amíg nincs bekapcsolva a HEN.

(#80829) Weareus válasza Red_Bull (#80827) üzenetére


Weareus
addikt

Másodjára rápróbáltam, most minden ok. Lehet, csak sokat állt és idő kellett az akkunak. Szépen működik. :DD

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#80830) Kendek válasza Red_Bull (#80828) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mert ezek a webMAN MOD által kipakolt ikonok. A legjobb megoldás az, ha visszaállítod a webMAN Games fő ikont (Setup > webMAN Games pipa), majd kikapcsolod a csoportosítást (Setup > Disable grouping of content in "webMAN Games" pipa).
A lemezes formátumú játékok mindenképp külön kezelendők.

<-ƘƘ->

(#80831) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Rendben köszi, akkor a lényeg ha jól értem, hogy ott a 7 játék a mappában az lemezes formátum, a GTA meg digitális formátumú PKG fájlból telepített, ezért vannak végülis külön?
Nem én raktam a játékokat fel amúgy, így vettem nemrég a gépet..

[ Szerkesztve ]

(#80832) Kendek válasza Red_Bull (#80831) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Így van, vagyis ami a HEN aktiválása előtt is látszódik, az pkg-ből van telepítve, a többi pedig lemezekről készült másolatok (könyvtárszerkezetes vagy ISO), amit gyárilag nem kezel a konzol rendszere.

<-ƘƘ->

(#80833) szika87


szika87
aktív tag

Tegnap elő vettem a God Of War 3-at, és egyszerűen hihetetlen hogy 13 éves játék, olyan áll leejtős a nyitánya mai napig hogy sok új játék megirigyelhetné.
Véleményem szerint mai napig rendben van a grafika, és nagyon szépen öregedett.

We are here for a good time, not a long time.

(#80834) Dinomano válasza szika87 (#80833) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, mai napig szép játék. Technikailag is ott van, valamint a rögzített kameraállású játékokkal lehet csalni. Anno PS2-es részek is kb. egyik legszebb játékok voltak a rendszeren.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80835) szika87 válasza Dinomano (#80834) üzenetére


szika87
aktív tag

Ugye? Szerintem is, nem azt mondom, ha közelről nézem már látszódik hogy nem annyira részletes mint egy mai játék. De 1,5 - 2m-ről nézve egyszerűen olyan a tálalása az egésznek hogy szép ránézni, és ügyesen van megoldva, és szépen kidolgozottak a helyszínek.

We are here for a good time, not a long time.

(#80836) tboy93 válasza szika87 (#80833) üzenetére


tboy93
nagyúr

Brutal jó az a rész. Nyaron nyomtam végig, nagyon tetszett. Talan a legeroszakosabb az összes közül :D

(#80837) Dinomano válasza tboy93 (#80836) üzenetére


Dinomano
senior tag

Igen, volt bent pár gusztustalan trancsir. Ráadásul Kratos helyenként túlzásokba esik. Szerencsétlen isteneket és félisteneket szinte sajnáltam, hogy az útjába keveredtek... :-)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80838) szika87 válasza Dinomano (#80837) üzenetére


szika87
aktív tag

Tényleg egy vadállat benne :DDD A 2018-as verzió után felüdülés volt visszatérni ehhez az énjéhez. Am a 2018-as is 10/10-es :) de valahogy jól áll neki hogy ennyire őrült és még az istenek is félnek tőle. A Ragnarok még kimaradt egyelőre, de biztos jó az is.

We are here for a good time, not a long time.

(#80839) Dinomano válasza szika87 (#80838) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem folytatnom kellene a 2018-as verziót. Anno félbemaradt a játék. Folytatni akartam múltkor, de szerencsétlen vásárlás volt, véletlen illetve tudatlanságom okán account-hoz kötött kódot vásároltam anno. Nemrég folytatni szerettem volna a játékot, de nem tudtam, mert e-mailes azonosítást kért volna az account.
Egyelőre még a PS3-as GoW Ascension vissza van, utána beszerzem újra a PS4-es GoW-ot. (Ragnarokot még nem láttam.)

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80840) Dinomano válasza Dinomano (#80839) üzenetére


Dinomano
senior tag

Érdeklődnék, hogy melyik PS3-as Monopoly-hoz van magyarítás? (És ezeket hol találom?) Gondolom, patchelnem kell az ISO-t. Milyen családos partyjátékokat ismertek PS3-ra?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#80841) Kendek válasza Dinomano (#80840) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A Monopoly Plus-hoz van magyarítás, de ezt nem adták ki lemezes formában, szóval pkg. Ha rákeresel, akkor biztosan megtalálod, ezen fájlok linkelése nem engedélyezett.

<-ƘƘ->

(#80842) vargalex válasza Kendek (#80841) üzenetére


vargalex
félisten

Jól gondolom, hogy ilyenkor szét kell szedni a pkg file-t, berakni a magyarítást és újra összerakni? Vagy közvetlenül bemásolható a dev_hdd0/game megfelelő mappájába?

[ Szerkesztve ]

Alex

(#80843) Kendek válasza vargalex (#80842) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem szükséges a játék pkg fájljába integrálni, hanem frissítésként is telepíthető, illetve manuálisan is felülírhatóak a fájlok, pl. FTP-n keresztül.
ISO esetén azért kell integrálni, mert frissítésként általában nem működik, csak úgy, ha az eredeti fájlokat kicseréled.

<-ƘƘ->

(#80844) rasotamas


rasotamas
veterán

Elég sok hirdetésben látom, mi ez a felület?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#80845) Guitar14 válasza rasotamas (#80844) üzenetére


Guitar14
senior tag

Multiman-be lehet elérni valahogy (de fogalmam sincs hogyan, anno véletlen én is idejutottam)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#80846) punisher1 válasza rasotamas (#80844) üzenetére


punisher1
aktív tag

Ez a webMAN-ba van benne

(#80847) rasotamas válasza punisher1 (#80846) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszi, majd megnézem, még nem találtam ezt meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#80848) rasotamas


rasotamas
veterán

Olyan kérdésem lenne, hogy van valami módszer kipróbálni egy konroller gombjait, hogy jól működnek-e?
Tegnap játszottunk a magyarított Monopoly játékkal. Vannak benne furcsa fordítások, van ahol Xbox-ot ír nem PS-t, nem is értem, de azért ezekkel együtt lehet élni, viszont házat vásárolni nem sikerült, amit az R1 gombbal lehetne. Hogy a crack hibája vagy a kontroller hibás (na de mind a 2?) azt nem tudom. Esetleg a CFW/Webman globális hibája?
Tény, hogy korábban a GTA V-ben is ha L1-gyel céloztam autóból, már lőtt is, mintha folyamatosan nyomnám az R1-et, bár azt még csak egy kontrollerrel néztem meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#80849) Kendek válasza rasotamas (#80848) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Én a PS3 GamePad Test appal szoktam tesztelni, jó cucc.

<-ƘƘ->

(#80850) rasotamas válasza Kendek (#80849) üzenetére


rasotamas
veterán

Köszönöm, sikerült.
Minden gomb működik, nem driftel, ha megrázom egy minimális rezgés van az analógoknál.
Amit nem tudtam és nagyon meglepődtem, azt hittem csak az L2 és R2 analóg gombok:
Minden egyes gomb gyakorlatilag analóg érzékeli milyen erősen nyomom, és gyroszkóp is van benne.
Ezek nekem ujdonságok.
Utána megnzéztem az utángyártott kontrollert is, na ott azért más a szórás. Minden sokkal digitálisanban működik, meg éehet fogni köztes pozícióban, de sokkal inkább a végállásokat mutatja, és ez nem csak a nyomógombokra igaz, hanem a ravaszokra és az analóg joystickokra is. Gyroszkóp viszont itt nincs.
Milyen játék használja ki ezt a képességet?
Illetve akkor miért nem működik a gomb a Monopolyban?

https://tinyurl.com/rasoapro

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.