Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68601) Zigur válasza fausto (#68598) üzenetére


Zigur
senior tag

Jól van betéve vajon a hdd ? Amúgy tökmindegy mire formázod a hdd-t, a ps3 oprendszere saját maga formázza meg a hdd-t, mivel titkosított filerendszert használ.

(#68602) fausto válasza Zigur (#68601) üzenetére


fausto
addikt

Aha, tuti jól illeszkedik. Közelről lehet is hallani, hogy felpörgeti, meg hogy kerreg egy kicsit

[ Szerkesztve ]

(#68603) A`rpi válasza fausto (#68600) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#68604) fausto válasza A`rpi (#68603) üzenetére


fausto
addikt

Rajta van :(
X:/PS3/UPDATE/fájl formátumba. 2 pendrive-val is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#68605) A`rpi válasza fausto (#68604) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Akkor tedd vissza a merevlemezt a gépbe,
és lemezkezelővel töröld a partíció(kat) PS3-mad HDD-jéről.
(Akkor jó ha fekete jelzés egész HDD területén.)

[ Szerkesztve ]

(#68606) Wlac válasza $p@rr0w (#68599) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, sajnos a jó játékokat már kilőtték az évek alatt, így mostanában már nem nagyon vannak AAA címek. Ráadásul, ha minden igaz, hamarosan már csak egy játékot fogunk kapni, amit megszavazunk, a többit kedvezményesen lehet megvenni. Persze a szavazható játékok is az indie vonalat erősítik. PS3-ra tehát nem éri meg a Plus, PS4-en viszont kötelező a multihoz, így a játékok ott extrák. Én is azt javaslom, hogy szerezd be használtan/akciósan az exkluzív játékokat, jobban jársz.

“The wha-"

(#68607) Elims válasza Wlac (#68606) üzenetére


Elims
veterán

"...hamarosan már csak egy játékot fogunk kapni, amit megszavazunk..."

Szerintem ez így 1000x hasznosabb mint a két borzalom rossz jàték havonta.Én az utòbbi 5-6 vagy 7hònapban egyet sem töltöttem le amit a plus adott. (Lehet,hogy 8)
Így legalàbb lesz egy kis esély arra,hogy vmelyest normàlisabbat kapunk.
(Szerintem!) Nagyon jò ötlet.
De vajon így lesz ez mindhàrom gépre?? :-) Az lenne az igazi.

(#68608) erahurka válasza Wlac (#68606) üzenetére


erahurka
félisten

Ez milyen már amúgy, hogy fizetni kell a multiért? Nem elég hogy 5-7000 forinttal drágábbak a játékok PS4-re mint PC-re, még ezzel is lehúznak. Ha ez ekkora plusz költség a Sonynak, akkor hagyják hogy a kiadó szerverein menjen a multi.

(#68609) perge666 válasza erahurka (#68608) üzenetére


perge666
veterán

Ez sajnos ilyen,de engem személy szerint nem érint,mivel soha nem multizok!!
De amúgy tényleg k.cs.gség. :U

(#68610) w.miki


w.miki
veterán

Használtam vettem egy PS3 120GB konzolt kódjai: CECH-2004A 9C.
Szeretném nagyobbra cserélni a HDD-t, 500, 750 vagy 1000GB-osra.
Nagyon jó leírások vannak itt az oldalon a HDD-ről, a cseréről, és máshol is találtam írást a PS3 szétszedéséről.
De még mindig egy kicsit bizonytalan vagyok, hogy milyen HDD-t vegyek, és pontosan mit kell letöltenem a rendszerfrissítéshez?
Tudna egy hozzáértő segíteni privátban?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#68611) erahurka válasza perge666 (#68609) üzenetére


erahurka
félisten

De ha belegondolsz amikor megveszed a játékot kifizeted a multi részt is, viszont ha nem fizetsz elő Pluszra, nem használhatod. Mintha a kocsiban felszámolnák a full extrás rádió egységet, de nem használhatod csak ha havonta befizetsz x összeget.

Az más kérdés hogy az ingyen játékok miatt megéri előfizetni PS4-en.

(#68610) w.miki: Mennyi játékot akarsz egyszerre használni rajta? Digitálisan 2-3 cím simán elvan rajta, lemezesen meg határ a csillagos ég. Nem feltétlen fontos a nagyobb HDD.

[ Szerkesztve ]

(#68612) w.miki válasza erahurka (#68611) üzenetére


w.miki
veterán

csak GTA-szerű open world játékokat szeretjük, amiben nincs kötöttség, abból menne rá 10-15, digitálisan, ha van egyáltalán annyi nyitott játék, esetleg néhány 2-en is játszató split screen game, kazuár gamereknek...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#68613) A`rpi válasza w.miki (#68610) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Bármilyen SATA 2,5" HDD jó lehet SATA1-2-3

Ahogy korábban írtam, FAT, FAT 32-re formázott pendrive-on legyen rajta aktuális rendszer szoftver.

Fentebbieket ha követed, semmilyen akadályba nem ütközhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#68616) fausto válasza A`rpi (#68605) üzenetére


fausto
addikt

Ok, megpróbálom, bár azt hiszem már raktam bele partícionálatlanul

(#68617) Tegla80 válasza fausto (#68616) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha sehogy sem megy,akkor probalj masik hdd-t.(asszem irtad,h van valami picid is,ha jol remlik) Ha azzal indul es felrakja,akkor megis a jelenlegi hdd-vel lesz a gondod....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#68618) erahurka


erahurka
félisten

Eddig ket negatívum a Puppeteerrel kapcsolatban:
1. Hiába van a Move kontrolleren X gomb, azzal nem ugrik.
2. Ha a macskával megyek bele az arany cuccokba, azokat eltünteti, de nem számolja.

(#68619) Sirandrish válasza erahurka (#68618) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉN marha jól szórakoztam míg végig vittük az asszonnyal. Bár 2 playerben a 2. emberkének elég kevés dolga van..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68620) perge666 válasza erahurka (#68611) üzenetére


perge666
veterán

Engem a multi sohasem kötött le,PS3-on is hiába ingyenes sose multizok.
Néhány hónapja felléptem GTA V online,de hamar rájöttem hogy nem nekem való. :(
Ez az egész a versengésről szól szerintem,és belőlem ez hiányzik!

Ha már példálózol,megveszel egy telefont,akkor minden egyes funkcióját kihasználod amit tud?
Mert megvetted és fizettél érte!! :DDD
Vagy ha nem telefon,akkor PC,de szerintem mind1,mert nincs olyan ember aki olyan maximalista hogy minden egyes funkcióját ki tudja használni,vagy tudja hogy van benne..........

(#68621) A`rpi válasza erahurka (#68618) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Frissítés fenn van?

(#68622) Sirandrish válasza perge666 (#68620) üzenetére


Sirandrish
legenda

A példád azért nem helyes, mert ha nem is használja ki...használhatNÁ, ha akarNÁ! Nem kellene utalnia mert 2 év után eszébe jut a stopper vagy naptár funkció :N

Mellesleg a PS4es multi kb annyira extra mint a telón a net. Játszani (telefonálni) valóban tudsz, de azért néha csak-csak ránéznél a mailedre. Lehet hogy te nem, de 10ből 8an tuti :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68623) fausto válasza Tegla80 (#68617) üzenetére


fausto
addikt

Particionálatlan hdd-vel sem kapcsol be. Sajna nincs másik hdd-m itthon :(

(#68624) A`rpi válasza fausto (#68623) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az érdekes... :(

(#68625) Zigur válasza fausto (#68623) üzenetére


Zigur
senior tag

Innen úgy tűnik mintha nem szeretné azt a hdd-t a ps3-ad, lehet ezért is akadozott ahogy régebben írtad. Meg kellene csekkolni egy másik hdd-vel, nincs mese.

(#68626) perge666 válasza Sirandrish (#68622) üzenetére


perge666
veterán

Igen mondasz valamit,én csak arra akartam kilyukadni hogy hiába tudja azt a funkciót ha úgysem érdekel.
Telefonnal csak telefonlok,nagyon sokat netezek,meg reggelente ébreszt,és annyi,a többi hidegen hagy.(meg néha fotózok)

PlayStationnal meg sztori módban játszom végig az általam kedvelt játékokat,és semmi más extrát nem csinálok/használok rajta.

(#68627) Sirandrish válasza perge666 (#68626) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah akkor milyen lenne ha az ébresztésért fizetned kéne pluszba? Hja és mással nem tudnád ellátni ezt a funkciót. Mondjuk neked jó mert tényleg ugye hidegen hagy, de azért rengetegen szeretik a multit, ahogy rengeteg fényképeznek is a telóval :K
Nah de érted te a lényeget.

Mellesleg a multi annyira engem sem érdekel..de a COOP annál inkább.. :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68628) fausto válasza Zigur (#68625) üzenetére


fausto
addikt

Megpróbálok kölcsönözni másikat. Érdekes, mert addig nem volt gondja, amíg le nem formáztam. A hdd meg 100%-os a sentinel szerint

(#68629) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mit tudok tenni a lassu letoltes ellen?

DNS cimet atirtam a beallitasokban, a tesztnel is jo eredmenyt mèr, de a konkret letöltès 1-2mb nem jön többel.

Sose volt problèmàm a szolgàltatóval, màsik eszközökön nincs ez a problèma.

(#68630) A`rpi válasza fausto (#68628) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Formázás nem tehetett benne kárt, arra tudok esetleg gondolni nem érintkezik rendesen a HDD, biztos jól van beleszerelve a keret? Nem esett be valami az érintkezőkhöz ?

(#68629) FuRiONight
1-2MB / sec jónak mondható.

Egy pillanatra ha megállítod a letöltést, majd újra indítod az segíthet.

http://www.bandwidthplace.com
Internetkapcsolat sávszélességét tudod ellenőrizni PS3 böngészőjében is, ha ott hozza a névleges sebességet, akkor a PSN tud ennyit. :(

[ Szerkesztve ]

(#68631) FuRiONight válasza A`rpi (#68630) üzenetére


FuRiONight
őstag

Hàt ez igy nagyon gàz, nincs ennyi időm, h fèl napokat vàrjak, amig egy jàtèk lejön...

Hàt van màs megoldàs is ugyebàr..

[ Szerkesztve ]

(#68632) perge666 válasza Sirandrish (#68627) üzenetére


perge666
veterán

Így már teljesen megértettem a mondandódat,megvilágosodtam. :DD
Nem kívánok mást csak ingyen multit az egész PS4 közösségnek,meg ha lenne valami petíció,biztosan támogatnám,mert sose lehet tudni mikor jön jól!
Valamelyík évben cimbi lejött,és PS3-on Online Fifáztunk,ilyen is megeshet,vagy Uncharted2-t mikor végigvittem utána multiztam kb.1 órát.(igaz többet sose)

(#68633) A`rpi válasza FuRiONight (#68631) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez ilyen, ha a fentebbieket ha végigjártad, akkor mást nem nagyon tehetsz, mint vársz.

(#68634) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

kontrollerbol milyet es hol erdemes venni ps3-hoZ?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#68635) Sirandrish válasza perge666 (#68632) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah igen..én se multiztam még sokat PS3-on, de azért GTAba mentem néhány napot, Vagy ugye az FC3-4et COOPba toltam végig haverral...vagy az Elims féle UC2 COOP móka..etc etc. Szóval én sem vagyok egy multimájer, de néha jól jött/jön hogy megtehettem :K

$p@rr0w Gyárit..és bárhol ahol találsz olcsón.
Használt is (szintén gyári) szóba jöhet, de ott javaslom a személyes találkát vagy az 1-3 napos próbagart :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68636) A`rpi válasza $p@rr0w (#68634) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hogy néz ki az eredeti DualShock 3? [link]

(#68637) Elims válasza perge666 (#68626) üzenetére


Elims
veterán

"...semmi más extrát nem csinálok/használok rajta."

Mert nincs rendes interneted.
De majd megvàltozik ez ha lesz normàlis neted. :-)

Furionight: Sajnos vannak ilyen ciklusok.Pròbàld meg később elindítani a letöltést.Egyszer meglòdul majd meglàtod.

(#68638) perge666 válasza Elims (#68637) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem nem,de majd elválik. :)

Más : Mivel tegnap a végére értem a WD-nek,jöhet folytatásnak egy kis TLOU,bár ez még nem igazán nőtt a szívemhez az első 2 órában,de remélem változni fog!

[ Szerkesztve ]

(#68639) erahurka válasza A`rpi (#68621) üzenetére


erahurka
félisten

Belépéskor nem szólt hogy van frissítés. Van valami manuális frissítés keresés játékokhoz?

(#68640) A`rpi válasza erahurka (#68639) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, játékon háromszög check for update.

(#68641) Sirandrish válasza Elims (#68637) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem van normális netem és mégsem érdekelt. Gyanítom őt sem fogja.
Vannak akikből hiányzik ez a fajta versenyszellem.
Meg amúgy..te pl GTA5ön kívül melyik játék multijában merültél még el? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68642) Elims válasza Sirandrish (#68641) üzenetére


Elims
veterán

Példàul a gta biztos elvinné..100%.
Én az uncharted2-ben (ugye? :-) ),3-ban is kicsit,gt5-ben is voltam pàrat,jò lett volna a tomb raider online része is ha lett volna hozzà magyar jàtszòtàrs meg még biztos van pàr amit ki sem pròbàltunk.
Nokia pàrti mai napig nyomja az uncharted2-t. ((Minden tiszteletem az övé!Gt5 platina!))

(#68643) A`rpi válasza Elims (#68642) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

No igen :D Azért az egy platináért, oda adnék vagy tízet a listámból. (meglehetősen ritka darab) Nem én nem hajtok rá, nem az én zsánerem a szimulátor.

(#68644) Sirandrish válasza Elims (#68642) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de ez nem hogy nem sok, hanem irtó kevés. :K
Ha ehhez még hozzáadod Perge érdektelenségét akkor érted.
Én is toltam kicsit UC2(sejted:) ), kicsi GTA, de ha havi X ezer forintot kértek volna érte akkor valszeg nálam is kimarad :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68645) erahurka válasza A`rpi (#68640) üzenetére


erahurka
félisten

Elméletileg a legfrissebb verzió van fenn. 1.0.
:R

(#68646) Wlac válasza Elims (#68607) üzenetére


Wlac
Ármester

Attól függ, hogy milyen játékokat pakolnak bele. Ha most választhatsz három borzasztó cím közül, akkor nem vagy kisegítve.

“The wha-"

(#68647) Tegla80 válasza fausto (#68628) üzenetére


Tegla80
addikt

Nah mi a helyzet?

Sony® & PlayStation®

(#68648) fausto válasza Tegla80 (#68647) üzenetére


fausto
addikt

Most próbáltam ki egy kölcsön hdd-vel és bekapcsol vele! De akkor a gyárival mi lehet a baja? Pc-be berakva a hd sentinel szerint hibátlan!

(#68649) Tegla80 válasza fausto (#68648) üzenetére


Tegla80
addikt

Tudom a csunya eloiteleteim,de sztem a win tette ilyenne. :DDD
En spec linux alatt is megprobalnam ujragyalulni es utana ujra berakni a ps-be....hatha azt jobban szereti.
Vagy szimplan elment a vezerloelektronikajaban valami,ami pc-nel nem erzodik meg a teszt alatt vagy nemtom.( Ebben nem vok annyira otthon,de szem lehet 100/100 ugy is,h mas bajtol szenved es xaraxik....)

Sony® & PlayStation®

(#68650) A`rpi válasza fausto (#68648) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Egyértelmű hogy a HDD-nek van gondja, formázás nélkül is mennie kellett volna.
Azt javasolom, tedd bele egy külső házba, és használd PC-vel amíg lehet.
PS-be meg vegyél egy új HDD-t.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.