Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68501) Elims válasza Prime110 (#68499) üzenetére


Elims
veterán

Bizony hosszù a saboteur emiatt.. Mint a mafia2.Nem nehéz -talàn,kicsit-,de elég sok ideig tart összeszedni mindent.
Viszont jàték közben repül az idő,mert szép (színek mindenképp,jòl összeraktàk) és leköti az embert.
Azt is félbehagytam. :-((

(#68502) erahurka válasza Prime110 (#68499) üzenetére


erahurka
félisten

Én is ezért hagytam abba végül. Ráadásul bugos is lehet némelyik gyűjtögetős trófea -.-

(#68503) Sirandrish


Sirandrish
legenda

NO Összerírtam mindenkit aki leírta az ID-jét!
Természetesen aki épp aludt az jelezheti még hogy szeretne odakerülni :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68504) james001 válasza Petreszku (#68494) üzenetére


james001
veterán

Nem tudom a régi PS2-es WRC részekkel játszottál-e,vajon azokat túlszárnyalja? :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#68505) fausto


fausto
addikt

Látom egy páran rákaptatok a Diablo 3-ra. Talán teszek még egy próbát a demo-val, de addig is lenne pár kérdésem:
1, Mennyire hangsúlyos a történet? Érdekes vagy inkább csak egy minimális keretet ad a darálásnak?
2, Egyedül is élvezhető vagy inkább online/local coop-ban?
3, Az alapjátékot 3000-4000,- Ft körül látom, az Ultimate Evil Edition-t 6000-7000,- Ft körül. Mit tud ez utóbbi, érdemes azt a pár ezer forint plusz költséget rászánni?
4, Technikailag hogy muzsikál PS3-on? Előbb-utóbb valószínüleg váltok nextgen konzolra, ha bénácsak PS3-on, akkor inkább kivárok vele.

Köszi előre is!

(#68506) ldave válasza fausto (#68505) üzenetére


ldave
félisten

Nekem megvolt az alap és a kiegészítő is PS3-ra. Teljesen jól fut, gond nélkül élvezehető a játék technikailag, egyedül amikor nagyon sok az ellenfél és az effekt, akkor lassult be picit a képfrissítés.

A történetet egyszer érdemes végignézni, de inkább csak díszlet a henteléshez, második végigjátszás során már simán skippelhető az egész.

A kiegészítős kiadás valamivel jobb élmény, de ha 3000 Ft körül megkapod az alapot, azért a dupla felárat nem biztos hogy megéri első körben, ha még nem is tudod mennyira jön be neked a játék.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#68507) Sirandrish válasza fausto (#68505) üzenetére


Sirandrish
legenda

1. Keretet ad a daráláshoz..éppen egyszer "megnézed", de semmi extra
2. Élvezhető, de jobb multiban többedmagaddal..főleg most hogy a WD meg a Cruz tud tankolni.
3. BŐVEN megéri a többletet..sőt..anélkül már nem is érdemes megvenni annyi pluszt ad.
4. Ezt sajna nem tudom mert én PC-n játszom

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68508) ldave válasza Sirandrish (#68507) üzenetére


ldave
félisten

Ha egyszer-kétszer szeretné csak végigjátszani, akkor szerintem teljesen elég az alap Dio3 is, a kiegészítő úgyis csak a végjátékban ad hozzá az élményhez.

A Slime draws near! Command?

(#68509) Sirandrish válasza ldave (#68508) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt mindenki maga döntse el..én (így hogy tudom mit ad) nem venném meg az alap D3at. Persze én egy függő állat vagyok X ezer órával a hátam mögött :D Lehetséges hogy egy átlagos koca játékosnak elég lehet az alap is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68510) fausto


fausto
addikt

Köszi a válaszokat! :) Akkor tulajdonképpen a plusz DLC mit ad az alapjátékhoz?

(#68511) Sirandrish válasza fausto (#68510) üzenetére


Sirandrish
legenda

+1 karakter
+1 Act
+Loot 2.0 smart drop
+ Mistyc amivel lehet a tárgyakat fullozni
+ Socket lehetőség fegyverbe
+70es szintlimit
+ Adventure mod

De egyszerűbb ha ezt elolvasod..minden lényeges dolgot tartalmaz.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#68512) Elims válasza Sirandrish (#68511) üzenetére


Elims
veterán

Szerintem is jobban megéri a bővített kiadàs.
SirAndrish véleménye utàn én azt vettem meg (akciòs volt a store-ban) és kicsit sem bàntam meg.

Folyamatos gépelés van benne,de nem egy devil may cry. Jòl eltalàlt,leköti a fiyelmet,nem unja meg az ember x nap alatt.

(#68513) fausto


fausto
addikt

Oks, köszi még egyszer, akkor a napokban lekapom újra a demot és meglátjuk. Nem voltam soha nagy Diablo-s, de próba-szerencse :)

(#68514) ekko98 válasza Sirandrish (#68503) üzenetére


ekko98
tag

Itt vagyok én is ChunkierMass néven :))

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#68515) perge666 válasza fausto (#68513) üzenetére


perge666
veterán

Én is adtam neki egy esélyt,de nekem baromira nem jött be.
Szerencsére olcsón jutottam hozzá,és nem buktam rajta semmit,néhány hete adtam el.

(#68516) LordVenom válasza fausto (#68513) üzenetére


LordVenom
tag

Lehet, hogy ezek után sem leszel. Én imádtam mindig, és nekem ez is tetszett. :) Ráadásul csak az alap van meg, de lassan érik a csere a bővítettre. Ezért is vittem ezt csak egyszer végig. ;)

[ Szerkesztve ]

(#68518) Wlac


Wlac
Ármester

Na, Max Payne 3 befejezve, és azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon régen nem csalódtam ennyire pozitívan. Pár hónapja vettem meg a játékot digitálisan, de akkor nagyon nem jött be fél óra alatt, és lógva is hagytam. Tegnap gondoltam, hogy adok neki megint egy esélyt, ha már pénzt fizettem érte, hátha most jobban tetszik. Ez volt 19:30 körül. Fél ötkor nyitott be lakótársam, hogy kérek-e én is kávét. A friss levegőnek köszönhetően ott helyben össze is estem a fáradtságtól. Régen kapott el egy játék ennyire.

Fura mód, pont azok a dolgok tetszettek most, amik régen nem. Anno nem jött be a fényes környezet, most pedig azt mondom, hogy ennél jobb helyszínt nem is tudtak választani neki. Sokkal jobb volt a pálmafák alatt lövöldözni a naplementében, mint a hó lepte temetőben éjszaka, bár annak is megvolt a hangulata. Hozzá kellett szoknom a fedezékrendszer használatához, mivel a Max Payne 2-ben inkább az volt a titok (amit nem mellesleg kilencszer játszottam végig az évek alatt), hogy állandóan rohanjunk, és mindig legyen valami objektum köztünk és az ellenségek között.

Nagyon eltalálták a hangulatot, a sztori sem volt rossz, és rengeteget dobott a tűzharcokon a környezet minimális, de látványos rombolhatósága. Az animációk kiválóak, a narráció hozza a Max Payne 2 színvonalát, és a filmes hatások is csak tetőzték a feelinget. A Last Man Standing jó ötlet volt nagyon, bár volt, hogy megszívtam vele, mivel hiába lőttem néha, a fegyverem vagy teljesen másik irányba állt, és amíg ment a visszaszámláló, Max nem állította irányba, vagy csak szimplán kifogytam.

“The wha-"

(#68519) erahurka válasza Wlac (#68518) üzenetére


erahurka
félisten

Nekem csak az volt a bajom vele, hogy nagyon könnyű volt meghalni és ennek ellenére hátulról, oldalról, mindenhonnan jöttek akár volt fedezék akár nem.

(#68520) perge666 válasza Wlac (#68518) üzenetére


perge666
veterán

Én is megvettem mikor leakciózták,eddig maximum 2 órát játszottam vele,de valahogy nem érzek késztetést hogy játsszak vele :(
Idővel úgyis előveszem,de most még hanyagolom.

(#68521) ldave


ldave
félisten

Na, beléptem a platinum klubba, kb 4 évvel azután, hogy megvettem a PS3-at :)

A Slime draws near! Command?

(#68522) Elims válasza ldave (#68521) üzenetére


Elims
veterán

Az nem számít,hogy mikor,a lényeg a belépés. :-)
Gratulálok!!!!! :-)

Ha vki ismeri a sleeping dogs-ot,mafia 2-t,gta-t és a tomb raider-t,írja meg kérem,hogy a legelső mennyire hasonlít a többi kettőre?

(#68523) A`rpi válasza ldave (#68521) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

:C Grat. :)

(#68524) ldave válasza Elims (#68522) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, ~67 óra játékidő kellett hozzá és 3 végigjátszás, de igazából csak az első volt ebből nagyon hosszú, utána már lehet skippelni a szöveget és csak ott megállni ahol kell.

A Slime draws near! Command?

(#68525) ekko98 válasza ldave (#68521) üzenetére


ekko98
tag

Üdv a klubban :C

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#68526) Wlac válasza perge666 (#68520) üzenetére


Wlac
Ármester

Én is csak azért estem neki megint, mert már annyi játékom halmozódott fel, hogy szégyelltem magam. Nincs egy éve, hogy PS3 tulaj vagyok, és rengeteg a pótolni valóm, amiket el is kezdtem beszerezni, de nekiállni már nem mindegyiknek tudtam/akartam, vagy csak a befejezést húzom hónapok óta (Red Dead Redemption).

“The wha-"

(#68527) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

Diablo 3 szeretnék cimbivel online co-op-ba játszani. A játék még nincs meg, ezzel kapcsolatos lenne a kérdésem.
Használtan a Reaper of Souls (ha jól tudom ez a bővített verzió) szerezném be. Kódra, pass-ra valami egyébre oda kell figyelnem?
Vagy a lemezen van minden?
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#68528) A`rpi válasza Petreszku (#68527) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem online pass-os. Veheted nyugodtan használtan is.

Amúgy, ha nem vagy biztos hogy kell e hozzá pass:

Megnézed store-ban.
(Van e pass hozzá)

Rákeresel a borítójára.

Ha PSN, vagy Network pass plecsni nincs a borítón akkor nem pass-os.

[ Szerkesztve ]

(#68529) Petreszku válasza A`rpi (#68528) üzenetére


Petreszku
senior tag

Köszönöm a gyors választ!
Akkor ez azt is jelenti, hogy a lemezen van minden kiegészítés.?

[ Szerkesztve ]

(#68530) A`rpi válasza Petreszku (#68529) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Legjobb tudomásom szerint lemezen van minden.
(Félreértések elkerülése végett ha rákérdezel az eladónál ő is meg tud erősíteni, vagy majd itt valaki megmondja akinek lemezesen megvan.)

(#68531) Petreszku válasza A`rpi (#68530) üzenetére


Petreszku
senior tag

Még egyszer köszönöm szépen a válaszokat!
Az eladónál majd rákérdezek.

(#68532) perge666 válasza Wlac (#68526) üzenetére


perge666
veterán

RDR jó fajta :C

(#68533) Wlac válasza perge666 (#68532) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem rossz, de valahogy mégsem kapott el.

“The wha-"

(#68534) perge666 válasza Wlac (#68533) üzenetére


perge666
veterán

Én 2X is végigvittem,na de kinek mi. :)

(#68535) Wlac


Wlac
Ármester

Bocs a dupláért, de érdekes probléma jött elő. Aktiválni szerettem volna az ingyenes PS+ trialt, de ezt az üzenetet kapom:

Valaki tudja, hogy miért nem megy?

“The wha-"

(#68536) fausto válasza Wlac (#68535) üzenetére


fausto
addikt

Két tippem van: vagy nem adtál meg kártyát (regisztrálni kell a free trial-hoz), vagy voltál már Plus-os korábban.

(#68537) Wlac válasza fausto (#68536) üzenetére


Wlac
Ármester

Utóbbi lesz sajnos, ezer éve kaptam egy hónapos trialt a Sony-tól, de reméltem, hogy attól még megy (vagy alapból ki sem írja ezt az opciót). Kösz a választ!

“The wha-"

(#68538) fausto válasza Wlac (#68537) üzenetére


fausto
addikt

Ha jól tudom, a brazil Store-on lehet úgy aktiválni a trial-t. hogy nem adsz hozzá kártyát. Próbáld meg ott.

(#68539) A`rpi válasza Wlac (#68537) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Brazil store is megoldás, vagy készítesz egy magyart, és megadod ott a kártyád adatait.

(#68540) Wlac


Wlac
Ármester

Kösz, de ennyire nem lényeg. Egy ideje már tervezem a PS4 vételét, de nem tudom, hogy mikor lesz meg pontosan. A júliusi felhozatalból megtetszett a Styx, és úgy voltam vele, hogy a PS4-hez amúgy is kell majd a PS+, szóval miért is ne dobjam be most a listába, de mániám az, hogy mindent egy accounton tartsak.

“The wha-"

(#68541) A`rpi válasza Wlac (#68540) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Másért nem azért érdemes szvsz jövő hónapban kétszer is igényelni 14 napos plust, hogy a gow-ot kijátssza az ember. (ha még nem volt meg.)

(#68542) Wlac válasza A`rpi (#68541) üzenetére


Wlac
Ármester

A GoW első részét nagy nehézségek árán lenyomtam (pengés fal, my love), de annyira nem jött be a sok platformer rész miatt. A polcomon itt figyel kölcsönben az összes rész, de nem érzek egyelőre motivációt arra, hogy végigküzdjem őket.

“The wha-"

(#68543) A`rpi válasza Wlac (#68542) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Értelek, pedig minden rész zseniális.

(#68544) fausto


fausto
addikt

Nekem a GoW-ok közül az Ascension tetszett a legkevésbé. Technikailag nagyon ott volt, de a hangulata nem kapott el, a sztori annyira nem kötött le és az sem tetszett, hogy kevesebb fegyver és varázslat volt, mint a korábbi részekbe (bár sokáig úgy voltam vele, hogy az utolsó helyen holtversenyben volt a Chains of Olympus-szal, de ez utóbbi felé billentett a mérleget, hogy leszakadt az arcom, amikor először indítottam el PSP-n és nem akartam elhinni, hogy meg tudták csinálni a kis gépre :) )

(#68545) Wlac válasza A`rpi (#68543) üzenetére


Wlac
Ármester

Kinek a pap... A harcok valóban faszák voltak, de a platformer részek nagyon nem illettek szerintem bele.

“The wha-"

(#68546) A`rpi válasza Wlac (#68545) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Persze, teljes mértékben egyetértek. No nem is akarom ráerőltetni senkire, csak leírom általánosságban a véleményem a szériáról.

Nekem az abszolút favorit első PSP-s rész, Chains of Olympus.
(Lehet talán azért, mert ezzel kezdtem a sorozatot.)

(#68547) Wlac válasza A`rpi (#68546) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk a Ghost of Sparta nekem is nagyon tetszett, ott nem volt annyi platformerezés. Egyszer majd mindenkeppen pótolok, ha már itt van a polcon, csak rá kell venni magam.

“The wha-"

(#68548) Petreszku válasza Wlac (#68542) üzenetére


Petreszku
senior tag

Szia!

A pengés fal nekem is a kedvencem volt, de ebben a részben volt még két hasonló rész. :O
Sőt három.... :O

[ Szerkesztve ]

(#68549) satz18


satz18
őstag

Nálam a második részben a Zeus harc utáni QTE vitte a prímet. Az tovább tartott, mint a pengés fal.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#68550) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali

PS3 vásárlás előtt állok. A párommal együtt szeretnénk leginkább játszani, szóval ilyen játékok érdekelnek leginkább!

A másik: psn-en ugye lehet profilt megosztani.szeretnék olyan partnert, akivel együtt vásárolnánk játékokat, és az accountját és psn plus-t megosztaná. Megbizhatóságom ellenörizhető! Természetesen én nem ingyen szeretném, közös megegyezés alapján menne!

Köszönöm Előre is! :R

Üdv. :: FN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.