Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68051) Petreszku válasza A`rpi (#68047) üzenetére


Petreszku
senior tag

Manapság csak használtan veszek játékot. Nincs nagyon cím ami premier vétel lenne.

(#68052) fausto válasza Petreszku (#68046) üzenetére


fausto
addikt

CoD játékokat külföldön szoktam látni baromi olcsón, 3-4GBP körül (pl. game.co.uk)
Store-ba egyébként tényleg nagyon ritkán van Activision akció, ha még (mint pl. most), az inkább vicc kategória.
#68049 istvansebok: én Kínából rendeltem, 1600,- Ft körül volt postával együtt. Csak várni kellett rá 2-3 hetet

(#68053) Petreszku válasza Tegla80 (#68050) üzenetére


Petreszku
senior tag

Az MW3-ban nem net hiba volt.
Más játékban (multi) nem tapasztaltam.

(#68054) A`rpi válasza istvansebok (#68049) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Google 2. találat: [link]

Amúgy ezt javasolom.

Kell hozzá mikrofon, és fejhallgató, de ezt is meg lehet úszni pár száz forintból.

USB hangkártya.

[ Szerkesztve ]

(#68056) KaitouP válasza Tegla80 (#68050) üzenetére


KaitouP
veterán

Biztos van ilyen ott is. Tudod BF4 -nél, meg kompletten úgy a BF játékoknál ez azért lényegesen kevesebb, mert nehezebben írnak rá csalást motorja miatt, de mivel a CoD játékok már a kezdetek óta mindig ugyanazzal a motorral rendelkeznek, hiába hoznak ki belőle nagyon szép grafikát mint pl. az AW -vel is tették, a motor akkor is marad a régi, így kvázi csak át kell írni az új részre a csalást. És mivel a csalás írás is üzlet, CoD játékra pedig nem is nehéz, ezért még is teszik. Anno olvastam egy interjút egy csalást író sráccal, aki elmondta, hogy rohadtul nem érdekli, hogy ezzel játékosok ezreinek a szórakozását cseszi el, ez nekj üzlet, és a hack -ra meg van kereslet. És veszik is, mert ezeket nem lehet csak innen onnan letölteni, egy wallhack, aimbot stb. meg nem is olyan olcsó.

BF -nél ahogy mondtam, ez annyira nincs jelen, a mai napig el tudom indítani a BC2 -őt PC -n, és egy szem csaló nincs.

A srácot meg reportoljad, hátha kap bann -t, aztán lehet kárörvendeni. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68057) A`rpi válasza KaitouP (#68056) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nem feltétlen a motor miatt van ez amit írtál, hanem dedikált szerver hiánya/ megléte miatt.

(#68058) KaitouP


KaitouP
veterán

De, főleg, mert CoD 2, 4, 5, mind dedikált szerveresek voltak PC -n, és rengeteg volt a csaló, évvekkel ezelőtt is.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68059) A`rpi válasza KaitouP (#68058) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Az lehet.

Konzol topic lévén konzol oldalról regélek.

(#68060) KaitouP válasza A`rpi (#68059) üzenetére


KaitouP
veterán

Nyilván, de ettől még az elsődleges probléma az ugyanaz a motor, nem féltétlen a dedikált szerver hiánya, mert az egyéni csalás megy itt is ott is, a hackelt lobby dolog az is baj, de anno a dedikált szervereket is képesek voltak feltörni.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68061) t256 válasza Wlac (#68026) üzenetére


t256
őstag

Azért a játék elején rögtön ugrunk 20 évet előre. Abba a 20 évbe elég sok mindent bele lehet sűríteni. Lásd Metal Gear Solid. A negyedik rész végén szépen lezárul minden. Az ötödik részben visszaugrik a 70-es évekbe és máris van történet.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#68062) Wlac válasza t256 (#68061) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, de úgy értettem, hogy nem szeretném már a Joel-Ellie párost látni. Ettől függetlenül Joel-Tommy jöhet, de Dave, Marlene, Tess, de akár Ellie anyjának (Anna?) a sztorijára is kíváncsi lennék. És ezek a már ott lévő karakterek. Jöhetne egy random Firefly, vagy zónát védő katona pálfordulása is. Vagy bármi más, csak használják ki a világban rejlő potenciált. Annyira jól felépítették az egész univerzumot, hogy kár lenne veszni hagyni.

“The wha-"

(#68063) #58000384 válasza fausto (#68036) üzenetére


#58000384
törölt tag

Sajnos szerintem sem. De érdekelne, hogy képes lenne-e a gép rá. Na mindegy :)

Itthon is majd bejönnek idővel az UHD filmek, de még a tévék sem nagyon terjednek hozzá, szóval várni kell.

(#68064) perge666 válasza t256 (#68061) üzenetére


perge666
veterán

Én még alig 2 órát játszottam a TLOU-val,eddig annyi hogy tetszik,de nem vagyok még belebolondulva,de tutira bele leszek ha komolyabban nekilátok!

Jelenleg a Watch Dogsra függtem rá nem kicsit. :)
Mivel PS4-en játszom,a grafika eléggé szép,a sztori is tetszik,legjobb hogy magyar feliratos.
Az autók irányítása,fizikája,viselkedése elég gagyi,de ezen túl tettem magam,és hatalmasat szórakozok vele.
Napi 2-3 órákat játszok vele,ahogy időm és energiám engedi.
Szerintem ezt előbb vefejezem,aztán látok neki a TLOU-nak.

(#68065) Bogyi007 válasza #58000384 (#68029) üzenetére


Bogyi007
veterán

Megvan ez a lemez, minden gond nélkül vitte a Ps3 (és az XOne is viszi)

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#68066) Bogyi007 válasza KaitouP (#68045) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pedig de, Itt nemhogy hatezer de inkább ezer forintba se kerülnek

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#68067) KaitouP válasza Bogyi007 (#68066) üzenetére


KaitouP
veterán

Használtan.

Újonnan nem. Ahogy néztem, MW3 újonnan olyan 4K körül van... Hát jó, én meg plusz két ezresért vettem itthon, nagy kaland. :)

Arról nem volt szó hogy kint mennyi, de itthon 6K alatt új dobozosat nem kapsz MW3 -tól felfelé, esetleg egy két korábbi részt, azt is 4-5K körül. :)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68068) Elims válasza perge666 (#68024) üzenetére


Elims
veterán

:-)

Kevepapa: Köszi!!

Árpi: Köszi!
De ha a tv box-ot scart-on csatlakoztatom maradhat ugyanùgy hd? :-o Nem hiszem. ?

(#68069) A`rpi válasza Elims (#68068) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hasonlítsd össze, szerintem vállalható úgy is...

(#68070) kevepapa válasza Elims (#68068) üzenetére


kevepapa
aktív tag

A hd felbontás nem megy át scart-on.

(#68071) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Na gondoltam belépek a TLoU Factionsbe de sajnos a dobozban lévő kód már fel lett használva (gondolom azért nem működik). Mekkora élményről maradtam le?

(#68072) A`rpi válasza kevepapa (#68071) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha szerkesztési időn belül vagy, mehet egy hozzászólásba is!

(#68073) Wlac válasza kevepapa (#68071) üzenetére


Wlac
Ármester

Relatív lassú a multi. Ha bejön a lopakodós-taktikázós dolog, akkor sokról. Nem való mindenkinek, de nekem személy szerint nagyon bejön.

“The wha-"

(#68074) #58000384 válasza Bogyi007 (#68065) üzenetére


#58000384
törölt tag

Tényleg? Gondolom PC-be nem tudod berakni, hogy megnézd a videó felbontását... mondjuk tökmindegy, ha leviszi 1080p-re a kimenetet :)

(#68075) kevepapa válasza Wlac (#68073) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Az utolsó multi amivel igazán jól szórakoztam és tényleg sokat nyomtam az a SWAT 4 volt, tehát pont a taktikázós, lopakodós fajta. Sebaj, majd egyszer PS4 re beszerzem a remastered-et eredetiben és akkor kipróbálom, feltételezem egy év múlva is lesz még élet a factionsben...

Gondolom máshogy esélytelen, pl. ha megveszem a dlct?

[ Szerkesztve ]

(#68076) Wlac válasza kevepapa (#68075) üzenetére


Wlac
Ármester

8£ a Network Pass a Store-ban. Megéri, de vakon venni kicsit extrém. Ha van lehetőséged, próbáld ki egy havernál, vagy nézz a neten videókat. Ha rászánod magad, én ott leszek, de ha csak a Remasterednél szállsz be, valószínűleg ott is. ;)

“The wha-"

(#68077) Elims válasza A`rpi (#68069) üzenetére


Elims
veterán

Ez lesz. Fontosabb ez mint a baràtok közt. :-)

Kevepapa: Ha nagyon gàz veszek egy olyan elosztòt. Csak vhogy tartok attòl az amazon-tòl.Nekem az borzalom kuszànak tünik. :-/

Ha tetszett maga a jàték akkor az online része is bejönne.Nekem volt hozzà kòd amit -sajnos- felhaznàltam -még a jàték kibontàsakor-.
Inkàbb neked adtam volna.Nekem kicsit sem jön be.

(#68078) kevepapa válasza Elims (#68077) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Tükörsimán ment az Amazonos rendelés, kb ötóránként kaptam emailt arról, hogy épp hol jár a csomag. Nekem az ebay a kusza. :)

(#68079) DVlad


DVlad
őstag

Urak!
Mennyire hamisítják ezeket? Megbízható eladó esetén bele lehet szaladni pocsék hamisítványokba, amik pedig "úgy néznek ki", de nem azok?
[link]
Vagy ez? [link]

[ Szerkesztve ]

(#68080) Wlac válasza DVlad (#68079) üzenetére


Wlac
Ármester

Az első írja is, hogy utángyártott, de a második szerintem eredeti.

“The wha-"

(#68081) A`rpi válasza DVlad (#68079) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Hátulján a címkét kellene látni. Ez alapján eredetinek tűnnek, de közel sem biztos, hogy azok is.

Eredeti

Hamis
Továbbá: [link]

[ Szerkesztve ]

(#68082) A`rpi válasza DVlad (#68079) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Második linken szereplő doboz ismerős számomra, hivatalos üzletben is ilyen csomagoldásban láttam, emlékeim szerint.

(Ettől függetlenül, a fentebbieket továbbra is tartom.)

(#68083) KaitouP


KaitouP
veterán

Ha valaki szereti az agyborult értelmetlen játékokat, annak jó hírem van, jön a Goat Simulator PS3 -ra. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#68084) conorr válasza DVlad (#68079) üzenetére


conorr
tag

Hát ezeket elégé szokták hamisítani, nekem még itt magyar üzletben is eredetiként adtak el útángyártót kontrollert. :D

A 2. link-nél a joy eredetinek tűnik, de annyiért itthon is bárhol megkapod és nem kell szállításra várni.

Ami a lényeg hogy célszerűbb biztosra menni és egy eredetit szerezni mert azért minőségben ég és földek ezek a joystickok.

Amúgy a tapasztalataim az én útángyártót joyomnál:
-analog sokkal rosszabb, nehezebb fps-ekben célozni
-az X gombot nem mindig veszi be, ez verekedős játékoknál zavaró lehet
-a rezgő motorja más (ez mondjuk nem zavaró)
-reset gomb nincs rajta csak a helye (ez akkor jól jön jól ha lefagy a joystic (ezt eddig csak pc-s emukal tudtam össze hozni, de ha ilyenre is használja az ember kellemetlen, hogy szét kell szedni ez miatt a joy-t)

(#68085) A`rpi válasza conorr (#68084) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha szétszereled mit kell csinálni ha nincsen reset gomb?
Lehúzod az akkumulátort?

(#68086) fausto


fausto
addikt

Holnap az 576-ban:

(#68087) Petreszku


Petreszku
senior tag

A Grid 2 most nagyon felbosszantott.
Az ellenfelek úgy veszik be a kanyarokat mint akik sínen mennek. Persze nem kicsi izom autókkal.
Most egy kicsit pihentetem.

(#68088) A`rpi válasza Petreszku (#68087) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Én amennyire emlékszem a játékra meglehetősen árkád.

Tessék használni kéziféket, kanyarodás helyett pedig drift-elni. ;)

(#68089) DVlad válasza conorr (#68084) üzenetére


DVlad
őstag

A`rp és Mindenki, köszönöm a válaszokat!

conorr, a 10k-ra érted vagy a 15-re (szállítással)? Mert 10-ért én nem láttam még gyári újat sehol.

(#68090) Elims válasza fausto (#68086) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)

Dvlad: Én nagyon azt javaslom,hogy csak eredeti,bontatlan joy-t vegyél magyar üzletből.Akkor 90%,hogy eredetit kapsz.
Egyébként nem biztos.Vannak olyan utángyártottak amikről nagyon(!) nehéz megmondani,hogy kamu.

(#68091) Petreszku válasza A`rpi (#68088) üzenetére


Petreszku
senior tag

Árkád a rosszabbik=csalósabb fajtából.
Használok én mindent, de még én driftelek, ők simán kanyaródnak.
Ez ami bosszant. :((

(#68092) A`rpi válasza Petreszku (#68091) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Barátom láttam játszani, ő elég jó ráérzett, meg ha el is vétsz egy kanyart, tudod használni vissza tekerést is.

(#68093) Petreszku válasza A`rpi (#68092) üzenetére


Petreszku
senior tag

Idővel én is ráérzek, nem is ez a gond.
A visszatekerést soha nem használom. Rally játékokban is kikapcsolom, nem mint ha olyan profi lennék.
Inkább egyedi beállításokat használok és ott nincs helye a pörgetésnek.

[ Szerkesztve ]

(#68094) DVlad válasza Elims (#68090) üzenetére


DVlad
őstag

Persze, vettem már olyat, úgy. Persze nem vagyok meggyōzōdve róla, hogy... De kéne még kettō legalább.
Ezt:

(#68095) satz18


satz18
őstag

Végignyomtam a GOW 3-at normálon is, és hát azt kell hogy mondjam, hogy nagyon nagy az ugrás az easyhez képest. Brutál nehéz lett. Mindig nagyon kellett figyelni a hp-t. A legtöbbet Hádésznál és Zeusznál szenvedtem. A Hádészos fightba tehettek volna vagy 2 checkpointot. Mindenesetre így is nagyon élvezetes volt, nem volt a játék frusztráló.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#68096) Mister_X válasza satz18 (#68095) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én Hardon vittem végig, a legtöbbet Herculesnél szenvedtem. Hades volt szerintem az egyik legélvezetesebb bossfight, meg persze Zeus az addigra (=trilógia) felfokozott hangulat miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#68097) Elims válasza DVlad (#68094) üzenetére


Elims
veterán

Nekem egy az egyben ugyanilyen az egyik.Ez 99%,hogy eredeti.
Onnan vedd a többit ahonnan ezt is. :-)

(#68098) dilipok válasza Mister_X (#68096) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem a 3 hardja kb a tobbi resz normaljaval volt egy szinten.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#68099) A`rpi válasza dilipok (#68098) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kettő PSP-rész és 1-2 után nekem harmadik rész okozta legtöbb bosszúságot hard fokozatban, végső bossfight-nál.

[ Szerkesztve ]

(#68100) Mister_X válasza dilipok (#68098) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Herculesen kívül nem is volt sehol sem problémám, csak ott nem sikerült elkapnom a ritmust. Ascension meg elsődlegesen azért érződik nehezebbnek, mert változott kicsit a játékmechanika a korábbiakhoz képest (nincsenek legendás fegyverek, csak az alap, aminek adhatunk képességeket, plusz amit kukázunk ideiglensen).

@A`rpi: Ghost of Sparta sajnos kimaradt, de a Chains of Opympus se volt olyan nehéz, talán ha párszor a medúzákkal meggyűlt a bajom, de ott szokni kellett a kissé megváltozott irányítást is a PS2-es részek után. Nameg lehet én vagyok a hardcore h'n's player (nem), de Zeus elsőre meglett hardon, élvezetes volt, de valamiért bennem volt, hogy lehetett volna nehezebb is. Talán a megerőszakolt kameraállás volt fura az első fázisban + eléggé elnyújtottuk a QTE szekciót, ami már-már komikus volt.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.