Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49551) Tomi13 válasza boost (#49549) üzenetére


Tomi13
senior tag

Na az az a játék amit nem értek, néztem róla videókat,de még mindig érthetetlen hogy miért rabja neki több millió ember. :F

(#49552) james001 válasza boost (#49549) üzenetére


james001
veterán

Hány kreditért?
Kicsit nehezen képzelem el PS3-on amúgy,X360-on is megszokhatatlan az irányítás meg a többi kezelése...

Ja meg amúgy ha minden igaz holnap jön az új TWD játék is,a 2. évad :K

https://psnprofiles.com/kazama001

(#49553) kexksz válasza Tomi13 (#49551) üzenetére


kexksz
addikt

Miért homokozik több millió gyerek? Miért Legozik több millió ember?

(#49554) boost válasza Tomi13 (#49551) üzenetére


boost
addikt

Pedig remek, pont olyan, mintha Legoznál, vagy homokoznál, ahogy fenntebb írják. Nagyon kreatív, és ahogy a rendes legónál is van egy korlát ( hány kockád van :D ), itt is az a korlát, hogy a nyersanyagot neked kell kitermelni, ezért minden, amit csinálsz azt nagyon effektíven fogod megoldani. Egyre jobb leszel, és ez fejleszti a gyerekekeket. Én pl mindenképp ajánlom, hogy majd családilag próbáljátok ki. Egy csomó midnent fejleszt: problémamegoldás, térlátás, stb, ahogy minden kreatív cucc is.

james001: Nem tudom, holnap kiderül. Nekem bejött a boxos irányítás, futottam vele egy kört, de akkor már túl voltam a minecraft lázon. :) De unokaöcsémet ráállítom karácsonykor.

[ Szerkesztve ]

(#49555) Tombolo válasza dorka16 (#49525) üzenetére


Tombolo
tag

Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy nem feltétlenül..
Inkább nézek egy 42-es hd plazmát három méterről, mint egy 32-es fhd lcd-t kettőröl.

(#49556) Throttle válasza MasterMark (#49530) üzenetére


Throttle
újonc

Srácok kösz a sok segítő és magyarázó kommentet. Nem mondom, hogy nem zavart össze ketsegbeesesig, 32-es 40-es, samsung-sony, LCD-Plazma, de aztan lattam, hogy a sonynal le van arazva a heten a KDL-32W650A, ugyhogy hirtelen felindulasbol gyorsan veszek is egyet mielott teljesen szetesik a szemelyisegem, a sok erv-ellenervvel magamban. 1,5-2 meterrol fogom hasznalni tudom hogy ehhez szerintetek kicsi, de tekintve, hogy az utóbbi időben egy 10-es monitoron neztem a sorozatokat szerintem nem fogom kicsinek érezni. :-) Gépből pedig valoszinu veszek egy 500 GB-osat, nemhiszem hogy erdemes lenne kokanyolni a HDD cserevel. Ha beuzemeltem jovok majd a hulye kerdeseimmel a hasznalattal kapcsolatban. :-)
Kosz megegyszer a segitsegeteket.

(#49557) Tegla80


Tegla80
addikt

sziasztok
valakinek van info-ja arról,h mibe fáj kb egy olvasófej csere slim esetén??

Sony® & PlayStation®

(#49558) rocket válasza Tegla80 (#49557) üzenetére


rocket
nagyúr

Szia!
15k korul van konzol szervizekben.

Ha szeretsz otthon "barkacsolni" megkell nezni a gepben levo olvasofej pontos tipusat, Ebayen lehet venni nehany ezer forintert :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#49559) Elims válasza Tegla80 (#49557) üzenetére


Elims
veterán

Én azt mondom,hogy kb.20e,de ami a legfontosabb:
Miért?? :-/

(#49560) Tegla80


Tegla80
addikt

thx :R

akkor a miértre a válasz
vettem 20e be havertól egy 320 as slimet kb 2órája
nekem így is jó,mert mindenem digit már. (Még a GT6 ot is lecseréltem 3 naposan fémtokostól ,mert bosszantott,h nem lehet felinstalálni és töltöget össze-vissza.Most digitben az ssd vel cukor így :D )
plusz röviden a tervem:
ssd-t átrakom és az enyémmel meg megajándékozom öcsém karira.
a meglévő plus om meg mindkét gépen aktív lesz ugye ;) (így gamma hegyeim maradnak,még nekem is , nameg a GT6 )

Sony® & PlayStation®

(#49561) kona005 válasza jookomak (#49529) üzenetére


kona005
senior tag

Köszi, akkor egy Hitachi lesz remélem nem bànom meg.:)

(#49562) Elims válasza Tegla80 (#49560) üzenetére


Elims
veterán

Éértem..
Szép terv! :-)
Jó vétel! (35-40-ből lehetne egy új fejes 320-as slim,jó vétel)
A fémtokot sajnálhatod,de érthető.

Kona: de,valószínűleg megbánod.
Ha ajánlhatok vmit. Üzenj rá erre az emberre és írd meg neki a pontos típusát a winchester-nek vmint tedd hozzá azt is,hogy ps3-ba raknád.
Szerintem tedd meg ezt a vásárlás előtt..

(#49563) Snoop-y válasza Elims (#49562) üzenetére


Snoop-y
veterán

Enyemben is Hitachi van ( 1Tb-os ) vigan mukodik.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#49564) Elims válasza Snoop-y (#49563) üzenetére


Elims
veterán

Akkor ennyi. :-)
Köszi!

Tegla: mostanában volt szó arról,hogy egyik mentést egyik account-ról átlehet vinni a másikra -tényleg,működik rendesen-.
Viszont azt vettem észre,hogy az így átmasolt és folytatott mentésnél nem ad trophy-t ha elérek vmit.
Létezhet ez? Pl. az uncharted 1-ben már tartok vhol (5-6.chapter körül),többször feljött már jobb oldaln fent egy kis ablak,hogy pl. 50embert lőttem fejbe vagy xy-nt szedtem le pisztollyal/ak-val.
Létezhet ez vagy azokra egyébként sem szokott adni csak "megemlíti" ott fent?

(#49565) Tegla80 válasza Elims (#49564) üzenetére


Tegla80
addikt

erről fogalmam sincs,mert nálam még az az infó a helytálló,h pl angol accomra a magyar acc GT5 mentése ugyan átrakható ,de nem működik.

(azonban,mivel itt a ps4 is és ott már valami elsődleges és másodlagos dolog szerint kezeli az accocat,így lehet a ps3 on is hozott változást a dolog. Jelen esetben másra 1enlőre nemtok tippelni és próbálni meg még nem próbáltam. Így azt mondanám,h lehet h így van már azóta itt is,h átrakható a mentés . :B )

Sony® & PlayStation®

(#49566) Elims válasza Tegla80 (#49565) üzenetére


Elims
veterán

Titi,hogy átrakható. Angolról magyarra biztos.
Viszont a trophy-k lehet,hogy nem,sőt!
De hogy nem is kapok közben.. ?

(#49567) jookomak válasza Elims (#49566) üzenetére


jookomak
őstag

Valószínűleg azért nem rakhatók át a mentések teljes körűen, hogy nehogy az legyen, hogy valaki megcsinál egy platinát, te meg bemásolod, és halleluja.

(#49568) kona005 válasza Elims (#49562) üzenetére


kona005
senior tag

Magàról a vinyóról elég jókat olvastam, mondjuk nem PSben hasznaltak de ez mar részletkérdés szerintem.
2.5" 9.5mm vastag szóval jó lesz.
Egyébként valahol azt olvastam hogy van valami köze a Western Digitalhoz de nem vagyok benne biztos. Gépbe mondjuk én se ezt venném de PSbe jó ez:)

(#49569) Snoop-y válasza kona005 (#49568) üzenetére


Snoop-y
veterán

Annyira, hogy a WD resze lett iden marciusban.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#49570) ldave


ldave
félisten

PS3-on lehetne látni ha valaki a barátok közül PS4-en vagy Vitán játszik éppen?

A Slime draws near! Command?

(#49571) Elims válasza jookomak (#49567) üzenetére


Elims
veterán

Értem.. Akkor az uncharted-et is elölről kellene elkezdenem?? (Hogy megadja a trophy-kat)
Fasza lesz.. :-(((
Minek variáltam ezekkel az account-okkal.. :-((((

Kona: O.K. Te tudod. :-)
/én meg ps-be csak jót tennék,a számítógépbe meg mindegy/

(#49572) Brian_GT válasza Elims (#49571) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem is WD van asztaliban is, de amióta felkarolta a WD szerintem nincs már különbség köztük annyira. Nyilván csomó fejlesztést stb átemelnek bele a WD-től szóval azt is mondhatnánk ugyan az.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#49573) erahurka


erahurka
félisten

Meg tudom változtatni a PSN accomban lévő születési dátumomat? Valami kamut adtam meg (ez amúgy nem probléma, inkább az hogy nem emlékszem), félek ha a Sony átállítja a jelszavam b*szhatom a profilom.
:R

Vagy legalább megnézni meg tudom-e mit adtam meg anno.

[ Szerkesztve ]

(#49574) molnartom


molnartom
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyak itt és lennne is egy kérdésem!

PS3 Slim, OFW-en le lehet játszani másolt Blu-ray filmeket?

(#49575) supercow válasza erahurka (#49573) üzenetére


supercow
őstag

nézz körül itt: https://account.sonyentertainmentnetwork.com/ de én nem találtam, szerintem nem lehet szerkeszteni.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#49576) supercow válasza molnartom (#49574) üzenetére


supercow
őstag

másolt film macerás a rosszul írt lemez, hiányzó menük, rossz rip, béna szoftver miatt. pl itt, itt, itt van róla szó.

Nem akarok belekontárkodni, de ha jogvédett anyagról van szó akkor egyszerűbb megvenni a blurayt...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#49577) molnartom válasza supercow (#49576) üzenetére


molnartom
aktív tag

Köszi!

(#49578) erahurka válasza supercow (#49575) üzenetére


erahurka
félisten

Már az is elég lenne ha mutatná valahol és akkor felirnám hogy ne felejtsem el. De sajna ez a hülye Sony úgy veszi hogy mindenki tudja mikor született :(

(#49579) dilipok válasza erahurka (#49578) üzenetére


dilipok
veterán

ja, ok a hulyek, nem azok, akik valotlan adatot adnak meg :U :C

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49580) MasterMark válasza dilipok (#49579) üzenetére


MasterMark
titán

Ja tiszta köcsögök.

Switch Tax

(#49581) vmarci1


vmarci1
csendes tag

Üdv. Olyanokhoz fordulnék segítségért akiknek megvan, volt a GTA 4 PS3-ra. Mostanában vettem egy GTA 4 full editiont, tehát mind 2 DLC is rajta van. Feltelepítette amit fel kell, aztán kezdtem egy új játékot. Vagyis nem kezdtem, mert a starting new game felirat 1,5 óra után már unalmas lett, aztán mikor eljutottam odáig, hogy elinduljon a játék, akkor most azt csinálja, hogy kb elindulás után mikor bedob a játékba kb 10-20 mp után lefagy az egész teljesen. Állandóan. És olvastam, hogy ez ps3-nál valami hiba, de patch meg nem igazán van ahogy látom, vagyis a gép nem akarta updatelni a játékot h bent vagyok PSN ben ha nem. A segítséget előre is köszi

(#49582) dilipok válasza vmarci1 (#49581) üzenetére


dilipok
veterán

a peccset inditasnal ellenorzi, hogy kell-e. Ha online a gep, akkor egybol leszedi, ha kell/talal valamit. Masfel oraig kepes voltal nezni a starting new game feliratot? :Y Az szep :DDD

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49583) Prof01 válasza erahurka (#49573) üzenetére


Prof01
veterán

Nem lehet megváltoztatni.
Hívd fel a magyar PS support-ot és ők megmondják!
Én is így jártam, nem a valós volt megadva és resetelve lett a jelszavam pár hete, aztán felhívtam őket és minden megoldódott!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#49584) erahurka válasza Prof01 (#49583) üzenetére


erahurka
félisten

Angol accom van. Ha írok nekik egy mailt megadják vagy törölnek a rendszerből?

(#49585) Prof01 válasza erahurka (#49584) üzenetére


Prof01
veterán

Nekem is UK van, nem foglalkoznak azzal, teljesen korrektek és segítőkészek.
De ne mailt írj, mert azon keresztül ilyen ügyben nem fognak tudni segíteni, ezt telefonon kell intézni!

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#49586) Elims válasza vmarci1 (#49581) üzenetére


Elims
veterán

Nekem megvan a 4,de még csak pár percet mentem vele. Így viszont elolvasom majd mégegyszer a hsz-od és nekiugrok.

Most találtam egy diablo klónt -gondolom az-,dungeon siege 3. Ismeri vki? Crt tv-n kb. annyira rossz mint a dragons dogma? (esetleg James?)

(#49587) dilipok válasza Elims (#49586) üzenetére


dilipok
veterán

crt tv-rol nem tudok nyilatkozi, de gondolom, a feliratokat ott sem lehet elolvasni. Marpedig a cuccoknak vannak leirasai. A jatek maga jo, nekem tetszett. Nem sok koze van az elso ket reszhez, de ettol fuggetlenul nekem bejott (nem tul hosszu amugy, dlc-vel egyutt sem tobb 7-8 oranal)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49588) Elims válasza dilipok (#49587) üzenetére


Elims
veterán

Ha csak 7-8óra akkor inkább kihagyom.
'hát igen,a feliratokat alig lehet látni,a dragons dogma-nál meg szinte egyáltalán nem látni. :-/

Köszi szépen!

(#49589) ldave válasza dilipok (#49587) üzenetére


ldave
félisten

Hát nekem inkább 15 óra körül volt az első végigjátszás, 7-8 óra az nagyon rohanós lehetett. Picivel rövidebb, mint a Diablo 3.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#49590) leslieke válasza Elims (#49586) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nekem nem nagyon tetszett a DS3, a D3 sokkal jobb. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49591) dilipok válasza ldave (#49589) üzenetére


dilipok
veterán

lehet, hogy valoban tobb volt, mint a 7-8 ora, de hogy nagyon rovidnek ereztem, az biztos. Lenyegesen rovidebbnek, mint a diablot. Ettol fuggetlenul, mint emlitettem, annak ellenere is bejott, hogy imadtam az elso ket reszt.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49592) erahurka válasza Prof01 (#49585) üzenetére


erahurka
félisten

Köszi, majd megpróbálom! :R

(#49593) Elims válasza leslieke (#49590) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! De ahhoz kell a lapos tv,anélkül esélytelen. :-/ (már inkább lapost írok,mert többen azt írjátok,hogy elég egy komolyabb full hd lcd,FpsTunker pedig azt mondja,hogy észrevehetően Jobb a plazma.Az viszont igencsak 200e-től indul...)

És a gow sorozatból melyik a szerintetek a legjobb?
1-2 megvan ps2-re.

(#49594) dilipok válasza Elims (#49593) üzenetére


dilipok
veterán

MIND :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49595) leslieke válasza Elims (#49593) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

GoW 1 jó, csak türelem kell hozzá. :DDD A másik kettő is megvan, csak még nem játszottam velük.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49596) dilipok válasza leslieke (#49595) üzenetére


dilipok
veterán

de azt vagod, hogy van meg azon kivul meg ket HD-sitett resz+ascension? Nekem nagyon tetszik az osszes resze.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#49597) leslieke válasza dilipok (#49596) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Igen, tudok azokról is. ;)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49598) leslieke válasza Elims (#49586) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Jut eszembe, a Dungeon Huntert inkább nevezném Diablo klónnak.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49599) Elims


Elims
veterán

Köszönöm!

"GoW 1 jó, csak türelem kell hozzá."
Tudom...benne van pár órám. Emlékszem,ott hagytam abba,amikor hatalmas golyók elől kell elugrálni.
A kettőt meg csak kipróbáltam,hogy megy-e.

Gondolkoztam a sorozat megvételét erre a gépre,de nem tudtam,hogy melyikkel kezdjem.
Így viszont szinte mindegy,hogy melyikkel indítok. Vagy talán fontos -uncharted után..- ennél is a story?

Szerk.:
Leslieke: Azt ismerem,megvan a telefonomra.Nem is tudtam,hogy megvan ps3-ra..
Ezekkel a rpg-kel az a bajom,hogy sima képcsöves tv-m van és azon "kevésbé" élvezhető az ilyesmi. (pedig a kedvenc kategóriám lenne..)
Majd vmikor jövőre -vmikor nyár felé- veszek egy plazma tv-t. Előbb biztos nem. Utána majd nekiállok ennek a kategóriának.

[ Szerkesztve ]

(#49600) dilipok válasza Elims (#49599) üzenetére


dilipok
veterán

fontos a sztori itt is. A megjelenes sorrendjeben ajanlom a vegigjatszast. Jobban mondva vegig lehet tolni anelkul is, csak a gyepalasra koncentralva, de szerintem a legjobb resze vesz el igy a jateknak. Ha van egy kis hattertudasod a mitologiarol, esetleg erdekel is, akkor szerintem nagyon nagy elmeny :K Egyik kedvenc jatekom, nem gyozom elegszer hangsulyozni :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.