Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4122) Balinov válasza Freddy76 (#4043) üzenetére


Balinov
félisten

Ryanair rendszeresen az oruletbe visz a kovetkezetlensegevel. Alt. 15kg-os feladott borondot szoktunk venni, persze meg a centizes, hogy 14,9, jo, 15.4..haat..nehogy valami buta litvan pultoshoz keruljunk...Volt itt mar mindket veglet...15,1kg-ert 1 eve felarat fizettettek (nem volt egy tibicsokinyi hely sem mar a kezibe, muszaly volt perkalni), viszont tavaly osszel 15,6-ra is siman rabolintottak. Nyarra halistennek 20kg-st vettunk, nyari ruhabol az is boven eleg.

A kezipoggyasznal meg ketrecezni sose ketreceztek, azon baszakodnak, hogy 1db poggyaszt vihetsz fel a gepre...repteri shopban vett parfumot, viszkit kesz orom ilyenkor betuszkolni. Masreszrol meg most aprilis vegen, mikor Manchesterbe mentem treningre nem egy csoka volt, aki a kezipoggyasz mellett vitte fel a valltaskaba a laptopot, a kutya nem szolt rank.

Kezipoggyaszbol olyat kell vinni, ami merev, azt meg lehet ugy pakolni, hogy ihaly! Szemelyes rekordunk 14kg volt.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.