Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38787) zolka78 válasza spanyoll (#38755) üzenetére


zolka78
senior tag

Az attól függ, hogy mit nevezel faszverősnek? Amit linkeltem fentebb, az szerintem eléggé faszverős lett. Azt mondjuk pont külsős szemlélőnek nem mutatja, de az átlagsebességem az ott csak 17,5 km/h volt az össz útra. Mondjuk a számításába minden idő benne van, az is amikor fotózni, vagy inni álltam meg, nem nyomogattam folyton szüneteket a trackerre, csak akkor ha több időre álltam meg, mondjuk kajolni. Meg eleve lassabban tudok feltekerni a hegyre, és itt kettő is volt, ez is visszaveszi az átlagot. Egyébként én is inkább azhért megyek, hogy kicsit kikapcsolódjak, mindíg megpróbálok úgy menni, hogy a környezet élvezetes legyen. Sör és pipa meg amúgy is mindig van. Tehát nem a teljesítmény, vagy annak növelése a cél. Egyébként ilyeneket, hogy mondjuk elugrok bringával inni egy sört Visegrádra, vagy mondjuk Vácra, azok csak úgy néha eszembe jutnak, és megyek. Ha gondolod gyere legközelebb. Vagy áprilisra tervezek egy olyat, hogy Bp-Kismaros, ott fel a börzsönybe Szokolya- Királyrét irányába, majd onnan egy erdészeti úton át Diósjenőre, onnan a Kemence patak völgyében végig Kemencéig át a Börzsönyön, tovább végig az Ipoly mentén Szobig, majd a Duna mellett vissza haza. Ez kb. 180km. Vagy májusban egri indulással fel Lilafüredig, onnan Bánkútig majd Mályinka, aztán lázbérci víztározó, Szilvásvárad és vissza Eger. Ez csak 120-130km, de 800m körüli szintet fel kell mászni. Meg Egerben egy éjszakát ott kell aludni valahol, hogy nagyon korán indúlni lehesen. Szóval ha nagyon kel egy ilyen neked, akkor jelentkezhetsz.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.