Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12651) Studi válasza Freddy76 (#12650) üzenetére


Studi
addikt

Neki az arca nem az én világom, mindig olyan ostobán néz ki a fejéből. (tudom, mint én a mikrós talin... :DDD)

(#12652) Real_Necro válasza Mercutio_ (#12642) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gaál Noémit, kedvenc időjárás jelentőnket kihagytad a listából. :))

Neeem, nem a Meteorológus Mihály :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12653) Freddy76 válasza Studi (#12651) üzenetére


Freddy76
addikt

És?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#12654) madgie válasza Freddy76 (#12653) üzenetére


madgie
titán

Erről leenném a pacalpörköltöt.

(#12655) Freddy76 válasza madgie (#12654) üzenetére


Freddy76
addikt

Én is.

Nálatok sem olvassa Asszony a fórumot? :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#12656) madgie válasza Freddy76 (#12655) üzenetére


madgie
titán

Nem hát :D

De nyalizok, hátha: az övéről is leeszem :))

(#12657) Freddy76 válasza madgie (#12656) üzenetére


Freddy76
addikt

Tudtok ám udvarolni ti ott Kisvárdán :DDD !

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#12658) Studi válasza madgie (#12656) üzenetére


Studi
addikt

:DDD Hüjjje! :DDD

(#12659) aleister válasza Freddy76 (#12653) üzenetére


aleister
veterán

Asszem ez a csaj veszprémi volt. Legalábbis rémlik valahonnét a segge. :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12660) Mercutio_ válasza Freddy76 (#12653) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor te elindulhatsz a Sarka Kata, Debreczeni Zita, Rubint Réka, stb. vonalon :DDD

Sorozat junkie-k, ezt és ezt ismeritek, milyen?

Borbuzikkedvelők figyelmébe: Bortársaság akció, akinek bejön Rioja azoknak

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12661) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Ja és Radovinnál minden magyar fehérborra január 220-ig 20% kedvezmény.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12662) aleister válasza Mercutio_ (#12660) üzenetére


aleister
veterán

Vicces, hogy a "6 JÓ BOR 6000-ÉRT Válogatás" ára 9700-ről indul. :DDD
A marketingesek úgy néz ki a tankönyv szerint csinálták az előszőr-emeljük-fel-egy-termék-árát-majd-akciózzuk-le dolgot. :)

Nem ismerem az általad említett sorozatokat, de a Helix-et nagyon ajánlom. Erre vagyok most rápörögve (az új Supernatural szar :(( ). Mondjuk imdb-n a sci-fi mellé nyugodtan odaírhatták volna a horror jelzőt is.
Egyben örömmel jelentem, hogy megvan az aktuális szerelmem is. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12663) Real_Necro válasza aleister (#12662) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jónak tűnik, erre ráguglizok amíg nem jön Walking Dead, köszi a tippet. :R

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12664) Mercutio_ válasza aleister (#12662) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos ez nem marketing trükk, hanem ennyire drágák már a boraik (persze klubtagságival 10% lejön a normál árból)

Az új szerelmedről Emma Watson ugrott be nekem :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12665) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#12660) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az elsőt nézi asszony, igazi libasorozat, azaz elsősorban nőknek való.
A másodikat meg pont pár napja néztem, hogy bele kellene kezdeni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12666) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha nem nagy kérés itt egy szavazatot kérnék, esetleg megosztást is. :B
Köszi! :R

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12667) aleister válasza Real_Necro (#12663) üzenetére


aleister
veterán

Szívesen! Én is tegnap találtam rá.
Először xvid sajtóvetítést akartam, de az első 10 perc után leszedtem FHD-ban, mert egyértelművé vált, hogy megéri ez a mozi. A megvalósítás igényes, a színészek jól végzik a dolgukat, a részek izgalmasak. Az alapstory elcsépelt, de hála égnek hamar továbblépnek, továbbá van 1-2 logikátlanság, ami feltűnt, de nem zavaróak.
Összességében bátran ajánlom. Tényleg jó.

(#12666) fi:zi'k?
Mi ez egész pontosan? Szeretem tudni, hogy mire szavazok. :)

(#12664) Mercutio_
De érted?! A termék nevében szerepel a "6000-ért", erre az alapár 9700, ami leakcióznak. :)
Az árával nincs baj. Igaz ez nekem már drága (én a mennyiségre megyek :) ), de tudom, hogy a minőségnek ára van.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12668) crey válasza aleister (#12662) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hm... merre vitték a Supernaturalt? :F én még nem láttam az új évadot....

Sőt, a következőkkel vagyok csúnyán lemaradva:

- Breaking Bad, Modern Family új részek, Grimm új évad epizódok, a teljes BBC féle Sherlock 3. évad, Falling Skies utolsó két epizód az évadból (miután cross-season lassan indul az is), Supernatural, South Park és a American Dad, Futurama és a Family Guy-ban is van lemaradásom :O

Homelandet 3. évad végre kipipálva.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12669) fi:zi'k válasza aleister (#12667) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Menyasszonyi ruhát lehet nyerni vele, ami épp aktuális nekünk. :)

(#12668) crey
Tényleg jól lemaradtál. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#12670) Studi válasza crey (#12668) üzenetére


Studi
addikt

Honnan van ennyi időtök??? :Y :D

(#12671) Mercutio_ válasza aleister (#12667) üzenetére


Mercutio_
félisten

Azért van a nevében, mert ezeket a lapokat akkor hozzák létre az akcióra, és nyilván már tudja, hogy mennyi lesz az akciós ár, de értem mire gondolsz.

Mennyiség témában a Pannónia utcai el Hordó nevű helyet javaslom, kisebb/nagyobb borászatok korrekt alapborait árulják 3-5 literes műakannás kiszerelésben.

crey: Na ezek a sorozatok is jöhetnének :U

Studi: Nem nepperkednek :D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12672) aleister válasza Mercutio_ (#12671) üzenetére


aleister
veterán

Pöst? Hanyadik ker? Korcsma is, vagy csak "nagyker"? :)

(#12668) crey:
A 8-ik végéig képben vagy?

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12673) Mercutio_ válasza aleister (#12672) üzenetére


Mercutio_
félisten

XIII. a Westenddel szemben a váci út túluldalán van az utca, az üzlet nem kocsma, csak kisker.

Vagy marad a sörözés ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12674) aleister válasza Mercutio_ (#12673) üzenetére


aleister
veterán

Ez útba esik szinte mindig. Köszi az infót! :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12675) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nah Freddy megjött a modi a Nikon topicba, ki lett söpörve, mint a pártkassza :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12676) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#12675) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Ajjajj, már két modi tartja rajta a kezét a Nikon topik ütőerén... :DDD

Holnap majd jól beletépünk...

(#12677) JohnyBlue válasza Mercutio_ (#12675) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Jól van az, hisz munkanap van had dolgozzon a hangya is:) És akkor most már ez a hangya ember lesz a modink ? :B A Dzsinn meg huss? Vagy most szabadnapos?

Kellene egy NIKON szakmai topic meg egy NIKON offtopic es kesz D:

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#12678) Real_Necro válasza JohnyBlue (#12677) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ahogy látom lassan elég lesz az Off topic is. :DDD ;]

De ide legalább nem jár a trol(l)i. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#12679) t_a_m_a_s válasza JohnyBlue (#12677) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Látom Jani már az aláírásodból is kimoderáltad, hogy ott mindent szabad... :))

Holnap majd jól beletépünk...

(#12680) JohnyBlue válasza t_a_m_a_s (#12679) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Ajjh Ajjh ne is mond este egy kicsit meg is könnyeztem ... :D de a hajnali IYF való beszélgetés után jónak láttam :) Még a végén en lennék a hibás :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#12681) Larry303 válasza JohnyBlue (#12677) üzenetére


Larry303
addikt

nem okult az offból...de ez most akkor kinek a hibája? :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#12682) JohnyBlue válasza Larry303 (#12681) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Óóó az enyém :D Fogjatok rám mindent :)

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#12683) Balinov válasza t_a_m_a_s (#12676) üzenetére


Balinov
félisten

gyorsan be is ugrottam egy ONtopikkal :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12684) aleister


aleister
veterán

Szerintem crey nem akarja, hogy elveszítse nálunk a "jófej" státuszt, ezért megkéri a moderátor pajtásait, hogy mindenféle kitalált sztorival menjenek a Nyikonba, és moderálják helyette. :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12685) JohnyBlue válasza Balinov (#12683) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Én meg válaszoltam :D

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#12686) Mercutio_ válasza JohnyBlue (#12685) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezt akkor itt is megbeszélhettétek volna :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12687) Balinov válasza JohnyBlue (#12685) üzenetére


Balinov
félisten

:R koconom cepen.

Mercutio_: akkor meg itt kapnank a fejunkre, mert az meg itt offtopik

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12688) Freddy76


Freddy76
addikt

Jaja, nikon topik, én néhe bemegyek őrlődni, hogy mi a faszt vegyek, aztán jön Necro, hogy miben jobb a milc mint a dslr és miért drágább, Gulyopapa, hogy neki nem kellene milc pedig ő aztán kettőt is fogott (régen még jött Szeva is, hogy milcre nincs is 500 milis tele, pedig ő műszaki ember, és megszerel mindent), majd jön Pite, aki vagy a Fujit promótálja, vagy senki sem érti, hogy mit promótál, és végül Mercutio, aki leadja a "Mindent, amit tudni akartál a milc gépekről" című kurzus első leckéjét.

Opcionálisan hozzászól IYF (hülyeséget), Johnny Blue (okosságot), Eperkutyus (nem tudom mit, nem szoktam elolvasni).

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#12689) Balinov válasza Freddy76 (#12688) üzenetére


Balinov
félisten

kivetelesen orulok, hogy engem kihagytal a felsorolasbol. Amugy 5*-os meglatas es ezzel senkit nem akarok megbantani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12690) A Zéé válasza Freddy76 (#12688) üzenetére


A Zéé
addikt

+ ha valaki "szakmait" szól hozzá, akkor az se szól másról kb 2 hónapja, mint hogy szar a 35-ös fókusza.

Just a simple Lineman...

(#12691) Larry303


Larry303
addikt

kövezzetek meg, de nekem bejön a sok offal is az a topic -a kivételeket leszámítva nyilván
az értelmesebb agymenésekből -vitákból lehet azért bőven tanulni mégha nikon dslr szinten off is

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#12692) crey válasza Studi (#12670) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát látod hogy nincs időm (ezért is vagyok lemaradva ;] )... amúgy én TV nézés helyett sorozatot nézek. Én tényleg nem fogyasztok hagyományos értelemben szerkesztetett TV adást.

aleister: jaja, angyalos évad, Sam, Metathron.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12693) m3ss válasza Freddy76 (#12688) üzenetére


m3ss
veterán

:)) :C :D

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#12694) Studi válasza crey (#12692) üzenetére


Studi
addikt

TV adásból én is csak sportot nézek, meg CSI-t, mert azt nem kell követni, minden rész külön is értelmes. És akármikor ülök este a TV elé, valamelyik adón tuti találok belőle valahol. :DDD

(#12695) crey válasza aleister (#12684) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Semmi közöm nincs essexboy ténykedéséhez :P - már legutóbb is, amikor kértelek titeket, hogy szépen játszatok, Ő szólt, hogy annyira nem is játszotok szépen.

Most meg gondolom úgy döntött, hogy akkor takarít. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12696) Freddy76 válasza crey (#12695) üzenetére


Freddy76
addikt

Jól van, élvezkedjetek csak...

Amúgy nem mondta senki, hogy január 17. van? Le kellene kapni a cilindert, kidobni az üres pezsgösüveget, meg a megszáradt virslivégeket.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#12697) aleister válasza crey (#12692) üzenetére


aleister
veterán

Supernatural - nyomokban Spoilert tartalmazhat!
Egész új és érdekes helyzet áll elő, ugyanis az angyalok a Földre potyogtak. Megszűnik a Mennyország. Az angyalok zavarodottak, frakciókba tömörülnek, egymással harcolnak. Sam a próbák miatt halálosan megsérül, de természetesen most is van mód az életben tartására. Cas üldözött lesz, és egy időre erősen szopóágra is kerül.
A karácsonyi szünet előtti része az évadnak egyébként jó. Nekem legalábbis tetszett. Sajnos már be kellett volna fejezni (akármennyire is szeretem), mert kb a 6. évadtól már érezhetően gyengült a színvonal.
A 9. évad folytatása (mostani rész) elég lapos lett érzésem szerint. Remélem összekapják magukat a készítők!

(#12691) Larry303:
Alapvetően nincs bajom az off-fal, de a néha visszatérő és sehová nem vezető viták tényleg idegesítőek tudnak lenni. Arról nem is beszélve, hogy az idetévedő külsős számára a lényegi infó elveszik a sok off között. Ha meg számunkra triviálsat kérdez, akkor mégis megkapja az "olvass vissza, ezerszer ki lett tárgyalva" vagy mostanában a "guglizz rá" dumát.

Én is egyetértek abban, hogy szükség van a moderálásra, és biztos nem egyszerű megtalálni a határt az off és az on között.

(#12695) crey:
:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12698) crey válasza aleister (#12697) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ja én csak az új epizódot nem láttam, a karácsony utáni folytatást, a többi megvan :)

És igen, a leviatános évad volt a legalja mindennek, mondjuk ehhez képest a 9. évad eleje még tetszett is az angyalok miatt - de kezdik nagyon húzni. :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#12699) aleister válasza crey (#12698) üzenetére


aleister
veterán

Banyek! Én meg itt strapálom magam. :)

Egyetértek egyébként. Az egész leviatános részben egyetlen poén volt, a Jefferson Starship. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#12700) Real_Necro válasza Freddy76 (#12696) üzenetére


Real_Necro
veterán

A virsli ott füstölög a fogai között... ;] ;] ;]

Ja meg ha már milc és off. Az már feltűnt, hogy minden milces (vagy volt/leendő/visszaváltó milc tulaj) amikor pozitívan nyilatkozik a gépezetről, mindig figyelmesen igyekszik kihagyni a felsorolásból az árat. Ha meg Nikon dslr topicba valaki betér, ajánljuk neki a D5100/D5200/...-at, mert "ár/érték arányban best buy". Szóval egyszer számít, másszor meg elfelejtjük? Oké, nem én vagyok az a réteg, aki valószínűleg ezt könnyedén kifizeti (bár a dslrt sem), valamint a Mercutio által leírt tartalmas beszámolóból is, kb maradt 4-5 üveg, ami "normális áron" elérhető,akkor most értem hogy jó, de még sem, de mindegy is.... :U :B :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.