Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53051) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Vennék olcsó xbox360 kontrollert.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53052) dunc válasza FuckeR19 (#53051) üzenetére


dunc
nagyúr

A Jánoskának van egy vezetékes.

(#53053) FuckeR19 válasza dunc (#53052) üzenetére


FuckeR19
senior tag

:R írokis neki :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53054) Silencer83


Silencer83
addikt

az X360 Superslim 250 Box 45.000 korul viheto.

(#53055) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Van egy Dell Inspiron m301z notebookom, 13.3-as kijelzővel, kétmagos 64bites AMD procival (k325 azt hiszem), 2GB RAM-al, szép állapotban, jó akkuval. Mit érhet? Gondolkodom rajta, hogy vegyek egy erősebbet. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#53056) blaca83


blaca83
őstag

Pár hete, illetve 1-2 hónapja szóba került a részemről, hogy hová érdemes vinni az autót egy komolyabb-teljes takarításra....

Ha jól emlékszem a KIKA parkolóban lévőt ajánlotta valaki. :F

Most lett aktuálisabb és sürgősebb a dolog úgyhogy ha van tuti tippetek akkor osszátok meg légyszi.

UI:
Nyílott valami hely a Légszeszgyár utca végén ahol kivezet a Tüskésréti úti elkerülőre.
Arról van valakinek infója? :F :U

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#53057) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Ha autó a téma, ismét infó kellene.
A tetőkárpitom már teljesen lelóg :W Valahol foglalkoznak ennek a visszaragasztásával?

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53058) Bandus99


Bandus99
őstag

Gyerekek ki ismeri pontosan a szabalyokat motorkerekparon szallithato szemelyekkel kapcsolatban?
Mi az also hatar hany eves es vagy cm tol szallithato utas? Hogy van ez ? - nem nincs motoros jogsim, nem azert kerdem-

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#53059) Bandus99 válasza Bandus99 (#53058) üzenetére


Bandus99
őstag

Ez amit talaltam helyes lehet?

(3) Motorkerékpár pótülésén csak egy, a saját biztonságára ügyelni képes személyt szabad szállítani, akinek a lába a lábtartót eléri.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#53060) zsolt19900 válasza Bandus99 (#53059) üzenetére


zsolt19900
őstag

motorosként annyit tennék hozz, hogy ne a szabályozásokra hagyatkozzunk, hanem olyant ültessünk magunk mögé akiről BIZTOSAN tudjuk, hogy képes ott is maradni :) ezt nem viccből mondom, mivel egy dolog, hogy megfelel a szabályi kereteknek, attól még lehetnek olyan tulajdonságai -be...ri, nem bírja az egész motorosdit, nem érzi át- hogy nem utasnak való :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#53061) Bandus99 válasza zsolt19900 (#53060) üzenetére


Bandus99
őstag

Szuper kosszi ......

Esetleg a szabalyt is ismered, ha motoros vagy?

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#53062) zsolt19900 válasza Bandus99 (#53061) üzenetére


zsolt19900
őstag

annyi van a KRESZben amennyit találtál :) és hozzátéve szerintem 14az amit be kell tölteni, de nem veszek rá mérget

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#53063) gergobaby válasza zsolt19900 (#53062) üzenetére


gergobaby
aktív tag

Nem kell betölteni 14 évet ;) lába érje el a lábtartót, biztonságosan kapaszkodni képes legyen

(#53064) crabi


crabi
csendes tag

Nem kell valakinek egy Blackberry playbook ?

(#53065) Inception válasza crabi (#53064) üzenetére


Inception
tag

Mennyi?

(#53066) Bandus99 válasza zsolt19900 (#53062) üzenetére


Bandus99
őstag

14 ev alatt nem szallithato motoron ?

oke gergobaby idokozben megmondta.

Amugy az egesz csak azert erdekelt, mert az uj tervezett kerekparos kresz azt tervezi beveztni hogy kerekparon csak biztonsagi gyermekulesben lehet szallitani ahol biztonsagi ov van. Semmi eletkor megkotessel vagy meretbeli

Magyaran az en elektromos kerekparomon, ahol van kulon kapaszkodo, labtarto hattamla gyarilag, a 130cm gyereket nem szallithatom, mig egy motoron ahol leer a laba a labtartora, de hattamla sincs, kapaszkodo az mondjuk meg talan egy szij formajaban, ott siman szallithatnam. Fuggetlenul attol, hogy a sebesseg a gyorsulasban eg es fold a ketto kozt az eltere.

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#53067) Birsmann


Birsmann
tag

DDR2 800MHz-s 2Gb-os Kingmax memóriát vennék asztali számítógépembe!

PM me :))

(#53068) zsolt19900 válasza Bandus99 (#53066) üzenetére


zsolt19900
őstag

áhhám értem :) hát igen vannak furi dolgok a KRESZben

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#53069) Exian válasza FuckeR19 (#53057) üzenetére


Exian
őstag

Jujj, rossz élményeim vannak nekem is ezzel kapcsolatban. Az előző autóm (Astra kombi) járt így, mivel totál beázott (sohasem találtam meg a beázás forrását évek alatt sem, pedig apró darabokra lett már szedve minden...). Szóval a beázás miatt a víz szépen leáztatta a ragasztót és nekem is lelógott az egész kárpit, illetve annak csak a textiles borítása. Én úgy oldottam meg, hogy biztosító tűvel rögzítettem vissza az alatta (felette) lévő keményebb anyaghoz :D Aztán meg eladtuk szépen az autót...

Szerencsére a mostani autóm nem ilyen, nincs ilyen vékony akármi textil, csak az a kemény habszivacs szerű anyag. Erről nem tud mi lelógni.

Aztán apám 4T Trabi kombija volt a legszuperebb, abban értek nagyon hajmeresztő élmények :D Pl. menet közben, minden előjel nélkül szépen lepottyant a teljes tetőkárpit, mindennel együtt a fejünkre. Meg egyszer szintén előjel nélkül a kormány a kezemben maradt :D :D

[ Szerkesztve ]

(#53070) FuckeR19 válasza Exian (#53069) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Szinten Astra... :) beazas nincs de a karpit log.

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53071) Exian válasza FuckeR19 (#53070) üzenetére


Exian
őstag

Akkor úgy tűnik, hogy ez IS Astra betegség :D Hát azért nem vennék rá mérget, hogy nem ázik be... nézd meg jól :) Először nekünk sem tűnt fel, csak amikor már NAGYON beázott. De tuti, hogy előtte is csordogált már be a víz.

Amik kényes pontok (csak kombit ismerem): tetőcsomagtartó rögzítési pontjainál (csavaroknál), antenna szigetelése is megszokta adni magát, csomagtér oldalsó ablakainál a szigetelés, csomagtér ajtó felső részénél, ahol a kábelek mennek be, szintén a tömítésekkel szokott gond lenni. Én ezeket a pontokat vizslattam végig, megoldottam a szigetelést mindenhol, ahol tudtam, kicsit csökkent a vízbefolyás, de teljesen nem szűnt meg. Nekem amúgy annyira brutális volt már a helyzet, hogy nagy esőnél a csomagtér roló középső részén kisebb tavacska alakult ki és lehetett szépen látni a csepegést :) Csak épp nem találtam meg a konkrét lyukat, mert olyan hülyén folyt a víz, hogy a forrása sosem látszott...

(#53072) FuckeR19 válasza Exian (#53071) üzenetére


FuckeR19
senior tag

Az autó már szinte darabokra lett szedve az elmúlt időszakban, sehol sem láttam beázás nyomát, de kösz a hasznos tippeket! :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53073) Exian válasza FuckeR19 (#53072) üzenetére


Exian
őstag

Akkor Neked egyszerűen a ragasztó adta meg magát, vagy a pára miatt leolvadt. Mikori évjáratú az autó? Az enyém '93-mas volt és kb. 3-4 évvel ezelőtt kezdte a leválást. Előtte én sem vettem észre, hogy beázott volna.

(#53074) a2d2 válasza Exian (#53069) üzenetére


a2d2
addikt

Feleségem nagyapjának az Astrája szintén ettől a betegségtől szenvedett.
Típushiba ezek szerint.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53075) Silencer83


Silencer83
addikt

Xbox360 SuperSlim 250Gb
probara bekapcsolva, 15perc jatekidovel :)

42.500

(#53076) FuckeR19 válasza Exian (#53073) üzenetére


FuckeR19
senior tag

94es és kb most nyáron kezdett durván lejönni

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53077) hcl válasza FuckeR19 (#53076) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Sztem eddig bírta. A ragasztó már csak ilyen dolog, ~20 év alatt elöregszik, folyamatosan hőtágul nyáron, ahogy süti a Nap, stb.
Érdekes, az én kocsimban nem lóg, de inkább ez a furcsa. :D Az 1991-es :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#53078) FuckeR19 válasza hcl (#53077) üzenetére


FuckeR19
senior tag

20 év az 20 év, nem is csodálkozom ezen :)
A gondom hogy nem találok hozzá tetőkárpitot bontva. :W Sedan az autó, de kombira vagy ferdehátú kárpitot találok csak :F

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53079) Exian válasza FuckeR19 (#53078) üzenetére


Exian
őstag

Hívd fel ezeket, ha még nem tetted:

ÚJHEGYI Autóbontó Pécs, Telefon: 20/5777-105

ELCOTEQ mögött, bőrgyár mellett a vásártér felé vezető úton
Cím: 7632 Pécs, Északmegyer dűlő 8. (vásártér felé). Mobil: 20/9785-932

(#53080) FuckeR19 válasza Exian (#53079) üzenetére


FuckeR19
senior tag

:R :R délutánszerencsét próbálok náluk

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53081) hcl válasza Exian (#53079) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Tegyük hozzá, hogy az ipari parkos Elkotek mögött, nem a Szilvánál :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#53082) Exian válasza hcl (#53081) üzenetére


Exian
őstag

NEM! Ez két külön cég! Egyik újhegyen, másik a Szilva utcánál! Csak egy táblázatból másoltam ki, így összemosódott talán.

TEHÁT:

1. bontó: Újhegyen, Nagykozári út. 38. Tel: 20/5777-105
2. bontó: Pécs, Északmegyer dűlő 8. (vásártér felé, Elcoteq mögött, bőrgyár mellett) , Engerbert Kft., Tel: 20/9785-932

Így szebb :)

[ Szerkesztve ]

(#53083) hcl válasza Exian (#53082) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, azt hittem az újhegyi bontó elérhetőségét akartad a második két sorban leírni. Fura is volt, hogy bőrgyár.

A másiknál (Szilva utcainál) én még semmit nem kaptam a kocsihoz :) Újat tudtak volna rendelni, e azt meg én is a Cromaxnál :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#53084) a2d2


a2d2
addikt

Nem tudom meg van-e még de volt egy autobontó a Nagyárpádi úton is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53085) Hunter2


Hunter2
addikt

Érdekel valakit egy 32"-os HD ready LCD tv? Én monitornak használtam, játszani is teljesen jól lehet rajta.
HD ready, 720p felbontású. DVB-T tuner nincs benne.
Pontos típus. Hyundai HLT-3272

képek

Ára 40000Ft.

(#53086) tajcsi


tajcsi
senior tag

Springfield-es papírszatyor kerestetik!!! Olyan kell, ami újrahasznosított papírból van és azt irja rajta, hogy springfield.eu és valami züld minta legyen rajta...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#53087) rnrn


rnrn
tag

Figyelem, aki bújt, aki nem! Holnap reggel/délelőtt még jöhet SportsDirect megrendelés. Dél körül adom le!
Üdv!

(#53088) tajcsi


tajcsi
senior tag

Pécsi budaivám tescóban az állatkereskedés telefonszáma kellene ha megvan valakinek...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#53089) Dluinet válasza tajcsi (#53088) üzenetére


Dluinet
nagyúr

privi

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53090) Stirlitz válasza FuckeR19 (#53080) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ha már amúgyis kiszeded a tetőkárpitot, tégy próbát egy autókárpitosnál, simán előfordulhat, hogy áthúzza új anyaggal. Mondjuk Berta Gézánál.

[ Szerkesztve ]

(#53091) nesa


nesa
veterán

Urak van pecsen ezustmuves?

(#53092) Exian válasza nesa (#53091) üzenetére


Exian
őstag

Pontosan mire gondolsz? Mit kellene csinálni? Én jó pár éve csináltam egy "műtermi" fotósorozatot egy alkotó hölgy munkáiról valami pályázatához, nem tudom, dolgozik e még. De ő inkább csak ékszereket készített (nyaklánc, karlánc, apró-cseprő díszek, medálok, stb).

Tanár is amúgy valamelyik művészeti iskolában. Ha érdekel, utána járok. Az ő munkáiról meg is vannak elvileg valahol a képek, amiket készítettem :) Túrjam elő?

(#53093) 4sal3


4sal3
tag

Garis Samsung Omnia W valakinek 25ért?

(#53094) Csepy válasza rnrn (#53087) üzenetére


Csepy
senior tag

Küldtem privátot, küldj egy mailcímet és megy át egy word .doc a komplett rendeléssel.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#53095) Exian


Exian
őstag

Van valakinek eladó wifi routere? Cserél valaki mostanában, mondjuk gyorsabbra, jobbra?

Kellene nekem egy akármilyen tudású wifi router, régebbi típus is jó. Nem kellenek semmi extra funkciók benne, mindegy, hány mbit-es, csak működjön. Meg mondjuk WEP-en kívül nem baj, ha tud WPA-t, de ha csak WEP, még az sem katasztrófa, csak működjön hibátlanul!

Van valakinek?

(#53096) a2d2 válasza Exian (#53095) üzenetére


a2d2
addikt

Nálam akad egy Asus WL-500G (DDWRT firm-el), most lett lecserélve egy hónapja.
Illetve van még egy B-s D-link is, aminek az adaptere megadta magát (5V-os kell neki, szétszedtem, de nem láttam a hibaforrást). Ez is használatban volt még 1-2 hónapja.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53097) Exian válasza a2d2 (#53096) üzenetére


Exian
őstag

Mindegy, hogy A-s vagy B-s, LAN-os netet kell megosztania Wifi-n. Tehát, mindegy, hogy ADSL-en milyen szabványú, nem PPPoE kapcsolat lesz rajta, hanem egy sima LAN végpontként fog funkcionálni és wifin osztja a netet. Magyarul, AP-ként fog üzemelni :)

Mennyibe kerülnek?

(#53098) RZozo


RZozo
aktív tag

Tud valaki ajánlani olyan vállalkozót, aki egy fürdőszobában működő Helios típusú elszívó ventilátort tud javítani?

(#53099) a2d2 válasza Exian (#53097) üzenetére


a2d2
addikt

Szia!

Régen vettem már ilyesmit. Mondjuk 1 ill 3k-hoz mit szólsz? (az ASUS-on valami gyáritól eltérő, erősebb antenna van, csak az antenna volt ennyi).

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53100) Dluinet válasza RZozo (#53098) üzenetére


Dluinet
nagyúr

egy triac cserét érzek a levegőben

mi a hiba jelenség?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.