Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53651) Exian válasza hoax (#53649) üzenetére


Exian
őstag

Én olyan 7-8ezerre gondoltam.

(#53652) Zewa


Zewa
senior tag

Lenne valakinek esetleg elfekvőben 10cm átmérő körüli, 10-20W közötti, 4-8Ω impedanciájú szélessávú hangszórója? 1 pár érdekelne.

Amennyiben senki nem tud ilyesmit szolgáltatni Pécsett merre érdemes ilyesmit venni? :F

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#53653) hcl válasza Zewa (#53652) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Microhmban pl.

Mutogatni való hater díszpinty

(#53654) Zewa válasza hcl (#53653) üzenetére


Zewa
senior tag

MicroOhm-ban aranyáron mérnek mindent. Pár ezer forintos váráslásnál már megéri netről rendelni ha tudod mi kell. Én a D-audiora gondoltam de remélem valami remek ajánlat csak befut.

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#53655) hcl válasza Zewa (#53654) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy o van a nevükben :) A D-ben is hasonlóak lehetnek az árak, mint itthon minden boltban. Netről rendelés esetén meg postaköltség szokott lenni (vagy hosszú szállítási idő).

Mutogatni való hater díszpinty

(#53656) a2d2 válasza Zewa (#53654) üzenetére


a2d2
addikt

Szerintem is első körben inkább D-audio.
Igaz hogy kb egy éve nem jártam bent, de legutóbb még egész normális áron dobálták a somogyi hangszórókat.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53657) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok eladóvá vált a tv m! Samsung UE32D5000PWXXH
Televízió

Kifogástalan esztétikai,és műszaki állapotba számla-garancia doboz összes tartozék (bolti állapot) Pixelhiba mentes,távirányító nulla naptól befóliázva! Garancia idő lejárata: 2014. 12. 07
Ár 60000Ft. (Pécs,kertváros)
20/2640367

[ Szerkesztve ]

(#53658) tajcsi


tajcsi
senior tag

Tud valaki esetleg bankot, vagy esetleg postafiókot, ami szombaton dolgozna?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#53659) hoax válasza tajcsi (#53658) üzenetére


hoax
aktív tag

Az összes posta nyitva van szombaton... :U

Don't panic!

(#53660) Exian válasza hoax (#53659) üzenetére


Exian
őstag

Ja csak a legtöbb posta az csak délelőtt van nyitva. A Plázában van estig vagy legalábbis délutánig nyitva talán. Bankfiók tudtommal nincs Pécsen sehol nyitva szombaton.

De mintha ez a téma már pár hete ugyanígy előjött volna...

(#53661) hcl válasza tajcsi (#53658) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Uránvárosi 11-ig, nagyposta nem tudom, meddig...

Mutogatni való hater díszpinty

(#53662) Bird válasza hcl (#53661) üzenetére


Bird
addikt

Nagyposta 12-ig. ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#53663) hoax válasza Exian (#53660) üzenetére


hoax
aktív tag

Senki nem mondta, hogy egész nap... ;)

Don't panic!

(#53664) tajcsi válasza hoax (#53659) üzenetére


tajcsi
senior tag

Pedig én a neten végignéztem a pécsi bankokat és nem dolgozonak...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#53665) Exian válasza tajcsi (#53664) üzenetére


Exian
őstag

Ácsi. Ő postákat írt, nem bankot!

(#53666) Inception válasza tajcsi (#53664) üzenetére


Inception
tag

van egyáltalán olyan bank ami szombaton is nyitva van? :U

(#53667) Exian válasza Inception (#53666) üzenetére


Exian
őstag

(#53668) Inception válasza Exian (#53667) üzenetére


Inception
tag

ezt a srácnak írd aki hússzor +kérdezi ugyan azt :DD

(#53669) OrangeBud


OrangeBud
tag

Csak nálam haldoklik a Digi? :(((

(#53670) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Eladó:
-Samsung I9000 20K

-Gericom 14" notebook.
2ghz celeron, 1gb ram, 160gb hdd, odd. Aksi ~halott, csak tápról működik rendesen, HDs filmeknél fixen beszaggat. Netezésre, divx filmek nézegetésére, szövegszerkesztésre, zenehallgatásra jó konfig.
12.000Ft
képek:
https://docs.google.com/open?id=0B97KcHQmc0c0T2FQREYyYmE5Q1k
https://docs.google.com/open?id=0B97KcHQmc0c0WVN4SFpNYWc3eDQ
https://docs.google.com/open?id=0B97KcHQmc0c0YWREaXV4S3ZmbEE

-Nikon 18-105Vr 45K

-Kata 214 fotos táska 10K
http://cdn-static.zdnet.com/i/story/61/15/000122/kata-t-214.jpg
http://di1-2.shoppingshadow.com/images/pi/e5/20/12/89556990-260x260-0-0_Kata+Kata+T+214+Torso+pack.jpg

-DSLR tanyo váz meg kb 18-105/18-200méretű obinak Sony 5K

-Krups XP4000 eszpresszógép
Szuperül működik, nagyon jó kvkat csinál
19K

-van egy pár inteles 1156/1155/1366 os hütöbordam

eladó

MTD fűkasza. kb 5* használt. aszem ez de lehet a 43Ks. [link]
19K

fa... csiszoló gép nemtudom milyen 2000Ft

Skil furó 2000Ft

Nem próbáltam ki őket de ha vmi nem lenne jó vissza lehet hozni és visszaadom a pénzt.
Eleddig elvittek egy flexet, dekopirt, töltőt és minden jó volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#53671) FuckeR19 válasza Dare2Live (#53670) üzenetére


FuckeR19
senior tag

fúró és csiszológépről kérhetek képet? Ha lehet legyen rajta hogy hány wattosak. :R

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#53672) Exian válasza OrangeBud (#53669) üzenetére


Exian
őstag

Valószínűleg, mert én munkahelyemen is DIGI-n vagyok és az otthoni netem is az, és a munkahelyem és az otthoni szerverem között VPN kapcsolat van, így azonnal észrevenném, ha bármelyik végponton gebasz lenne :) De eddig nem vettem észre, pedig megy egy pár "real-time" szolgáltatás is (pl. SSH, meg ment rádió is), ami a legkisebb kiesésre is lehal.

Melyik városrészen vagy? Lehet, hogy nagyon lokális végpont hiba, vagy csak egy adott területen van probléma.

[ Szerkesztve ]

(#53673) air válasza Dare2Live (#53670) üzenetére


air
nagyúr

"-Gericom 14" notebook."

UTP? USB? HDD Sentinel?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#53674) s7evcsenko válasza OrangeBud (#53669) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Nálam sincs gond a digivel... :N

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#53675) Nevil2


Nevil2
tag

Segítséget szeretnék kérni egy 1156-os gép (alaplap/proci) teszteléséhez.... sört - csokit - vagy ezekkel egyenértékű kp-t tudnék rá áldozni

Hibajelenség: A számítógép működése közben a képernyő széle középre tolódott (mintha egy fél képernyővel minden eltolódott volna ... minden működött, de a képernyő szélei középen voltak). Aztán a képernyőn vízszintes vonalak jelentek meg. Kikapcsolás nem, csak a vga driver eltávolítása segített. Majd újra fölraktam egy friss vga drivert. Pár óra üzem után ismét megjelent a probléma. Fagyás... azóta a win betöltő képernyője után megáll a rendszer.
FONTOS! A biosba belépve a karakteres menüben a szövegekben bizonyos karakterek tévesen jelennek meg!!!!

Egy gyors próba során (a munkahelyen egy másik gépben) a vga és a ramok jónak tűntek - nem volt idő tesztelni, csak beraktuk és indult a rendszer. Az alaplapot és a procit sajnos nem tudtuk kipróbálni másik környezetben.

Próbálkoztunk az OS legyilkolásával, de már nem tudtunk fölrakni másikat ... a win8 a telepítés során az első újraindításkor hibára fut. Az XP telepítője kék képernyővel megáll.

Véleményem szerint az alaplap a ludas, de mindenképpen le szeretném tesztelni, mert nem akarok potyára vásárolgatni bele cuccokat.

Konfig:
Gigabyte GA-P55-UD3L(legfrissebb bios besütve)
Core i3 540
4GB DDR3 (2x1+1x2)
WDC WD15EARS
Sapphire HD6850 Toxic

A számítógépen win8 futott 2013 januárjától hibátlanul ... frissült 8.1-re, folyamatosan karbantartottam. Nem volt az utóbbi időben semmilyen hardver változás, nem tapasztaltam hibát. Nem volt a cucc húzva sem. Eddig hibátlanul működött!!!

(#53676) djdaniel válasza Nevil2 (#53675) üzenetére


djdaniel
senior tag

"A biosba belépve a karakteres menüben a szövegekben bizonyos karakterek tévesen jelennek meg"

Memória hibás videokártya szokott ilyet csinálni.

Furmarkal teszteld le a kártyát! ha ott kifagy, újraindul, vagy fekete képernyő, akkor a videokártya hibás.

(#53677) Dare2Live válasza air (#53673) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

utp usb??? van rajta, képeken is látszik :) vagy mi a kérdés?

Leirtakon kívül tudtommal a gépnek semmi baja. De ez az egész amolyan fogd, vidd, nemtetszik visszaadod, ha érdekel majd megnézed.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#53678) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Nincs valakinek olcsó AM3/AM3+os lapja?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#53679) Bandus99 válasza Dare2Live (#53670) üzenetére


Bandus99
őstag

Errol lehet kerni kepet?

-DSLR tanyo váz meg kb 18-105/18-200méretű obinak Sony 5K

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#53680) Janoska26


Janoska26
Topikgazda

Érdekel valakit 1 házikó? Ha eljössz érte akkor ingyen elviheted :) Az ár már nem alkuképes :DDD

Ja és eladó kb 88 literes akvárium.

Mérete: 90cm széles × 36cm magas × 30cm mély (vastag), 8mm-es üvegből.

Elhúzható üvegtető, 0,5cm filc alátét, háttérkép ami nem ázik el. Dluinet kollégától vettem azóta a garázsban áll, de mivel költözünk nem tárolgatom tovább, 5000-ért vihető :) Van hozzá ha jól emlékszem ilyen vízforgató is vagy minek hívják, ha megtalálom azt is adom hozzá ajándékba :)

[ Szerkesztve ]

(#53681) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Ha valaki uránvárosban megéhezik nézzen be Mr. Remyhez (Hajnóczy utca elején, a piac mellett). Írunk róla egy cikket a szeretlekmagyarorszag.hu-ra és tegnap ennek kapcsán a vendégei lehettünk, finomak az ételek, korrekt az áruk, nagyon bőséges a választék és az adagok is, ráadásul nagyon finom is! :)

Ilyen a Maxximus Gyros tál.

[ Szerkesztve ]

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#53682) Janoska26 válasza Sir Riccio (#53681) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Csak megerősíteni tudom, ISTENI gyrost csinál, és egyáltalán nem vészes az ára :K

[ Szerkesztve ]

(#53683) Nevil2 válasza Nevil2 (#53675) üzenetére


Nevil2
tag

Segítséget szeretnék kérni egy 1156-os gép (alaplap/proci) teszteléséhez.... sört - csokit - vagy ezekkel egyenértékű kp-t tudnék rá áldozni...

Megoldást jelentene, ha valaki tudna kölcsönbe adni egy pci express VGA-t egy napra (azzal le tudom tesztelni az alaplapot és a procit... elmegyek érte, vissza is viszem) :)

Köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#53684) Stirlitz válasza Janoska26 (#53680) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ingyen jó lenne, nemes célra menne. De hol is laksz Te? (Illetve az akvárium is kellene valszeg. :) , de ezt most fejből mondom, mivel le kellene mérnem a polcot ahová szánom. )

[ Szerkesztve ]

(#53685) Janoska26 válasza Stirlitz (#53684) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Akkor vidd, priviben elküldtem a telefonszámomat és a címem, ha nemes célra lesz szétnézünk hátha találunk még 1-2 alkatrészt grátiszba, 775-ös kisebb procim van 1-2 azt is adok ha kell talán valami olcsó táp is akad ;)

(#53686) Gergi


Gergi
aktív tag

(#53687) Exian


Exian
őstag

1-2 ház nálam is lesz ingyen vihető módon.

De nekem legjobb lenne, ha valaki egyben elvinné őket. Kb 7-8db.

(#53689) hcl válasza Exian (#53687) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Billentyűzetekért, egerekért is jöhetnél :D
Vagy ha kell valakinek pár PS/2 billentyűzet, meg kőkori egér, az is viheti ingyé', ha nemes célra :)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#53690) HoldChore válasza Sir Riccio (#53681) üzenetére


HoldChore
tag

Eddig nem mertem oda bemenni gyroszért, gondoltam hátha macskából van, De most már kipróbálom őket :)

"Ha valamit ésszerűsíteni akarsz bízd lusta emberre!" https://www.facebook.com/gaming/LongJohnHolmesStream/

(#53691) Dluinet válasza HoldChore (#53690) üzenetére


Dluinet
nagyúr

azért finom, mert macskából van

mi a baj a macskákkal, a pipi, boci meg a bari mért mehet?

;]

[ Szerkesztve ]

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#53692) hoax válasza Dluinet (#53691) üzenetére


hoax
aktív tag

Kínai étteremben:
- Az milyen hús?
- Cike.
- És az a másik?
...- Az maha.
...- És amaz?
- Az kuta.
- Kutya???! Na de azt nem is lehet..! Kutyát tilos!
- Akko' cike

Don't panic!

(#53693) Janoska26 válasza Janoska26 (#53680) üzenetére


Janoska26
Topikgazda

Még megvannak, aki leghamarabb érte jön viheti :)

(#53694) blaca83 válasza Sir Riccio (#53681) üzenetére


blaca83
őstag

Ma ott vacsoráztunk és tényleg jó. :C

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#53695) Sir Riccio válasza Enszuke (#53688) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Passz. Nem kérdeztem, mondjuk az interjúhoz kellett volna, szóval lehet felhívom holnap. Egyébként mindent természetes anyagokból alkot, a krumpli is valami extra, itthon nem kapható stb... :)

(#53690) HoldChore:Érdemes. ;)
(#53694) blaca83: Mondtam. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#53696) sutszi válasza Sir Riccio (#53695) üzenetére


sutszi
veterán

A kiszolgálás annak tudatában történt, hogy te erről írni fogsz vagy hétköznapi betérő vendéget látták benned?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#53697) Sir Riccio válasza sutszi (#53696) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Amikot legelső alkalommal betértünk, hulla fáradtan, glettporos fejjel, koszos ruhában, éhesen, zárás előtt pár perccel akkor nagy gyrost kaptunk kicsi árban és mellé "boldogságcukrot", meg a következő hat-hét alkalommal is.Ez ihlette, hogy írni kellene a helyről.Nyilván interjúzni azért egyeztetés alapján megyek oda valahova, de volt ami megalapozza azt, hogy írjunk róla. :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#53698) a2d2 válasza Sir Riccio (#53697) üzenetére


a2d2
addikt

Ilyent sem hallottam még ekire "boldogság cukrot" írni, mindig kitalálnak valami új nevet :)

a krumpli is valami extra, itthon nem kapható stb - ezt nem biztos hogy le kellett volna írni. Igazi magyar huszár ezután nem is tér már ide be.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#53699) rnrn válasza Sir Riccio (#53681) üzenetére


rnrn
tag

Köszi a tippet, imádom a gyrcsit, biztosan benézek majd! Nincs honlapjuk, hogy a választékot megsasoljam? :)

Hétvégén voltunk az Aranykacsában. Feleségem szervezte, s mivel nem vagyok tüke, nem foglalkoztam vele, hogy hová megyünk. Igazából csak ott tudtam meg, hogy ez egy jó hely(?). Ennek ellenére igazából csak egy dologról tudok pozitívan nyilatkozni, s az az étel állaga, kinézete, íze. Az adag jó indulattal sem nevezhető nagynak. Szalon szűretlen búzát ittunk volna az itallapról: nincs. Aztán Szalon csapolt barnát választottunk: nincs. Akkor mi van...? Szalon üveges barna. Jó lesz...
Mögöttünk társaság volt, nem tudom hányszor jött a pincér hozzájuk, hogy pontosítsa a megrendeléseket: akkor ki mit is kért? Váááá... Kisfiam is ott volt, bebújt az asztal alá. Mondom neki, jössz ki azonnal?! :) Erre mikor bújik ki, az asztalterítő alúl kikandikált egy 20 centis bálakötöző madzag. Mi a fene! :D Felhajom kicsit az asztalterítőt, hát vagy 20 éves kopott asztal, rá terítve egy több helyen is szakadt filc, aztán az abrosz. Ez igen, mondom...A székek fullra leterítve ugyancsak abroszokkal, ezek után bele sem merek gondolni, min ültem. Na jól van, nem vagyok ennyire finnyás, csak ha már belváros és jó étterem (?), akkor had legyenek elvárásai az embernek. Jah, a ffi wc is elég gáz volt... A szla végösszege tetszett, na persze nem nekem. :DDD

És még valami. A mögöttünk lévő asztaltársaság vélhetően évfolyamtalit tartott. Értelmiségieknek tűntek, szal 10 éves egyetemi lehetett, ami azt jelenti, hogy 33 év körül lehetett a nagy átlag. Olyan 15-en lehettek. Pár embernek volt csak családja, ami számomra nagyon lesújtóan hangzott. Azt is érzékeltem, hogy mindenki igyekezett szépet, jót és legfőképpen nagyot mondani magáról (külföldi munka, utazások, főnökösködés, feltalálás, szép autó, karrier), szinte mindenki űberelni szerette volna az előtte megszólalót. Borzalmas volt ezt látni/hallani! :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.