Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50301) air válasza hcl (#50300) üzenetére


air
nagyúr

Mármint mit?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50302) hcl válasza air (#50301) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hűtést.

Mutogatni való hater díszpinty

(#50303) hattrickuser


hattrickuser
tag

(#50304) rnrn válasza rnrn (#50284) üzenetére


rnrn
tag

:) Az 1 év Lenovó garancián most látom csak, hogy ti egyáltalán nem lepődtetek meg. Tudom, hogy lehet vásárolni + éveket zöldhasúkért, de ez nekem akkor sem szimpi. Autóknál is szívesebben vennék 5-7 éves garanciával bírót, bár az autózás némiképp más tészta.

(#50305) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

S.O.S.

Keresnék Pécs vagy ahhoz közeli helyen olyan embert, aki "kis" mennyiségben tudna cseresznyéből páleszt kifőzni. (Kb. 30 kilóból.)

P.Ü.-ben is jöhet.

Köszi!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#50306) Exian


Exian
őstag

Keresek használt, akármilyen leharcolt állapotú, de hibátlanul működő vezetéknélküli vezetékes telefont :) Szóval értitek.. sima matávos (khm, tcomos) vonalhoz kellene egy ócska, OLCSÓ, de működő kanócmentes kézibeszélős masina.

A hangsúly az OLCSÓságon van! Ugyanis melóhelyre szeretném, saját magam megkönnyítésére. Sajnos a munkahely nem áldoz ilyesmire, de nekem nagy segítség lenne, viszont minél olcsóbban szeretném megúszni...

(#50307) sutszi válasza Exian (#50306) üzenetére


sutszi
veterán

Matávos... :DDD Nem vagy öreg, csak az idő telt el... :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50308) Exian válasza sutszi (#50307) üzenetére


Exian
őstag

Bocs :) Ahogyan a T-Mobile is nálam örökre Westel marad, mivel faterék nyitották az első, hivatalos, egyetlen pécsi Westel 450-es üzletet a Római udvarban, '92-ben! :) Úgyhogy Matáv az Matáv, Westel az Westel :) Punktum! :)

(#50309) sutszi válasza Exian (#50308) üzenetére


sutszi
veterán

Sokáig nálam is westel volt a t-mobile... :)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50310) krizmo_ válasza Exian (#50308) üzenetére


krizmo_
addikt

Nekem még mindig westeles dominó sim kártyám van a telefonomban. :D
Nem is szívesen válnék meg tőle.

(#50311) rnrn


rnrn
tag

Hadd kérdezzem már, hogy Win8-hoz milyen Office csomag passzol?
Köszi!!!

(#50312) Exian válasza krizmo_ (#50310) üzenetére


Exian
őstag

Nekem is van pár Eurofon kártyám :) Egyébként milyen jó is volt a 450es korszak... emlékszem, volt olyan (kicsit megberhelt) tunerem, amivel simán lehetett fogni a környékbeli beszélgetéseket... :) Gyerekként nem egyszer játszottam vele. Meg persze a vásárban is lehetett kapni "tökhivatalos" lehallgatókészülékeket, ami erre a frekire volt optimalizálva :)

(#50313) sutszi válasza rnrn (#50311) üzenetére


sutszi
veterán

Passzol ahhoz bármelyik...

De amire te gondolsz szerintem az a 2013-as...(ez készült a metro ui nevében...)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50314) Exian válasza rnrn (#50311) üzenetére


Exian
őstag

2013.

(#50315) Inception


Inception
tag

Van egy 16GB-os micro sd kártyám ami már nem kell,sd átalakítóval együtt. 4000ft

(#50316) TRob1 válasza rnrn (#50311) üzenetére


TRob1
veterán

Elvileg az MS Office 2013, de az sem teljesen... ha a Modern UI felületre gondolsz. Ugyanúgy ablakban ("Desktop módban") fut ahogy eddig.

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50317) rnrn válasza TRob1 (#50316) üzenetére


rnrn
tag

Az a baj, hogy sosem használtam, de még látni sem láttam Win8-at. Szóval elképzelni is nehéz azt, ami pár hét múlva a legtermészetesebb lesz. :D Köszi!

(#50318) Kaics


Kaics
tag

Értelmes MP3-as fejegysége van valakinek elfekvőben?

(#50319) TRob1 válasza rnrn (#50317) üzenetére


TRob1
veterán

Áhá!
Nyugi, hamar megszokod... Vagy kukázod. :D Reméljük az előbbi, mert sztem jó.
Ha nem vagy Start menü függő, meg örök lázadozó, és nyitott vagy egy kis újra, nem lesz gond.

¤ R'n'R ¤

(#50320) Exian


Exian
őstag

A Win8 szerintem is teljesen jó, csak "tudni kell használni" :) De erről mintha már társalogtunk volna itt pár napja: aki megvan a startmenü és egér nélkül, annak iszonyatosan gyors tud lenni. Régebbi gépeken is!

(#50321) rnrn válasza Exian (#50320) üzenetére


rnrn
tag

Eger nelkul? Micsoda? :-)

(#50322) Exian válasza rnrn (#50321) üzenetére


Exian
őstag

Egér, touchpad, vagy bármilyen hasonló segédeszköz nélkül :) Persze, ha érintőképernyőről van szó, akkor nemszóltam :)

Arra gondoltam, hogy ha sima laptopon használja valaki a Win8-at (érintőkijelző nélkül:) ), és nincs egérhez nőve, hanem tud mindent billentyűzetről "vezérelni", akkor nagyon gyors tud lenni. Pölö sokan még azt sem tudják, hogy a startmenü ctrl+esc, a feladatkezelő shift+ctrl+esc, futtatás wingomb+r (amiből bazi gyorsan indítható egy rakás dolog). Mire egérrel elindítasz (végigegerészve a startmenüt) mondjuk egy egyszerű parancssori ablakot vagy bármit, addig billentyűzettel vagy 10-et akár :)

Jó, persze, épp mondjuk az office-ban vannak megkerülhetetlen dolgok, aminél egér kell (vagy legalábbis nagyon nehéz nélküle), én most az alap "navigációs" dolgokra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#50323) TRob1 válasza Exian (#50322) üzenetére


TRob1
veterán

Na de akkor annyiból ezt akár egy win7-re is mondhatod, nem? :F

Amúgy nekem gyorsabb a Win gombbal a "Start menü" mint a ctrl+esc-kel. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#50324) Exian válasza TRob1 (#50323) üzenetére


Exian
őstag

Persze, ez gyak. minden Winre igaz, de Win8ra különösen. És persze, win gomb is igaz :D DE! Én még olyan billeken nőttem fel Win95 korszakban, amin NEM volt még win gomb. Szerintem akkoriban még egyik billentyűzeten sem volt ('96, '97 környékén...). Ott csak ctrl+esc volt :) Így ez nagyon rámragadt, egyszerűen nem tudtam még mindig megszokni a Win gombot startmenü elérésére.

(#50325) air válasza Exian (#50324) üzenetére


air
nagyúr

Na nehogy már 16-17 év alatt nem lehet átszokni? Azért ez nem életszerű.
Kb. olyan, mintha valaki még mindig ékezetek nélkül írna, mert így szokta meg. :F
Én is elég régóta használok PC-t. Sőt a webes korszakot még Mosaic-kal kezdtem. Szerintem ez sokak számára teljesen ismeretlen böngésző. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50326) CPT.Pirk válasza Exian (#50324) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem is "Windows billentyű", hanem "Szuper billentyű", ne sajátítsátok ki! :P

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#50327) Nevil2


Nevil2
tag

Eladó cuccaim:

- KIKA Porto fekete üveg számítógépasztal - 15k
- Irodai forgószék - 6k
- Tefal ultrahangos hidegpárásító - 7k
- MSI Starcam 370i - 2k
- Ascom Eurit 22 ISDN telefon - 500,-Ft
- Soros görkori - 4k
- D-Link DSL-360R modem - 500Ft
- Sony F-V120 mikrofon - 1800,-Ft
- walkman FM rádióval - 1k
- Barangolás könyvek - 1500,-Ft/db
- Suzuki Swift - 600k ;)

Privátban érdeklődj, ha valamelyik felkeltette az érdeklődésed!

(#50328) Inception válasza Exian (#50322) üzenetére


Inception
tag

wint +tanultad használni,de a privát üzenetre válaszolni nem ;]

(#50329) hcl válasza Exian (#50320) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És aki startmenüvel, de egér nélkül?
Ízlés dolga... A baj az vele, hogy nincs választásod!

A CTRL+ESC viszont sok mindenre jó. A Win gombot én is rühellem amúgy, de ha van, néha használom :) (Céges laptopon lockolásra pl.)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#50330) #TOTTI válasza Exian (#50322) üzenetére


#TOTTI
őstag

Nekem például nagyon sok minden megy a touchpaddal ami érzékel több féle 2-3 újjas mozdulatot, meg persze egérrel is pofonegyszerű a parancssori ablak. Leviszed a bal alsó sarokba és jobb egérgomb és választasz. Illetve touchpadra ráhúzással is lehet pl. alkalmazások közt lapozni.

(#50331) Inception


Inception
tag

Ki jártas a Pécsi burkoló árakban?
Konkrétan 60m2 álmennyezetet itthon meg kell csinálni és a legolcsóbb 2cm hungarocellt keresem. A praktikerben 1m2 260ft (kék),nekem jó ez is.
Van ennél olcsóbb Pécsen :U :F

Más: Lehet eladóm független Galaxy S3 Pebble Blue telomat.+látom hogy jövök ebből a sz@r mennyezetből anyagilag,meg már unalmas is a telo. :)

[ Szerkesztve ]

(#50332) Mateosz


Mateosz
aktív tag

Nagy Fórumos telefon-akksi táblázat készül.
Ha van Androidos telód, akkor Te eredményedre is kíváncsiak vagyunk!
Űrlap itt.

--

Következő pendrive, micro sd rendelés szerda délben.
Az árlista tegnap frissült!

[ Szerkesztve ]

*** Be prepared! ***

(#50333) hcl válasza #TOTTI (#50330) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Engem kifejezetten zavar, hogy ha nem jól nyúlok a touchpadhez, akkor a winnyóc feldobálja jobbról az idióta fekete sávját. Kikapcsoltam, de nem szűnt meg...

Mutogatni való hater díszpinty

(#50334) Inception válasza Inception (#50331) üzenetére


Inception
tag

Senki? :U

(#50335) Alien83 válasza Nevil2 (#50327) üzenetére


Alien83
senior tag

A sor végén Suzuki Swift 600k, ez jó volt. :D

(#50336) Exian válasza air (#50325) üzenetére


Exian
őstag

"Na nehogy már 16-17 év alatt nem lehet átszokni? Azért ez nem életszerű."

Ha életszerű, ha nem, ez van :) Nagyon sokáig wingomb nélküli, ezer éves billentyűzet(eket) használtam, így mire közelembe került(ek) winbombos bill(ek), addigra már nem is akartam átszokni :) Azóta is, ha startmenü kell, ctrl+esc...

(#50337) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

17"-os, hangszórós monitor valakinek?

Mutogatni való hater díszpinty

(#50338) NGA


NGA
addikt

Bmx-et keresek olcsón kisfiamnak (7 éves)

(#50339) sutszi válasza rnrn (#50299) üzenetére


sutszi
veterán

Ezért mondtam, hogy ki kell fogni.
Majdnem 2 év gari van rá és nem ez az egyetlen amiben jobb... 150K
[link]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50340) rnrn válasza sutszi (#50339) üzenetére


rnrn
tag

Köszi, tiszta sor, értem, sok más szuper noti is van azon az oldalon (http://laptopsystem.hu/Notebook).
Már megrendeltem a Dell-t, de azért nem fogok belebetegedni. :)

Ennyire nem vagyok időmilliomos, hogy nézelődjek hirdetések között. Kellett egy hosszú távon megbízhatóan működő masina, és bár nem biztos, hogy a legjobbat választottam, azért bízom benne, jó lesz. Egyébként közületek senki sem használ 2520-as Dell-t? Azt hittem egy tucatmodellre csaptam le...

Ja, és a jó elrontója a jobb! :)

Üdv!

(#50341) sutszi válasza rnrn (#50340) üzenetére


sutszi
veterán

Ok-ok. Engem csak a segítőd szándék vezérelt...mert azért a Vostro nem egy liga a Thinkpad-el.

Viszont így sem jársz rosszul. Remélem elégedett leszel vele. Ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50342) Mateosz


Mateosz
aktív tag

ÓRIÁS Akció USB 3.0 Corsair 32 GB Flash Voyager GT 6900 Ft max read 220 MB/s max write 55 MB/s :Y
Aláírásomban a hirdetésem.

*** Be prepared! ***

(#50344) Mateosz válasza Enszuke (#50343) üzenetére


Mateosz
aktív tag

64-esből most nem tudok rendelni (elfogyott)
SanDisk 32GB Cruzer Extreme USB 3.0 Flash Drive 190 MB/s - Includes SecureAccess Software - 11.000 Ft
ugyanez 16GB-osban: 6500 Ft

ill. 64-esből Kingston van:
Kingston 64GB DataTraveler HyperX 3.0 USB Flash Drive up to 225MB/s read and 135MB/s write - 23.400 Ft

[ Szerkesztve ]

*** Be prepared! ***

(#50346) Exian


Exian
őstag

Bocs, hogy itt, de nagyon nincs most időm keresgélni, próbálgatni: tud valaki ajánlani egy ingyenes (céges gépre kell...), egyszerű kis videószerkesztő programot?

Volt egy rendezvényünk és néhány rövid kis videóból kellene egy kis klippet összevágnom. Nem kell nagy hókuszpókusz, mindössze max. egy egyszerű áttűnéses dolgot szeretnék a videórészek összeúsztatásánál. Meg egy zene menne alá.

Tudtok valami gyors, egyszerű progit?

(#50347) Mateosz válasza Enszuke (#50345) üzenetére


Mateosz
aktív tag

Én boltból rendelem, így tuti, h van készleten, ha írják, másnap feladják postán, és 4-5 nap alatt ideér. :))

*** Be prepared! ***

(#50348) a2d2 válasza Exian (#50346) üzenetére


a2d2
addikt

Windows movie maker.
Szerintem ilyen célra tökéletes, nincs túlbonyolítva.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#50349) Exian válasza a2d2 (#50348) üzenetére


Exian
őstag

Köszi, sohase jutott még eszembe, hogy ilyen van alapból a Winen :D Megnéztem, most importálja a videórészleteket, szerintem jó lesz. Amik vannak alap effektek, az tökéletesnek tűnik.

Köszi még egyszer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.