Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-09 12:29:47

LOGOUT.hu

"Itt a tavasz szele, és a nyúlpörkölt hihi, haha, huhu, hehe..."

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) Alien83


Alien83
senior tag

Ha valakinek van játéka, egyenlőre cserére gondoltam (kézpénzből kifogytam, max kisebb ráfizetés talán szóba jöhet):

Kínálok:

Forza 2 (x360)
Dead Space (x360)
Assassins Creed 2 (x360)
The Darkness (x360)
Castlevania LoS (x360)
Metal Gear Rising Revengeance (x360)
Uncharted 2 (PS3)
Uncharted 3 (PS3 megbeszélés alapján)
Infamous 2 (PS3)
Metal Gear Solid 4 (PS3)

Keresek:

Black (xbox classic)
Gears of War Judgement (x360)
Forza 4 (x360)
Devil May Cry Collection (x360)
Silnet Hill Collection (x360)
Shadow of Damned (x360)
Neverdead (x360)
God of War Ascension (PS3)
The Last of Us (PS3)

Ha valaki tud valamit privátba keresen köszönöm!

****Természetesen ami nincs a listán nem érint, azért felelsleges felkeresnetek.****

(#50902) FuckeR19


FuckeR19
senior tag

Van egy eladó fekete LG GT540-em.
7500

hirdetéseim: tiny.cc/prohardver -------és------- tiny.cc/aprod

(#50903) #TOTTI válasza Exian (#50897) üzenetére


#TOTTI
őstag

Szia add el egy autó kereskedőnek, nekik nem kell átírást fizetni, csak kivonatják a forgalomból pár ezer forintért, talpra állítják eladják és majd a vevő fizeti az átírást ami egyben a fogalomba helyezés is, ha minden beszámított autót a nevükre kéne íratni azt igen csak megéreznék! :)

(#50904) hcl válasza #TOTTI (#50903) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mi éreznénk meg, mert beépítenék az árakba :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#50905) #TOTTI válasza hcl (#50904) üzenetére


#TOTTI
őstag

De az árakat meg a piac szabja, azaz a vevő akik többek közt mi vagyunk vagy leszünk! :D

(#50906) hcl válasza #TOTTI (#50905) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Vagy igen :S :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#50907) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok rég nem jártam a Pécsi fórumban! :B

Érdekelne esetleg valakit egy Thermaltake Overseer RX-I Snow Edition házikó?
1. [link]
2. [link]

Egy barátomnak rendeltem, de elfelejtette lemérni az asztalát és mikor megjött kiderült, hogy magasabb. Ha tetszik valakinek és érdekli akko olcsóbban a piaci ár alatt oda tudom adni.

Valamint eladóvá vált egy Vadi Új Alessio Spider alufelni szett 16 "-os méretben...
[link]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#50908) Bigemperor válasza blaca83 (#50907) üzenetére


Bigemperor
senior tag

No, hát eztet mondtam. Látod?
Jó kis topic ez.

(#50909) blaca83 válasza Bigemperor (#50908) üzenetére


blaca83
őstag

Köszi, hogy emlékeztettél rá... ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#50910) Zewa


Zewa
senior tag

Srácok? Pécsett hol érdemes jó kolbászt venni? :D Finomra darált, mócsingmentes, jó ízű és lehetőség szerint jó száraz kolbászt keresek.
Saját szeptemberig várat magára de addig is el kéne pár szál...

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#50911) Macka válasza blaca83 (#50907) üzenetére


Macka
veterán

Kár, hogy nem 4x100.. :O

tsigalko87: Át kell nekik is íratni, csak alanyi illetékmentesek.

[ Szerkesztve ]

(#50912) Ance válasza Zewa (#50910) üzenetére


Ance
őstag

Én két jó húsboltot ismerek: Szabadság utca, a vasútállomás felé a jobb oldalon, már az utca vége felé, vagy a Szigeti úton a Hús-sarok. Egyébként meg a Vásárcsarnokban.

(#50913) air válasza Zewa (#50910) üzenetére


air
nagyúr

Becze húsbolt. Építők útja 8/B.
Uránvárosban, négy emeletes épület fdsz-jén.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50914) #TOTTI válasza Macka (#50911) üzenetére


#TOTTI
őstag

Így van ezt próbáltam a magam laikus módján előadni.

(#50915) Attix70 válasza Zewa (#50910) üzenetére


Attix70
aktív tag

Szia !
Dianatér-i piacon. Saját hizlalású sertésből készül minden készítményük.Nem Pécsen laknak.
Üdv, Atti

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#50916) krizmo_ válasza Zewa (#50910) üzenetére


krizmo_
addikt

Mi most hétvégén vettünk a Pellérdi húsboltban (Uránban az SZTK-val szemben), és most éppen nagyon jó a kolbászuk. Van amikor zsírosabb és nem száraz/kemény, de most jó. Ha gondolod nézz be. Ha nem tetszik nem veszel, mert nem mindig jó, azt mondják a hentesek nem mindig ugyanaz készíti, ezért van....
és, ami nem utolsó szempont nálunk, hogy rávan írva mi van benne, és nincs belekeverve mindenféle E, meg adalékanyag, csak a hús.
Azon kívül szokott lenni lókolbászuk és mangalica kolbászuk is.

(#50917) M_AND_Ms válasza krizmo_ (#50916) üzenetére


M_AND_Ms
addikt

"nincs belekeverve mindenféle E, meg adalékanyag, csak a hús."

Fűszer sincs benne, meg só se? A szalonnáról nem is beszélve.

Azok is adalékanyagok.

Aki tejszínhabot szeretne, az inkább verje ki a fejéből!

(#50918) krizmo_ válasza M_AND_Ms (#50917) üzenetére


krizmo_
addikt

Ne kelljen már mindent körbe magyarázni...... van benne hús, szalonna(ami, szintén hús.....legalábbis annak van minősítve) és só....
valamint a fűszerek, de nem mindenféle szirszar, csak az, amit beleteszel, ha otthon készítesz kolbászt.....
Nem mindegy, hogy mit veszel meg, egy olyan terméket, amit ha megfordítasz a hústartalma 40% a többi meg akármi....vagy húsból készült a termék és megvan fűszerezve....
Szerintem ennek a kötekedő hozzászólásnak nem sok értelme volt, de már megszokhattam volna, hogy vannak emberek, akiknek mindent el kell magyarázni, mert mindenbe bele tudnak kötni..... de ha eleve úgy kezdeném, hogy mint leírok és elmagyarázok, akkor meg az van, hogy hülyének nézem az ilyen embereket....

[ Szerkesztve ]

(#50919) rnrn


rnrn
tag

Használ v.ki olyan kamerát autóban, amivel ilyesmiket lehet készíteni?
Konkrét típus-javaslat esetleg?
Köszi!

(#50920) Exian válasza rnrn (#50919) üzenetére


Exian
őstag

Lehet kapni kimondottan autókba szánt, direkt erre a célra kihegyezett kamerákat. Nem is túl drágák.

Pölö itt is van egy raklapnyi.

(#50921) ugyeletes válasza rnrn (#50919) üzenetére


ugyeletes
tag

autos tarto: ~3 usd ebayon, vettem egy droid2-t usabol: 50 usd, 32 gigas kartya kinabol: 20 usd.
elindulaskor 5 sec szarakodas amig rogzites bekapcs, felveszi szepen az utat. van par jo korforgalmas kalandom, de ilyen szembejovos halistennek nincs... http://youtube.com/dvrhun itt csekk it out.
volt mar hogy hatulrol nekemjottek es "forgott a kam". de elismerte a pasi a bunet... :)

update: tinydealt ne, atbasztak: nem kuldtek a cuccost es februar ota hitegetnek, pedig csak par dolcsi ertekben vasaroltam. se penz, se cucc. a postasunk NEM LOP! :)

update2: interstore franko, 34-ert vettem magyarorszagon 42 rugos cuccot. :)

[ Szerkesztve ]

(#50923) rnrn


rnrn
tag

Köszi, egy 10-esért már lehet venni. Az tök jó ár.
@ugyeletes: végignézegettem, jól szórakoztam. Én sok esetben anyáztam volna, az biztos! :D

(#50924) rnrn


rnrn
tag

Micro SD adapterre lenne szükségem. Akinek van otthon egy maroknyi, megszánhatna...
100 Ft-ot tudok felajánlani cserébe! :)
Köszi!

(#50925) blaca83 válasza Macka (#50911) üzenetére


blaca83
őstag

"Pogácsával" bármire felrakható.... :B

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#50926) rnrn


rnrn
tag

Van 2 db 2 gb-os micro SD-m. Ha van érdeklődő, lecsupaszítom őket és eladnám. 1000/db?
Köszi, üdv!

(#50927) blasko92


blasko92
őstag

Sziasztok!

Még mindig eladóak a szobabútorok és berendezések :)

Képeket itt nézhetitek meg, még bővülni fog a galéria. [link]

Az előszoba bútor méretei: Szélesség: 130 cm magasság: 190 cm, mélység: 45 cm. A tükrös része az akasztós, alatta két fiókkal, mellette pedig egy egy polcos ajtós rész.
Árban olyan 13.000 Ft-ra gondoltunk.

Az ágyból kettő van. Egy jobbos, és egy balos, még az Ilosfai bútorboltban lettek egyedileg csináltatva. A méretei: hosszúság: 193 cm, szélesség: 93 cm, magasság: 42 cm. Van még az ágyak mellé egy-egy puff, ugyan olyan anyagból, mint az ágy, és lehet beléjük pakolni, illetve van még mindkét ágyhogy egy kicsi és egy nagyobb szintén az ágyakhoz illő díszpárna (ezeknek szétfoszlott a varrásuk ahol feltöltötték őket szivaccsal, de meg lehet őket varrni, mi nem igazán használtuk)
Az ágyakért puffokkal/párnákkal olyan 20.000 Ft/db árat gondoltunk.

Kék szobabútor. Árban olyan 50.000 Ft körül gondoltunk, a kis TV-s szekrénnyel együtt. A szekrénysor Uránvárosban található, és megtekinthető.
Az egyik nagy szekrény akasztós, a másik pedig polcos.
Szélessége: 279 cm, a két nagy rakodós mélysége: 52 cm, a középsőké: 34 cm, magasság :200 cm.

Barna szekrénysor. méretei: h:361 sz:59 m:219

Valamint eladó még a képeken látható nagy 72cm-a ezüst Sony tv, 52cm-s Philips tv, rozsdamentes acél Elektrolux kombó hűtőszekrény, Siemens Siwamat XT 850 mosógép, valamint még rengeteg dolog (hifitorony, videómagnó rongyos kazettákkal, saját készítésű nagy kétszemélyes ágy, régi de jó állapotú és minőségű fotelek, csak át kell őket húzatni és még az unokákat is kiszolgálja, stb, stb)

Árak terén valószínűleg rugalmasak leszünk, mivel július 15ikéig ki kell ürítenünk lakást.

Akit bármi érdekel, kérem írjon PÜ-t :R

[ Szerkesztve ]

(#50928) cserkész


cserkész
tag

Üdv.

Van még itt valaki aki foglalkozik UPC-vel? Ha igen legyen szives rámírni egy privátot!

"Vulnerant omnes ultima necat"

(#50929) Zewa válasza Ance (#50912) üzenetére


Zewa
senior tag

Köszi srácok a tippeket, körülnézek. :)

Szabadság u.-i valóban jó bolt de a kolbászuk nekem nem gyere be. :N

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#50930) Csepy válasza rnrn (#50924) üzenetére


Csepy
senior tag

Szia!

Ha gndolod, tudok adni, egyetlen "hátránya", hogy ki kell jönnöd érte :B

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#50931) sutszi válasza Zewa (#50929) üzenetére


sutszi
veterán

Menj a Pellérdibe...elég jó.
Építők útjával 2-szer is megszívtuk...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#50932) Bandus99


Bandus99
őstag

Kisiskolasnak allithato magassagu iroszatalt keresek.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#50933) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Vadonat új 2,5" 500GB WD Blue HDD eladó. ILYEN Ára: 11e. Ft.

(#50934) rnrn válasza Csepy (#50930) üzenetére


rnrn
tag

Uránra, vagy Angliára gondoltál? :)

(#50935) Csepy válasza rnrn (#50934) üzenetére


Csepy
senior tag

Most speciel Uránra :P

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#50936) Nevil2


Nevil2
tag

Üdv!

Olcsó és gyors bútorasztalost keresek ... egy beépíthető főzőlap+sütő beépítő szekrényének (konyhabútor alsó elem) elkészítéséhez. Nem baj, ha uránváros környékén volna...

Thx! :)

(#50937) rnrn válasza Nevil2 (#50936) üzenetére


rnrn
tag

Húha, olyan engem is érdekelne. Korábban ajánlottak is, na az minden volt, csak éppen nem olcsó. Szállítási díj Bogádról, vagy Pellégről egy 10-es pluszban. Ember, mondom neki, hol élsz? Nem rendeltem tőle semmit. Gondolom nap, mint nap forgolódott Pécsett, így egy fuvarral sok mindent ki tudott szórni. Még mondtam is neki, nem sürgős, szállíthat együtt mással. Mondta, hogy ennyi az ára. Első -- egyben utolsó -- találkozáshoz képest szép bemutatkozás volt részéről.

Hogy ne csak negatív legyen: Levi Caraudió - Pécs. Szerettem volna ezt azt pluszban az autóba szereltetni. Mondott egy olyan árat, amire visszakérdeztem, hogy tessék? Csak ennyi? Mondta, hogy mivel voltam már nála és szeretné, hogy később is jöjjek még, nem húz le, holott megtehetné. De nem. Nem sok ilyet látni/hallani azért! Amúgy pedig rendes manusznak ismertem meg...

Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#50938) NGA válasza rnrn (#50937) üzenetére


NGA
addikt

Levit már nagyon régóta ismerem, mindenkinek messzemenően ajánlom!

(#50939) Gazs


Gazs
tag

Még mindig eladó 12k-ért: [link]

(#50940) ugyeletes válasza ugyeletes (#50921) üzenetére


ugyeletes
tag

Miután itt "reklámoztam" a youtube oldalam, hirtelen megszűnt. Ki itt a vamzer?!
Milyen szép, hogy emiatt ugrott pár családi keresztelős videó is... :(

(#50941) tajcsi


tajcsi
senior tag

Az interSore-t nem ajánlanám senkinek. Nagyon komolytalanok, nem válaszolnak az emailekre...no comment.

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#50942) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kedves Pécsiek.

Szeretném a segítségeteket kérni.
Most üdülni vagyok itt. Van egy ismerős nyugdíjas házaspár, akiknek van egy gépe.
A gép oldalán van COA matrica, Windows XP Home Edition OEM.
A gépen van valami drótozott XP, amiből kiszedtem néhány kártékony kiegészítőt, de jobb lenne egy tiszta telepítés, amivel rendbe tenném a gépet.

Tehát szükség lenne egy Windows XP Home Edition OEM telepítő készletre, amit a gépen lévő kóddal jogtisztán tudnának használni a gépen, az ismerőseim.

Ha tudsz segíteni kérlek jelezd. Egy sörre vagy hamburgerre, .. a vendégem vagy.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#50943) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Nem akar valaki tip top, pénteken szervizelt (olajcsere + fékbetétek és tárcsák előre, hátulra) Audi A6 (C5)-ot venni? Kinéztem egy kábriót és még lejjebb ment az ára.. :-)))

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#50944) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Szeretett telefonom valószínűleg tesz egy kisebb kirándulást a messzi Kínába (garanciális mókázás) ami igencsak sokáig fog neki tartani (3-4 hét). Lenne valakinek kölcsönbe addig valamilyen (bármilyen) androidos kütyüje amivel tudok telefonálni, esetleg e-maileket olvasni? A kontaktjaim miatt lenne fontos az android! Előre is köszi! :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#50945) Bigemperor válasza Magnum_ (#50943) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Hétvégére gondoltam én is, milyen jó vóna egy ódit venni. Osztán majd hétfőn eladnám. :C :DDD

(#50946) hattrickuser


hattrickuser
tag

Van egy Asus laptopom, nem érdekel valakit? Esetleg PC cserébe?

(#50947) tajcsi válasza Magnum_ (#50943) üzenetére


tajcsi
senior tag

Hol dolgozol te? :DDD énis oda akarok menni :P

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#50948) Magnum_ válasza tajcsi (#50947) üzenetére


Magnum_
nagyúr

direkt zárójelben beírtam, hogy melyik A6 (nem listaáron vettem újonnan pár hete azért. bár ha tudnád, mennyiért sikerült hozzájutnom... ;]

I humbly and respectfully decline™

(#50949) NGA válasza Magnum_ (#50948) üzenetére


NGA
addikt

Főnököm most adott el egy ilyen avantot, nagyon sajnáltam, baromijó autó

(#50950) Macka válasza Magnum_ (#50948) üzenetére


Macka
veterán

Ebben milyen motor van? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.