Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:39:27

LOGOUT.hu

Path of Exile topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18808) tibee77 válasza BoneDragon (#18805) üzenetére


tibee77
őstag

Liga elejet kell nagyon meghuzni.ertsd ugy hogy az elsö heten alig alszol igy te ersz el leghamarabb a magas tier-en elerhetö cuccokhoz.aztan ha mar van kis töked mar barmit csinalhatsz. snipeolhatsz traden jo cuccokat, eladod öket nagy haszonnal, currencyt flippelhetsz, estleg carry servicet csinalhatsz.de ezekhez mind sok-sok jatekidö kell.nekem a legjobb ligam a legacy volt, joval 200ex fölötti vagyon haracsoltam össze.akkor csinaltam az elsö wanderemet, nyomtam a sextantos,duplabeyondos, istentudja milyen modos shaped shore-okat es dölt a love.akkor meg nem ismertem annyi buildet igy a traden se csinaltam olyan jo bizniszeket hanem csak mapoztam.akkor jött össze egy liga alatt 38 ex, csak dropbol.jo volt nagyon.azota egyre kevesebb idöm van jatszani de nem gaz mert igyis minden ligaban lemegy minden content 1 honap alatt kb., szoval a penz nem minden.a lenyeg hogy a jatek fun maradjon es szerintem az aki nolife modon tolja hogy minnel több penze, challenge legyen minnel hamarabb az mar nem fun.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Path of Exile (ARPG)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.