Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76351) Spet válasza lenox (#76350) üzenetére


Spet
addikt

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#76352) Pttypang válasza lenox (#76350) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudom, hogy nem kellett volna megnyitnom, de milyen ajanlasokat kapok majd a yt-tol ezutan... :N

Everybody lies.

(#76353) Marcsello31 válasza Spet (#76349) üzenetére


Marcsello31
őstag

Így vagyon, legjobb a hamu elem eddig. Ami a legjobb áramot adja.

(#76354) Marcsello31 válasza Spet (#76351) üzenetére


Marcsello31
őstag

Ezzel a megoldással fogom körbejárni a földet :D :DDD

(#76355) emvy válasza Marcsello31 (#76353) üzenetére


emvy
nagyúr

hamu es gyemant egyutt meg jobb

while (!sleep) sheep++;

(#76356) Marcsello31 válasza emvy (#76355) üzenetére


Marcsello31
őstag

kripta valutában szeretném... tudja mi lesz ebből? Hát kripta! :C

(#76357) FehérHolló válasza lenox (#76350) üzenetére


FehérHolló
veterán

hány sör kellett, hogy valaki virsliből építsen egyet?

Skynet is real. It's called Google.

(#76358) NoLF válasza FehérHolló (#76329) üzenetére


NoLF
addikt

mivel régi fostos gáztűzhelyünk van gázsütővel egyelőre, ezért 200 körül - a "rendes" pizzához magasabb hőfok kellene.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76359) tbs válasza emvy (#76355) üzenetére


tbs
addikt

gyemanthamu! a legjobb!

(#76360) ToBeY


ToBeY
nagyúr

A micro USB kábel képes a gyorstöltésre?
Mert a telefonomhoz vettem egy b*szó töltőfejet,de nem vált gyorstöltésre a telefon.
Lehet a gyári kábel nem támogatja ezt?

(#76361) NoLF válasza ToBeY (#76360) üzenetére


NoLF
addikt

ha a kábeled támogatja a gyorstöltést akkor menni fog, ha nem akkor nem - gondolom esetedben a nem lesz az aláhúzandó :N

MÁS:

holnap megyek Kecskemétre, csütörtökön Szegedre - ha esetleg Bpn kellene valakinek valami innen vagy onnan, vagy fordítva, akkor tudok rohangálni ezért-azért

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76362) ToBeY válasza NoLF (#76361) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Gyári kábellel próbáltam ki,de azt sem nem tudom milyen Micro USB kábelt kéne vennem amivel menne a gyorstöltés :U

(#76363) NoLF válasza ToBeY (#76362) üzenetére


NoLF
addikt

google keresés első találat:

Az USB BC 1.2 specifikációnak köszönhetően egy szokványos töltőkábelhez képest gyorsabban töltheti fel a csatlakoztatott készülékét, amennyiben a készülék támogatja a specifikáció használatát.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76364) bitpork válasza NoLF (#76361) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Neked, van szükséged bármire?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76365) NoLF válasza bitpork (#76364) üzenetére


NoLF
addikt

privátot írok

esetleg ha valakit érdekel 2000-es évjáratú golf IV cabrio, az szóljon bátran :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76366) rushty válasza Pttypang (#76352) üzenetére


rushty
senior tag

Nem nyitottam meg az elozoeket, mégis eljutott youtube ajanlasig a prrpetum Mobile 40

Revolut meghívó pü-ben

(#76367) bitpork válasza NoLF (#76365) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Muszáj eladni az autót? Ennek az ára csak felfelé megy már.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76368) NoLF válasza bitpork (#76367) üzenetére


NoLF
addikt

Nem feltetlenul muszaj :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76369) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Ahoj! Tud valaki Jó iptv szolgáltatást?Eddig a telekomot nézegettem, de hiányoznak a sport csatornák, valamiért az iptv szolgáltatásban nincsenek meg az eurosport csatornák.
:)) Lehet drágább lenne acsomag, ha benne lenne.

(#76370) fokukac


fokukac
nagyúr

miért van az, hogy az itthoni Epson nyomtatóban a színes patron kifogyott, a fekete tele van, de nem enged fekete nyomtatást se?
Ki van ez találva...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#76371) FehérHolló válasza fokukac (#76370) üzenetére


FehérHolló
veterán

festékmafia.

Skynet is real. It's called Google.

(#76372) Marcsello31 válasza fokukac (#76370) üzenetére


Marcsello31
őstag

Lézeres nyomtató (:. De am ja. ki van találva, nem véletlenül hogy ezen is pénzt akarnak kersni, sajnos.
Ezen a mai emailemen jót nvettem, kár, hogy kamu "
Szia, Richard Wahl vagyok, 1 800 000,00 USD adományod van. 2018. március 30-án megnyertem az 533 millió dolláros Powerball lottót, amelynek egy részét öt szerencsés embernek és tíz jótékonysági szervezetnek ajánlom fel. E-mail címe nyertesként jött ki. Sürgősen forduljon hozzám kárigényekért."

[ Szerkesztve ]

(#76373) kraftxld válasza Marcsello31 (#76372) üzenetére


kraftxld
nagyúr

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#76374) NoLF válasza fokukac (#76370) üzenetére


NoLF
addikt

driverben nincs állítási lehetőség, hogy fekete nyomtatáskor ne használjon színeket (mert lehet alapból megpróbáéja, s ezért nem megy)?

esetleg magát a nyomtatási beállításokat nézted, hogy monokróm próbálja?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76375) Lortech válasza Marcsello31 (#76372) üzenetére


Lortech
addikt

De most tényleg, lehet itt van életed lehetősége, megépíthetnéd az örökmozgódat vagy saját 5G adótornyot vehetnél belőle, te meg elszalasztod.

Thank you to god for making me an atheist

(#76376) e=mc² válasza fokukac (#76370) üzenetére


e=mc²
őstag

Ambulimax Provider

(#76377) concret_hp


concret_hp
addikt

ha valószínűleg sikerült túlfújni az autó első kerekeit (sztem lehet hogy van benne 3bar), abból lehet baj? sz@r volt a mérő :(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76378) parandroid válasza concret_hp (#76377) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Így télen nem egy nagy ötlet, pattogósan sokkal jobban csúszik, inkább engedj le belőle.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#76379) Uher válasza concret_hp (#76377) üzenetére


Uher
aktív tag

jobban kopik a kozepe, illetve ha nagyon tul van fujva elofordul, hogy kevesebb a tapadas.

(#76380) fokukac válasza NoLF (#76374) üzenetére


fokukac
nagyúr

szia, köszi, sajna nincs olyan állítási lehetőség. A windózban az be volt állítva, hogy nem színes, hanem fekete-fehér, de mégse akarta...
mindegy, vettem patront...

@Mikrobi: persze a 3 bár az sok, de télen amúgy mindig fújni kell bele, hiszen a hideg miatt kisebb a nyomás. (Bohr törvény, ha jól rémlik). Nekem pl. tegnap még 2,4 volt, ma már csak 2,2, pedig csak 7 fokkal hidegebb volt. És ilyenkor annyival többet fogyaszt.

Amúgy ma egész nap szirénáztak, annyi baleset volt...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#76381) concret_hp válasza parandroid (#76378) üzenetére


concret_hp
addikt

ja hogy izé' alapvetően abban lehet-e baja, hogy egy helyben áll? :D (a pattogósságot éreztem hazafele, de már nem volt kedvem foglalkozni vele), szóval ha úgy áll mondjuk 1 hetet, attól nem sz@rik be a gumi v torzul el v mittomén ugye? (inkább kérdezek, mint hogy 3x annyi meló legyen vele később)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76382) bobsys válasza concret_hp (#76381) üzenetére


bobsys
addikt

Egy het nem gond, de 2 honap mar bajos lehet (Mustang kerekei meg is sinylettek a nyari allast)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#76383) Winner_hun válasza concret_hp (#76381) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintem semmi baja nem lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#76384) fokukac válasza concret_hp (#76381) üzenetére


fokukac
nagyúr

semmi baja nem lesz. De ha netán hirtelen +10 fok lesz, akkor lehet, hogy hirtelen már 3,5 bar lesz benne a nyomás, és akkor már nehezebb lesz vele menni...
guruljál el 500 métert az omv-hez, és ereszd le. :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#76385) parandroid válasza concret_hp (#76381) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ahogy @ is írja, az lehet a gond, hogy hidegben összemegy a levegő, melegben meg kitágul. Ha hidegben túlfújod a gumit, az ahogy elkezd melegedni (akár menet közben a súrlódástól egy hosszabb úton, vagy esetleg beállsz vele a fűtött garázsba), az már eldurranthat valamit, aztán az sokba kerülhet. Ezért van az is, hogy amikor megjön a hideg, a népek sorban állnak a kúton a kompresszornál, mert az addig 2,2-es nyomáson használt gumi beesik 2 bar alá, aztán visítoznak a szenzorok. Na most, ha a hidegben beletett 2,2 barból alkalomadtán jobb időben 2,4 lesz, az annyira nem gáz, de ha a 3 barból lesz 3,2-3,3, amikor eleve a 2,0-2,4 a gyári spec, az logikusan végiggondolva nem biztos, hogy egészséges.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#76386) NoLF válasza fokukac (#76380) üzenetére


NoLF
addikt

ja hogy patronos, nem tintautántöltős? akkor valószínűleg a @rva anyjukat, és színes nélkül nem enged :N

elkezdtek záporozni az interjú-hívások, szerintem gyorsan lesz ebből valami meló, ha véletlen a mai nem jönne be - pedig azt eléggé preferálnám :K

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76387) fokukac válasza parandroid (#76385) üzenetére


fokukac
nagyúr

"aztán visítoznak a szenzorok"

Tudom, hogy ritkán jársz balkáni kis országunkban, de szerintem a magyar autópark átlagletkorából az következik, hogy max. az autópark 10%-ában van egyáltalán szenzor... :D

Amúgy ma közlekedtem picit, az elmúlt 2-3 napban akkora kátyúk lettek több helyen, hogy csak úgy néztem.
Mi lesz itt, ha akár több napig is tél lesz?
Persze az önkormányzatoknak mostantól még annyi pénze sem lesez karbantartani / betömni, mint eddig, hiszen a kormány elvette a pénzt, és lefelezte az iparűzési adót is, mondván, hogy segíteni kell a vállalkozásokat, nem baj, hogy az önkormányzatok legnagyobb bevétele ez volt... a máséval a csalánost ugye.

Szóval én azt prognosztizálom, hogy a következő egy évben földutakká alakulnak a pesti utak.
Aztán már nem is kell majd bevezetni a 30-as sebességkorlátozást, meg lesz az magától... :)) Ez a magyar vidékfejlesztés

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#76388) concret_hp válasza parandroid (#76385) üzenetére


concret_hp
addikt

az volt a gond, hogy egy fos volt a méróje annak amivel felfújtam, meg siettem... :D

nekem még ilyen szenzor nélküli oldscool autóm van :)

egyébként konkrétan ma volt először h bekapcsolt az abs a verdában, látszik sokat szoktam vezetni, főleg télen :))

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76389) EQMontoya válasza fokukac (#76387) üzenetére


EQMontoya
veterán

Es ez ugye annak a bosszuja, hogy nem szavaztuk meg bolcs vezerunket itt Budapesten.
Nyilvan ezek utan meg annyira se fogjuk.

Same rules apply!

(#76390) NoLF válasza parandroid (#76385) üzenetére


NoLF
addikt

vagy nekem vannak mostanában nehéz autók a kezem alatt, vagy rosszul emlékszem, de a kistraktorba 2,4-2,8 megy, a mostaniba meg terheletlenül 2,6 terhelve 3 kell :Y mondjuk a kistraktor 1,3 emez meg 1,4 tonna.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76391) bitpork válasza NoLF (#76390) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mi a mostani? :Y Annyi kell bele mint a tehénbe!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76392) FehérHolló válasza NoLF (#76390) üzenetére


FehérHolló
veterán

2.6 az olyan, mint 350 fok a pizzának.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#76393) NoLF válasza bitpork (#76391) üzenetére


NoLF
addikt

pug 3008 2010

whitebird: pizzája és autója válogatja :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76394) EQMontoya válasza NoLF (#76390) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az kemeny, a bo masfel tonnas Lexusba terhelve (akkor mar a ket tonnat kozeliti) kell 2.6 koruli ertek.

Same rules apply!

(#76395) bitpork válasza EQMontoya (#76394) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem köze lehet a normákhoz - keményebb gumi, kisebb ellenállás- jobb fogyasztás.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#76396) NoLF válasza EQMontoya (#76394) üzenetére


NoLF
addikt

biztos kerékméret függő is vagy én nemtom, de ennyit írt, én is csodálkoztam. holnap azért megnézem még1x :D de 3ra fújtam mielőtt elindultunk olaszba az biztos, és megnéztem a kútnál mennyire kell mert meg voltunk pakolva.

1,6 hdi lomhajószág amúgy, de rákérdeztem bátyámnál hogy vajon hogy forogja le a 200at ha elvileg egy gyenge szar, hát mint utóbb kiderült kicsit belenyúltak azért :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#76397) concret_hp válasza bitpork (#76395) üzenetére


concret_hp
addikt

bringába 7.5 körül szoktam csapatni... és hogy mennyit eszek 100on? ne tudd meg :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#76398) fokukac válasza concret_hp (#76397) üzenetére


fokukac
nagyúr

A lényeg, hogy igyál is... :))

Amúgy igen, kerékméret, gumi szélesség, peresség és az autó tömege, ezeken múlik.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#76399) parandroid válasza bitpork (#76395) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

..., kevesebb tapadás. Különösen így télen. Amúgy ja, azért ajánlják a nagyobb nyomást, mert gazdaságosabb, aztán hátha kevésbé szidod a kurvaanyjujat, amikor csak másfél literrel vagy a gyári vegyes fogyasztásérték fölött, mint ha kettővel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#76400) Dewo


Dewo
aktív tag

:DDD :DDD :DDD :DDD

A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.